Jump to content

Samsung Galaxy S4 Mini (I9190 / I9195)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αυτο εχει να κανει με την ενταση του σηματος της καθε εταιριας,οχι με το κινητο.Το ιδιο εχω κανει κι εγω σε κινητο ZTE που ειναι στη wind η οποια εχει αδυναμο σημα στο σπιτι μου.

 

εγω παιδια πιστευω οτι το αδυνατο σημα εχη να κανη με την εκαστοτε περιοχη που μενης εγω μενο στο χαλανδρι εχω wind και votafone με την δευτερη εχω φουλ σημα με την wind μαβρα χαλια αυτα το τηλεφωνο ειναι κορυφη κανη πολυ καλα την δουλεια του σε ολα χαριτετο

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδιά έχω πρόβλημα με το accuweather ολο μου αλλάζει τοποθεσία καί βγάζει το λα παζ της βολιβιας.θα χαζεψω στη θεσσαλονικη είμαι ακόμα
Link to comment
Share on other sites

Μήπως είσαι άρης και σε ψάχνει ο επενδυτής;

:lol::lol::lol:

 

Έγραψες φίλος... :lol::lol::lol::lol:

 

Για να ρωτήσω κι εγώ κάτι; Υπάρχει περίπτωση να έχει κανένα "θεματάκι" το κινητό με το flash player;

Link to comment
Share on other sites

Έγραψες φίλος... :lol::lol::lol::lol:

 

Για να ρωτήσω κι εγώ κάτι; Υπάρχει περίπτωση να έχει κανένα "θεματάκι" το κινητό με το flash player;

 

Το κινητό ή το android?

Link to comment
Share on other sites

To κινητό φίλε μου.....ή γενικότερα.

 

o στοκ browser του κινητου δεν υποστηριζει flash περιεχομενο. (μιας και η sasmung αποφασισε να τον κανει σαν τον chrome). αρκετοι αλλοι browser υποστηριζουν flash και το κινητο δεν εχει κανενα απολυτως προβλημα αρκει να κατεβασεις και να εγκαταστησεις ξεχωριστα την τελευταια εκδοση του flash player.....> http://download.macromedia.com/pub/flashplayer/installers/archive/android/11.1.115.81/install_flash_player_ics.apk

Σε έχω δει πρωτάθλημα να παίρνεις...

...σε έχω δει στην γ' εθνική...

Link to comment
Share on other sites

o στοκ browser του κινητου δεν υποστηριζει flash περιεχομενο. (μιας και η sasmung αποφασισε να τον κανει σαν τον chrome). αρκετοι αλλοι browser υποστηριζουν flash και το κινητο δεν εχει κανενα απολυτως προβλημα αρκει να κατεβασεις και να εγκαταστησεις ξεχωριστα την τελευταια εκδοση του flash player.....> http://download.macromedia.com/pub/flashplayer/installers/archive/android/11.1.115.81/install_flash_player_ics.apk

 

 

Φχαριστώ φίλος!! :up:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια! Σκεφτομαι σοβαρα να αντικαταστησω το s2 με το s4 mini και θα ηθελα να μου πειτε αν αξιζει τον κοπο.. Επισης ψαχνω το 3g γιατι δεν ενδιαφερομαι για το 4g. Στην ελλαδα δεν υπαρχει το 3g?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια! Σκεφτομαι σοβαρα να αντικαταστησω το s2 με το s4 mini και θα ηθελα να μου πειτε αν αξιζει τον κοπο.. Επισης ψαχνω το 3g γιατι δεν ενδιαφερομαι για το 4g. Στην ελλαδα δεν υπαρχει το 3g?

 

Γιατί να μην έχεις και 4g ;

Link to comment
Share on other sites

Γιατι πιστευω οτι δεν υπαρχει καλυψη,.. ισως η 3g συσκευη να ειναι και πιο φτηνη... Αλλα μου φενεται περιεργο που δεν βλεπω πουθενα εδω στην ελλαδα την 3g εκδοση..
Link to comment
Share on other sites

Γιατι πιστευω οτι δεν υπαρχει καλυψη,.. ισως η 3g συσκευη να ειναι και πιο φτηνη... Αλλα μου φενεται περιεργο που δεν βλεπω πουθενα εδω στην ελλαδα την 3g εκδοση..

 

Καλυψη υπαρχει σε αρκετο βαθμο,τουλαχιστον στις μεγαλες πολεις.Εξαρταται βεβαια και απο την εταιρια και την περιοχη.Μη νομιζεις οτι το 3g υπαρχει και παντου..Απ'οτι βλεπω στο skroutz το sgs4 mini 3g (i9190) αναμενεται συντομα.Μαλλον δεν εχει ερθει ακομα γιατι οι πιο πολλοι το προτιμουν στην LTE εκδοση για το 4g.Υπαρχει ομως η εκδοση duos (i9192) η οποια ειναι 3g,αλλα ειναι ακριβοτερο απο το 4g.

Edited by drberto1
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα χθες μετα απο πολύ καιρο εκανα έλεγχο για αναβάθμιση λογισμικού και μου ηρθε μια στα 150mb περιπου τι βελτιώνει αυτή?
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα χθες μετα απο πολύ καιρο εκανα έλεγχο για αναβάθμιση λογισμικού και μου ηρθε μια στα 150mb περιπου τι βελτιώνει αυτή?

 

Ποιο νούμερο είναι ? Τώρα το τι βελτιώνει δεν νομίζω να ξέρει κανείς γιατί η Samsung δεν δημοσιεύει change logs

Iphone 7 - Huawei P9 Lite - Ipad Mini 2 - MacBook Pro 13 - Asus ZenAioS

Previous : Iphone 6 - Ipad Mini Retina- MacBook Air - Toshiba Click Mini - Dell Inspiro 23 - Ipad Air - Ipad MIni - Toshiba Encore 8 - Iphone 5C - Ipad 2 - Samsung Galaxy S4 mini - Samsung Tab 7 - Motorola Razr I - Sony Xperia P - Sony Ericsson Xperia Arc - Motorola Defy - Samsung Omnia 2 - Samsung Omnia

Link to comment
Share on other sites

Γιατι πιστευω οτι δεν υπαρχει καλυψη,.. ισως η 3g συσκευη να ειναι και πιο φτηνη... Αλλα μου φενεται περιεργο που δεν βλεπω πουθενα εδω στην ελλαδα την 3g εκδοση..

 

Και;Θα έχεις κάλυψη 3g .Το 4g πιάνει και 3g,το αντίθετο όχι

Link to comment
Share on other sites

Και;Θα έχεις κάλυψη 3g .Το 4g πιάνει και 3g,το αντίθετο όχι

 

Γιατι πιστευω οτι δεν υπαρχει καλυψη,.. ισως η 3g συσκευη να ειναι και πιο φτηνη... Αλλα μου φενεται περιεργο που δεν βλεπω πουθενα εδω στην ελλαδα την 3g εκδοση..

 

Aν δεν τον ενδιαφέρουν όμως οι ταχύτητες του mobile net μιας και καλά καλά 3g δεν έχουμε, το 4g είναι σε πιο μικρή έκταση, θα θέλει πιο φτηνή συσκευή.....

 

Αν κρίνω από μένα, το 4g δεν με ενδιαφέρει αν υποστηρίζεται από την συσκευή μου αφού και τώρα μπαίνω από 2g και λόγω σήματος και λόγω μπαταρίας. Συνεπώς αν η έλλειψή του 4g αντικατοπτρίζεται και σε μια καλή διαφορά στην τιμή γιατί να μην προτιμούσα το i9195 από το i9190;;;

Link to comment
Share on other sites

Aν δεν τον ενδιαφέρουν όμως οι ταχύτητες του mobile net μιας και καλά καλά 3g δεν έχουμε, το 4g είναι σε πιο μικρή έκταση, θα θέλει πιο φτηνή συσκευή.....

 

Αν κρίνω από μένα, το 4g δεν με ενδιαφέρει αν υποστηρίζεται από την συσκευή μου αφού και τώρα μπαίνω από 2g και λόγω σήματος και λόγω μπαταρίας. Συνεπώς αν η έλλειψή του 4g αντικατοπτρίζεται και σε μια καλή διαφορά στην τιμή γιατί να μην προτιμούσα το i9195 από το i9190;;;

 

Ξέρουμε αν όντως έχει ,σεβαστή,διαφορά στην τιμή;

Link to comment
Share on other sites

Ξέρουμε αν όντως έχει ,σεβαστή,διαφορά στην τιμή;

 

Αν κρινουμε απο τις αλλες συσκευες οι τιμες ειχαν διαφορες στις 3g-4g εκδοσεις.. Εγω δεν το θελω να σου πω την αληθεια 4g γιατι και πιο ακριβο θα ειναι και δεν θα εκμεταλευεται πληρως για τα επομενα δυο χρονια το σημα καθως δεν υπαρχουν οι καταλληλες υποδομες..

Link to comment
Share on other sites

Έχασα τον φορτιστή του κινητού μου.. Αν το φορτίζω με αυτόν του nexus 7 θα υπάρξει πρόβλημα στη συσκευή?
Link to comment
Share on other sites

Έχασα τον φορτιστή του κινητού μου.. Αν το φορτίζω με αυτόν του nexus 7 θα υπάρξει πρόβλημα στη συσκευή?

 

δεν νομίζω να υπάρχει πρόβλημα όλες οι συσκευές που φορτίζουν με usb είναι ίδιες σε τάση και ένταση ρεύματος .ή πιο σωστά η φορτιστές

Link to comment
Share on other sites

Έχασα τον φορτιστή του κινητού μου.. Αν το φορτίζω με αυτόν του nexus 7 θα υπάρξει πρόβλημα στη συσκευή?

Δεν θα έχεις πρόβλημα .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

o στοκ browser του κινητου δεν υποστηριζει flash περιεχομενο. (μιας και η sasmung αποφασισε να τον κανει σαν τον chrome). αρκετοι αλλοι browser υποστηριζουν flash και το κινητο δεν εχει κανενα απολυτως προβλημα αρκει να κατεβασεις και να εγκαταστησεις ξεχωριστα την τελευταια εκδοση του flash player.....> http://download.macromedia.com/pub/flashplayer/installers/archive/android/11.1.115.81/install_flash_player_ics.apk

 

 

Καλημέρα και πάλι!

Επανέρχομαι με ένα πιο συγκεκριμένο ερώτημα. Μπαίνω στο site του Αντ1, πατάω να παίξει live TV και δεν παίζει! Έχει να κάνει αυτό με την εγκατάσταση του του flash;

YΓ: Μπαίνω από chrome.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S4 Mini (I9190 / I9195)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...