Jump to content

MLS NAVIGATOR or DESTINATOR3


petrakish
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος geovass ( 3 Δεκ. 2004 , 09:33)

 

Με τον φορτιστη σπιτιου φορτωνουν οι μπαταριες του και αναγκαστικα ειναι κλειστο. Ο φορτιστης αυτοκινητου δινει κατευθειαν ρευμα (δεν φορτιζει μπαταρια) και βεβαια το GPS ειναι ανοιχτο για δορυφορους ! ;)

 

 

Με τον φορτιστή αυτοκινήτου είσαι σίγουρος ότι δεν φορτίζει; Διότι το άφησα μια νύχτα στο off και είχαν φορτιστεί οι μπαταρίες (κατά πόσο δεν είμαι σίγουρος). Μήπως όταν είναι on δεν φορτίζει αλλά δουλεύει και στο off φορτίζει;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Demon ( 4 Δεκ. 2004 , 01:09)

 

Με τον φορτιστή αυτοκινήτου είσαι σίγουρος ότι δεν φορτίζει; Διότι το άφησα μια νύχτα στο off και είχαν φορτιστεί οι μπαταρίες (κατά πόσο δεν είμαι σίγουρος). Μήπως όταν είναι on δεν φορτίζει αλλά δουλεύει και στο off φορτίζει;

 

 

Ναι βρε ! ;) Αμα το εχεις κλειστο απο το διακοπτη φορτιζει μονο ! :cool:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος geovass ( 4 Δεκ. 2004 , 09:22)

 

Ναι βρε ! ;) Αμα το εχεις κλειστο απο το διακοπτη φορτιζει μονο ! :cool:

 

 

Syndeseto apeftheias sto revma , gia na exeis synexomeno fortio (Trava kalwdio apo thn asfaleiothiki)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος geovass ( 4 Δεκ. 2004 , 09:22)

 

Ναι βρε ! ;) Αμα το εχεις κλειστο απο το διακοπτη φορτιζει μονο ! :cool:

 

 

A... ok. :)

Δεν το διευκρινίζει πουθενά και με μπέρδεψε διότι στα κινητά πχ είναι αλλιώς και έτσι είχα συνηθίσει.

Link to comment
Share on other sites

Ήθελα να ρωτήσω αν το καινούργιο πακέτο του Destinator για smartphones θα το δούμε και στην Ελλάδα με δικούς μας χάρτες.Δείτε εδώ http://www.destinator1.com/destSP.emb. Θα μπορεί κάποιος να στέλνει με SMS τη διαδρομή στο τηλέφωνο κάποιου άλλου!!!
Link to comment
Share on other sites

ΜΙα ερωτηση προς αυτους που κατεβασαν το dll της αναβαθλισης.Τι εννοουν οταν λενε οτι οι χαρτες ειναι σε αγγλικη εκδοση?Μηπως οτι τα ονοματα των δρομων εμφανιζονται με λατινικους χαρακτηρες?Ευχαριστω
Η συζήτηση έχει υπερεκτιμηθεί ως μέσο επίλυσης διαφορών
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος stratus ( 4 Δεκ. 2004 , 16:39)

 

ΜΙα ερωτηση προς αυτους που κατεβασαν το dll της αναβαθλισης.Τι εννοουν οταν λενε οτι οι χαρτες ειναι σε αγγλικη εκδοση?Μηπως οτι τα ονοματα των δρομων εμφανιζονται με λατινικους χαρακτηρες?Ευχαριστω

 

 

Κι εγω το κατέβασα αλλά δεν το ''έτρεξα'' γιατι εχω την ίδια απορία. Τι σημαίνει Ελληνικός Χάρτης αλλα στα Αγγλικά; Η απρία μου δε είναι μεγαλύτερη γιατί δεν ακούω κανένα σχόλιο από αυτούς που το κατέβασαν και είναι πάρα πολλόι...εκτός κι αν είναι όλοι στα αυτοκίνητα και τεστάρουν την έκδοση...

sinapidisantonis.spaces.live.com
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Phobos ( 4 Δεκ. 2004 , 18:03)

 

Κι εγω το κατέβασα αλλά δεν το ''έτρεξα'' γιατι εχω την ίδια απορία. Τι σημαίνει Ελληνικός Χάρτης αλλα στα Αγγλικά; Η απρία μου δε είναι μεγαλύτερη γιατί δεν ακούω κανένα σχόλιο από αυτούς που το κατέβασαν και είναι πάρα πολλόι...εκτός κι αν είναι όλοι στα αυτοκίνητα και τεστάρουν την έκδοση...

 

 

O xarths einai Agglikos dhladh exei tous dromous sthn agglikh tous ekdoxh ( oi fwnhtikes odhgies paramenoun sta ellhnika). Afto pou parathrhsa einai oti kapou mperdevei ( px eisai se kentriko dromo kai se stelnei aristera xwris na uparxei parodos) afto to kanei synexeia kai xwris emfanh logo me anagase de a zanagyrisw ston ellhniko xarti o opoios den exei tetoio provlhma

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος harrysvr ( 4 Δεκ. 2004 , 06:18)

 

Θέλει κανένας FALCON NAV1 BLUETOOTH GPS RECEIVER προς πώληση?

 

 

γιατι το πουλας; :eek:

 

 

Αν έχεις QTEK 2020 δεν συνεργάζεται και τόσο σωστά...Αν όχι, είναι πάντως γ...ώ τα GPS !!!!! Απλά με το QTEK δεν τα πάει και τόσο καλά...

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΕΡΙΚΑ ΣΧΟΛΙΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΧΑΡΤΕΣ ΜΕ VERSION 2385 - 2524 2859

 

1)ΓΙΑ ΤΟΝ 2859

ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΙΜΗ ΜΑΣ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΛΛΗΝΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ Α........

ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΗΝ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΣΕΙ ΠΡΩΤΑ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΣΤΑ ΑΓΓΛΙΚΑ

 

2)ΑΠΟ ΤΟΥΣ 3ης ΜΟΝΟ Ο 2385 ΑΝΑΓΝΩΡΙΖΕΙ ΠΛΗΡΩΣ ΤΟΝ ΔΑΚΤΥΛΙΟ

 

Π.Χ ΑΠΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΕΩΣ ΣΤΙΝ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΓΙΑ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΣΕ ΠΑΝΕ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΑ Κ.ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΑΚΤΥΛΙΟΣ

 

3)ΟΥΤΕ Ο ΝΕΟΣ 2385 ΑΝΑΓΝΩΡΙΖΕΙ ΠΛΗΡΩΣ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΜΕΤΑ ΤΙΝ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ

Π.Χ ΑΠΟ ΒΑΣ.ΣΟΦΙΑΣ ΜΠΡΟΣΤΑ ΑΠΟ ΤΟ Ν.ΙΜ.Τ.Σ ΓΙΑ ΜΙΧΑΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΕ ΠΑΕΙ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΗILTON ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΤΑ ΕΠΟΜΕΝΑ 2 ΦΑΝΑΡΙΑ

 

4) Ο 2385 ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΔΑΚΤΥΛΙΟ ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΛΑΘΟΣ (ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΧΕΙ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑΣ ΤΟΥ )

ΓΙΑ ΡΕΤΝΗ ΑΠΟ ΛΑΧΑΝΑΧΟΡΑ ΣΕ ΠΑΕΙ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΑΠΟ ΤΟ ΚΗΦΙΣΣΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΠΟΛΥ ΠΡΙΝ ΤΟΥΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥΣ.

ΠΟΥ ΑΝ ΠΑΣ ΚΑΝΕΙΣ ΕΝΑ ΩΡΑΙΟ ΜΠΑΝΙΟ ΣΤΟ ΚΗΦΙΣΣΟ ΧΑΧΑΧΑΧΑ

 

Υ.Σ ΓΙΑΤΙ ΜΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΕΤΑΙΡΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΣΕΙ ΠΡΩΤΑ ΤΟΥΣ ΧΑΡΤΕΣ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΠΟΥ ΟΠΩΣ ΤΟ SITE ΕΔΩ ΑΠΟ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΤΗΣ

ΑΠΕΥΘΙΝΕΤΑΙ ΚΑΤΑ 99,99% ΣΕ ΕΛΛΗΝΕΣ ΤΟΣΟ ΜΕΙΟΝ ΜΑ ΕΧΟΥΝ ΟΛΟΙ ΤΕΛΙΚΑ.........ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ

 

ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ

Link to comment
Share on other sites

Σα μανιτάρια ξεφυτρώνουν τις τελευταίες μέρες "ΑΝτικειμενικοί χρήστες" που κάνουν register σήμερα και την ίδια μέρα από όλο το forum βρίσκουν αυτό το thread Και κάνουν "αντικειμενικά πάντα" αρνητικά σχόλια για την NGI και αντικειμενικά θετικά για τα άλλα συστήματα πλοήγησης.

 

Ο Maxim και ο zeppelin Μπαίνουν επώνυμα σαν NGI και οι υπόλοιπες εταιρείες αν θέλουν να κάνουν κάτι να κοιτάξουν αντί να κάνουν αυτές τις μικρότητες να βελτιώσουν τους χάρτες τους για να αυξηθεί και ο ανταγωνισμός και ας φτιάξουν κάποιο account στο forum Και να δηλώσουν επίσημα πως δουλεύουν στην τάδε εταιρεία για να συζητήσουμε στα ίσια..

 

Όσο για τις παπ@@ιες περί Ελληνικών και το εθνικιστικό παραλήρημα του φίλου προηγουμένως οι άνθρωποι είπαν πως σύντομα θα δώσουν και ελληνική έκδοση..

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος tphilip ( 4 Δεκ. 2004 , 23:43)

 

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΕΡΙΚΑ ΣΧΟΛΙΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΧΑΡΤΕΣ ΜΕ VERSION 2385 - 2524 2859

 

1)ΓΙΑ ΤΟΝ 2859

ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΙΜΗ ΜΑΣ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΛΛΗΝΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ Α........

ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΗΝ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΣΕΙ ΠΡΩΤΑ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΣΤΑ ΑΓΓΛΙΚΑ

 

2)ΑΠΟ ΤΟΥΣ 3ης ΜΟΝΟ Ο 2385 ΑΝΑΓΝΩΡΙΖΕΙ ΠΛΗΡΩΣ ΤΟΝ ΔΑΚΤΥΛΙΟ

 

Π.Χ ΑΠΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΕΩΣ ΣΤΙΝ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΓΙΑ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΣΕ ΠΑΝΕ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΑ Κ.ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΑΚΤΥΛΙΟΣ

 

3)ΟΥΤΕ Ο ΝΕΟΣ 2385 ΑΝΑΓΝΩΡΙΖΕΙ ΠΛΗΡΩΣ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΜΕΤΑ ΤΙΝ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ

Π.Χ ΑΠΟ ΒΑΣ.ΣΟΦΙΑΣ ΜΠΡΟΣΤΑ ΑΠΟ ΤΟ Ν.ΙΜ.Τ.Σ ΓΙΑ ΜΙΧΑΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΕ ΠΑΕΙ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΗILTON ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΤΑ ΕΠΟΜΕΝΑ 2 ΦΑΝΑΡΙΑ

 

4) Ο 2385 ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΔΑΚΤΥΛΙΟ ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΛΑΘΟΣ (ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΧΕΙ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑΣ ΤΟΥ )

ΓΙΑ ΡΕΤΝΗ ΑΠΟ ΛΑΧΑΝΑΧΟΡΑ ΣΕ ΠΑΕΙ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΑΠΟ ΤΟ ΚΗΦΙΣΣΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΠΟΛΥ ΠΡΙΝ ΤΟΥΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥΣ.

ΠΟΥ ΑΝ ΠΑΣ ΚΑΝΕΙΣ ΕΝΑ ΩΡΑΙΟ ΜΠΑΝΙΟ ΣΤΟ ΚΗΦΙΣΣΟ ΧΑΧΑΧΑΧΑ

 

Υ.Σ ΓΙΑΤΙ ΜΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΕΤΑΙΡΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΣΕΙ ΠΡΩΤΑ ΤΟΥΣ ΧΑΡΤΕΣ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΠΟΥ ΟΠΩΣ ΤΟ SITE ΕΔΩ ΑΠΟ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΤΗΣ

ΑΠΕΥΘΙΝΕΤΑΙ ΚΑΤΑ 99,99% ΣΕ ΕΛΛΗΝΕΣ ΤΟΣΟ ΜΕΙΟΝ ΜΑ ΕΧΟΥΝ ΟΛΟΙ ΤΕΛΙΚΑ.........ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ

 

ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ

 

 

Ακριβώς γιατί είναι τιμή μας να είμαστε Έλληνες ζητήσαμε να βγει πρώτα ο Αγγλικός χάρτης. Έτσι είχαμε το περιθώριο εάν υπάρξει κάποιο σοβαρό πρόβλημα να το προλάβουμε πριν από το τελικό compile να το διορθώσουμε στον Ελληνικό που τον θεωρούμε σημαντικότερο !

Επίσης για να σας τιμήσουμε αποφασίσαμε να σας δώσουμε ότι είχαμε στα χέρια μας, δηλαδή τον Αγγλικό χάρτη, και να μην σας κάνουμε να περιμένετε περισσότερο.

Σχετικά με τον δακτύλιο έχω την εντύπωση ότι δεν διάβασες τις οδηγίες εγκατάστασης και δεν μετέφερες τα αρχεία ForLink.

Ως προς το θέμα των στροφών στην Μιχαλακοπούλου επιφυλάσσομαι να απαντήσω αφού το δω.

 

Υ.Γ. Τα κείμενα στην Ελληνική γλώσσα είναι ομορφότερα όταν γράφονται με πεζούς χαρακτήρες εκτός και αν έχει κανείς πρόβλημα με τους τόνους.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους! Κατέβασα τους καινούργιους χάρτες και θα θελα να ρωτήσω για ένα πρόβλημα που έχω.. Έβαλα τους χάρτες (και τα For Link) άλλά δεν δουλέυει η αποφυγή δρόμων..Ούτε η αττική οδός ούτε το κέντρο ούτε τίποτα..Έχει υπόψην του κανείς τι μπορεί να φταίει?? Δεν έχω ανιτκαταστήσει ωστόσο το αρχείο destdll.dll γιατί θα ήθελα να ακούσω κάποιες γνώμες πρώτα για την όλη έκδοση πριν το κάνω..

Επί της ευκαιρίας να πω πως η η τελευταία έκδοση έχει σίγουρα αρκετές βελτιώσεις αλλά υπάρχουν ακόμα πολλά σημεία τα οποία δεν έχουν αποτυπωθεί και είχαν αναφερθεί μέσω του προγράμματος αναφοράς σφαλμάτων τις ngi...Αnyway εγώ προσωπικά (αν καταφέρω να χρησιμοποιήσω επιτέλους τη αποφυγή δρόμων) είμαι πολύ ευχαριστημένος και από την δουλειά που έχει γίνει απο την ngi και απο την υποστήριξη που προσφέρει μέσα απο το forum! Keep up the good work guyz και είμαι σίγουρος πως όλοι εμείς εδώ θα σας το ανταποδίδουμε! Τέλος νομίζω πως πρέπει να προσπαθήσουμε να μείνουμε στην ουσία του πράγματος και να είμαστε περισσότερο προσεκτικοί στο λόγο μας προς αυτούς τους ανθρώπους που προσπαθουν μαζί μας να βελτιώνουν συνεχώς το λογισμικό τους και να αφουγκράζονται τις ανάγκες μας προς όφελος δικό τους και δικό μας.

Τhanx!

-----------------

HP IPAQ 4150

Link to comment
Share on other sites

 

Και εγώ το ίδιο πρόβλημα έχω και μετά από 6 προσπάθειες άρχισα να βαριέμαι. :cry: Οπότε όποιος το καταφέρει ας το πει.

 

 

Αν δεν κάνω λάθος. κάποιοι σ'αυτό το thread έχουν πει ότι μπορείς να κάνεις μόνο 3 προσπάθειες να το κατεβάσεις. Εσύ πως μπόρεσες να κάνεις 6??? :o :whistle: ;)

Link to comment
Share on other sites

Επειδη εχω χρησιμοποιησει ολα τα προγραμματα που ειναι διαθεσιμα για Ελλαδα πιστευω οτι της NGI ειναι το καλυτερο χωρις αυτο να σημαινει οτι αν κανουμε καποια κριτικη ειναι κακοπιστη

Υ.Γ Δεν εχω προβλημα με τους τονους απλως βαριεμαι να τους βαζω :)

Η συζήτηση έχει υπερεκτιμηθεί ως μέσο επίλυσης διαφορών
Link to comment
Share on other sites

Den einai anagh na anoixoume flame , alla to oti h NGI ekproswpeite epwnuma apo melh ths an mh ti allo thn tima. Kalo tha htan kai apo tis alles etairies na eixame to idio alla aftes areskontai se mynhmatakia ypo thn morfh diatonton asterwn ....
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Minotavrs ( 5 Δεκ. 2004 , 16:01)

 

Telika afto to dll ti diafora exei se sxesh me to palio ? Anavathmizei ti ?

 

Maxim , zepellin ?

 

 

Από όσο γνωρίζουμε υπήρξαν αλλαγές-βελτιώσεις στην μεταφρασμένη «compile» δομή του χάρτη με αποτέλεσμα η δρομολόγηση με το παλαιό dll να παρουσιάζει ασταθή και μη προβλέψιμη συμπεριφορά. Το νέο dll τα διόρθωσε αυτά και βελτίωσε ακόμη περισσότερο την ταχύτητα υπολογισμού της δρομολόγησης και επανα δρομολόγησης.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος maximi01 ( 5 Δεκ. 2004 , 17:10)

 

Από όσο γνωρίζουμε υπήρξαν αλλαγές-βελτιώσεις στην μεταφρασμένη «compile» δομή του χάρτη με αποτέλεσμα η δρομολόγηση με το παλαιό dll να παρουσιάζει ασταθή και μη προβλέψιμη συμπεριφορά. Το νέο dll τα διόρθωσε αυτά και βελτίωσε ακόμη περισσότερο την ταχύτητα υπολογισμού της δρομολόγησης και επανα δρομολόγησης.

 

 

Efxaristw poli maxim.. :cool:

Link to comment
Share on other sites

ΝΕΟ HONDA-CRV Sattelite !!!! με δωρο το MIO destinator3 ...!!!

Nα και μια καλη συνεργασια της ΤΕLEMATIX ...

καλο για ολους μας !!!

Current mobile devices : iPhone 6s Plus,iPad Air 2,Nexus 6
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος mdounavis ( 5 Δεκ. 2004 , 14:31)

 

Αν δεν κάνω λάθος. κάποιοι σ'αυτό το thread έχουν πει ότι μπορείς να κάνεις μόνο 3 προσπάθειες να το κατεβάσεις. Εσύ πως μπόρεσες να κάνεις 6??? :o :whistle: ;)

 

Ξαναζήτησα να μου το ενεργοποιήσουν αλλά πάλι τα ίδια μου κατέβηκαν 0 bytes. Eλπίζω όταν μου το ξαναενεργοποιήσουν να το κατεβάσω. μπορεί να τα φταίνε και τα firewall αφου bandwith με dsl δε νομίζω ότι έχω πρόβλημα
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...