Jump to content

ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΟΤΕ


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

κοιταξτε να δειτε :D

ΤΕΛ.ISDN2 ΒΑΣ.ΠΡΟΣΠΕΛΑΣΗΣ 01/08/04-30/09/04 35.20

ΤΕΛΗ ΦΡΑΓΗΣ ΕΞ.ΚΛΗΣΕΩΝ 11.72

αναδρομικα:ΠΑΓΙΑ ΤΕΛΗ ADSL ΠΡΟΣΒΑΣΗΣ(Π1) 33.32

ΤΕΛΟΣ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΗΣ ADSL 34,99

αναδρομικα:fast gate basic(ISDN 64k/ondsl eco 1000) 33.04

fast gate basic(isdn 64k/on dsl eco 1000) 01/08/04 30/09/04 33.60

ΠΑΓΙΑ ΤΕΛΗ ADSL ΠΡΟΣΒΑΣΗΣ (Π2) 01/08/04 30/09/04 89.98

αναδρομικα:παγια τελη adsl προσβασης (π2) 19.50

ΧΩΡΙς Φ.Π.Α ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ

ΣΥΝΟΛΟ:???= 291.35 :wacko:

το κουφο ειναι που μου γραφουν οτι εκανα 379 κλησεις προς internet ΜΕΣΑ ΣΕ 10 ΜΕΡΕΣ :lol: :lol: :lol: :blink: ΚΑΙ Η ΧΡΕΩΣΗ ???= 150.91

 

τωρα εγω τι πρεπει να κανω με την adsl τι μου προτεινετε να την στειλω απο κει που ηρθε (και θα πληρωσω τα ιδια λεφτα η θα μου τα βγαλουν???)

διοτι εγω δεν προκειται να πληρωσω τρεις μηνες extra λες και νοικιαζω κανενα σπιτι

 

σας παρακαλω πειτε μου την γνωμη σας για το τι θα πρεπει να κανω διοτι αυριο πρωι πρωι θα ακουσουν χριστοπαναγιες στο κερατσινι

sorry για το μεγαλο post και για μερικες λεξεις... αλλα τι να κανω ΟΤΕ ειναι αυτος...

Link to comment
Share on other sites

Εμενα να δεις που πηραν το λογ/μο οι δικοι μου και δεν ηξεραν για adsl και φρικαραν μολις ειδαν το ποσο!!!!!! :whistle: :whistle:

 

Ετσι ειναι....στην αρχη ποναει!!!!!!!.....Και μετα ποναει βεβαια.....αν κρινω απο την εμπειρια μου λιγων ημερων!!!!!! :p

:tease:
Link to comment
Share on other sites

Έστω ότι ο λογαριασμός αυτός είναι για Ιούνη και Ιούλη και η ενεργοποίηση της adsl έγινε μέσα Ιούνη, αυτά που πληρώνεις για την adsl τον ενάμιση μήνα (μέσα Ιούνη-τέλος Ιούλη) είναι τα αναδρομικά.

Το 1.2.7 είναι το πάγιο της αδσλ που προπληρώνεις για τους επομενους 2 μήνες. Και απότι βλέπω έχεις 512/128 γραμμή. :)

Όπως και το πάγιο της ISDN το προπληρώνεις, έτσι και το πάγιο για την adsl. :)

Link to comment
Share on other sites

και αμα την βγαλω και την βαλω εκει που ξερουν τα λεφτα τι γινονται?( εστω οτι παω αυριο και τους το πω να μου βγαλουν την συνδεση της otenet τα λεφτα θα τα παρω πισω η θα βγαλουν τη διαφορα απο τον λογαριασμο?)
Link to comment
Share on other sites

Δεν μιλάω για οτενετ. Αυτά που σου πα είναι αυτά που δίνεις για τη γραμμή στον ΟΤΕ, και όχι στον ISP. Άμα τη κόψεις θα σου αφαιρεθουν από τον επόμενο λογαριασμό.
Link to comment
Share on other sites

κατι παρομοιο επαθα και εγω στις αρχες. μπορεις να τα δεις ολα εδω http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?s=&threadid=4875
Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

Εγω που εκανα την γραμμη ISDN ΚΑΙ ΓΡΑΦΕΙ 1001 :!: ΚΛΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ 378!!!(για τοπικα ασε το ιντερνετ) τι να πω; ηρθε κεραμιδα στην μανα μου :cry: παντως οτι θελουν βαζουν! :mad:
Link to comment
Share on other sites

πηγα σημερα στον οτε και μου λεει οτι το λογιστηριο δεν προλαβε να ενημερωσει τον λογαριασμο για τις αλλαγες που εκανα
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...