Jump to content

Κινέζικα κινητά: Σχόλια, τιμές, συγκρίσεις, απορίες


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Απ όλη τη λίστα μου αρέσει το INEW V3 , καλή φωτογραφική όμορφος σχεδιασμός και απο χαρακτηριστικά μέσα στα πράγματα, αυτό θα έπαιρνα.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Απ όλη τη λίστα μου αρέσει το INEW V3 , καλή φωτογραφική όμορφος σχεδιασμός και απο χαρακτηριστικά μέσα στα πράγματα, αυτό θα έπαιρνα.

Ωραίο είναι αλλα η μπαταρία 1850 μικρή την κοβω.

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Παρατηρησα το δεμα μου απο 15.12.2013 18:36 Κ.Δ.ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ και σημερα 17-12 δεν εχει αλλαξει τιποτα. Ειναι φυσιολογικο να αργει τοσο; Συμφωνα με προηγουμενες παραγγελειες την επομενη ειχε δρομολογηθει για θεσσαλονικη...
Link to comment
Share on other sites

Θα γίνεται της πόπης στο Ελ Βενιζέλ. Και εγώ έχω δέματα που είναι σίγουρο ότι είναι σε σάκους εκεί, χωρίς να τους έχει ανοίξει ακόμη κανείς...
Link to comment
Share on other sites

Παρατηρησα το δεμα μου απο 15.12.2013 18:36 Κ.Δ.ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ και σημερα 17-12 δεν εχει αλλαξει τιποτα. Ειναι φυσιολογικο να αργει τοσο; Συμφωνα με προηγουμενες παραγγελειες την επομενη ειχε δρομολογηθει για θεσσαλονικη...

 

Καλά περίμενε, έχουν άλλοι σειρά , το δικό μου είναι απο 4-12-2013 και ακόμη στο περίμενε είμαι , λόγο εορτών θα γίνεται πανικός.

Link to comment
Share on other sites

Απ όλη τη λίστα μου αρέσει το INEW V3 , καλή φωτογραφική όμορφος σχεδιασμός και απο χαρακτηριστικά μέσα στα πράγματα, αυτό θα έπαιρνα.

Συμφωνώ !!! :)

Καλύτερα να πεθάνεις όρθιος παρά να ζήσεις γονατιστός !!!.
Link to comment
Share on other sites

Πηρα ενα κινητο το MYSAGA M1 ολα καλα, αλλα φορτιζει πολυ αργα μπορω

να αγορασω φορτιστη με τον οποιο να φορτιζει πιο γρηγορα;

Link to comment
Share on other sites

Πηρα ενα κινητο το MYSAGA M1 ολα καλα, αλλα φορτιζει πολυ αργα μπορω

να αγορασω φορτιστη με τον οποιο να φορτιζει πιο γρηγορα;

Υπαρχουν αρκετοι στο εμποριο.

Link to comment
Share on other sites

Παρατηρησα το δεμα μου απο 15.12.2013 18:36 Κ.Δ.ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ και σημερα 17-12 δεν εχει αλλαξει τιποτα. Ειναι φυσιολογικο να αργει τοσο; Συμφωνα με προηγουμενες παραγγελειες την επομενη ειχε δρομολογηθει για θεσσαλονικη...

Και εμένα το ίδιο γράφει, αλλά όπως είπα είναι ήδη στην Θεσσαλονίκη και αύριο παραλαμβάνω.

Απλώς από ότι μου είπαν, λόγω φόρτου δεν ενημερώνουν εγκαίρως γιά τις αλλαγές ...

Πάρε τηλέφωνο στο 2103353100 και ρώτησε. :)

Καλύτερα να πεθάνεις όρθιος παρά να ζήσεις γονατιστός !!!.
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Αυτό το τηλέφωνο απο που ειναι; Αν ειναι του τελωνείου συνιστώ να μην τους κινητοποιήσεις και το ψάξουν γιατί δεν θα γλιτώσεις τους δασμούς.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το τηλέφωνο απο που ειναι; Αν ειναι του τελωνείου συνιστώ να μην τους κινητοποιήσεις και το ψάξουν γιατί δεν θα γλιτώσεις τους δασμούς.

 

κεντρο εξυπηρετησης πελατων του ελτα ειναι

Link to comment
Share on other sites

Να κάνω μια ερώτηση αν μπορέσει να μου απαντήσει κάποιος.

Έχω δει στο Alibaba συσκευές σε πολύ χαμηλές τιμές.

ΠΧ

http://www.aliexpress.com/item/in-stock-3000mAh-JIAYU-G3ST-MTK6589T-1-5GHz-Quad-Core-Android-Phone-1G-RAM-4G-ROM/1562131922.html

 

http://www.aliexpress.com/item/Free-shipping-Original-No-1-N3-note-5-7-8GB-ROM-1GB-RAM-Quad-Core-MTK6589T/1566312275.html

 

Είναι πραγματικές? Παίζει τπτ με αυτές τις συσκευές?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα ππαιδιά σκέφτομαι ν πάρω τ το thl ironman Γ δώρο επειδή είμαι λίγο άσχετος με ολΑ αυτά αξίζει τ κινητό αυτό ? Και αν μπορείτε ν μ πείτε από που ν τ παΡω κ τρόπο αποστολής...ευχαριστώ Edited by sakaki14567
επιφωτιση
Link to comment
Share on other sites

δεν ενεργοποιητε το wi fi στο κινητο(ΖΤΕ W889S)...το παω στο ενεργο και δε γινετε μπλε γυριζει σε ανενεργο....γνωριζει κανεις που οφειλετε...ευχαριστω εκ τον προτερον
Link to comment
Share on other sites

ZOPO ZP980 vs Inew v3

 

me otg και nfc

 

Ποιο είναι αναλογικά καλύτερο και σε ποιότητα;

Edited by salonikios1
Link to comment
Share on other sites

ZOPO ZP980 vs Inew v3

 

me otg και nfc

 

Ποιο είναι αναλογικά καλύτερο και σε ποιότητα;

 

ΤΟ Inew v3 το κόβω για κλώνο, δεν τη ξέρω την μάρκα, πήγαινε αν εισαι ανάμεσα στα 2 στο ζοπο για μένα.

Link to comment
Share on other sites

ZOPO ZP980 vs Inew v3

 

me otg και nfc

 

Ποιο είναι αναλογικά καλύτερο και σε ποιότητα;

 

Φιλε εμπλεξες τη βουρτσα με τη λ...ουτσα τωρα! χαχα! Πως να συγκριθουν; Το ενα (ζοπο) ειναι φεραρι και το αλλο ειναι φιατακι!!! Εισαι και σε λαθος ενοτητα!!!

Σαν τα Xiaomi τίποτα!!! :lol:
Link to comment
Share on other sites

ZOPO ZP980 vs Inew v3

 

me otg και nfc

 

Ποιο είναι αναλογικά καλύτερο και σε ποιότητα;

πως γινετε να συγκρινεις 2 κινητα με 100$ διαφορα τιμης;; φυσικα το ακριβοτερο ειναι και καλυτερο.

Link to comment
Share on other sites

Εχετε καθολου ακουστα τις συγκεκριμενες συσκευες? ειναι δυνατον να εχουν 4gb ram οπως λενε?

 

http://www.dhgate.com/product/dual-core-android-4-1-smart-phone-5-3-inch/171254005.html#ctabBox

http://www.dhgate.com/product/mini-s4/173347642.html#s1-1-1|528992838

 

Επισης επειδη μυριζομε πραπληροφορηση υπαρχει καποιο αξιοπιστο site με κινεζικες συσκευες free shiping που να ισχυουν τα spec που δινουν?

Edited by giorgosmc
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα και απο μενα.Ειμαι μεταξυ του thl T100S ironman,lenovo s820 και thl W11?

Θα ηθελα να μου πειτε τη γνωμη σας?

Ευχαριστω για την βοηθεια...:):)

Link to comment
Share on other sites

Μα δεν εχουν 4GB ram!! Εχουν 4G ram!!! αυτο τα λεει ολα...
Q for eva ;-) Katoxos ton parakato kiniton me vathmo ikanopiisis: Nokia 5110 (2/5) - Panasonic G52 (1/5) - Ericsson T10s (1/5) - Alcatel 511 (2/5) - PANASONIC GD 95 (5/5) - Panasonic GD67 (2/5) - Nokia 7250i (2/5) - Nokia 3650 (3/5) - Nokia 3230 (3/5) - UBiQUiO 401 (3/5) - NOKIA N93 (6/5) :respect: - Nokia Ν86 (3/5) - SE Χ10 mini pro (4/5)
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Μα δεν εχουν 4GB ram!! Εχουν 4G ram!!! αυτο τα λεει ολα...

 

Πως; :confused:

 

Προφανώς 4gb θέλει να πει και μιλάει για τη rom.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

μια ερωτηση σε οσους ξερουν. εχω παραγγειλει ενα κινητο και ακομη δε φαινεται πουθενα (μαλον φαινεται απο 3/12 ως information receive ). αν δε παραλαβω μεχρι 2/1/14 που κλεινει ο μηνας απο τη παραγγελια κανω dispute η περιμενω τις 45 μερες;
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...