Jump to content

Samsung Galaxy Express (I8730)


djpace
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 268
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εχω το κινητο 1 μηνα και μου χει τυχει καμια 2-3 φορες να σβησει μονο του.το αφηνω για παραδειγμα στο τραπεζι και μετα το βρισκω σβηστο. Σας εχει τυχει. Εψαξα σε ξενα site και βρηκα αρκετες περιπτώσεις.

 

Αν βοηθαει εχω την εκδοση I8730XWAMB7 και το τηλεφωνο δεν κολλαει, ουτε σβηνει, δυνατο σημα wifi, gps μπαινει γρηγορα και η μπαταρια βασταει πολυ καλα. Εσυ ποια εκδοση εχεις? Μου βγαζει μια ενημερωση αλλα δεν την κανω γιατι φοβαμαι μηπως χασω καποια απο τα προηγουμενα που ανεφερα.

Link to comment
Share on other sites

Αν βοηθαει εχω την εκδοση I8730XWAMB7 και το τηλεφωνο δεν κολλαει, ουτε σβηνει, δυνατο σημα wifi, gps μπαινει γρηγορα και η μπαταρια βασταει πολυ καλα. Εσυ ποια εκδοση εχεις? Μου βγαζει μια ενημερωση αλλα δεν την κανω γιατι φοβαμαι μηπως χασω καποια απο τα προηγουμενα που ανεφερα.

 

Εκδοση φάσματος εχω την ίδια και αριθμο κατασκευής XWAMB8. Ολα όσα προανέφερες ισχύουν και σε μένα το μόνο πρόβλημα είναι το ξαφνικό σβήσιμο. gps wifi μπαταρία όλα οκ. εμένα όμως δεν μου βγάζει καμία αναβάθμιση. είναι γερμανικό το τήλ αν δεν κάνω λάθος αλλά δεν νομίζω να παίζει ρόλο.πότε σου έβγαλε αναβάθμιση???

Link to comment
Share on other sites

Ιδιο αριθμο κατασκευης εχω και εγω. Εχει καιρο που με wifi μολις κανω ελεγχο για ενημερωσεις μου βγαζει μηνυμα να αποδεχτω ορους για να κανει αναβαθμιση.
Link to comment
Share on other sites

Παρήγγειλα 2 θήκες από το ebay και είχαν και οι 2 δώρο screen protector, αλλά δεν ταιριάζουν ακριβώς στην οθόνη, είναι λίγο πιο μικροί από ότι θα έπρεπε. Έχει βάλει κανείς sceen protector και είναι ακριβώς στην οθόνη??
Link to comment
Share on other sites

Αυτές τις θήκες πήρα αλλά δεν φένονται πουθενά τα screen protector...

 

http://www.ebay.com/itm/190880744927?var=490172892850&ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649

http://www.ebay.com/itm/251310082273?var=550265202709&ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649

 

Απλώς θέλω να μου πει κάποιος που έβαλε screen protector στο κινητό αν καλύπτει ακριβώς όλη την οθόνη ή όχι και απο που τα πήρε...

Link to comment
Share on other sites

το bird phone το εβγαλε?δεν το πουλανε πουθενα πλεον?
Link to comment
Share on other sites

Αυτές τις θήκες πήρα αλλά δεν φένονται πουθενά τα screen protector...

 

http://www.ebay.com/itm/190880744927?var=490172892850&ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649

http://www.ebay.com/itm/251310082273?var=550265202709&ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649

 

Απλώς θέλω να μου πει κάποιος που έβαλε screen protector στο κινητό αν καλύπτει ακριβώς όλη την οθόνη ή όχι και απο που τα πήρε...

 

Εδω εισαι φιλε.

http://www.ebay.com/itm/190856564798?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

Σαν γαντι.

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα και απο μενα θελω να παρω το κινητο και δεν υπαρχει πουθενα διαθεσιμο ξερετε κανεναν να το εχει στην αττικη?
Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα και απο μενα θελω να παρω το κινητο και δεν υπαρχει πουθενα διαθεσιμο ξερετε κανεναν να το εχει στην αττικη?

 

http://www.e-shop.gr/product?id=TEL.002342

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια γιατι τετοια ελειψη του τηλεφωνου στα σκρουτζομαγαζα???

θα το φερει κανα μαγαζι?

απ το πολυ περιμενε το s4 mini κοντευει να παει στην ιδια τιμη :lol:

Link to comment
Share on other sites

και εγω απο τα σκρουτζομαγαζα περιμενω να το παρω για να δουμε θα το φερουν παντως και στη vodafone που ρωτησα απο περιεργεια δεν το εχουν διαθεσιμο
Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη καταλαβε κανεις τι εγινε;

Γιατι δηλαδη εξαφανισθηκε ταυτοχρονα απο ολα τα μαγαζια;

Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη καταλαβε κανεις τι εγινε;

Γιατι δηλαδη εξαφανισθηκε ταυτοχρονα απο ολα τα μαγαζια;

 

Απο οτι φαίνεται μαλλον θα υπαρχει έλειψη απο την αντιπροσωπεια που αγοραζουν τα Σκρουτζομάγαζα,λογο του οτι εφευγε αέρας.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια, μια ερωτηση για το GPS

Δεν εχω βαλει κανενος ειδους navigator, ολα απο τη "μαμα":

Για να βρω τη θεση μου πρεπει ντε και καλα να δουλευει ως assisted?

Δηλαδη με wifi και με δεδομενα σνοικτα;

"Ξερο" GPS μονο με δορυφορο δεν δουλευει?

Για παραδειγμα, σας λεω οτι το ipad που εχω με δεδομενα και wifi κλειστα μου δειχνει σμεσως τη θεση μου σε dt.

Το κινητο ομως, αν δεν εχω συνδεση στο internet (ειτε wifi ξεκλειδωτο ειτε δεδομενα ανοικτα) δεν μου βγαζει θεση.

Κανω κατι λαθος;

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Παιδια πηρα το κιν σημερα... καλα πεταει το κιν... αλλα θα ηθελα να ρωτησω αμα μπορω να του βαλω αλλο πληκτρολογιο ξερετε ειχε χρονια LG xeexex
Link to comment
Share on other sites

Θέλω να κάνω μια ερώτηση? Υπάρχει καμιά εφαρμογή που να αλλάζει τις εικόνες από την οθόνη κλειδώματος ανα κάποια χρονικά διαστήματα? Όχι δικες του εικόνες αλλά αυτές που θέλω εγώ...
Link to comment
Share on other sites

Θέλω να κάνω μια ερώτηση? Υπάρχει καμιά εφαρμογή που να αλλάζει τις εικόνες από την οθόνη κλειδώματος ανα κάποια χρονικά διαστήματα? Όχι δικες του εικόνες αλλά αυτές που θέλω εγώ...

 

Φιλε μου, στο μυαλο μου εισαι.

Ομως οσο και να εψαξα, βρηκα μονο εφαρμογη που να σου αλλαζει το wallpaper στην αρχικη οθονη (homescreen) αλλα οχι στην lockscreen.

Ετσι, το κανω εγω ο ιδιος manual.

Θα εχετε προσεξει οτι τελευταια οι εικονες lockscreen γινονται κατι σαν εργα τεχνης και ειναι σημα κατατεθεν για καθε μοντελο που κινητου. Τωρα τελευταια πχ μου αρεσει πολυ αυτη του note 3.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια πηρα το κιν σημερα... καλα πεταει το κιν... αλλα θα ηθελα να ρωτησω αμα μπορω να του βαλω αλλο πληκτρολογιο ξερετε ειχε χρονια LG xeexex

Το swype, δουλεύει απροβλημάτιστα, δοκιμασμένο.

;)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Express (I8730)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...