Jump to content

Samsung Galaxy Express (I8730)


djpace
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 268
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επειδή έχω ένα πρόβλημα με την εταιρεία κινητής τηλεφωνίας, και με δείχνει εκτός δικτύου με πήραν σήμερα τηλέφωνο και μου είπαν να γυρίσω το τηλέφωνο στο 3G και όχι στο 4g τουλάχιστον μέχρι να το λύσουν... θα ήθελα να μου πείτε Ποια από τις 3 επιλογές είναι το 3g.
Link to comment
Share on other sites

Πληροφοριακα, αν και δεν αναφερεται στα χαρακτηριστικα, η συσκευη δοκιμασμενα υποστηριζει τη λειτουργια usb on the go.

 

Συγνωμη, αλλα δεν την ξερω αυτη τη λειτουργία.

Να ρωτησω λοιπόν, πρακτικά τι σου επιτρεπει να κανεις αυτη η λειτουργια;

Σου επιτρεπει πχ απλά να συνδέσεις το κινητο με το PC μεσω USB και να μπεις πχ στο internet μεσω USB tethering;

Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Με εναν ανταπτορα που μετατρεπει τη θυρα σε usb (μεγαλη) μπορεις να συνδεεις φλασακια, ποντικια, πληκτρολογια κλπ. Κανε αναζητηση στο youtube για περισσοτερες λεπτομερειες.
Link to comment
Share on other sites

Καλημερούδια Παιδιά... μπορεί να μου εξηγήσει κάποιος αν μπορεί να έχει λήξει-διακοπή το widget του καιρό που έχει το κινητό από την samsung; σήμερα μου το βγάζει Έτσι
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα

Θα παρει κανα update το κινητο? Ετσι λεγαν στην αρχη αλλα τελικα δεν βλεπω κατι

(Με αυτην την samsung δεν μπορω αλλο.. τα ιδια λεγαν και στο S advance)

Member since : Σεπ. 2003 :ninja:
Link to comment
Share on other sites

Εγω πάντως βλεπω με λυπη μου ότι το κινητο μας προ πολλου πλέον δεν υπάρχει στην Ελληνική αγορά (skroutz).

Εξαιρειται βεβαια η Vodafone που το εχει, αλλα δυστυχως στην... εξαιρετικη τιμή των 330 Ευρώ. Οπότε αστο.

Και ειναι κακο να μην υπάρχει στην αγορα το Express, διότι τα παρελκόμενα (θηκες, ζελατινες κλπ) είναι πιο δυσευρετα...

Από την αλλη βεβαια, εγω νιώθω πολυ τυχερός που το "τσιμπησα" πριν 3 μηνες στα 240 Ευρώ...

Link to comment
Share on other sites

Επειδή έχω ένα πρόβλημα με την εταιρεία κινητής τηλεφωνίας, και με δείχνει εκτός δικτύου με πήραν σήμερα τηλέφωνο και μου είπαν να γυρίσω το τηλέφωνο στο 3G και όχι στο 4g τουλάχιστον μέχρι να το λύσουν... θα ήθελα να μου πείτε Ποια από τις 3 επιλογές είναι το 3g.

 

Παιδιά έχει κάνεις αυτό το πρόβλημα γιατί παλεύω με το εταιρεία δικτύου και Δεν ξέρουμε αν είναι πρόβλημα κινητόυ Η εταιρίας.... κάποιος ας απαντήσει.....

Link to comment
Share on other sites

Καλημερούδια Παιδιά... μπορεί να μου εξηγήσει κάποιος αν μπορεί να έχει λήξει-διακοπή το widget του καιρό που έχει το κινητό από την samsung; σήμερα μου το βγάζει Έτσι

 

Σταμάτησε να δουλεύει το widget γι αυτό το δείχνει έτσι.

Ξανά περνα το widget.

Edited by giagkos
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω μπορεί να είναι.Και ελαττωματική η συσκευή... Αλλά όταν το βάζω το κινητό σε 2G Δεν έχω κανένα πρόβλημα... Όταν είναι 3g I 4g εκεί αρχίζουν τα προβλήματα.. (άρα δεν έχει πρόβλημα το κινητό) τι να κάνω; εντωμεταξύ κοίταξα στο φόρουμ Και είδα ότι και άλλο άτομο έχει και αυτός ακριβώς το ίδιο πρόβλημα με εμένα... Αλλά σε άλλο δίκτυο. Edited by nekt
Link to comment
Share on other sites

Παιδια πουλαω το express μου με θηκη σιλικονης και 4 antiscratch screen protectors. Ειναι σαν αχρησιμοποιητο

Απλα μου ρθε μεγαλη επιδοτηση και παω μαλλον για iphone.οποιος ενδιαφερεται ας στειλει

Link to comment
Share on other sites

Εγω πάντως βλεπω με λυπη μου ότι το κινητο μας προ πολλου πλέον δεν υπάρχει στην Ελληνική αγορά (skroutz).

Εξαιρειται βεβαια η Vodafone που το εχει, αλλα δυστυχως στην... εξαιρετικη τιμή των 330 Ευρώ. Οπότε αστο.

Και ειναι κακο να μην υπάρχει στην αγορα το Express, διότι τα παρελκόμενα (θηκες, ζελατινες κλπ) είναι πιο δυσευρετα...

Από την αλλη βεβαια, εγω νιώθω πολυ τυχερός που το "τσιμπησα" πριν 3 μηνες στα 240 Ευρώ...

 

Το Ebay εχει τα παντα.

Member since : Σεπ. 2003 :ninja:
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Απο οσο ξερω ειναι η νεα εκδοση android που θα βγει. Διαφορετικο μενου και λογικα περισσοτερες δυνατοτητες. Αναμενουμε.
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Τελικά δεν νομίζω να αναβαθμιστεί το express,με βάση το κατάλογο που έχει βγεί απο την samsung για το ποιες συσκευές θα πάνε σε 4.4.2 το 2014....

 

Παλί καλά που ετοιμάζετε custom rom,και υπάρχει είδη clockworkmod recovery.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Express (I8730)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...