Jump to content

MLS NAVIGATOR or DESTINATOR3


petrakish
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σε μένα δουλεύει άψογα (υπάρχει καινούργια έκδοση) . Μια φωτογραφία απο τον Λευκό Οίκο..
sinapidisantonis.spaces.live.com
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος geovass ( 2 Δεκ. 2004 , 19:48)

 

Αυτο ειναι for free ? :eek:

 

 

Einai sxetika palio neo exei kanena 3mhno pou to evgale h NASA, einai Free alla to progrmmataki an thimame kala einai konta sta 300mb .

 

An den exeis dsl mporeis na pareis to ram pou to exei sto mhniaio DVD tou

Link to comment
Share on other sites

re paidia peite moy ligo gia ayto poy rotisa pio pano

 

 

ουδέτερο κάρμα

 

Mobile Newbie

 

Εγγραφή: 30 Νοέ. 2004

Περιοχή:

Μηνύματα: 8

 

http://www.teletype.com/Merchant2/m...gory_Code=13000

 

LOIPON BRIKA TON PARAPANO RECIEVER 139EURO KAI EIMAI ETOIMOS NA TON PARO... GIA THN AKRIBEIA NA TON STEILO SOYHDIA SE MIA FILH MOY POY THA ERTHEI SE 15 MERES ELLADA GIATI OPOS EIPA PRIN ELLADA DEN STELNOYN

 

XEREI KANEIS RE PAIDIA APO AYTA NA TO PARO AN EINAI

 

A EXEI KAI AYTON http://www.teletype.com/Merchant2/m...gory_Code=13000

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος manolis1976 ( 2 Δεκ. 2004 , 20:47)

 

den doylevoyn ta link sorry ayto leo sthn photo

 

Αυτό είναι το GPS που δίνει και η Teletype. Δουλεύει μια χαρά με το Destinator και το Qtek.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Minotavrs ( 2 Δεκ. 2004 , 19:54)

 

Einai sxetika palio neo exei kanena 3mhno pou to evgale h NASA, einai Free alla to progrmmataki an thimame kala einai konta sta 300mb .

 

An den exeis dsl mporeis na pareis to ram pou to exei sto mhniaio DVD tou

 

 

Ειμαι στο 87% !

aDSL rulzzzzzzzzzz ! ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος manolis1976 ( 2 Δεκ. 2004 , 20:47)

 

den doylevoyn ta link sorry ayto leo sthn photo

 

Λοιπόν ...Μανώλη........αυτό το BT/GPS της Teletype το έχω και το δουλεύω εδώ και 2 μήνες . ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΙΚΤΟ σε ΟΛΑ του :)

Άμεση ανταπόκριση , ταχύτατο , ακριβές με κοινές επαναφορτιζόμενες που διαρκούν πάρα πολύ . ΤΕΛΕΙΟ !!!!

Το έχω πάρει μαζί με το software ( :angry: :down: )από την εδώ αντιπροσωπεία της Teletype . Μην ρωτήσεις πόσο γιατί αγριεύω όταν το σκέφτομαι :mad:

"Πολιτική ανυπακοή και....Αλληλοβοήθεια"
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος pastrengo ( 2 Δεκ. 2004 , 23:16)

 

Λοιπόν ...Μανώλη........αυτό το BT/GPS της Teletype το έχω και το δουλεύω εδώ και 2 μήνες . ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΙΚΤΟ σε ΟΛΑ του :)

Άμεση ανταπόκριση , ταχύτατο , ακριβές με κοινές επαναφορτιζόμενες που διαρκούν πάρα πολύ . ΤΕΛΕΙΟ !!!!

Το έχω πάρει μαζί με το software ( :angry: :down: )από την εδώ αντιπροσωπεία της Teletype . Μην ρωτήσεις πόσο γιατί αγριεύω όταν το σκέφτομαι :mad:

 

 

Πολύ καλό το έχω κι εγώ. Το παρήγγειλα με προορισμό Αμερική (μιας και δεν το στέλνουν Ελλάδα) και από εκεί μου το έφερε συγγενής μου.

 

Να σε ρωτήσω κάτι με την ευκαιρία... Όταν βάζεις τον φορτιστή σπιτιού απευθείας στο gps φορτώνουν οι μπαταρίες ή πρέπει να το βάλεις απαραίτητα στο cradle; Τί ισχύει και για τον φορτιστή αυτοκινήτου;

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος manolis1976 ( 2 Δεκ. 2004 , 20:47)

 

den doylevoyn ta link sorry ayto leo sthn photo

 

 

Exei apospasei kales kritikes yparxei ena plhthos apo axiopistous gia reviews kai times episkepsou kai to

 

http://www.expansys.com.gr/accessory.asp?code=I-MATE_JAM&atype=GPS

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Minotavrs ( 2 Δεκ. 2004 , 07:31)

 

Maxim Pote skopevete na diathesete to software sthn agora ?

 

Gia posa free updates stous xartes milame me thn sygekrimenh agora?

 

Poio tha einai to kostos meta to telos aftwn gia to katevasma newn xartwn .

 

 

 

Maxim Zepellin perimwnw apanthsh .... :(

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Minotavrs ( 3 Δεκ. 2004 , 07:47)

 

Maxim Zepellin perimwnw apanthsh .... :(

 

 

1. Περιμένουμε τον Ελληνικό χάρτη σε μορφή compile για να κάψουμε το τελικό CD. Δυστυχώς δεν εξαρτάται αποκλειστικά από εμάς αλλά θέλω να πιστεύω ότι μέχρι τις 15 Δεκεμβρίου θα βρίσκεται στα ράφια.

2. Εξετάζουμε με προσοχή την πολιτική που θα ακολουθήσουμε. Θα είναι όσο το δυνατόν ευνοϊκότερη για σας. Όπως είχα γράψει και παλαιότερα οι εκδόσεις που θα περιέχουν κατά κύριο διορθώσεις και επικαιροποιήσεις ήδη χαρτογραφημένων περιοχών θα είναι δωρεάν παρόλο που για μας έχουν κόστος τόσο στην συλλογή των στοιχείων όσο και στην έκδοση και διανομή των χαρτών. Διαφορετικά, εφόσον αποτυπώσουμε σε έκταση νέα στοιχεία και περιοχές, θα υπάρχει μία χρέωση που θα είναι, με τους ρυθμούς που σκοπεύουμε να δουλέψουμε το επόμενο εξάμηνο, της τάξεως των 20 ευρώ.

Και εδώ θα ήθελα να κάνω μια παρατήρηση για να σας προλάβω. Από τότε που άρχισα να παρακολουθώ το thread, είδα και άκουσα ανταγωνιστές μας να υπόσχονται νέες εκδόσεις με ρυθμούς μία κάθε δεκαπέντε ημέρες, με νέες πόλεις κάθε μήνα και όλες εντελώς δωρεάν. Αλήθεια τι πραγματοποιήθηκε από τις υποσχέσεις αυτές; Εμείς τουλάχιστον, με τις όποιες καθυστερήσεις και αδυναμίες, τηρήσαμε την υπόσχεσή μας, και θα τις τηρήσουμε και στο μέλλον.

Όσον αφορά δε στο επιχείρημα ότι θα περιμένετε το επόμενο εξάμηνο για να αγοράσετε μια και καλή την νέα έκδοση για να μην επιβαρυνθείτε από το κόστος, χαμηλό κατά την γνώμη μου μίας αναβάθμισης, συμφωνώ μαζί σας. Εφόσον δεν χρειάζεστε άμεσα για οποιοδήποτε λόγο ένα σύστημα πλοήγησης μπορείτε να περιμένετε. Εν κατακλείδι μπορεί να ζήσει κανείς και χωρίς πλοήγηση.

Όλα θα εξαρτηθούν πάντως από την αποδοχή που θα έχει το προϊόν αυτό από την αγορά. Όσο μεγαλύτερη είναι τόσο μεγαλώνει για μας το περιθώριο χαμηλής ή και μηδενικής χρέωσης των επικαιροποιημένων εκδόσεων.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Demon ( 3 Δεκ. 2004 , 01:45)

 

Πολύ καλό το έχω κι εγώ. Το παρήγγειλα με προορισμό Αμερική (μιας και δεν το στέλνουν Ελλάδα) και από εκεί μου το έφερε συγγενής μου.

 

Να σε ρωτήσω κάτι με την ευκαιρία... Όταν βάζεις τον φορτιστή σπιτιού απευθείας στο gps φορτώνουν οι μπαταρίες ή πρέπει να το βάλεις απαραίτητα στο cradle; Τί ισχύει και για τον φορτιστή αυτοκινήτου;

 

 

Με τον φορτιστη σπιτιου φορτωνουν οι μπαταριες του και αναγκαστικα ειναι κλειστο. Ο φορτιστης αυτοκινητου δινει κατευθειαν ρευμα (δεν φορτιζει μπαταρια) και βεβαια το GPS ειναι ανοιχτο για δορυφορους ! ;)

Link to comment
Share on other sites

Προς Maximi01 ή Zepellin:

 

Θα ήθελα να μάθω τελικά πότε θα βγεί η ανανέωση με τους Ελληνικούς χάρτες και το αντίστοιχο DLL που είπατε.

Ο Σοφότερος άνθρωπος στον κόσμο είναι αυτός που σοφά χρησιμοποιεί την σοφία των άλλων!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος a621 ( 3 Δεκ. 2004 , 09:39)

 

Προς Maximi01 ή Zepellin:

 

Θα ήθελα να μάθω τελικά πότε θα βγεί η ανανέωση με τους Ελληνικούς χάρτες και το αντίστοιχο DLL που είπατε.

 

 

Αφου το ειπαν αυτο. Μεχρι την αλλη εβδομαδα θα εχει βγει ! ;)

Link to comment
Share on other sites

Επειδη μου ειναι αδυνατον να κατεβασω το αρχειο της αναβαθμισης αφου στο 1kb που κατεβαζω κλεινει το κατεβασμα υπαρχει κανεις με dsl γραμμη να μου στειλει το αρχειο.Οποιος μπορει ασ μου στειλει pm να του δωσω email.Ευχαριστω
Η συζήτηση έχει υπερεκτιμηθεί ως μέσο επίλυσης διαφορών
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος stratus ( 3 Δεκ. 2004 , 15:05)

 

Επειδη μου ειναι αδυνατον να κατεβασω το αρχειο της αναβαθμισης αφου στο 1kb που κατεβαζω κλεινει το κατεβασμα υπαρχει κανεις με dsl γραμμη να μου στειλει το αρχειο.Οποιος μπορει ασ μου στειλει pm να του δωσω email.Ευχαριστω

 

Και εγώ το ίδιο πρόβλημα έχω και μετά από 6 προσπάθειες άρχισα να βαριέμαι. :cry: Οπότε όποιος το καταφέρει ας το πει.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος geovass ( 3 Δεκ. 2004 , 11:37)

 

Αφου το ειπαν αυτο. Μεχρι την αλλη εβδομαδα θα εχει βγει ! ;)

 

 

Sorry, αλλά δεν παρατήρησα ότι το είπαν. Δεν το είδα.

Ο Σοφότερος άνθρωπος στον κόσμο είναι αυτός που σοφά χρησιμοποιεί την σοφία των άλλων!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος nkaratha ( 3 Δεκ. 2004 , 19:03)

 

Και εγώ το ίδιο πρόβλημα έχω και μετά από 6 προσπάθειες άρχισα να βαριέμαι. :cry: Οπότε όποιος το καταφέρει ας το πει.

 

 

Είχα προειδοποιήσει ότι δεν ήμαστε προς το παρόν οργανωμένοι για μεγάλο φόρτο download. Όσοι δεν το καταφέρατε ζητήστε μας με e-mail ή εγγραφή να σας το στείλουμε.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος stratus ( 3 Δεκ. 2004 , 15:05)

 

Επειδη μου ειναι αδυνατον να κατεβασω το αρχειο της αναβαθμισης αφου στο 1kb που κατεβαζω κλεινει το κατεβασμα υπαρχει κανεις με dsl γραμμη να μου στειλει το αρχειο.Οποιος μπορει ασ μου στειλει pm να του δωσω email.Ευχαριστω

 

Same problem here!Αν μπορει κάποιος να το στείλει και σε μένα θα ήμουν ευγνώμων!!!

Τhanx!

-----------------

HP IPAQ 4150

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος gonzalez52 ( 3 Δεκ. 2004 , 20:13)

 

Same problem here!Αν μπορει κάποιος να το στείλει και σε μένα θα ήμουν ευγνώμων!!!

Τhanx!

 

Το έχω βάλει στον φάκελό με τα αρχεία που διαθέτω στο DC++ . Αναζητείστε το με το ονομα Destinator01-12-2004-v2004[1].Q4.2859 και κατεβάστε το όσοι θέλεται. Τα Hub που είμαι δηλωμένος είναι, OYZERI-GREEK , Angelos Greece , Hellas. (Σύνδεση ADSL)

sinapidisantonis.spaces.live.com
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...