Jump to content

Samsung Galaxy Express (I8730)


djpace
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλοριζικο Πετράν,πες μας και εσυ εντυπώσεις.

Μέσα σε 3 μερες απο την Παρασκευη που το εφερε το birdphone σημερα εξαντληθηκε παλι,προβλεπω αν συνεχιστη ετσι η ζητηση να το πανε 270-290 ευρω αέρα,οποιος προλάβει βλεπω ειναι η φάση.

 

Ευτυχως υπάρχει και ο ανταγωνισμός με τιμες στα 235 κάπου Ευρώ. Αλλιώς θα γίνει όπως το περιγραφεις δυστυχως...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 268
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Έχει λίγες μέρες που έχω στα χέρια μου το κινητό. Πολύ καλό...

Θέλω να ρωτήσω κάτι για την μπαταρία. Δύο πλήρης φορτήσεις που έκανα κράτησαν 4 ώρες η μία.

Τόσο πολύ αργεί για να φορτήσει?? Και η μπαταρία γενικά πως σας φαίνεται??

Link to comment
Share on other sites

Καλοριζικο Πετράν,πες μας και εσυ εντυπώσεις.

Μέσα σε 3 μερες απο την Παρασκευη που το εφερε το birdphone σημερα εξαντληθηκε παλι,προβλεπω αν συνεχιστη ετσι η ζητηση να το πανε 270-290 ευρω αέρα,οποιος προλάβει βλεπω ειναι η φάση.

 

Αχ ρε Petran, με προλαβες!

Τωρα δεν το έχει το bird! Δεν προλαβα!

Καλοριζικο φίλε μου και πες μας εντυπωσεις ΟΚ?

Μόλις το ξαναφερουν θα το "χτυπήσω" και εγώ!

 

Ευχαριστω παιδια!!!Μολις το παρω και το δουλεψω καμια μερα θα σας πω...:);)

Edit:Το παρελαβα τελικα πριν 3-4 ωρες!!!Μπορω να πω οτι ειμαι αρκετα ικανοποιημενος!!!Δεδομενου οτι εχουν περασει απο τα χερια μου,το S3 και το Note 2,το βρισκω αρκετα γρηγορο,οθονη αψογη και μπαταρια παρα πολυ καλη!!!Οταν το ανοιξα ειχε 61% και το σεταρα(ιντερνετ καμια ωρα),2-3 κλησεις του 5λεπτου,δοκιμες καποιων εφαρμογων,κλπ.και τωρα ειναι στο 47%!!!Μου αρεσε η επιλογη μου οπωσδηποτε!!!Και η τιμη του ιδιαιτερα!!!Οσο για το Birdphone.gr,αψογη εξυπηρετιση!!Α!!Ειναι Γερμανικο!!!!Αλλα εχει μεσα και Ελληνικες οδηγιες!!Το ανεφερε και στο σαιτ...!!

Edited by petran66

Apple iPhone 14 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω παιδια!!!Μολις το παρω και το δουλεψω καμια μερα θα σας πω...:);)

Edit:Το παρελαβα τελικα πριν 3-4 ωρες!!!Μπορω να πω οτι ειμαι αρκετα ικανοποιημενος!!!Δεδομενου οτι εχουν περασει απο τα χερια μου,το S3 και το Note 2,το βρισκω αρκετα γρηγορο,οθονη αψογη και μπαταρια παρα πολυ καλη!!!Οταν το ανοιξα ειχε 61% και το σεταρα(ιντερνετ καμια ωρα),2-3 κλησεις του 5λεπτου,δοκιμες καποιων εφαρμογων,κλπ.και τωρα ειναι στο 47%!!!Μου αρεσε η επιλογη μου οπωσδηποτε!!!Και η τιμη του ιδιαιτερα!!!Οσο για το Birdphone.gr,αψογη εξυπηρετιση!!Α!!Ειναι Γερμανικο!!!!Αλλα εχει μεσα και Ελληνικες οδηγιες!!Το ανεφερε και στο σαιτ...!!

 

Τι εγινε, το παρέλαβες? Εντυπώσεις?

Link to comment
Share on other sites

Τι εγινε, το παρέλαβες? Εντυπώσεις?

 

Ναι,αναφερω ακριβως απο πανω!!!:)

Apple iPhone 14 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Καλοριζικο και παλι Πέτρο

Οι Ελληνικες οδηγιες ειναι μεσα στο κουτι ? η εξω απο το κουτι ,και απο πανω ολο το σετ ( Κουτι - Ελληνικες οδηγιες ) εχει πλαστικη ζελατίνα ?

Ελληνικα γραμματα εχει κανονικα στο μενου στις εφαρμογες και γενικα στo πληκτρολογιο ?

Link to comment
Share on other sites

Καλοριζικο και παλι Πέτρο

Οι Ελληνικες οδηγιες ειναι μεσα στο κουτι ? η εξω απο το κουτι ,και απο πανω ολο το σετ ( Κουτι - Ελληνικες οδηγιες ) εχει πλαστικη ζελατίνα ?

Ελληνικα γραμματα εχει κανονικα στο μενου στις εφαρμογες και γενικα στo πληκτρολογιο ?

 

Σ'ευχαριστω.:) Οι Ελλην.οδηγιες ηταν εξω απο το κουτι και ολο το πακετο ηταν σε ζελατινα!!Φυσικα εχει Ελληνικα παντου.Απλως ειναι Γερμανικο το αρχικο λειτουργικο του κι αυτο ειναι θετικο!!!

Apple iPhone 14 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Αναμενομενο μπηκα και εχω στο κλαμπ. Αντε να μαζευομαστε σιγα σιγα. Ψαρωνει κοσμος οταν το βλεπει και ακουει τιμη, οπως και εγω αλλωστε και το πηρα.
Link to comment
Share on other sites

Αναμενομενο μπηκα και εχω στο κλαμπ. Αντε να μαζευομαστε σιγα σιγα. Ψαρωνει κοσμος οταν το βλεπει και ακουει τιμη, οπως και εγω αλλωστε και το πηρα.

 

Αντε καλως ορισες κι εσυ!!!Μεγια σου!!!:)

Apple iPhone 14 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ! Εχοντας τη φωτεινοτητα της οθονης στο φουλ, βλεπω στα στατιστικα της μπαταριας τα εξης.

50% αποφορτιση

1η 3ω

Οθονη 55%

Χρονος λειτουργιας οθονης 3 ωρες και 30 λεπτα.

Ειναι καλα?

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ! Εχοντας τη φωτεινοτητα της οθονης στο φουλ, βλεπω στα στατιστικα της μπαταριας τα εξης.

50% αποφορτιση

1η 3ω

Οθονη 55%

Χρονος λειτουργιας οθονης 3 ωρες και 30 λεπτα.

Ειναι καλα?

Μια χαρα εισαι!!!Και σε μενα με 1η ακριβως ειναι 53%,με 2,5 ωρες οθονη,αλλα και με αρκετο wifi,λγοτερο gps,καμια 15 λεπτα βιντεο και με 2 ωρες περιπου κλεισεις...Με μια πληρες φορτιση(πρωτη)...

Apple iPhone 14 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Αντε να παιρνουμε και αλλοι σειρα!

Μολις το "χτυπησα" και εγω στο "bird".

 

Μεγεια σου και σενα!!:)

Apple iPhone 14 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Μεγεια σου και σενα!!:)

 

Ευχαριστω.

Τη Δευτερα θα το εχω.

 

Αληθεια τι κανατε για την SIM? Εννοώ τι κάνατε, επειδή το τηλ παίρνει τις μικρές SIM.

Φτιάξατε άλλη?

Την κόψατε?

Πήρατε twin για να μπορείτε εναλλακτικά να την βάλετε στο παλιο σας τηλέφωνο?

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω.

Τη Δευτερα θα το εχω.

 

Αληθεια τι κανατε για την SIM? Εννοώ τι κάνατε, επειδή το τηλ παίρνει τις μικρές SIM.

Φτιάξατε άλλη?

Την κόψατε?

Πήρατε twin για να μπορείτε εναλλακτικά να την βάλετε στο παλιο σας τηλέφωνο?

 

Eγω ειμαι Wind F2G και επειδη αλλαζω συχνα καρτες(λογω συχνης αλλαγης κινητων :p)τις παιρνω δωρεαν,γιατι εχουν εγγυηση 3 μηνες!!!Τεσπα,τωρα φισικα την micro και εχω και ανταπτωρακι για να γινεται κανονικη!!;)Θα την αλλαξω παλι μονο αν παρω iphone 5αρι που παιρνει nano sim!!!Αλλα δε το νομιζω...Ξεχασα να σου πω κατι που μαλλον θα το ξερεις :) Η αλλαγη καρτας(εκτος wind στη περιπτωση που ειπα),κοστιζει 5€...

Apple iPhone 14 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Eγω ειμαι Wind F2G και επειδη αλλαζω συχνα καρτες(λογω συχνης αλλαγης κινητων :p)τις παιρνω δωρεαν,γιατι εχουν εγγυηση 3 μηνες!!!Τεσπα,τωρα φισικα την micro και εχω και ανταπτωρακι για να γινεται κανονικη!!;)Θα την αλλαξω παλι μονο αν παρω iphone 5αρι που παιρνει nano sim!!!Αλλα δε το νομιζω...Ξεχασα να σου πω κατι που μαλλον θα το ξερεις :) Η αλλαγη καρτας(εκτος wind στη περιπτωση που ειπα),κοστιζει 5€...

 

Oh yes, το ξερω οτι δεν ειναι δωρεαν.

Θα προτιμησω πιθανότατα τη λυση της μικρής + adaptor. (μηπως χρειαστεί - αχρείαστο- να ξαναγυρίσω στο προηγούμενο κινητο μου)

Nα ανταστείς ότι η καρτα SIM που έχω είναι 10ετίας! Εχει πανω της το παλιο λογοτυπο της Cosmote.

Τα έβγαλε τα λεφτα της να υποθέσω.

Link to comment
Share on other sites

Εμενα μου την κοψανε (με ενα εργαλειο σε καταστημα wind) σε micro sim αλλα κρατησα και το υπολοιπο τμημα που στην ουσια ειναι ανταπτορας οποτε ουτε γατα ουτε ζημια. (Νικο ασχετο αλλα επειδη εχω παραγγειλει και εγω καποια αλλη φορα απο bird ημερα παρασκευη, πηγα την επομενη μερα δηλαδη σαβατο μονος μου στην κουριερ και παρελαβα.) Edited by omnian
Link to comment
Share on other sites

Εμενα μου την κοψανε (με ενα εργαλειο σε καταστημα wind) σε micro sim αλλα κρατησα και το υπολοιπο τμημα που στην ουσια ειναι ανταπτορας οποτε ουτε γατα ουτε ζημια. (Νικο ασχετο αλλα επειδη εχω παραγγειλει και εγω καποια αλλη φορα απο bird ημερα παρασκευη, πηγα την επομενη μερα δηλαδη σαβατο μονος μου στην κουριερ και παρελαβα.)

 

Σ ευχαριστω. Και εννοειται οτι δεν κρατιεμαι να το παρω στα χερια μου.

Θα λειψω ομως το Σ/Κ οποτε υποχρεωτικα Δευτερα

Link to comment
Share on other sites

Στατιστικα μπαταριας πριν τη νεα φορτιση.

10% αποφορτιση

2η 5ω και 30 λεπτα

Οθονη 50%

Χρονος λειτουργιας οθονης 5 ωρες και 30 λεπτα.

 

Εννοειται οτι στις 5μιση ωρες που ηταν ανοικτη η οθονη το σκαλιζα αρκετα μπορω να πω.

Edited by omnian
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά από όσους το έχετε πάρει μπορεί κάποιος να μου πει αν το gps του είναι καλό?

 

Δηλαδή αν lockάρει γρήγορα αν κρατάει καλά το σήμα κ.λ.π.

 

Σας ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά από όσους το έχετε πάρει μπορεί κάποιος να μου πει αν το gps του είναι καλό?

 

Δηλαδή αν lockάρει γρήγορα αν κρατάει καλά το σήμα κ.λ.π.

 

Σας ευχαριστώ πολύ!

 

Το Sygic που εχω εγω παει σφαιρα!!!

Apple iPhone 14 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Express (I8730)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...