Jump to content

[Επίσημο] LG G2 (D802)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μα τι στο καλο μου ειπε η κοπελα 311?να ξαναπαρω λες αυριο?

 

Δοκίμασε και αύριο. Μπορεί να είναι συσκευή που να έχει περισσέψει. Ρωτά αν μπορούν να δουν μήπως έχουν και καινούριες.

:D
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 22,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Δοκίμασε και αύριο. Μπορεί να είναι συσκευή που να έχει περισσέψει. Ρωτά αν μπορούν να δουν μήπως έχουν και καινούριες.

 

δεν εχεις θεμα με το gps e?

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά ποιά η διαφορά ανάμεσα στις παρτίδες συσκευών που αναφέρεται?
Δεν υπογράφω ρε!!! ;)
Link to comment
Share on other sites

Τώρα που το σκέφτομαι λογικά είμαι σχεδόν σίγουρος ότι οι αριθμοί 311 και 401 έχουν να κάνουν με την ημερομηνία κατασκευής της συσκευής.

Δηλαδή 311 σημαίνει ότι η συσκευή είναι κατασκευασμένη τον 11ο του 2013, ενώ 401 τον 1ο του 2014.

Link to comment
Share on other sites

Τώρα που το σκέφτομαι λογικά είμαι σχεδόν σίγουρος ότι οι αριθμοί 311 και 401 έχουν να κάνουν με την ημερομηνία κατασκευής της συσκευής.

Δηλαδή 311 σημαίνει ότι η συσκευή είναι κατασκευασμένη τον 11ο του 2013, ενώ 401 τον 1ο του 2014.

 

Ετσι ακριβως ειναι :) 401 και το δικο μου

Link to comment
Share on other sites

Bluetooth πρόβλημα. Κάτι πειραξα στο κινητό και ενώ ανάβει το εικονίδιο την ώρα της κλήσης, η κλήση δεν περνάει μέσα από αυτό αλλά από το κινητό, αν να μην είναι συνδεδεμένο. ...καμία ιδέα ;;;
Link to comment
Share on other sites

Bluetooth πρόβλημα. Κάτι πειραξα στο κινητό και ενώ ανάβει το εικονίδιο την ώρα της κλήσης, η κλήση δεν περνάει μέσα από αυτό αλλά από το κινητό, αν να μην είναι συνδεδεμένο. ...καμία ιδέα ;;;

 

Κρατάς πατημένο το εικονιδιο του Bluetooth ανοίγει το μενού, βρίσκεις την συσκευή την επιλέγεις και συνδεεται

Link to comment
Share on other sites

Κρατάς πατημένο το εικονιδιο του Bluetooth ανοίγει το μενού, βρίσκεις την συσκευή την επιλέγεις και συνδεεται

 

Είναι συνδεδεμένο φίλε. Το έκανα pairing ξανά και έκανα και hard reset στο ακουστικό πριν. ...

Κάποια παπαδιά Έχω κάνει στο κινητό αλλά δεν μπορώ να θυμηθώ τί. ...

Να δεις που στο τέλος θα χρειαστώ "επαναφορά εργοστασιακων ρυθμίσεων"

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα στο xda καποιος εδωσε λινκ για 4.4.2 D80220A και ειναι VD2 γερμανιας δεν ξερω αν ειναι και για το 32gb.
Poco F2 Pro 8/256
Link to comment
Share on other sites

Καλώς τα δεχτήκαμε...:D:D:D

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2664933

 

Το έχω δει, είμαι στο γραφείο όμως με τραγική γραμμή και δεν έχει νόημα καν να προσπαθήσω :(

 

Το βράδυ όμως έχει δουλίτσα :cool:

Samsung Galaxy S8

LG G4

Asus Transformer T100

Link to comment
Share on other sites

οποιος την φλασαρει ας μας πει εντυπωσεις :)

στο xda δεν εχει γραψει καποιος κατι ουσιαστικο ακομα :wacko:

απο τι βλεπω η france εκδοση ειναι branded στην SFR και η γερμανικη στην VODAFONE

 

εγω θα περιμενω να βγει OPEN EUROPE και ροοτ και μετα θα φλασαρω ;)

 

για παν ενδεχομενο καντε πρωτα backup την τωρινη σας ρομ :)

Edited by alexclone
Link to comment
Share on other sites

Εγω θα περιμενω τον cloudyfa για να βαλει και λιγο μαυρο γιατι αυτην ασπριλα δεν την μπορω...

Xiaomi 14 - Samsung Tab S9+

Link to comment
Share on other sites

Είναι συνδεδεμένο φίλε. Το έκανα pairing ξανά και έκανα και hard reset στο ακουστικό πριν. ...

Κάποια παπαδιά Έχω κάνει στο κινητό αλλά δεν μπορώ να θυμηθώ τί. ...

Να δεις που στο τέλος θα χρειαστώ "επαναφορά εργοστασιακων ρυθμίσεων"

 

έχει κανείς καμία ιδέα ;

Link to comment
Share on other sites

Διακοπή σύζευξης του ακουστικού, από το μενού του Bluetooth, ώστε να σβηστεί το ακουστικό από τη συσκευή. Κάνε άλλο ένα reset το ακουστικό, reboot το τηλέφωνο και δοκίμασε να κάνεις εξ αρχής pair.
Link to comment
Share on other sites

Εγω θα περιμενω τον cloudyfa για να βαλει και λιγο μαυρο γιατι αυτην ασπριλα δεν την μπορω...

και εγω μια από τα ίδια...άλλωστε έχει πει ότι μόλις κυκλοφορήσει η 4.4.2 θα κάνει τα μαγικά του πάλι :)

Beauty Lies In The Eyes Of The Beholder
Link to comment
Share on other sites

περασα την 4.4.2. στο 32G αλλα βλεπω στην πανω μπαρα δεν μου εμφανιζει το gps πληκτρο και στον συγχρονισμό Google λείπει συγχρονισμός ίντερνετ για τους σελιδοδείκτες
Poco F2 Pro 8/256
Link to comment
Share on other sites

Μετα απο hardreset εβαλα παλι το power toggles απο backup που είχα πάρει με το snappea αλλα δεν δουλευε. Προσπάθησα να το απ εγκαταστήσω αλλά δεν με άφηνε το σύστημα. Σαν να ήταν εφαρμογή του συστήματος. Τελικα το έβγαλα με titanium το ξανακατεβασα αλλά πάλι τίποτα. Τι μπορεί να φταίει!;; Edited by TAZ_DEV

HTC Diamond --> NOKIA N97 mini --> SAMSUNG Galaxy W --> HTC One S --> LG G2 --> SAMSUNG Galaxy A5 --> Galaxy A7 --> Note 4 --> Lg g4 --> SAMSUNG Galaxy S7 Edge --> LG G6--> OnePlus 5T --> Huawei P20 pro --> Note 9 --> Huawei P30 pro --> Note 10+

Link to comment
Share on other sites

Ισχύει..γενικά αρτ δε παίζει να δώσουν..το χαμε αναφερει και παλιοτερα..στο κορεατικο έδωσαν?

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

ισχύει ότι η ευρωπαική kitkat είναι χωρίς υποστήριξη ART;

 

Για να εχεις art θες κ χώρο έξτρα για την μνήμη των εφαρμογών. Στο nexus που είναι ελαφρύ χωρίς πολλα φρου φρου δεν είχαμε ιδιαίτερο θέμα. Εδώ όμως θα εχεις.

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...