Jump to content

Συνάντηση μελών του myphone.gr στην Αθήνα [14/7/2013, Θησείο] - [update]


DJDB
 Κοινοποίηση

Θα παρευρεθείτε στο event μας στην Αθήνα;  

84 members have voted

  1. 1. Θα παρευρεθείτε στο event μας στην Αθήνα;

    • Θα έρθω σίγουρα
      28
    • Μάλλον ναι
      30
    • Όχι, δεν θα μπορέσω
      26


Recommended Posts

http://content.myphone.gr/photo/full/14962/synantisi-melon-myphone-gr-athina-14-7-2013-thiseio.jpg

 

Θα θυμάστε φυσικά πως, εκεί γύρω στις αρχές της χρονιάς, είχαμε κάνει μετά από πολύ καιρό την πρώτη μας προσπάθεια για συνάντηση μελών του myphone.gr στην Αθήνα, κάτι που είχε τότε αναβληθεί λόγω των επαναλαμβανόμενων απεργιών που έκαναν τα μέσα μαζικής μεταφοράς. Από τότε κύλησε πολύ νερό στο αυλάκι, τα μέλη στη Θεσσαλονίκη θα συναντιούνται σε λίγο ανά... εβδομάδα, οπότε ζηλέψαμε και είπαμε να το οργανώσουμε ξανά. Προαναγγέλλουμε λοιπόν την 1η συνάντηση μελών του myphone.gr στην Αθήνα για το 2013!

 

Σας καλούμε λοιπόν την Κυριακή 14 Ιουλίου του 2013 και ώρα 19:00 (7 το απόγευμα) στην καφετέρια Senso (Αποστόλου Παύλου 29, Θησείο, Αθήνα) για να πιούμε το καφεδάκι μας, να μιλήσουμε γύρω από την τεχνολογία και τα αγαπημένα μας κινητά τηλέφωνα, να «κοντράρουμε» τα iPhone με τα Android μας (ή ότι άλλο έχει ο καθένας στη διάθεση του) και φυσικά να σας γνωρίσουμε, να μας γνωρίσετε και να γνωριστούμε όλοι από κοντά, να δούμε επιτέλους ποιος κρύβεται πίσω από το κάθε «περίεργο» nickname!

 

Έτσι, όσοι θέλετε να δηλώσετε συμμετοχή, θα πρέπει να το κάνετε μέσω ενός σχολίου σας σε αυτό εδώ το θέμα (φυσικά, μπορείτε να πάρετε μέρος και στη σχετική δημοσκόπηση που το συνοδεύει, αλλά το σχόλιο σας είναι το βασικό για να ληφθεί υπόψιν η συμμετοχή σας) ώστε να γνωρίζουμε πόσοι θα μπορέσετε τελικά να είστε μαζί μας. Ο χώρος είναι μεγάλος και επαρκής για να μας φιλοξενήσει όλους, ενώ το μαγαζί θα μας κάνει φυσικά και μια σχετική έκπτωση επί της τελικής τιμής των ροφημάτων που θα παραγγείλουμε. Να σας υπενθυμίσουμε πως η συγκεκριμένη καφετέρια βρίσκεται λίγο πιο πάνω από τον ηλεκτρικό του Θησείου. Αφού βγείτε από τον σταθμό, ανηφορίζετε μερικά μέτρα και το μαγαζί είναι στα δεξιά σας.

 

Περιμένουμε λοιπόν τις συμμετοχές σας και τις όποιες ερωτήσεις/απορίες έχετε και θα τα πούμε από κοντά στις 14 Ιουλίου στο Θησείο! :).

 

Ενημέρωση: Το κατάστημα MEGASTORE ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ του Κωτσόβολου μας προσφέρει τρεις συσκευές για να τις δουν και να τις γνωρίσουν από κοντά όσοι έρθουν στο meeting μας στην Αθήνα! Τα smartphones αυτά είναι τα Samsung Galaxy S4, HTC One και Blackberry Z10 και θα βρίσκονται εκεί προς δειγματισμό.

 

Δηλώσεις συμμετοχής

(Εάν το όνομα σας υπάρχει στη λίστα και τελικά δεν θα μπορέσετε να έρθετε σε καμία περίπτωση, να μας ενημερώσετε το συντομότερο δυνατό. Το ίδιο και σε περίπτωση που δεν έχει προστεθεί στη λίστα)

 

 

  • DJDB
  • purpendicular
  • FJ_12
  • VEGETTO
  • docofmobile
  • paris_89
  • charlie_pace4
  • aroutis
  • Superuser
  • leonidastzak
  • Sol_Ballads
  • machariel
  • trepanation
  • Ironwolf
  • teitzis
  • CASPER21187_
  • Cherouvim
  • millernet
  • venoos
  • navi55
  • mirrorofsorrow
  • chris_pro
  • exposed
  • leou
  • mobile-maniac
  • kostis421
  • Dimagic
  • kartskostas
  • MiNOS
  • Luciferia
  • jhon100
  • nick10
  • REDHOTSTEF
  • Shark69
  • bandi650
  • orlox
  • joanjapan
  • GcLoupo
  • tsoump

Edited by mirrorofsorrow
Ενημέρωση λίστας
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 94
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

η γνωστη παρέα θα είναι εκεί; ;)

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

με χαρα θα παραβρεθω στη συναντηση αυτη, αντε να ξεφυγουμε λιγο απο τη μιζερια που μας εχουν επιβαλει και να συζητησουμε για κατι δημιουργικο, οπως η τεχνολογια.
NOKIA 808 PUREVIEW THE MOBILE KING - XIAOMI MI 10 PRO 5G USER.
Link to comment
Share on other sites

Όλο και προς τα κάτω κατεβαίνει η μεγάλη παρέα του myphone. Τι θα λέγατε να κατεβείτε κάποια στιγμή και λίγο προς τα κάτω στην Πάτρα ας πούμε. Θα μου πείτε ρε μεγάλε 200χλμ τι είναι για να έρθεις μέχρι την Αθήνα. Εντάξει πάω πάσο, μια πρόταση έκανα. Δήλωσα όχι γιατί οικογενειακοί λόγοι δε με αφήνουν να μπορώ να ταξιδεύω εύκολα όπου θέλω. Πάντως εύχομαι να περάσετε καλά.
Link to comment
Share on other sites

Ωραία, ωραία παιδιά, έτσι, να μαζευόμαστε σιγά-σιγά :).

 

η γνωστη παρέα θα είναι εκεί; ;)

 

Χμμ... Ποια είναι αυτή;

 

Όλο και προς τα κάτω κατεβαίνει η μεγάλη παρέα του myphone. Τι θα λέγατε να κατεβείτε κάποια στιγμή και λίγο προς τα κάτω στην Πάτρα ας πούμε. Θα μου πείτε ρε μεγάλε 200χλμ τι είναι για να έρθεις μέχρι την Αθήνα. Εντάξει πάω πάσο, μια πρόταση έκανα. Δήλωσα όχι γιατί οικογενειακοί λόγοι δε με αφήνουν να μπορώ να ταξιδεύω εύκολα όπου θέλω. Πάντως εύχομαι να περάσετε καλά.

 

Γιατί δεν αυτοοργανωνόσαστε μερικά μέλη από την Πάτρα που γνωρίζεστε μεταξύ σας (μέχρι να γίνει κάτι πιο "επίσημο"); ;)

Link to comment
Share on other sites

 

Χμμ... Ποια είναι αυτή;

 

καποια παιδια που συναντιόμαστε 1-2 φορες το μήνα, να ξέρω αν θα ερθω :)

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Προστέθηκε και λίστα με τις συμμετοχές στο αρχικό μήνυμα.

 

Υπενθυμίζω πως θα πρέπει να κάνετε σχόλιο εδώ πως θα έρθετε (ή πως οι πιθανότητες είναι προς το να έρθετε, δηλαδή "εκτός απροόπτου" που λέμε) για να ληφθεί υπόψιν η συμμετοχή σας. Η ψηφοφορία είναι τυπική :).

Link to comment
Share on other sites

Εκτός και αν έχω φύγει , θα έρθω.
Our greatest weakness lies in giving up. The most certain way to succeed is always to try just one more time -- Thomas A. Edison
Link to comment
Share on other sites

Αν κάποιος είναι πολύ «νέο» μέλος,δεν θα υπάρξει πρόβλημα στο να δηλώσει συμμετοχή στην συνάντηση; Θα έρθω και εγώ να σας γνωρίσω από κοντά,εφόσον δεν υπάρχει κάποιο πρόβλημα!
Link to comment
Share on other sites

Αν κάποιος είναι πολύ «νέο» μέλος,δεν θα υπάρξει πρόβλημα στο να δηλώσει συμμετοχή στην συνάντηση; Θα έρθω και εγώ να σας γνωρίσω από κοντά,εφόσον δεν υπάρχει κάποιο πρόβλημα!

 

Τι πρόβλημα να υπάρχει; :D Σε περιμένουμε..!

 

 

Εννοείται ότι θα είμαι και εγώ εκεί, οπότε ας προστεθώ στη Λίστα! :)

Νικος

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Αν κάποιος είναι πολύ «νέο» μέλος,δεν θα υπάρξει πρόβλημα στο να δηλώσει συμμετοχή στην συνάντηση; Θα έρθω και εγώ να σας γνωρίσω από κοντά,εφόσον δεν υπάρχει κάποιο πρόβλημα!

 

Τι πρόβλημα να υπάρχει; Γι' αυτό γίνονται οι συναντήσεις, ώστε να γνωριστούμε και να συζητήσουμε από κοντά!

Όλοι είναι ευπρόσδεκτοι!:)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Νίκος

Πρώην Super Moderator του «παλιού» καλού myphone.

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν αυτοοργανωνόσαστε μερικά μέλη από την Πάτρα που γνωρίζεστε μεταξύ σας (μέχρι να γίνει κάτι πιο "επίσημο"); ;)

Αν και αυτό το σχόλιο περίμενα να το κάνει ο Mythozz λόγω στενότερης σχέσης με την Πάτρα, συμφωνώ να οργανωθούμε και εδώ στην 3η πόλη της Ελλάδας. Μάλιστα προτείνω ας πούμε αρχηγό σε αυτή την προσπάθεια τον administrator συμπολίτη μας Mythozz όπου με pm αν θέλει να μας οργανώσει μια και μπορεί να έχει καλύτερη εικόνα για το ποιοι είναι από Πάτρα (χωρίς παρεξήγηση).

Link to comment
Share on other sites

Τι πρόβλημα να υπάρχει; :D Σε περιμένουμε..!

 

 

Εννοείται ότι θα είμαι και εγώ εκεί, οπότε ας προστεθώ στη Λίστα! :)

 

Τι πρόβλημα να υπάρχει; Γι' αυτό γίνονται οι συναντήσεις, ώστε να γνωριστούμε και να συζητήσουμε από κοντά!

Όλοι είναι ευπρόσδεκτοι!:)

 

Σας ευχαριστώ πολύ ! Θα χαρώ πολύ να σας γνωρίσω Νίκο Sol_Ballads και Νίκο Superuser!

 

Λεωνίδας :)

Link to comment
Share on other sites

Λογικά θα έρθω κι εγώ, αλλά ακόμα δεν είναι σίγουρο λόγω διακοπών. Μέχρι πότε έχουμε διορία για να δηλώσουμε συμμετοχές?

 

Δεν έχουμε διορία, εννοείται όποτε προλάβεις, καλό θα είναι όμως να έχουμε έναν αριθμό ατόμων μερικές μέρες νωρίτερα :).

Link to comment
Share on other sites

Πόσα χρόνια έχω να το δω αυτό.. Μέσα για μέσα! :up:
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...