Jump to content

[Επίσημο] LG G2 (D802)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πείτε μια καλη εφαρμογή για music player free ή και επί πληρωμή(αρκει να μην χρειάζεται να είσαι root). Ενα φιλαρακι μου, μου είπε την poweramp αλλά πρεπει να εισαι root.

 

Ευχαριστω εκ των προτέρων!

 

Ποιος τα λεει αυτα φιλε μου δεν θες ρουτ για το poweramp,βαλτω ειναι απ τα καλυτερα αν οχι το καλυτερο

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 22,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παιδιά έχω το htc one, αξίζει η αλλαγή σε G2? Έχει κάνει κανείς τη συγκεκριμένη αλλαγή να μου πει εντυπώσεις?

Ευχαριστώ.

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Ύστερα απο πτώση που ειχα και το G2 στη θεση του μπουφαν στην καρδια. Το τηλεφωνο πηρε κληση. Εγινε σαν το φλεξ απο την απεξω.

Το πηρα χαμπαρι μετά απο ωρα επειδη δεν.φαινόταν με τη θηκη και ολα δούλευαν αψογα. Μετα το ορωτο σοκ.

Αρχισα να σκεφτομαι τι μπορω να κάνω. Δεν.γινόταν κατι παρα να αρχίσω να το πειράζω.

Ε λοιπόν το εφερα σττην ευθεια με τα χερια. Μια μικρη γρατζουνια το πισω καπακι εχει. Δουλεύουν τα πάντα.

Δεν φαίνεται κατι απλα εγω που το ξερω σπαζομαι. Ετσι παει αν περνας καλα καπως θα σου γυρισει.

Τα γράφω αυτα για να ξερετε αν το βαλω ποτε αγγελια να μην ακουμπήσετε. Καλημερες και καλο ΣΚ:p

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Ύστερα απο πτώση που ειχα και το G2 στη θεση του μπουφαν στην καρδια. Το τηλεφωνο πηρε κληση. Εγινε σαν το φλεξ απο την απεξω.

Το πηρα χαμπαρι μετά απο ωρα επειδη δεν.φαινόταν με τη θηκη και ολα δούλευαν αψογα. Μετα το ορωτο σοκ.

Αρχισα να σκεφτομαι τι μπορω να κάνω. Δεν.γινόταν κατι παρα να αρχίσω να το πειράζω.

Ε λοιπόν το εφερα σττην ευθεια με τα χερια. Μια μικρη γρατζουνια το πισω καπακι εχει. Δουλεύουν τα πάντα.

Δεν φαίνεται κατι απλα εγω που το ξερω σπαζομαι. Ετσι παει αν περνας καλα καπως θα σου γυρισει.

Τα γράφω αυτα για να ξερετε αν το βαλω ποτε αγγελια να μην ακουμπήσετε. Καλημερες και καλο ΣΚ:p

 

Δηλαδή αν είχες το Flex θα ίσιωνε? :)

 

Καλά τόσο δύναμη είχε η πτώση; δικαιολογειται η στρέβλωση;

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή αν είχες το Flex θα ίσιωνε? :)

 

Καλά τόσο δύναμη είχε η πτώση; δικαιολογειται η στρέβλωση;

 

Snowboard Κωστα.Μετα απο ενα ακυρο αλμα που πηγα να κανω εγινα superman και εσκασα με το θωρακα.

Το πρωτο πραγμα που κοιταξα ηταν το τηλεφωνο και οχι το κεφαλι μου.;)

Δεν ξερω αλλα ισιωσε με το χερι.

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Ποστ #6032

Μου εμφάνισε αυτήν :

D80210A_00

 

Εγώ φοραω τώρα την D80210A-262-01

Edited by Wolfox

LG G2 - 16GB - black

*ROM: CloudyG2 v2.2 kit kat

*Kernel: XCeed

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, μάλλον θα το έχω και εγώ την Δευτέρα..Πιο μαγαζί να προτίμησω;;Υπαρχουν unbranded??Να προσεξω κάτι στο serial??
Link to comment
Share on other sites

Μου εμφάνισε αυτήν :

D80210A_00

 

Εγώ φοραω τώρα την D80210A-262-01

 

Σημερα το πηρα στα χερια μου και μετα το σεταρισμα ηρθε και η αναβαθμιση και φοραει τωρα : D80210e-EUR-XX

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Μου εμφάνισε αυτήν :

D80210A_00

 

Εγώ φοραω τώρα την D80210A-262-01

 

αρα είσαι εντάξει..

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, απο χτες και εγω με το g2. Να ρωτησω,εχει προστατευτικη μεμβρανη επανω γιατι δεν βγαζω ακρη, και επισης παρατηρω οτι ειναι λιγο φορτωμενο και μενει σχετικα λιγη ελευθερη ram. Κατα τα αλλα το κινητο πεταει απο ολες τις αποψεις σε σχεση με το xz που εχω. Ειδικα η οθονη...
«Κρύπτειν αμαθίην κρέσσον ή ες το μέσον φέρειν»
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, απο χτες και εγω με το g2. Να ρωτησω,εχει προστατευτικη μεμβρανη επανω γιατι δεν βγαζω ακρη, και επισης παρατηρω οτι ειναι λιγο φορτωμενο και μενει σχετικα λιγη ελευθερη ram. Κατα τα αλλα το κινητο πεταει απο ολες τις αποψεις σε σχεση με το xz που εχω. Ειδικα η οθονη...

 

Δεν κατάλαβα τι εννοείς προστατευτική μεμβράνη, αλλά σίγουρα έχει ανθεκτικό γυαλί. Η ελεύθερη RAM μη σε απασχολεί - ελεύθερη μνήμη είναι άχρηστη μνήμη!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, μάλλον θα το έχω και εγώ την Δευτέρα..Πιο μαγαζί να προτίμησω;;Υπαρχουν unbranded??Να προσεξω κάτι στο serial??

 

Απο σκρουτζ το πηρα απο το tokinito. Απιστευτο. Ουτε 24 ωρες. Με ελληνικα και απόδειξη

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Αυτό ήθελα να ρωτησω; τα σκρουτζομαγαζα τι το κακό έχουν, είναι παρά εισαγωγή και δεν έχουν εγγύηση; αυτό ισχύει για το 32αρι νομίζω. Μετά την ανακοίνωση του τζι3 θα πέσει και άλλο η τιμή άραγε; Edited by nickboldhead
Link to comment
Share on other sites

 

Το χουμε δει αυτό. Για τον Μάρτη να περιμένεις...

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

το LG G Pro 2 λετε, δεν εχει ανακοινωθει το g3 ! ναι στο νεας γενιας compiler art, οχι ομως στις 100 google διεργασιες γινονται καποια παραπονα γιαυτο για συσκευες και ταμπλετ (nexuss 7 2013 wifi του οποιου ειμαι κατοχος) που πηραν τη ν 4.4.2 .
Link to comment
Share on other sites

Κατοπιν ωριμου σκεψεως χαριζω την εν λογω θηκη γιατι δεν με βολεψε. Τελικα κρατησα μια τυπου pounch. Δεκτες μονο σοβαρες προτασεις.:lol: Απλως επειδη δεν συμφερει η ταχυδρομικη αποστολη αν ειναι καποιος απο Αν.Αττικη και μπορει να περασει να την παρει, να μου στειλει πμ.
http://mowned.com/sig/don-fedon-kon.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ερωτηση : κλεινω το κινητο με την φωτεινοτητα στο 50% , κι οταν το ανοιγω μου δειχνει οτι ειναι στο 100%, ειτε εχω τσεκαρει το αυτοματο ειτε οχι. τι μπορει να συμβαινει;

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Εγώ τελικά μάλλον έχω το G2 έκδοση harry potter!

Πριν λίγες μέρες μου εξαφανίσθηκαν γύρω στις 50 φωτογραφίες αμέσως μετά που τις ανέβασα στο dropbox με camera upload.

Χθες το βράδυ αφού έβγαλα μερικές φώτο είπα να τις δω. Πάω στο άλμπουμ και ως εκ θαύματος όλες οι φώτο που είχαν εξαφανιστεί ήταν εκεί!

Αν είχε εξωτερική SD θα έλεγα ότι έφαγε κάποιο κόλλημα και δεν μπορούσε να την διαβάσει. Τώρα σκέφτομαι να το στείλω να σπουδάσει στο Hogwarts!

LG G2, Galaxy Note, Galaxy Tab II 10.1, Motorola XooM, CT 1002
Link to comment
Share on other sites

Ερωτηση : κλεινω το κινητο με την φωτεινοτητα στο 50% , κι οταν το ανοιγω μου δειχνει οτι ειναι στο 100%, ειτε εχω τσεκαρει το αυτοματο ειτε οχι. τι μπορει να συμβαινει;

Εχεις βαλει SIM; Εμενα το εκανε αυτο την πρωτη μερα που δεν ειχα κοψει ακομα την καρτουλα. Μετα εστρωσε.

http://mowned.com/sig/don-fedon-kon.jpg
Link to comment
Share on other sites

Αυτό ήθελα να ρωτησω; τα σκρουτζομαγαζα τι το κακό έχουν, είναι παρά εισαγωγή και δεν έχουν εγγύηση; αυτό ισχύει για το 32αρι νομίζω. Μετά την ανακοίνωση του τζι3 θα πέσει και άλλο η τιμή άραγε;

Μια χαρα εγγθηση εχει το 16αρι και ολα τα παραεισαγωγης τηλεφωνα.

Οποιοι σου λενε αλλα πραγματα να τους πεις να διαβασουν καλυτερα.

Δεν θα κανουμε πλουσιους το πλαισιο κλπ.Τελος στο κλεψιμο μου μας κανουν.

Οσον αφορα το 32αρι.Ξερεω σιγουρα οτι το ελληνικο 32αρι εχει.Δεν ξερω για παραεισαγωγη.Ενα τηλεφωνο στην LG θα σε βοηθησει.

 

Γνωμη μου παρε απο σκρουτζ να το χαρεις και καλοδουλευτο.

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

H αναφορα μηνύματος που μπορω να την βάλω

γιατι δεν έχει!!!!

 

στα μηνυματα πατας να μπεις στο μενου των ρυθμισεων και στο μηνυμα κειμενου πατας αναφορες παραδοσης. για να ξερεις ομως, δεν ερχεται αναφορα σαν μηνυμα. απλα βγαζει ενα αναδυομενο πλαισιο-μηνυμα οτι παραδοθηκε για λιγο και εξαφανιζεται μονο του. βεβαια στα μηνυματα που εχουν παραδοθει θα βλεπεις ενα "τικαρισμα" κατω αριστερα...

Link to comment
Share on other sites

παιδια επειδη δεν μπορω να διαβαζω τοοσες σελιδες και σκεφτομαι για αγορα του, μπορει καποιος να μου πει τα αρνητικα του?

αν κολλαει πουθενα αν εχει λαγκαρισματα αν εχει προβλημα η μπαταρια ή οτιδηποτε αλλο;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...