Jump to content

Xiaomi Red Rice (Hongmi)


orlox
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα λοιπον

Επεξεργαζομαι το hongmi εδώ και 2 ημερες και οι εντυπώσεις μου είναι οι εξης:

Καταρχάς όμως πριν ξεκινησω είδα πως το δικό μου διαφέρει απο του συναδέλφου που το.παραγγειλαμε με 2 εβδομαδες διάφορα κυρίως εξωτερικά.Εκείνου έχει το logo g3 μπροστά επανω δεξια και το logo chinamobile πίσω επανω απο το σήμα mi.Αυτό μας μπέρδεψε καθώς επίσης στο δικο μου εμφανιζεται το cosmote 3G ,στο δικο χωρίς 3G. Πάντως το κινητό είναι εξαιρετικό για τα χρήματα που δίνεις και ειδικα για 4πυρηνο.Όμως εγώ δεν προέρχομαι απο αντίστοιχο τηλέφωνο αντιθετως απο ενα ταπεινό duos starIII.

Μειονεκτηματα έως τωρα(για το τέλειο) είναι τα μη φωτειζομενα πλήκτρα και η ελλειψη τονισμού εκτός λεξιλογίου (ίσως να υπάρχει). Όμως σε σχέση με το ipad μου μπορώ να πω ,πως βρήκα αυτό που εψαχνα. Επίσης σαν μειονέκτημα είναι και η κατασκευή του σε περιπτωση πτώσης που με φοβίζει χωρίς να έχω ακόμα (ευτυχώς) βάσιμες ενδείξεις.

Είναι και τα δύο αγορασμένα από το ίδιο μαγαζί? Αν όχι δώσε μας στοιχεία σχετικά.

Είναι και τα δύο wcdma? Μήπως του φίλου σου που δεν εμφανίζει το 3g , δεν είναι?

Επίσης κάποιος φίλος ανέφερε ότι δεν λειτουργεί το ξυπνητήρι (δεν ακούγεται ήχος) , όταν είναι κλειστή η συσκευή. Είδες κάτι τέτοιο εσύ?

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλημέρα λοιπον

Επεξεργαζομαι το hongmi εδώ και 2 ημερες και οι εντυπώσεις μου είναι οι εξης:

Καταρχάς όμως πριν ξεκινησω είδα πως το δικό μου διαφέρει απο του συναδέλφου που το.παραγγειλαμε με 2 εβδομαδες διάφορα κυρίως εξωτερικά.Εκείνου έχει το logo g3 μπροστά επανω δεξια και το logo chinamobile πίσω επανω απο το σήμα mi.Αυτό μας μπέρδεψε καθώς επίσης στο δικο μου εμφανιζεται το cosmote 3G ,στο δικο χωρίς 3G. Πάντως το κινητό είναι εξαιρετικό για τα χρήματα που δίνεις και ειδικα για 4πυρηνο.Όμως εγώ δεν προέρχομαι απο αντίστοιχο τηλέφωνο αντιθετως απο ενα ταπεινό duos starIII.

Μειονεκτηματα έως τωρα(για το τέλειο) είναι τα μη φωτειζομενα πλήκτρα και η ελλειψη τονισμού εκτός λεξιλογίου (ίσως να υπάρχει). Όμως σε σχέση με το ipad μου μπορώ να πω ,πως βρήκα αυτό που εψαχνα. Επίσης σαν μειονέκτημα είναι και η κατασκευή του σε περιπτωση πτώσης που με φοβίζει χωρίς να έχω ακόμα (ευτυχώς) βάσιμες ενδείξεις.

 

μήπως ένα από τα δύο είναι fake ;

 

http://www.spemall.com/forum/topic/719-xiaomi-hongmi-red-rice-replicas-rapid-identification-guide/

http://www.androidgroupon.com/2013/11/29/xiaomi-red-rice-hongmi-hot-sale-distinguish-fake-xiaomi-hongmi.html

Link to comment
Share on other sites

Το δικο μου είναι απο merimobiles και το άλλο απο hotmid.

Δεν έχω παρατηρήσει το ξυπνητήρι.Επίσης του συναδέλφου λέει πως δεν έχει καλό ήχο όταν συνομιλεί. Δηλαδή πρεπει να το έχει τέρμα. Επίσης τώρα είδα πως ενώ έκανε σύνδεση με το BT handsfree δεν ακούω ενω οι άλλοι με ακούνε .Μπορεί να βοηθήσει κάποιος;

Link to comment
Share on other sites

Θα πρέπει να δείτε τα κουτιά των συσκευών για να βεβαιωθείτε ότι είναι και τα δύο wcdma ή κάποιο είναι td-scdma.(θα το δείτε στις συχνότητες λειτουργίας των δικτύων ). Από ότι είδα στα τεχνικά χαρακτηριστικά στο hotmid , δίνει και τα δύο τώρα. Κοιτάξτε τα κουτιά να λυθεί το θέμα αυτό .

Αν έχετε αμφιβολία για το αν είναι κάποιο μαιμού , κοιτάξτε τα λινκ που έδωσε το παιδί ποιο πάνω.

Για το bt δοκίμασε και κάποιο άλλο ακουστικό.

Link to comment
Share on other sites

Hello everyone, welcome to www.vickmall.com!

We will provide the best service to you.our email:vivian@vickmall.com skype:selina.wang1208

Link to comment
Share on other sites

Το δικο μου είναι απο merimobiles και το άλλο απο hotmid.

Δεν έχω παρατηρήσει το ξυπνητήρι.Επίσης του συναδέλφου λέει πως δεν έχει καλό ήχο όταν συνομιλεί. Δηλαδή πρεπει να το έχει τέρμα. Επίσης τώρα είδα πως ενώ έκανε σύνδεση με το BT handsfree δεν ακούω ενω οι άλλοι με ακούνε .Μπορεί να βοηθήσει κάποιος;

 

πάντως εκείνο που λέει chinamobile είναι το TD-SCDMA οπότε λογικό είναι να μην έχει 3G μιας κι εκείνο προοριζόταν μόνο για Κίνα

υποθέτω για αυτό υπάρχουν και διαφορές (αν είναι και τα 2 original)

Link to comment
Share on other sites

Πάντως και τα 2 καταστήματα hotmid και merimobiles είναι αναγνωρισμενα ότι πουλάνε γνήσια Xiaomi. Αν βγάλεις την μπαταρία κάτω από την υποδοχή της κάρτας γράφει WCDMA που είναι για το ευρωπαϊκό 3g. Αν γράφει tcdma δεν είναι 3g.

Samsung Note 3 White :( RIP (Σπασμένη οθόνη)

Microsoft Lumia 640XL

Xiaomi Redmi Note 4 3/64

Pipo w2

Link to comment
Share on other sites

Όσοι παραλάβατε, το πακέτο περιείχε προστασία οθόνης, θήκη και ακουστικά; ή τίποτα από τα τρία;
Link to comment
Share on other sites

Πρωτη εντυπωση , πολυ πιο λεπτο απο το G3 που εχω τωρα .

Ηρθε με Android 4.2.1 JOP40D MIUI-3.11.8

Πιο πολλα οταν βρω χρονο να το σεταρω - δοκιμασω .

 

Μια γρηγορη ερωτηση :

Εαν βαλω την microsd απο το Jiayu G3 ετσι οπως ειναι θα παιξει ? η θελει format ?

Πιο πολυ με ενδιαφερει να δω πως θα μεταφερω τις επαφες μου .

 

Το πακετο ειχε μεσα το τηλεφωνο ,με θηκη πλαστικη , φορτιστη αστιατικου plug και καλώδιο , η μπαταρια ηταν φορεμενη με φορτιση 40% και χαρτι στα pins για να μην δινει ρευμα στο τηλεφωνο .

Οδηγός για αγορές από Aliexpress

Xiaomi Mi Max 2 , Xiaomi redmi note 4 pro , Xiaomi redmi note 5 , Teclast T98 4G MT8735P ,

Xiaomi Mibox S , Mecool M8s Pro , Roku express

Link to comment
Share on other sites

Πρωτη εντυπωση , πολυ πιο λεπτο απο το G3 που εχω τωρα .

Ηρθε με Android 4.2.1 JOP40D MIUI-3.11.8

Πιο πολλα οταν βρω χρονο να το σεταρω - δοκιμασω .

 

Μια γρηγορη ερωτηση :

Εαν βαλω την microsd απο το Jiayu G3 ετσι οπως ειναι θα παιξει ? η θελει format ?

Πιο πολυ με ενδιαφερει να δω πως θα μεταφερω τις επαφες μου .

 

Το πακετο ειχε μεσα το τηλεφωνο ,με θηκη πλαστικη , φορτιστη αστιατικου plug και καλώδιο , η μπαταρια ηταν φορεμενη με φορτιση 40% και χαρτι στα pins για να μην δινει ρευμα στο τηλεφωνο .

 

Καλορίζικο. Από που το πήρες;

Η κάρτα λογικά θα δουλέψει όπως είναι.

Οι επαφές μπορούν να μεταφερθούν εύκολα ως εξής.

Από το παλιό τηλέφωνο πας στις επαφές και από εκεί τις μεταφέρεις (εισαγωγή /εξαγωγή) στην κάρτα μνήμης. Θα εξαχθουν όλες σε ένα αρχείο στην sd.

Στην συνέχεια βάζεις την κάρτα στο νέο τηλέφωνο και κάνεις την αντίστροφη διαδικασία, μεταφέροντας τες από την κάρτα στο τηλέφωνο. Ένα λεπτό δουλειά είναι.

Φυσικά υπάρχει και ο τρόπος να τις συντονίσεις μέσω Google, αλλά εγώ προτιμώ τον παραπάνω και κρατάω ΕΓΩ ενα backup των επαφών στο πι σι μου.

Link to comment
Share on other sites

Πρωτη εντυπωση , πολυ πιο λεπτο απο το G3 που εχω τωρα .

Ηρθε με Android 4.2.1 JOP40D MIUI-3.11.8

Πιο πολλα οταν βρω χρονο να το σεταρω - δοκιμασω .

 

Μια γρηγορη ερωτηση :

Εαν βαλω την microsd απο το Jiayu G3 ετσι οπως ειναι θα παιξει ? η θελει format ?

Πιο πολυ με ενδιαφερει να δω πως θα μεταφερω τις επαφες μου .

 

Το πακετο ειχε μεσα το τηλεφωνο ,με θηκη πλαστικη , φορτιστη αστιατικου plug και καλώδιο , η μπαταρια ηταν φορεμενη με φορτιση 40% και χαρτι στα pins για να μην δινει ρευμα στο τηλεφωνο .

 

καλορίζικο βλέπω έχουμε την ίδια έκδοση ... μόλις βρεις χρόνο δες την διαχείριση καρτών και αν δουλεύουν σωστά (επίσης δεν μπορώ να επιλέξω διαφορετικό ήχο κλήσεις για κάθε κάρτα )

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια με το συμπαθιο. θα πει κανεις αν αξιζει το κινητο? σε σχεση ,ε κλασικεσ αξιες οπως zte 987 και αλλα ειναι καλυτερο? η καμερα? το λογισμικο? στην αγγλικη rom σου δινει καθε εβδομαδα update? και μετα σε αφηνει να πασ σε ελληνικα?

 

καντε καποιοσ τον κοπο για 1 συντομο REview

 

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο. Από που το πήρες;

 

Thanks απο merimobiles

Οδηγός για αγορές από Aliexpress

Xiaomi Mi Max 2 , Xiaomi redmi note 4 pro , Xiaomi redmi note 5 , Teclast T98 4G MT8735P ,

Xiaomi Mibox S , Mecool M8s Pro , Roku express

Link to comment
Share on other sites

Μειονεκτηματα έως τωρα(για το τέλειο) είναι τα μη φωτειζομενα πλήκτρα

 

really? :(

μα φαίνονται τόσο ωραία - κόκκινα και σαν φωτειζόμενα στις φωτό...

Link to comment
Share on other sites

really? :(

μα φαίνονται τόσο ωραία - κόκκινα και σαν φωτειζόμενα στις φωτό...

 

ίσως είναι σαν του Lenovo που έχω

φωτίζουν λίγο κατά το άνοιγμα

αλλά με το xposed framework και το gravity box γίνεται να ανάβουν και στα notification (αλλά αν εξαρχής δεν είναι έντονο το φως δεν αλλάζει αυτό)

Link to comment
Share on other sites

really? :(

μα φαίνονται τόσο ωραία - κόκκινα και σαν φωτειζόμενα στις φωτό...

 

Τα "κουμπιά" είναι χρωματισμένα με κόκκινο χρωμα με λίγα λόγια δεν έχουν backlight .Όμως δεν υπάρχει πρόβλημα συνήθεια είναι.

 

ρε παιδια με το συμπαθιο. θα πει κανεις αν αξιζει το κινητο? σε σχεση ,ε κλασικεσ αξιες οπως zte 987 και αλλα ειναι καλυτερο? η καμερα? το λογισμικο? στην αγγλικη rom σου δινει καθε εβδομαδα update? και μετα σε αφηνει να πασ σε ελληνικα?

 

καντε καποιοσ τον κοπο για 1 συντομο REview

 

ευχαριστω

 

Όπως ήδη έγραψα το κινητό αξίζει για μένα σε σχέση με τα λεφτά που δίνεις.Έπειτα εδώ δεν βρίσκεις αντίστοιχο με τέτοια χρήματα.Απ την άλλη δεν έχω την εμπειρία αφού δεν είχα smartphone ώστε να γράψω για rom και συγκριτικά με άλλα κινητά

 

 

-Ομάδα Διαχείρισης- Μην κάνεις συνεχόμενα posts. Χρησιμοποίησε την τροποποίηση αν θέλεις να διορθώσεις κάτι ή την πολλαπλή παράθεση αν θέλεις να απαντήσεις σε περισσότερα από ένα άτομα.

Edited by navi55
Link to comment
Share on other sites

Τα "κουμπιά" είναι χρωματισμένα με κόκκινο χρωμα με λίγα λόγια δεν έχουν backlight .Όμως δεν υπάρχει πρόβλημα συνήθεια είναι.

 

όσο για τα κουμπιά αν θέλετε μπορείτε να βάλετε και soft keys

 

http://xiaomi.eu/community/threads/mod-24dpi-36dpi-navigation-bar-soft-keys-miui-v5.20287/

 

αυτό για όποιον χρειάζεται να βλέπει τα κουμπιά.

Samsung Note 3 White :( RIP (Σπασμένη οθόνη)

Microsoft Lumia 640XL

Xiaomi Redmi Note 4 3/64

Pipo w2

Link to comment
Share on other sites

Μια παρατήρηση: Ενώ δεν έχει κλείσει καν μήνας από την "διάθεση" του WCDMA στην αγορά και με τιμή εκκίνησης τα $230, τώρα το Red Rice βρίσκεται συχνά, σε τιμή ΚΑΤΩ από $200, ενθαρρυντικό γεγονός (αφου και η τιμή του στην Κίνα είναι πολύ χαμηλότερη)...

 

Δικαιώνονται λοιπόν αυτοί που συστηνανε υπομονη και ψυχραιμία στις αγορες!

Υποψιάζομαι οτι με την έναρξη του 2014 η τιμή θα καλυτερέψει ακόμα περισσότερο!

OnePlus 12 (16/512): - in the past: [iPhone 13 Pro], OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

καταρχην να πω πως ειμαι τρελος fan των miui roms και ισως το "redefining android" να ειναι λιγο :respect::respect::respect:

Οταν ανακοινώθηκε το hongmi ξετρελάθηκα τοσο όσο και ξενερωσα που δεν υποστήριζε 3g στην Ελλάδα.

Τωρα πλεον ειναι μεσα στα 3 που εχω επιλέξει για Πρωτοχρονιάτικο (και όχι Χριστουγεννιατικο ρε δεν ειμαστε Αμερικάνοι:lol: )

Eιμαι ανάμεσα σε jiayu g3s/g4(λογο 3000mah μπαταρια), thl w200(λογο μικρων διαστασεων στις 5 ιντσες) και φυσικα red rice(ο μέσος ορος των δυο προηγούμενων:) ) και τα 3 φορανε ιδια cpu και gpu

Οι διευκρινίσεις που θα ήθελα ειναι οι εξής

1.Με δεδομένο οτι θα περάσω multilanguage rom μετα θα μπορώ να έχω OTA (μεσω wifi αυτόματα) αναβαθμίσεις ή θα πρέπει να κατεβάζω χειροκίνητα στο κινητό και μετα χειροκίνητα update?

2. Η μπαταρια σαν νουμερο 2000mah ακούγεται καλο, στην πράξη όμως -με 2 sim εννοείται και μετρια χρήση θα βγάζει εύκολα την μέρα?

3. Οταν το γυρίζεις στα Ελληνικα, μεταφράζονται όλα ? διακόπτες,notifications, μηνύματα σφαλματος, ρυθμίσεις μενου υπομενου,ή μενουν τα μισα στα κινεζικα??? :X

4.playstore, google apps, ροοτ κανονικα όλα ετσι?

5. ξερω οτι το gps στα mediatek τσιπακια ειναι λιγο πονεμένη ιστορία. εδώ τι γίνεται? αργει πολύ να κλειδώσει, χανει το σημα, το ξαναβρισκει γρηγορα ?

6. οχι τοσο ερωτηση, πιο πολυ παρατήρηση: ΜΕΓΑΛΗ μουφα που δεν φωτιζονται τα capacitive κουμπακια κατω :mad:

-το καλό μπορεί πάντα να γίνει καλύτερο

-οχι πάντα...

-πάντα!!! ψάξτο στο google και θα δεις!

Link to comment
Share on other sites

καταρχην να πω πως ειμαι τρελος fan των miui roms και ισως το "redefining android" να ειναι λιγο :respect::respect::respect:

Οταν ανακοινώθηκε το hongmi ξετρελάθηκα τοσο όσο και ξενερωσα που δεν υποστήριζε 3g στην Ελλάδα.

Τωρα πλεον ειναι μεσα στα 3 που εχω επιλέξει για Πρωτοχρονιάτικο (και όχι Χριστουγεννιατικο ρε δεν ειμαστε Αμερικάνοι:lol: )

Eιμαι ανάμεσα σε jiayu g3s/g4(λογο 3000mah μπαταρια), thl w200(λογο μικρων διαστασεων στις 5 ιντσες) και φυσικα red rice(ο μέσος ορος των δυο προηγούμενων:) ) και τα 3 φορανε ιδια cpu και gpu

Οι διευκρινίσεις που θα ήθελα ειναι οι εξής

1.Με δεδομένο οτι θα περάσω multilanguage rom μετα θα μπορώ να έχω OTA (μεσω wifi αυτόματα) αναβαθμίσεις ή θα πρέπει να κατεβάζω χειροκίνητα στο κινητό και μετα χειροκίνητα update?

2. Η μπαταρια σαν νουμερο 2000mah ακούγεται καλο, στην πράξη όμως -με 2 sim εννοείται και μετρια χρήση θα βγάζει εύκολα την μέρα?

3. Οταν το γυρίζεις στα Ελληνικα, μεταφράζονται όλα ? διακόπτες,notifications, μηνύματα σφαλματος, ρυθμίσεις μενου υπομενου,ή μενουν τα μισα στα κινεζικα??? :X

4.playstore, google apps, ροοτ κανονικα όλα ετσι?

5. ξερω οτι το gps στα mediatek τσιπακια ειναι λιγο πονεμένη ιστορία. εδώ τι γίνεται? αργει πολύ να κλειδώσει, χανει το σημα, το ξαναβρισκει γρηγορα ?

6. οχι τοσο ερωτηση, πιο πολυ παρατήρηση: ΜΕΓΑΛΗ μουφα που δεν φωτιζονται τα capacitive κουμπακια κατω :mad:

 

1. Και εγω εχω την ιδια απορια ..

2. Ναι ειναι μια χαρα

3. Δεν ξερω αλλα φανταζομαι πως ολα ειναι οκ

4. Ναι

5. Μια χαρα ειναι το GPS στα Mediatek, τουλαχιστον απο ενα Ζopo που εχω κλειδωνει σε δευτερολεπτα σε ανοιχτο χωρο και δεν χανει το σημα με τιποτα, οποτε μαλλον θεμα λογισμικου ειναι στα υπολοιπα κινητα που φορανε Mediatek και οχι Gps

6. Συμφωνω

Xiaomi 13 Lite 8/256, Xiaomi Mi11 Lite 8/128, Xiaomi Mi11 8/256, Xiaomi Mi11i, Xiaomi Mi10T 8/128, Xiaomi Note 10 Lite, Xiaomi Redmi Note 9 Pro, Xiaomi Mi8 lite, Xiaomi Mi6 6/64, Xiaomi Mi4 3/16, Xiaomi Redmi 4A, Xiaomi Mi MAX 3/32, Xiaomi Mi2A 16gb, Xiaomi Mi2S 32gb,

Link to comment
Share on other sites

...

1.Με δεδομένο οτι θα περάσω multilanguage rom μετα θα μπορώ να έχω OTA (μεσω wifi αυτόματα) αναβαθμίσεις ή θα πρέπει να κατεβάζω χειροκίνητα στο κινητό και μετα χειροκίνητα update?

...

 

1. Και εγω εχω την ιδια απορια ..

...

 

...αν και δεν το έχω πάρει ακόμη στα χέρια μου, διαβάζοντας και από εδώ (http://kiswum.tweakblogs.net/blog/9306/xiaomi-hongmi-review-(uk-version).html , εκεί που λέει "BASICS OF THE PHONE...", στο σημείο που αναφέρει: "MIUI ML V.3.10.25:..."), κατανόησα ότι εφόσον αλλάξεις από μαμά ROM (HBJxx) σε MIUIAndroid Multilang, χάνεις το OTA και πας σε manual update μέσω των stable μηνιαίων εκδόσεων (φαντάζομαι με cwm flash από πάνω) και όχι αυτόματα μέσω OTA/Updater και τις εβδομαδιαίες εκδόσεις/αναβαθμίσεις.

Link to comment
Share on other sites

...αν και δεν το έχω πάρει ακόμη στα χέρια μου, διαβάζοντας και από εδώ (http://kiswum.tweakblogs.net/blog/9306/xiaomi-hongmi-review-(uk-version).html , εκεί που λέει "BASICS OF THE PHONE...", στο σημείο που αναφέρει: "MIUI ML V.3.10.25:..."), κατανόησα ότι εφόσον αλλάξεις από μαμά ROM (HBJxx) σε MIUIAndroid Multilang, χάνεις το OTA και πας σε manual update μέσω των stable μηνιαίων εκδόσεων (φαντάζομαι με cwm flash από πάνω) και όχι αυτόματα μέσω OTA/Updater και τις εβδομαδιαίες εκδόσεις/αναβαθμίσεις.

 

αυτο καταλαβαινω και εγω. και παλι ομως εστω και με manual τροπο παλι updated θα ειμαστε.

το ψηνω πολυ

-το καλό μπορεί πάντα να γίνει καλύτερο

-οχι πάντα...

-πάντα!!! ψάξτο στο google και θα δεις!

Link to comment
Share on other sites

Τι αγχώνεστε υπάρχουν λύσεις βήμα βήμα

1. http://xiaomi.eu/community/threads/xiaomi-hongmi-td-wcdma-update-guide.22095/

2. https://xiaomi-miui.gr/forums/board3-3/board60-60/480-update/

3. https://xiaomi-miui.gr/forums/board3-3/board60-60/479-rom-upgrade/

 

Σημείωση: Η εμπειρία μου στις ενημερώσεις – αναβαθμίσεις μου λέει ότι δεν πρέπει πάντα να κάνουμε ενημέρωση, εκτός βέβαια αν έχουμε παρατηρήσει κάποιο bug το οποίο και μας ενοχλεί ή ότι είδαμε στο release note ότι η νέα αναβαθμίσει επηρεάζει πολύ καλύτερα το κινητό μου (stability, battery κ.α.).

KEEP IN MIND ότι μπορεί να ξεφύγετε από ένα ενοχλητικό bug αλλά μπορεί να πέσετε σε άλλα ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ.

Samsung Note 3 White :( RIP (Σπασμένη οθόνη)

Microsoft Lumia 640XL

Xiaomi Redmi Note 4 3/64

Pipo w2

Link to comment
Share on other sites

Εχω πάρει για την γυναικα μου το zte v987 απο το οποιο εχω μεινει ικανοποιημένος. Τώρα είμαι ανάμεσα στο xiaomi hongmi και το huawei g700. Ποιό προτείνετε;;;
Link to comment
Share on other sites

τι οθονη εχει ξερουμε ; dragontail ? gorilla glass ? τιποτα απο τα 2 ?

Xiaomi 13 Lite 8/256, Xiaomi Mi11 Lite 8/128, Xiaomi Mi11 8/256, Xiaomi Mi11i, Xiaomi Mi10T 8/128, Xiaomi Note 10 Lite, Xiaomi Redmi Note 9 Pro, Xiaomi Mi8 lite, Xiaomi Mi6 6/64, Xiaomi Mi4 3/16, Xiaomi Redmi 4A, Xiaomi Mi MAX 3/32, Xiaomi Mi2A 16gb, Xiaomi Mi2S 32gb,

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...