Jump to content

Real Racing 3: Ο απόλυτος οδηγός επιβίωσης


vlachaquito
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 811
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Κατάλαβα, απλά είπα να το ελαφρύνω λίγο. Για αυτό και η φάτσα που γελάει.

Για την επέμβαση για λεφτά (όχι απεριόριστα, αλλά ένα τεράστιο νούμερο νομίζω) θα σε βοηθήσει κάποιος άλλος.

Μπορείς και μόνος σου, βέβαια, να ψάξεις στο youtube για "hack real racing 3 android" χωρίς εισαγωγικά. Κάτι θα βρεις.

 

Δε βρίσκω τον λόγο πάντως.

Άντε και ξεκλείδωσες όλα τα αυτοκίνητα, τα αναβάθμισες κιόλας και κερδίζεις (φυσικά) όλους τους αγώνες. Δεν είναι βαρετό;

Χάνει το στοιχείο της πρόκλησης το παιχνίδι. Όπως και την ικανοποίηση της επίτευξης.

 

 

Μιλώντας για εμένα μόνο, χάριν του διαλόγου, αν βαριέμαι να αλλάζω οχήματα και αγώνες, περιμένοντας να επισκευαστούν οι βλάβες, μία φορά, βαριέμαι δέκα τα "god modes" και το να γίνεται η δυσκολία του παιχνιδιού απλός περίπατος.

Ευχαριστω για τη βοηθεια αν και νομιζω πως τελικα θα κρατησω το αυθεντικο

Lg G pad 8.3 -> Running : 6.0.1 aosp

Lg G3 32gb -> Running : 6.0.1 Ressurection remix

Link to comment
Share on other sites

Οποίος νομίζει πως όταν θα βάλει τα απεριόριστα λεφτά θα πηγαίνει αέρα, είναι γελασμένος. Υπάρχουν αγώνες που πρεπει να πας τάπα χωρίς λάθος και τουλάχιστον να έχει την βοήθεια του φρένου στην μέση.

Μιλάω για τον αγώνα speed demons που τρέχω με το pagani Zonda R, ένα από τα καλύτερα αυτοκίνητα σε κράτημα, φυσικά με όλες τις αναβαθμίσεις. Έχω μάθει τις πίστες καλύτερα από τις Σέρρες LOL

 

Όσο για την απειλή να βγάλει από το παιχνίδι όσους έχουν χρησιμοποιήσει cheats, ας μην σε έβαζε να ξεκίνας πάντα τελευταίος με τον κάθε σαργό μπροστά σου. Ας είχε qualifying :p

Ξεκίνας 22 στην Αυστραλία (mountain ,πιστάρα!!!) σε δυο γύρους να τους περάσεις όλους, ποιον κοροϊδεύουν;

Edited by cb600f
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνα με ανακοινωση της firemonkeys στο επισημο φορουμ του παιχνιδιου, οσοι εχουν κανει χρηση τετοιων cheats θα διαγραφουν στην επομενη αναβαθμιση του παιχνιδιου

 

ισχυει οντως ή ειναι απλα...λογιΑ?

γιατι αμα ειναι ετσι τσαμπα καιγομαστε κ με αυτον τον τροπο!!

Link to comment
Share on other sites

ισχυει οντως ή ειναι απλα...λογιΑ?

γιατι αμα ειναι ετσι τσαμπα καιγομαστε κ με αυτον τον τροπο!!

 

Μια βολτα εδω http://forums.firemonkeys.com.au/forumdisplay.php?20-Real-Racing-3

Θα σε πεισει για του λογου το αληθες

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Νομιζω οτι θα πρεπει να μεινει αυτο το topic για ανταλλαγη αποψεων πανω στο παιχνιδι,το οποιο οντως ειναι εκπληκτικο!

 

Και για να κανω την αρχη!Ειχα παρει πριν λιγο καιρο ενα Skyline αλλα ειναι τρελη πατατα μου φαινεται.Μηπως τελικα να κινηθω στο 350Ζ που διαβασα πιο πανω?

ΜΑΧ.
Link to comment
Share on other sites

Και για να κανω την αρχη!Ειχα παρει πριν λιγο καιρο ενα Skyline αλλα ειναι τρελη πατατα μου φαινεται.Μηπως τελικα να κινηθω στο 350Ζ που διαβασα πιο πανω?

 

Με ενδιαφέρει και μένα αυτό. Πήρα το focus σαν πρώτο αυτοκίνητο, τι προτείνετε για δεύτερο;

 

Επίσης, έχω κάνει log in μέσω Facebook. Έστω ότι μια μέρα σβήνω το παιχνίδι μαζί με όλους τους φακέλους, το οποίο προφανώς θα χρειαστεί να κατέβει ξανά από την αρχή την επόμενη φορά, θα χάσω την πρόοδό μου, ή θα εμφανιστεί με το που κάνω ξανά log in μέσω Facebook; Δηλαδή, υπάρχει λόγος να παίρνουμε back up, ή τα κρατάει όλα μόνο του;

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω οτι θα πρεπει να μεινει αυτο το topic για ανταλλαγη αποψεων πανω στο παιχνιδι,το οποιο οντως ειναι εκπληκτικο!

 

Και για να κανω την αρχη!Ειχα παρει πριν λιγο καιρο ενα Skyline αλλα ειναι τρελη πατατα μου φαινεται.Μηπως τελικα να κινηθω στο 350Ζ που διαβασα πιο πανω?

 

Το 350Ζ ειναι πολυ καλο για αρχη.Τουμπανιασε το και δεν θα εχεις προβλημα.Ασε που μπορεις να λαβεις μερος σε αρκετους αγωνες με το συγκεκριμενο αμαξι...

Οντως το skyline ειναι πατατα...

Link to comment
Share on other sites

δεν χάνεις τπτ, γι αυτό γίνεται το login sto Facebook. Μόλις το κατεβάσεις και μπεις στο προφίλ του, σε συνεχίζει από εκεί που σταμάτησες.

 

Όσο για αυτοκίνητα, και εγώ ξεκίνησα με το 350Z, τούμπανο για τις μικρές κατηγορίες. Μετά είχα τσιπησει σε προσφορά την Μ3. Τώρα προτείνω για δεύτερο το dodge challenver R/T, και αυτό πολύ καλό. Αν μπορούσες να πάρεις το Ford Shelby GT500 θα ήταν επίσης μια φοβερή επιλογή για αρχή.

Link to comment
Share on other sites

Το 350 είναι πολύ καλό.. Λίγο το φρένο αργεί αλλά πάει πολύ καλά όπως και η mustang.... Το r34 είναι κουφά... Η Μ3gts επίσης έχει θέμα με το φρένο... tsopirs είναι το nickname μου... Πολύ ωραίος οδηγός, συγχαρητήρια

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

δεν χάνεις τπτ, γι αυτό γίνεται το login sto Facebook. Μόλις το κατεβάσεις και μπεις στο προφίλ του, σε συνεχίζει από εκεί που σταμάτησες.

 

Χτες που το εγκατέστησα εγώ και αφού έκανα τη σύνδεση με το facebook, κατέβασα και το cheat και άρχισα να αγοράζω αυτοκινητάκια.. μόλις διάβασα τα περί διαγραφής από την EA όσων έχουν κάνει τη λαμογιά αποφάσισα να διαγράψω το παιχνίδι και να το περάσω ξανά απ'την αρχή. Συνδέθηκα ξανά στο facebook κι όμως δεν επανήλθε τίποτα, όλα απ'την αρχή, για μένα καλύτερα βέβαια αφού πέτυχα αυτό που ήθελα, να "καθαρίσω" δηλαδή απ'το cheat..;)

 

Με βάζει σε σκέψεις πάντως το παιχνίδι παιδιά, καταναλώνει σαν τρελό την μπαταρία (οκ λογικό), αρκετή αναμονή στα services (βρίσκω βαρετή τη διαδικασία με την αλλαγή ημερομηνίας..) κι όπως όλα δείχνουν, για να φτάσω στο 350Ζ θα φάω ώωωωωρες παιχνιδιού με το focus, φορτίσεις, ζέστη στη συσκευή.. θα ξαναβάλω το cheat μου φαίνεται..

Link to comment
Share on other sites

οπως γραφω και στον οδηγο μεχρι να αγορασεις το δευτερο αυτοκινητο ειναι το ζορε, μετα ισιωνει.

 

dimgeo μου φαινεται σε εχω πετυχει σε καποιους αγωνες. Εγω ειμαι ο Ergo Telis η Ergo T. :P

Link to comment
Share on other sites

2-3 αμαξια τα οποια κατα τη γνωμη μου αξιζει καποιος να αγορασει:McLaren MP4-12C,τουμπανο,τρομερη επιταχυνση,Porsche 918 RsR concept,πολυ καλο σε ολους τους τομεις,BMW M6 Coupe,με φουλ αναβαθμισεις,Nissan 350Z,BMW M3 GTS...Σιγουρα υπαρχουν καλυτερα,αλλα στο σημειο που ειμαι στο παιχνιδι,ειναι πολυ καλες επιλογες
Link to comment
Share on other sites

Βρηκα μια πολυ ωραια σελιδα με ολες τις προσφορες στις επομενες εβδομαδες, για να μην ξοδευετε αδικα

 

http://forums.firemonkeys.com.au/showthread.php?3477-Discount-for-this-week-Audi-R8-V10-Coupe&p=101898#post101898

 

Επισης εχω μια ερωτηση. Εχετε μηπως καταφερει να κερδισετε το event endurance στο σθπαφλυ σκιλλ τεστ sthn kathgoria v8 muscle hustle???? Εχω παρει την shelby gt500 (ενα κατα τα αλλα πολυ καλο αυτοκινητο), την εχω φορτωσει οσο δεν παει, και δεν μπορω να το κερδισω μια και ενας εχει κανει ρεκορ..20 χιλιομετρα!!!! εσεις εχετε το ιδιο???

Link to comment
Share on other sites

Βρηκα μια πολυ ωραια σελιδα με ολες τις προσφορες στις επομενες εβδομαδες, για να μην ξοδευετε αδικα

 

http://forums.firemonkeys.com.au/showthread.php?3477-Discount-for-this-week-Audi-R8-V10-Coupe&p=101898#post101898

 

Επισης εχω μια ερωτηση. Εχετε μηπως καταφερει να κερδισετε το event endurance στο σθπαφλυ σκιλλ τεστ sthn kathgoria v8 muscle hustle???? Εχω παρει την shelby gt500 (ενα κατα τα αλλα πολυ καλο αυτοκινητο), την εχω φορτωσει οσο δεν παει, και δεν μπορω να το κερδισω μια και ενας εχει κανει ρεκορ..20 χιλιομετρα!!!! εσεις εχετε το ιδιο???

 

Κανε λογκ αουτ απο γκειμ σεντερ και σβησε το wi fi. Ετσι θα ανταγωνιστεις τους default αντιπαλους οπου το ρεκορ του καλυτερου ειναι 10 χιλιομετρα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε ειδοποίηση πριν λίγο και έλεγε να δω την επόμενη έκδοση, όταν μπήκα όμως δεν πρόσεξα κάτι διαφορετικό.

Έχω περίπου 350.000, να πάρω κάποιο αμάξι ή να περιμένω να μαζέψω τα περίπου 460.000 για πάρω το καταπληκτικό Nissan;

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε ειδοποίηση πριν λίγο και έλεγε να δω την επόμενη έκδοση, όταν μπήκα όμως δεν πρόσεξα κάτι διαφορετικό.

Έχω περίπου 350.000, να πάρω κάποιο αμάξι ή να περιμένω να μαζέψω τα περίπου 460.000 για πάρω το καταπληκτικό Nissan;

 

Ερχονται και νεα αυτοκινητα. Καλυτερα μαζευε τα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

και εγω περιμενω. εχω 3 εκ αλλα χρυσο καθολου, τα εφαγα ολα στο lexus και στο agera r :(

 

3.000.000; σαν πολλά δεν είναι;

Από χρυσό καλά πάω, έχω152 και ξόδεψα ελάχιστα και αυτά κατά λάθος!

Μαζεύω χρυσό για το Pagani Zonda R.

Το καλύτερο update για μένα θα ήταν να υπήρχε ένας τρόπος να πουλήσεις τα άχρηστα αυτοκίνητα που τυχόν αγόρασες.

Την πάτησα με αυτήν την βλακεία BMW M3 GTS, η γερμανική μπούρδα είναι ο ορισμός της υποστροφής :thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

και εγω περιμενω. εχω 3 εκ αλλα χρυσο καθολου, τα εφαγα ολα στο lexus και στο agera r :(

 

Στο λεξους; Πολυ ακυρο αυτοκινητο.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Να πάρω το Audi r8 lms δενξερωπωςδιαολοτολενε;

Όλα τα αυτοκίνητα παίζουν σε δυο το πολύ τρεις διοργανώσεις.

Δεν βάζει κανένα Honda :mad:

Link to comment
Share on other sites

Να πάρω το Audi r8 lms δενξερωπωςδιαολοτολενε;

Όλα τα αυτοκίνητα παίζουν σε δυο το πολύ τρεις διοργανώσεις.

Δεν βάζει κανένα Honda :mad:

 

Αν θελεις να παιξεις περιστασιακα το παιχνιδι θα παρεις το agera r οπως κανει το 99% αυτης της ομαδας παιχτων. Αν θελεις να σχοληθεις συστηματικα με το παιχνιδι καποια στιγμη θα τα αγορασεις ολα τα αυτοκινητα. Οποτε θα παρεις και το audi που ειναι πολυ ενδιαφερον αυτοκινητο και ολα τα υπολοιπα. Σε καθε περιπτωση ειναι προτιμοτερο να κανεις βαση προγραμματος τις αγορες γιατι ετσι εξοικονομεις πολλα χρηματα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...