Jump to content

HTC One Mini


petros11
 Κοινοποίηση

Σκοπεύετε Να Αγοράσετε Το HTC One Mini;  

142 members have voted

  1. 1. Σκοπεύετε Να Αγοράσετε Το HTC One Mini;

    • Ναι
    • Όχι
    • Περιμένω να δω τα reviews
    • Προτιμώ κάτι οικονομικότερο


Recommended Posts

Έχετε παρατηρήσει απώλεια σήματος(τελειως) δικτύου μερικων δευτερολεπτων ανευ λόγου το τελευταίο καιρό?

το παρατήρησα όταν έχω ταυτόχρονα ανοιχτό το wifi .Αρκετες φορες μεσα στην ημερα.

Μίλησα με τον πάροχο του δικτυου και δεν κανουν καποια εργασια στο δικτυο...

Edited by dexter85
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 594
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Έχετε παρατηρήσει απώλεια σήματος(τελειως) δικτύου μερικων δευτερολεπτων ανευ λόγου το τελευταίο καιρό?

το παρατήρησα όταν έχω ταυτόχρονα ανοιχτό το wifi .Αρκετες φορες μεσα στην ημερα.

Μίλησα με τον πάροχο του δικτυου και δεν κανουν καποια εργασια στο δικτυο...

Σε ποιό πάροχο ?

Link to comment
Share on other sites

cosmote...τελικα με πηραν τηλ σημερα το πρωι να με ενημερωσουν οτι οντως κανουν εργα στο δικτυο και εκει οφειλεται η ασταθεια και οτι θα αποκατασταθει...

**Η κοπελια που μιλησα την 1η φορα μου ειπε δεν εχει ενημερωση και οτι θα ρωτησει και οντως με πηραν πισω σημερα

Link to comment
Share on other sites

cosmote...τελικα με πηραν τηλ σημερα το πρωι να με ενημερωσουν οτι οντως κανουν εργα στο δικτυο και εκει οφειλεται η ασταθεια και οτι θα αποκατασταθει...

**Η κοπελια που μιλησα την 1η φορα μου ειπε δεν εχει ενημερωση και οτι θα ρωτησει και οντως με πηραν πισω σημερα

Και εγώ ειχα αυτά τα θέματα με τον cosmote πριν καμμια εικοσαριά μέρες και νόμιζα οτι εφταιγε το τηλ και εκανα επαναφορές και κατι αλλες βλακείες.....σε εμενα εκανε συνδεση αποσύνδεση συνέχεια

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ ειχα αυτά τα θέματα με τον cosmote πριν καμμια εικοσαριά μέρες και νόμιζα οτι εφταιγε το τηλ και εκανα επαναφορές και κατι αλλες βλακείες.....σε εμενα εκανε συνδεση αποσύνδεση συνέχεια

 

το θεμα ειναι οτι συνεχιζει να το κανει ακομα...νομιζω οτι οταν ανοιγω το wifi τοτε χανει το σημα απο την κεραια(αποτομα,φυσικα το ξαναβρισκει μετα απο μερικα sec...) ...αυτο γινεται ολη την ημερα ...σκεφτομαι τωρα μηπως εχει να κανει με την κεραια του wifi το ολο θεμα...κατα τα αλλα το wifi λειτουργει και συνδεεται κανονικα....με την επανοφορα συστηματος διορθωθηκε το θεμα? Πφφφφφ δεν ξερω

Link to comment
Share on other sites

το θεμα ειναι οτι συνεχιζει να το κανει ακομα...νομιζω οτι οταν ανοιγω το wifi τοτε χανει το σημα απο την κεραια(αποτομα,φυσικα το ξαναβρισκει μετα απο μερικα sec...) ...αυτο γινεται ολη την ημερα ...σκεφτομαι τωρα μηπως εχει να κανει με την κεραια του wifi το ολο θεμα...κατα τα αλλα το wifi λειτουργει και συνδεεται κανονικα....με την επανοφορα συστηματος διορθωθηκε το θεμα? Πφφφφφ δεν ξερω

Τσάμπα και βερεσέ εκανα επαναφορές κλπ....δεν εφταιγε η συσκευή...αυτό μετά απο καμμιά βδομάδα διορθωθηκε μονο του....γιαυτό υπεθεσα και εγω οτι μάλλον θα κάνανε τίποτα δουλειές στο δίκτυο......οχι..δεν εχω τετοιο θέμα με το wifi....και τώρα που το λές το δοκίμασα και δουλεύανε αψογα και τα δύο.....και 3g και wifi ταυτόχρονα

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μιά χαρά αξιόπιστο τηλέφωνο είναι.....δεν μου εχει παρουσιάσει ενα χρόνο τώρα τιποτα απολυτως και μια χαρά γρήγορο είναι,ελεγα να το δώσω αλλά τελικά εκανα πίσω και θα το κρατησω οσο πάει.......μόνο η μπαταρία να κράταγε ενα ελάχιστο ακόμα και τίποτε αλλο.

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Και κάτι να ρωτήσω.....στη χρήση μπαταρίας η χρήση οθόνης που φαίνεται ρε παιδιά...το blikfeed είναι?

Link to comment
Share on other sites

 

[/color]Και κάτι να ρωτήσω.....στη χρήση μπαταρίας η χρήση οθόνης που φαίνεται ρε παιδιά...το blikfeed είναι?

 

Κατέβασε αυτό....https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gsamlabs.bbm

Έχει ότι πληροφορίες χρειάζεσαι.

My Device:

Smartphone: iPhone 14 Pro

Πώληση: Τίποτα Ζήτηση: Τίποτα

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!Φίλος μου έχει πάρει το htc μινι one και δεν του ανάβει το λαμπάκι του back.Υπάρχει περίπτωση να έχει καεί ή έχει καμία ρύθμιση που δεν βρίσκουμε;Το άλλο κουμπί (home)ανάβει κανονικά.
Link to comment
Share on other sites

Κάντε το τελευταίο update που έβγαλε στο store η HTC για την gallery.Έχουν βάλει την δυνατότητα μίξης δύο προσώπων...Πολύ γέλιο!!!:lol::lol:

My Device:

Smartphone: iPhone 14 Pro

Πώληση: Τίποτα Ζήτηση: Τίποτα

Link to comment
Share on other sites

Κάντε το τελευταίο update που έβγαλε στο store η HTC για την gallery.Έχουν βάλει την δυνατότητα μίξης δύο προσώπων...Πολύ γέλιο!!!:lol::lol:

 

εκανα το update αλλα δεν καταλαβα τι ακριβως εννοεις? που ειναι αυτο που λες?:O

Link to comment
Share on other sites

εκανα το update αλλα δεν καταλαβα τι ακριβως εννοεις? που ειναι αυτο που λες?:O

 

Επεξεργασία,εφέ,μίξη προσώπου.

My Device:

Smartphone: iPhone 14 Pro

Πώληση: Τίποτα Ζήτηση: Τίποτα

Link to comment
Share on other sites

Επεξεργασία,εφέ,μίξη προσώπου.

Eιναι η δεύτερη φορά που δίνει update η htc για τις φοτό.......απο τα καλύτερα σε smartphone στο ειδος του....επίσης εχει φτειάξει πολύ και η κάμερα απο παλιότερες αναβαθμήσεις

Link to comment
Share on other sites

Επεξεργασία,εφέ,μίξη προσώπου.

 

ευχαριστω...οντως πλακα εχει

 

----- προσθήκη μηνύματος 72 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Eιναι η δεύτερη φορά που δίνει update η htc για τις φοτό.......απο τα καλύτερα σε smartphone στο ειδος του....επίσης εχει φτειάξει πολύ και η κάμερα απο παλιότερες αναβαθμήσεις

 

τι προβληματα ειχες που λυθηκαν?

Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι να αλλάξω το one Mini και να πάρω LG G2 ή LG g3.

Είμαστε πολύ πίσω σε specs κατά την γνώμη μου σε σχέση με άλλα κινητά....

 

Τελικα πριν απο λιγες μερες αλλα το μινι και πηρα το lg g 2.

To μινι ηταν αρκετα καλο, ομως ηθελα κατι μεγαλυτερο και πιο γρηγορο και με καλυτερη μπαταρια, ολα καλα anyway.

HTC Diamond, HTC M4, HTC M7,LG G2, LG G3, LG G4, Sam S6, Sam S7, Sam S8, Sam S8+, Sam S9, Sam S9+, Sam Note 9, Sam S10 plus, Sam Note 10, Sam Note 10 plus
Link to comment
Share on other sites

Τελικα πριν απο λιγες μερες αλλα το μινι και πηρα το lg g 2.

To μινι ηταν αρκετα καλο, ομως ηθελα κατι μεγαλυτερο και πιο γρηγορο και με καλυτερη μπαταρια, ολα καλα anyway.

 

Φοβερό κινητό!!Θα το ευχαριστηθείς!!!Ή μόνη ένσταση μου ,η πλαστική πλάτη!!

Και εμένα από το νέο έτος με βλέπω με νέο smartphone και συγκεκριμένα το m8!!

My Device:

Smartphone: iPhone 14 Pro

Πώληση: Τίποτα Ζήτηση: Τίποτα

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Εγώ σκέφτομαι μετά το αγαπημένο μου one mini να μεταβώ στο Ζ3 Compact, εκτός και εάν η htc βγάλει κανένα καλό μικρό αντάξιο του Z3c.....
Link to comment
Share on other sites

αξιζει η αγορα του παιδια;;

 

Οχι.εκτός κι αν το βρεις κανένα 150αρι κούτα.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Οχι.εκτός κι αν το βρεις κανένα 150αρι κούτα.

 

ο 2πηρυνος επεξεργαστης πως ειναι;; παει αργα;;

Edited by giannhsnikou
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Καλησπέρα παιδιά

Πήρα αλλο τηλ και το mini μου φαινεται στεναχωρέθηκε.Το εχω ομως για καμμιά εκτακτη ανάγκη αλλά παρατηρώ μεγάλη κατανάλωση μπαταρίας χωρις να δουλεύει...πρός το παρόν μόνο για...ξυπνητήρι και χωρίς sim κιόλας....θα κατεβάσω το GSM BATTTERY αλλά δεν ξέρω πως δουλεύει.Βάζω δυο screenshots να μου πείτε τη γνώμη σας....παρατηρήστε τη καταφόρα στο ιστορικό της μπαταρίας καθώς και τις συνεχόμενες πρασινες κουκίδες στη κανονική λειτουργία

Σας ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε μια επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων λογικά θα στρώση.

Το δικό μου έστρωσε.........

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε μια επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων λογικά θα στρώση.

Το δικό μου έστρωσε.........

Αυτό το phone radio που μου δείχνει 23 ωρες κλπ στο GSM BATTERY MONITOR τι είναι ? μήπως φταίει που δεν εχει SIM το τηλέφωνο και τη ψάχνει ?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to HTC One Mini

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...