Jump to content

Sony Xperia Z Ultra


vezyro
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν θες μου λες με πμ απο που το πηρες;

Αυτα λεγονται δημοσιως για να ξερουν ολοι οσοι ενδιαφερονται το καταστημα που το δινει με τον μαγνητικό φορτιστη.

Link to comment
Share on other sites

Ήθελα να το αποφύγω μιας και κάποιοι μπορούν να πουν ότι έχω συμφέρον κτλ, το e-shop είναι το planetmobile.eu και ήταν και πολύ εξυπηρετικοί
Link to comment
Share on other sites

Εγώ το πήρα απο το e-shop με την προσφορά crazy Sundays και είχε μέσα το bluetooth headset SBH20. Όσον αφορά τη συσκευή μπορεί να είναι μεγάλη αλλά πραγματικά είναι απο τις καλύτερες και πιο ολοκληρωμένες που έχω αγοράσει ποτέ.
Swift-Red-Arrow:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Τα πήρατε και σε καλή τιμή και με καλά δώρα μέσα. Αυτό θα πει καλή αγορά με όλη την σημασία του.Καλοδούλευτα.
Link to comment
Share on other sites

:):)Καλησπερες σε όλους, εδώ και λίγη ώρα ευτυχής κάτοχος του θηρίου προερχόμενος από note3 και LG g2.

 

Samsung Galaxy Z Fold4 5G Phantom Black. 

     Samsung Galaxy Watch5 Pro Titanium 45mm. 

          Samsung Galaxy buds live white. 

 

hqdefault.jpg

Link to comment
Share on other sites

:):)Καλησπερες σε όλους, εδώ και λίγη ώρα ευτυχής κάτοχος του θηρίου προερχόμενος από note3 και LG g2.

 

Καλορίζικο.Τις εντυπώσεις σου θέλουμε.

Link to comment
Share on other sites

:)Ευχαριστώ πολύ, οι πρώτες μου εντυπώσεις είναι θετικότατες και πιστεύω ότι το Z ultra είναι μια κατηγορία μόνο του, οι τελευταίες μου συσκευές είχαν κοινό υλικό κατασκευής το πλαστικό (s3 s4 note3 g2) εδώ έχουμε μια πολυτελής κατασκευή, και η συνολική υλοποίηση της σονυ με έχει εκπλήξει ευχάριστα, στην συσκευασία είχε θήκη και πενάκι, πάντως επειδή είχε λίγη μπαταρία και το φορτίζω θα περιμένω μέχρι να το στήσω όπως θέλω, θα επανέλθω με περισσότερα:):)

 

Samsung Galaxy Z Fold4 5G Phantom Black. 

     Samsung Galaxy Watch5 Pro Titanium 45mm. 

          Samsung Galaxy buds live white. 

 

hqdefault.jpg

Link to comment
Share on other sites

:)Ευχαριστώ πολύ, οι πρώτες μου εντυπώσεις είναι θετικότατες και πιστεύω ότι το Z ultra είναι μια κατηγορία μόνο του, οι τελευταίες μου συσκευές είχαν κοινό υλικό κατασκευής το πλαστικό (s3 s4 note3 g2) εδώ έχουμε μια πολυτελής κατασκευή, και η συνολική υλοποίηση της σονυ με έχει εκπλήξει ευχάριστα, στην συσκευασία είχε θήκη και πενάκι, πάντως επειδή είχε λίγη μπαταρία και το φορτίζω θα περιμένω μέχρι να το στήσω όπως θέλω, θα επανέλθω με περισσότερα:):)

 

 

Καλοριζικο βαγγελη!!!!

Να το χαρεις τρελλα!!!!

Φορτισε το και περιμενω hands on

;)

δως μοι πα στω και ταν γαν κινασω

:ninja:

αν δεν κοιτας εκει που θες να πας,θα πας εκει που κοιτας...

Link to comment
Share on other sites

:):)Ευχαριστώ βενο παλικαρε, άλλη κατάσταση το θηρίο......με βλέπω να μην κοιμάμαι απόψε :):)

 

Samsung Galaxy Z Fold4 5G Phantom Black. 

     Samsung Galaxy Watch5 Pro Titanium 45mm. 

          Samsung Galaxy buds live white. 

 

hqdefault.jpg

Link to comment
Share on other sites

:)Καλημέρα σε όλους και επανέρχομαι με την εκτίμηση μου από το Ζ ultra αυτές τις ημέρες, η συνολική εμπειρία χρήσης είναι κορυφαία και κάνει την τελευταία μου συσκευή το G2 να μοιάζει με παιχνιδακι:p

Θα συμφωνήσω με όλα όσα διάβασα στις σελίδες του θρεντ και θα αναφέρω και για την μπαταρία όπου φεύγει νεράκι :mad: και την πολύ αργή φόρτιση.

 

Samsung Galaxy Z Fold4 5G Phantom Black. 

     Samsung Galaxy Watch5 Pro Titanium 45mm. 

          Samsung Galaxy buds live white. 

 

hqdefault.jpg

Link to comment
Share on other sites

:)Ευχαριστώ παιδιά:):) ναι όντως το έλιωσα το εργαλείο, πάντως για να είμαι ακριβής το πήρα με ανταλλαγή λίγων ημερών με το G2 που είχα αφού ο ο κάτοχος δεν τον βόλευε οπότε δεν έχω την ακριβή εικόνα στις μέρες που μεσολάβησαν, είμαι απόλυτα ευχαριστημενος από την επιλογή μου και θα το κρατήσω σίγουρα για πολύ καιρό :happy:

 

Κάποια πρόταση για θέμα θα ήθελα :rolleyes:

 

Samsung Galaxy Z Fold4 5G Phantom Black. 

     Samsung Galaxy Watch5 Pro Titanium 45mm. 

          Samsung Galaxy buds live white. 

 

hqdefault.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλή εβδομάδα. Θέλω να ρωτήσω κάτι το οποίο ναι μεν είναι αστείο, αλλά έχω φάει τα συκώτια μου και δεν μπορώ να το βρω... Πως είναι δυνατόν οι επαφές να εμφανίζονται πρώτα με το επώνυμο και μετά το όνομα. Τέλος ξέρει κάποιος στην προσθήκη λογαριασμών ποιά είναι η διαφορά μεταξύ του λογαριασμού Xperia with Facebook και σκέτου Facebook?

Facebook:https://www.facebook.com/MrTheoprofil

YouTube:http://www.youtube.com/user/MrTheoprofil

Pinterest:http://www.pinterest.com/theoprofil

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλή εβδομάδα. Θέλω να ρωτήσω κάτι το οποίο ναι μεν είναι αστείο, αλλά έχω φάει τα συκώτια μου και δεν μπορώ να το βρω... Πως είναι δυνατόν οι επαφές να εμφανίζονται πρώτα με το επώνυμο και μετά το όνομα. Τέλος ξέρει κάποιος στην προσθήκη λογαριασμών ποιά είναι η διαφορά μεταξύ του λογαριασμού Xperia with Facebook και σκέτου Facebook?

 

Καλημέρα και καλή εβδομάδα και σε σένα. Στο δικό μου το Xperia P γίνεται με τον ακόλουθο τρόπο. Άνοιγμα της εφαρμογής του καταλόγου, πατώντας το δεξί κουμπάκι μπαίνω στο "φίλτρο" κι εκεί διαλεγω ταξινόμηση λίστας κατά όνομα.

Οσον αφορά τα Facebook ήταν το πρώτο πράγμα που απενεργοποίησα στο τηλέφωνο :)

Ελπίζω να σε βοήθησα

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα φίλε Rotsikas. Με έσωσες. Το ψάχνω 4 ημέρες και δεν μπορώ να το βρω. Έχω χάσει πάνω από 8 ώρες με συγχρονισμούς και δοκιμές. Σχετικά με το facebook δεν έχεις και άδικο. Θέλει ξήλωμα!

Facebook:https://www.facebook.com/MrTheoprofil

YouTube:http://www.youtube.com/user/MrTheoprofil

Pinterest:http://www.pinterest.com/theoprofil

Link to comment
Share on other sites

Εδώ και τρεις μέρες κάτοχος και εγώ. Πανευτυχής και απόλυτα ικανοποιημενος!!! 2 απορίες: Τι ζελατίνα για την πρόσοψη; Ποια φλίπ θήκη λευκή; Από Ελλαδα αν γίνεται... Ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα φίλε Rotsikas. Με έσωσες. Το ψάχνω 4 ημέρες και δεν μπορώ να το βρω. Έχω χάσει πάνω από 8 ώρες με συγχρονισμούς και δοκιμές. Σχετικά με το facebook δεν έχεις και άδικο. Θέλει ξήλωμα!

 

Χαίρομαι που βοήθησα. Με τον ίδιο τρόπο μπαίνεις και στις ρυθμίσεις μηνυμάτων. Αν θες για παράδειγμα να τικαρεις την επιλογή για 160 χαρακτήρες το μήνυμα.

Link to comment
Share on other sites

να κάνω μια ερωτηση φιλοι μου? το έχω 6 μερες (την δευτερη συσκευη αφού το πρωτο ηταν doa) και εχω το εξής θέμα. με 4g λειτουργια σε απλη χρηση browsing απο πισω καίει.. ειναι λογικό ή να το παω και αυτό για doa? επίσης η μπαταρια σε 15 ωρες μου εχει φάει 70 τις εκατό με μετρια χρηση ? ενδεχετε τα τηλ που εδινε η vodafone σε προσφορα να ηταν ελατωματική παρτίδα γιαυτό να τα ξεστόκαρε?λετε επειδη εχω την flip θήκη που ειχε μεσα το κινητο να ζεστενετε επειδη απο πισω καλυπτετε? Edited by astymagos13
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα φίλε μου, έχω και εγώ εδώ και μέρες το ultra από την προσφορά της vobafone το οποίο έχω στην θήκη που περιείχε η συσκευασία και το δουλεύω σε 4G αρκετές ώρες, δεν έχει κανένα θέμα με αύξηση θερμοκρασίας και για την υψηλή κατανάλωση μπαταρίας έχω αναφερθεί σε προηγούμενο ποστ και πιστεύω ότι οφείλεται σε ένα βαθμό και στην κιτκατ,

δεν ξέρω εάν είναι θέμα παρτίδας ή έχει πρόβλημα η συσκευή σου και πρέπει να απευθυνθείς στο κατάστημα που το πήρες.

 

Samsung Galaxy Z Fold4 5G Phantom Black. 

     Samsung Galaxy Watch5 Pro Titanium 45mm. 

          Samsung Galaxy buds live white. 

 

hqdefault.jpg

Link to comment
Share on other sites

οταν λες φίλε μου οτι η μπαταρια φευγει νερακι. πόσο σου κρατάει ? μια μερα ? μιαμιση? δηλαδη οσο το δουλεύεις με 4g kai WIFI δεν ζεστένεται καν? εγω το τσεκαρα με το battery temperatur και μου εβγαλε μεχρι και 41 βαθμους θερμοκρασία . πάω για δευτερο doa?πανω που πετυχα οθονη φωτεινη και ολολευκη γμτ!παλι προβλημα Edited by astymagos13
Link to comment
Share on other sites

Η κατανάλωση μπαταρίας με Mobile Internet και 4g σίγουρα επιβαρύνει την συσκευή λόγω και της κακής ποιότητας των δικτύων, το έχω στην αυτόματη φωτεινότητα και μου βγάζει 77% κατανάλωση οθόνης, με χρήση WIFI έχει καλύτερη διαχείριση, πάντως ημέρα δεν βγάζει, στο θέμα της θερμοκρασίας δεν έχω παρατηρήσει κάτι και να αναφέρω το έχω στο 4g από τις 9 το πρωί έως αυτήν τη στιγμή που γράφω.

 

Samsung Galaxy Z Fold4 5G Phantom Black. 

     Samsung Galaxy Watch5 Pro Titanium 45mm. 

          Samsung Galaxy buds live white. 

 

hqdefault.jpg

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου και εμενα αν το εχω απλα στο 4g δεν ανεβαζει θερμοκρασια..μονο οταν χρησιμοποιω 4g για ιντερνετ αν και ειχα την φωτεινώτητα full και ισως φταίει αυτο..η φωτο απο την καταναλωση σου φαινεται φυσιολογική ?σορρυ που ρωταω πολλα απλα πρεπει αυριο που ειναι το 7ημερο να το παω για doa αν ειναι..
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia Z Ultra

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...