Jump to content

Samsung Galaxy S4 Mini Duos (I9192)


achillesgk
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στο δικο μου παντως, ουτε με τη μανισια εφαρμογη των μηνυματων ουτε με το go sms μου βγαζει καποια ενδειξη για το που εχει ερθει το καθε μηνυμα, δλδ στην 1 ή στη 2 sim. Μηπως υπαρχει καποια ρυθμιση που δεν εχω βρει ακομα?

κατω απο το καθε μνμ που ερχετε,διπλα στην ωρα παραλαβης αναγραφετε ενας αριθμος,1 η 2 που δηλωνει σε ποια καρτα ηρθε το ,μνμ.ετσι τουλαχιστον ειναι στο δικο μου τηλ.χωρις να εχω κανει καποια ρυθμηση

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 700
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

κατω απο το καθε μνμ που ερχετε,διπλα στην ωρα παραλαβης αναγραφετε ενας αριθμος,1 η 2 που δηλωνει σε ποια καρτα ηρθε το ,μνμ.ετσι τουλαχιστον ειναι στο δικο μου τηλ.χωρις να εχω κανει καποια ρυθμηση

 

ετσι κ το δικο μου.εγω το εχω με εικονες κ οχι αριθμους(σπιτι-αστερι)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδια, κι ομως στο δικο μου δεν εμφανιζεται τιποτα:worry:

Την ωρα τη βλεπω οπως λετε κατω απο το μηνυμα αλλα τιποτε αλλο! Ουτε αριθμο ουτε αστερι ουτε τιποτα. Δεν ξερω τι μπορει να φταιει.

Η πλακα ειναι οτι σε ενα grand duos που ειχα δει παλια, τον εμφανιζε ακομα και στο go sms οχι μονο στη μανισια εφαρμογη μηνυματων:blink:

Link to comment
Share on other sites

Αν θα προτείνατε ένα κατάστημα για αγορά του συγκεκριμένου κινητού (με βάση και την ιδιαιτερότητα της μη ελληνικής εγγύησης) ..ποιο θα ήταν;
Link to comment
Share on other sites

Αν θα προτείνατε ένα κατάστημα για αγορά του συγκεκριμένου κινητού (με βάση και την ιδιαιτερότητα της μη ελληνικής εγγύησης) ..ποιο θα ήταν;

 

Galaxy store.

Link to comment
Share on other sites

Και τα δύο κατα 30-40 ευρώ ακριβότερα....αξίζει για καποιο λόγο;

 

Φίλε μου όπου το βρεις πιο φτηνά πάρτο. Εγώ είπα το galaxy store επειδή έχω ψωνίσει πολλές φορές και έμεινα ικανοποιημενος.

Link to comment
Share on other sites

Νεος κατοχος κι εγώ απο χθες και ειμαι ικανοποιημενος από την αγορά της συσκευής, αν και θα ήθελα λιγο μεγαλύτερη αυτονομία.

 

----- προσθήκη μηνύματος 33 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

ετσι κ το δικο μου.εγω το εχω με εικονες κ οχι αριθμους(σπιτι-αστερι)

 

Μια απ'τα ίδια κι εμένα!

Link to comment
Share on other sites

Νεος κατοχος κι εγώ απο χθες και ειμαι ικανοποιημενος από την αγορά της συσκευής, αν και θα ήθελα λιγο μεγαλύτερη αυτονομία.

 

----- προσθήκη μηνύματος 33 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Μια απ'τα ίδια κι εμένα!

 

ποσο καλυτερη αυτονομια?εμενα χθες μου εβγαλε 6μιση ωρες οθονη με αυτοματη φωτεινοτητα στο -2.τελεια θα ελεγα για τα 1900mah

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ποσο καλυτερη αυτονομια?εμενα χθες μου εβγαλε 6μιση ωρες οθονη με αυτοματη φωτεινοτητα στο -2.τελεια θα ελεγα για τα 1900mah

 

Αυτό που βλέπω στην πράξη είναι ότι μια μέρα (για τη χρήση που κάνω εγώ τουλάχιστον) τη βγάζει πολύ οριακά. Όσο για τα 1900mΑh δεν φταίει το μέγεθος αλλά η διαχείριση ενέργειας που κάνει το Android. Χαρακτηριστικά να πω ότι με iphone 4 (η μπαταρία του ήταν 1420mΑh) η αυτονομία ήταν σχεδόν μιάμιση μέρα, γι’ αυτό και λέω ότι θα ήθελα λιγο μεγαλύτερη αυτονομία.

Link to comment
Share on other sites

αποφυγεται το site τοkinito.gr...

μιλαω απο προσωπικη πειρα...

2 μηνες κ ακομα τραβιεμαι με αυτους...

 

Έχω πάρει 2 ipad και ένα samung κινητό από εκεί και δεν αντιμετώπισα κανένα θέμα. Θα μου πεις τυχερά είναι αυτά!

Link to comment
Share on other sites

οταν σου βγουν καλες οι συσκευες κ δεν χρειαστεις το τμημα service μια χαρα ειναι...

οταν παρεις πχ κινητο που δε το επισκευαζει η επισημη samsung κ σου λενε οτι δεν εχει κανενα προβλημα τοτε τι κανεις;

ενοειται οτι το προβλημα εχει επιβεβαιωθει πριν σταλει στο καταστημα απο την τοπικη samsung...

Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση. Αν περασουμε μεσω odin ενα firmware αλλης χωρας (ΠΧ Ουζμπεκισταν) θα μπορουμε μετα να κανουμε ΟΤΑ Updates η θα πρεπει καθε φορα να φλασαρουμε τα Update με το Odin?

Γιατι το δικο μου ηρθε με Firmware Αφρικης και δεν εχει βγει κανενα Update.

 

Η εγγυηση χανεται με την αλλαγη firmware?

 

Σας ευχαριστω.

Edited by Vangelakis4
Τα πιο μεγάλα ονειρα τα κάνεις οταν όλοι σε ξεχνάνε!!!
Link to comment
Share on other sites

Μια βοηθεια καποιος? :what:

 

Θα κανεις update κανονικα χωρις να περνας με Odin παλι. Η εγγυηση ισχυει κανονικα γιατι ο counter δεν γραφει οταν περνας official ROM. Στην kit kat με Knox τωρα γραφει:angry:

Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση. Αν περασουμε μεσω odin ενα firmware αλλης χωρας (ΠΧ Ουζμπεκισταν) θα μπορουμε μετα να κανουμε ΟΤΑ Updates η θα πρεπει καθε φορα να φλασαρουμε τα Update με το Odin?

Γιατι το δικο μου ηρθε με Firmware Αφρικης και δεν εχει βγει κανενα Update.

 

Η εγγυηση χανεται με την αλλαγη firmware?

 

Σας ευχαριστω.

 

Για ποια εγγυηση μιλας ; Στην Ελλαδα απο επισημη αντιπροσωπεια δεν υπαρχει εγγυηση.

Αφου ο Αγγλος δεν γραφει :

“ Χάου αρ γιου”

ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΓΡΑΦΕΙΣ

“ti kaneis” ?;;;;;;;;;;;?;;;;;;;;;;;;

ΟΧΙ ΑΛΛΑ GREEKLISH!

Link to comment
Share on other sites

Για ποια εγγυηση μιλας ; Στην Ελλαδα απο επισημη αντιπροσωπεια δεν υπαρχει εγγυηση.

 

 

Απο το site που το παρηγγειλα ελεγε 2 χρονια επισιμης αντιπροσωπειας.

Τα πιο μεγάλα ονειρα τα κάνεις οταν όλοι σε ξεχνάνε!!!
Link to comment
Share on other sites

Εχει δικαιο ο babis . Απο οτι ξερω το κινητο δεν εισάγετε επισημα στην Ελλαδα ( δεν υπαρχει και στο site της samsung) , δεν υπαρχει εγγυηση . Οποια συσκευη s4 mini duos πουλιεται στο skroutz ειναι παραεισαγωγη.Η μονη εγγυηση ειναι αυτη του καταστηματος που δεν ξερω κατα ποσο σε καλυπτει αν υπαρξει καποιο προβλημα.
Link to comment
Share on other sites

το στελνεις στο καταστημα απο οπου το αγορασες κ αναλαμβανουν αυτοι να το στειλουν απο εκει που το εκαναν εισαγωγη η και να το αντικαταστησουν εαν χρειαστει.τουλαχιστον εμενα αυτο μου ειπαν.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αν θέλετε να εγκαταστήσετε το firmware του νέου S4 mini duos "BLACK EDITION" είναι το τελευταίο που έχει βγει για το Uzbekistan (CAC)

 

PDA: I9192XXUBNB1

CSC: I9192YXEBNA4

MODEM: I9192XXUBNB1

 

Sammobile: http://www.sammobile.com/firmwares/3/?download=25592

 

Το δοκίμασα και είναι αρκετά καλό!

992
Link to comment
Share on other sites

Παίδες θα ήθελα τη γνώμη σας γενικά για το ''εργαλείο'' διότι βαρέθηκα να κουβαλάω δύο κινητά για τα δύο νούμερα που έχω. Να σημειώσω ότι προέρχομαι από το Optimus G το οποίο γνωρίζεται ότι είναι σφαίρα. Απλά θέλω τη γνώμη σας ίσως και τα όποια προβλήματα αντιμετωπίζεται γενικά, Υποστήριξη κλπ και αν κάποιος είχε και το G ακόμα καλύτερα για πιο εμπεριστατωμένη άποψη.

Ευχαριστώ!!!!!

 

 

ΥΓ

Έχει αγοράσει κάποιος Ευρωπαϊκό μοντέλο και από που;

Edited by frastgr
frastgr
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας,

 

Η συσκευή S4 mini Dual καλύπτεται κανονικά με 2 χρόνια εγγύηση απο την Samsung Hellas

 

Με εκτίμηση

 

Η Ομάδα του ******.gr

 

 

Ρε παιδιά ισχύει; Ο καθένας λέει ότι θέλει ή έχει αλλάξει κάτι;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας,

 

Η συσκευή S4 mini Dual καλύπτεται κανονικά με 2 χρόνια εγγύηση απο την Samsung Hellas

 

Με εκτίμηση

 

Η Ομάδα του ******.gr

 

 

Ρε παιδιά ισχύει; Ο καθένας λέει ότι θέλει ή έχει αλλάξει κάτι;

 

Ο καθενας λεει ότι θελει. ΤΟ συγκεκριμενο κινητο δεν το εχει κανει εισαγωγή η Samsung hellas. Επισης δεν εχει κυκλοφορησει στην ευρωπαικη αγορα. Οποτε αυτόματα δεν εχεις εγγυηση από Samsung hellas. Επισης μπορεις να τους παρεις τηλεφωνο να το επιβεβαιώσεις.

Αφου ο Αγγλος δεν γραφει :

“ Χάου αρ γιου”

ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΓΡΑΦΕΙΣ

“ti kaneis” ?;;;;;;;;;;;?;;;;;;;;;;;;

ΟΧΙ ΑΛΛΑ GREEKLISH!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S4 Mini Duos (I9192)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...