Jump to content

[Επίσημο] Nokia Lumia 1020 Μέρος Ι


impreza_sti
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Από το EBW είναι το οποίο είναι πολύ καλό κατάστημα και κάνει συχνά τέτοιες προσφορές... Χτυπάτε όσο προλαβαίνετε...
Μονο που αυτο που βλεπεις με 190 κατι ευρω,δεν ειναι συσκευη αλλα οθονη και digitizer!Εκαναν λαθος.
Apple Iphone 11 Black/Ipad mini 4 space gray
Link to comment
Share on other sites

Μονο που αυτο που βλεπεις με 190 κατι ευρω,δεν ειναι συσκευη αλλα οθονη και digitizer!Εκαναν λαθος.

 

Α οκ... Δεν το κοίταξα καν... Αλλά δεν θα μου έκανε εντύπωση... Βέβαια παρα ήταν χαμηλή η τιμή...

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Από το EBW είναι το οποίο είναι πολύ καλό κατάστημα και κάνει συχνά τέτοιες προσφορές... Χτυπάτε όσο προλαβαίνετε...

 

----- προσθήκη μηνύματος 75 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Μόνο στο 1020 ή και στα άλλα κινητά... Γιατί και χθες στο 925 ανέφεραν ότι δεν έχουν πλέον το living images...

 

μηπως εννοεις απο τα χειροτερα;;;:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Μάγκες νομίζω μου κατεβαίνει η cyan!!!!

 

Έκανα ενημέρωση λογισμικού και κατεβάζει....

 

Και σε μένα κατεβαίνει......:)

Ελπίζω να είναι η cyan!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Δε νομιζω...δεν ειναι διαθεσιμη σε καμια χωρα της ευρωπης συμφωνα με το site της νοκια...

 

Κάντε έλεγχο για ενημέρωση

Εχω ελληνικό 1020 και μου την έβγαλε!!

Και αν σας βγάλει process1_initialalization_failed κάντε soft reset και θα αρχίσει να την περνάει

Το δικό μου είναι στα γρανάζια τώρα

 

 

Κρίμααααααααα!!!!Και νόμιζα ότι αυτό θα είναι....

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ρίχτε καμιαα ιδέα γιατί έπαθα μεγάλη πλάκα...

 

Ξαφνικά βρήκα το πρωί που ξύπνησα το τηλέφωνο να έχει κάνει επανεκίννηση. δε το είχα στη φόρτιση. Το κατάλαβα γιατί ζήταγε pin.

 

Αντιλαμβάνομαι οτι λείπει το tile του hotmail. Είναι αυτό που έχω ενεργοποιήση το κινητό. Ε΄πειδή έχω και ένα alias outlook.com αυτό δεν είχε πειραχτεί.

Όλα τα υπόλοιπα λειτουργούν μια χαρά τίποτα δεν έχει χαθεί, όπως και ένα pop3 επαγγελματικό..

Το πρόβλημα είναι οτι δε μπορώ να το προσθέσω ξανά. Το mail λειτουργεί κανονικά στο pc. Στο κινητό όμως δε μπορώ να προσθέσω κανένα νέο mail της ms. Πατάς προσθήκη και δε κάνει τίποτα. Τα υπόλοιπα δουλεύουν.

Κάνω soft reset τίποτα. Ξανακάνω πάλι τίποτα. Ξανακάνω πάλι τίποτα. Το παρατάω.

Μετά πάω να δω τις φωτογραφίες μου στο και έχουν εξαφανιστεί! Δεν υπάρχει τίποτα στο κινητό στο album!!

Ότι τραβαω καινούριο υπάρχει κανοινικά. 3 Gb όμως φωτο και Video έχουν εξαφανιστεί.

Παθαίνω αμόκ!!

Τρέχω τον έλεγχο της μνήμης και βλέπω 3gb σε media. Ψιλιάζομαι οτι αν το συνδέσω στο pc θα τα δω. Έτσι κι έγινε.

Τώρα τραβάω backup τα πάντα αλλά δε ξέρω τι συνέβη! Λίγο πριν τη cyan να τραβαω hard reset ρε ****το!?!

Θυμίζω οτι έχω 8.1.

 

Τι @#$@#%$@# συνέβη!!!

- There is no place like 127.0.0.1 -
Link to comment
Share on other sites

Πως βλέπουμε από ποια χώρα είναι η συσκευή μας;

 

 

 

Το ότι θα βελτιωθεί η κάμερα με αυτήν την αναβάθμιση (cyan) στο 1020

Είναι επισήμο; από την νοκια; γιατί μόνο για το 1520 κάπου διάβασα ότι θα δώσει νεους αλγόριθμους!

Edited by gkai27
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ρίχτε καμιαα ιδέα γιατί έπαθα μεγάλη πλάκα...

 

Ξαφνικά βρήκα το πρωί που ξύπνησα το τηλέφωνο να έχει κάνει επανεκίννηση. δε το είχα στη φόρτιση. Το κατάλαβα γιατί ζήταγε pin.

 

Αντιλαμβάνομαι οτι λείπει το tile του hotmail. Είναι αυτό που έχω ενεργοποιήση το κινητό. Ε΄πειδή έχω και ένα alias outlook.com αυτό δεν είχε πειραχτεί.

Όλα τα υπόλοιπα λειτουργούν μια χαρά τίποτα δεν έχει χαθεί, όπως και ένα pop3 επαγγελματικό..

Το πρόβλημα είναι οτι δε μπορώ να το προσθέσω ξανά. Το mail λειτουργεί κανονικά στο pc. Στο κινητό όμως δε μπορώ να προσθέσω κανένα νέο mail της ms. Πατάς προσθήκη και δε κάνει τίποτα. Τα υπόλοιπα δουλεύουν.

Κάνω soft reset τίποτα. Ξανακάνω πάλι τίποτα. Ξανακάνω πάλι τίποτα. Το παρατάω.

Μετά πάω να δω τις φωτογραφίες μου στο και έχουν εξαφανιστεί! Δεν υπάρχει τίποτα στο κινητό στο album!!

Ότι τραβαω καινούριο υπάρχει κανοινικά. 3 Gb όμως φωτο και Video έχουν εξαφανιστεί.

Παθαίνω αμόκ!!

Τρέχω τον έλεγχο της μνήμης και βλέπω 3gb σε media. Ψιλιάζομαι οτι αν το συνδέσω στο pc θα τα δω. Έτσι κι έγινε.

Τώρα τραβάω backup τα πάντα αλλά δε ξέρω τι συνέβη! Λίγο πριν τη cyan να τραβαω hard reset ρε ****το!?!

Θυμίζω οτι έχω 8.1.

 

Τι @#$@#%$@# συνέβη!!!

 

τσεκαρε εαν εχεις σωστη ημερομηνια και ωρα και δοκιμασε ξανα. Εαν δεν ειναι αυτο τοτε δε γνωριζω..

Link to comment
Share on other sites

τσεκαρε εαν εχεις σωστη ημερομηνια και ωρα και δοκιμασε ξανα. Εαν δεν ειναι αυτο τοτε δε γνωριζω..

 

Σωστά όλα... Πήρα τις φωτογραφίες στο pc τις έσβησα από το κινητό, τις ξανάριξα και φυσικά τις βλέπει οκ τώρα..

Αλλά το mail γιοκ...

- There is no place like 127.0.0.1 -
Link to comment
Share on other sites

Σωστά όλα... Πήρα τις φωτογραφίες στο pc τις έσβησα από το κινητό, τις ξανάριξα και φυσικά τις βλέπει οκ τώρα..

Αλλά το mail γιοκ...

 

Στείλε ένα mail στο e-mail που "εξαφανίστηκε" για να δεις αν σου έρθει ειδοποίηση.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Στείλε ένα mail στο e-mail που "εξαφανίστηκε" για να δεις αν σου έρθει ειδοποίηση.

 

Μα δεν υπάρχει στημένο μέσα και δε μπορώ να το προσθέσω... Που να έρθει.

- There is no place like 127.0.0.1 -
Link to comment
Share on other sites

Μα δεν υπάρχει στημένο μέσα και δε μπορώ να το προσθέσω... Που να έρθει.

 

Το mail account που ενεργοποιεί το κινητό εμφανίζεται ως 'Λογαριασμός Microsoft ' .

Πας στις ρυθμίσεις και εκεί αναζητάς το παραπάνω account.

Bloomberg: "BlackBerry Ltd. (BBRY)’s share of the smartphone market is quickly vanishing"..."to 0.8 percent in 2014 and may slip to 0.3 percent by 2018" - “The question of whether BlackBerry can survive continues to surface,” IDC said...

http://www.bloomberg.com/news/2014-05-28/blackberry-market-share-to-fall-to-0-3-in-2018-idc-says.html

Link to comment
Share on other sites

Το mail account που ενεργοποιεί το κινητό εμφανίζεται ως 'Λογαριασμός Microsoft ' .

Πας στις ρυθμίσεις και εκεί αναζητάς το παραπάνω account.

 

Παντώντας στο λογαριασμός microsoft δε μπαίνει μέσα. βγάζει στιγμιαία μια γκρι γραμμή στηγν άκρη της οθόνης και επανέρχεται. Προφανώς έχει φάει χοντρό κόλλημα δε βλέπω να γλυτώνω το hard reset...

- There is no place like 127.0.0.1 -
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά λίγο πριν έρθει η cyan δείτε τι χρόνους idle μου βγάζει το 1020 μου με την 8.1 preview.

Σημειωτέον με χάλια σήμα εδώ που είμαι και όμως αρνείται να πέσει απ το 100%.

Αφού νομίζω έχει χαλάσει lol

Και πάντα το κλειδώνω απ το live tile, super αυτονομία σε idle μιλάμε :)

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Παντώντας στο λογαριασμός microsoft δε μπαίνει μέσα. βγάζει στιγμιαία μια γκρι γραμμή στηγν άκρη της οθόνης και επανέρχεται. Προφανώς έχει φάει χοντρό κόλλημα δε βλέπω να γλυτώνω το hard reset...

 

Επειδή είχε πάθει το ίδιο στο 520 του αδερφού μου η μοναδική λύση που βρικα είναι : Μπενεις εδώ http://www.windowsphone.com/el-gr/store λανεις login με το mail που έχεις δηλώσει στην συσκευή και μετά απλά διαγραφεις την συσκευή απο τον λογαριασμό σου. Στην συνέχεια μπορείς να σεταρεις κανονικά το mail σου απο την αρχή!! Κατά 99% θα πιάσει σίγουρα! Παντός μου φαίνεται περίεργο το όλο σκηνικό που έγινε..

Link to comment
Share on other sites

Μα δεν υπάρχει στημένο μέσα και δε μπορώ να το προσθέσω... Που να έρθει.

 

Εσυ κάνε αυτη τη δοκιμή. Μην απορήσεις αν εμφανιστεί ξαφνικά...

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

 

Και πως το κανουμε αυτο?Υπαρχει κανενας οδηγος στα Ελληνικα για εμας τους αδαεις?

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...