Jump to content

Real Racing 3: Ο απόλυτος οδηγός επιβίωσης


vlachaquito
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Την Porsche να αναβαθμίσεις και την F40 γιατί απλούστατα έχουν πιο φθηνές αναβαθμίσεις

 

Καλή ιδέα, αυτά προτιμώ κι εγώ. Αλλά η Porsche έχει τα προσόντα να βγει πρώτη παντού;

Ή στον ένατο γύρο θα την περνούν όλα τα αμάξια με μεγαλύτερες τελικές;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 811
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Θέλει τρέλα χρυσά για να πάς πάνω από 75% του event..Την έχω φτάσει 94.5 pr και για να παίξω Αγώνες με 95 θέλει 2 uptade με πολύ χρυσό..Για αυτό θα πρότεινα κάτι πιο με περισσότερa pr

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

Πως περιμένουν να κερδίσουμε το drag race απέναντι στην aventador;

Σχεδόν fully upgraded πρέπει να γίνει και πάλι χλωμό.

Άλλη μια απάτη - χρυσοπαγιδα

 

@dimgeo τα άλλα θέλουν πολύ περισσότερο χρυσό

Edited by mathripper
Samsung galaxy S4, Samsung Ativ s, Samsung Galaxy Note 10.1 2014 edition, Asus Transformer Prime
Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα τη γνώμη σας, και αν δε βαριέστε, τον λόγο.

Audi ή Toyota για τους αγώνες των υβριδικών στη le mans*;

Και εκτός αυτού, F40 ή F50;

 

*Πρέπει να ομολογήσω πως η Porshe με τα φοβερά κρατήματα με έκανε να βγάζω τη γλώσσα στα γρηγορότερα αυτοκίνητα, στις στροφές.

TOYOTA δαγκωτό!!! Μεγάλη διαφορά και με λιγότερα PR. Ο λόγος η πολύ μεγαλύτερη τελική του.

 

Πως τα πήγατε με το AUDI και ειδικά την δοκιμασία που ήθελε να σπάσουμε τα πίσω τζάμια ΟΛΩΝ των αυτοκινήτων;

Στην αρχή είπα ότι δεν βγαίνει. Είχα φτάσει να σπάσω τα τζάμια μέχρι 20 αυτοκινήτων αν υπολόγισα καλά, αλλά.... Μετά διάβασα καλύτερα τι ήθελε η δοκιμασία και διάβασα την φράση κλειδί...''complite the race'' και είπα εδώ είμαστε, σκέφτηκα πονηρά και καθάρισα!!!!

Απόστολος - SAMSUNG NOTE 9 128GB 960F DUAL Πορτογαλίας μαύρο- SAMSUNG NOTE 4 C μαύρο- GALAXY S4 MGA - SAMSUNG GALAXY S4 MINI MJ7 - SAMSUNG GALAXY TAB 10'' 5100 SLIM - XIAOMI REDMI NOTE 3 SE & HTC HD II ROM 1.66
Link to comment
Share on other sites

TOYOTA δαγκωτό!!! Μεγάλη διαφορά και με λιγότερα PR. Ο λόγος η πολύ μεγαλύτερη τελική του.

 

Πως τα πήγατε με το AUDI και ειδικά την δοκιμασία που ήθελε να σπάσουμε τα πίσω τζάμια ΟΛΩΝ των αυτοκινήτων;

Στην αρχή είπα ότι δεν βγαίνει. Είχα φτάσει να σπάσω τα τζάμια μέχρι 20 αυτοκινήτων αν υπολόγισα καλά, αλλά.... Μετά διάβασα καλύτερα τι ήθελε η δοκιμασία και διάβασα την φράση κλειδί...''complite the race'' και είπα εδώ είμαστε, σκέφτηκα πονηρά και καθάρισα!!!!

 

βαρεθηκα και πληρωσα με χρυσα για να περασω την δοκιμασια

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

βαρεθηκα και πληρωσα με χρυσα για να περασω την δοκιμασια

Η δοκιμασία έβγαινε ως εξής, αλλά ήταν πολύ πονηρό και όχι τίμιο από τους προγραμματιστές. Μπορούσες να τρέχεις ΟΣΗ ώρα ήθελες, αλλά χωρίς να τερματίσεις. Συγκεκριμένα μόλις έφτανες στο τέρμα, σε οποιαδήποτε γύρα, γυρνούσες πίσω πηγαίνοντας ανάποδα στην πίστα και πάλι από την αρχή μέχρι να σπάσεις τα τζάμια όλων. Μάλιστα αν έκανες 2΄η 3 γύρες ανάποδα αθροίζονταν στις συνολικές γύρες χωρίς να το γράφει όμως. Εγώ ΜΟΝΟ έτσι τα κατάφερα. Έπαιξα κάπου στα 19 λεπτά αν θυμάμαι καλά και αυτό για να σιγουρευτώ ότι τα έσπασα όλα και μετά τερμάτισα.

Edited by topet
Απόστολος - SAMSUNG NOTE 9 128GB 960F DUAL Πορτογαλίας μαύρο- SAMSUNG NOTE 4 C μαύρο- GALAXY S4 MGA - SAMSUNG GALAXY S4 MINI MJ7 - SAMSUNG GALAXY TAB 10'' 5100 SLIM - XIAOMI REDMI NOTE 3 SE & HTC HD II ROM 1.66
Link to comment
Share on other sites

Η δοκιμασία έβγαινε ως εξής, αλλά ήταν πολύ πονηρό και όχι τίμιο από τους προγραμματιστές. Μπορούσες να τρέχεις ΟΣΗ ώρα ήθελες, αλλά χωρίς να τερματίσεις. Συγκεκριμένα μόλις έφτανες στο τέρμα, σε οποιαδήποτε γύρα, γυρνούσες πίσω πηγαίνοντας ανάποδα στην πίστα και πάλι από την αρχή μέχρι να σπάσεις τα τζάμια όλων. Μάλιστα αν έκανες 2΄η 3 γύρες ανάποδα αθροίζονταν στις συνολικές γύρες χωρίς να το γράφει όμως. Εγώ ΜΟΝΟ έτσι τα κατάφερα. Έπαιξα κάπου στα 19 λεπτά αν θυμάμαι καλά και αυτό για να σιγουρευτώ ότι τα έσπασα όλα και μετά τερμάτισα.

 

πονηρη σκεψη αλλα αποτελεσματικη

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αυτό με τα windshields και εγώ έτσι το έκανα (γυρνώντας πίσω). 10 αμάξια είχε πάντως σε μένα και όχι 22.

Γενικά είχε εξωφρενικά δύσκολες δοκιμασίες, τουλάχιστον μας έμεινε το αμάξι με τις αναβαθμίσεις του, το οποίο φυσικά και αγοράζεις με χρυσό αν δεν το κέρδισες.

Samsung galaxy S4, Samsung Ativ s, Samsung Galaxy Note 10.1 2014 edition, Asus Transformer Prime
Link to comment
Share on other sites

Εγώ τα κατάφερα και τα έσπασα όλα και βγήκα πρώτος Χωρίς κόλπα..κόλλησα στης δυο θύρες του le.mans που δεν πρόλαβα να της βγάλω και σήμερα είδα ότι κλείδωσε η δοκιμασία και θέλει 250 Χρύσα για να αγοράσω το Audi..βαρέθηκα μάλλον θα πάει για ξήλωμα το παιχνίδι

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

Αυτό με τα windshields και εγώ έτσι το έκανα (γυρνώντας πίσω). 10 αμάξια είχε πάντως σε μένα και όχι 22.

Γενικά είχε εξωφρενικά δύσκολες δοκιμασίες, τουλάχιστον μας έμεινε το αμάξι με τις αναβαθμίσεις του, το οποίο φυσικά και αγοράζεις με χρυσό αν δεν το κέρδισες.

Ναι έχεις δίκιο! 10 ήταν και όχι 22. Μπερδεύτηκα με την δοκιμασία που ήθελε να προσπεράσεις 21 αυτοκίνητα αν θυμάμαι καλά.

 

Εγώ τα κατάφερα και τα έσπασα όλα και βγήκα πρώτος Χωρίς κόλπα..κόλλησα στης δυο θύρες του le.mans που δεν πρόλαβα να της βγάλω και σήμερα είδα ότι κλείδωσε η δοκιμασία και θέλει 250 Χρύσα για να αγοράσω το Audi..βαρέθηκα μάλλον θα πάει για ξήλωμα το παιχνίδι

Εγώ είχα φτάσει να θέλω ακόμη ένα να σπάσω, αλλά νόμιζα ότι έπρεπε να να βγω 1ος και ήμουν 2ος! Οπότε αφού διάβασα καλύτερα τον στόχο άλλαξα τακτική.

Επίσης και κολλητός μου το έβγαλε κανονικά και κόλλησε (αν είναι δυνατόν) στην δοκιμασία που δεν έπρεπε να γλιστρίσει καθόλου, την οποία την θεωρώ πανεύκολη. Αποτέλεσμα να μην μπορέσει να πάρει το AUDI και να χάσει και κάποια χρυσά που είχε δώσει!

 

Ποιες είναι οι 2 θύρες του le.mans;

Απόστολος - SAMSUNG NOTE 9 128GB 960F DUAL Πορτογαλίας μαύρο- SAMSUNG NOTE 4 C μαύρο- GALAXY S4 MGA - SAMSUNG GALAXY S4 MINI MJ7 - SAMSUNG GALAXY TAB 10'' 5100 SLIM - XIAOMI REDMI NOTE 3 SE & HTC HD II ROM 1.66
Link to comment
Share on other sites

Οι δύο γυρες ήθελα να γράψω...Που δεν πρέπει να κάνεις γρατζουνιά αν κατάλαβα καλά....το παράτησα και κάποια στιγμή θα το ξηλωσω....ξέρουμε που είναι ο φάκελος αποθήκευσης να το σβήσω να μην πιάνει τσάμπα χώρο

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

Οι δύο γυρες ήθελα να γράψω...Που δεν πρέπει να κάνεις γρατζουνιά αν κατάλαβα καλά....το παράτησα και κάποια στιγμή θα το ξηλωσω....ξέρουμε που είναι ο φάκελος αποθήκευσης να το σβήσω να μην πιάνει τσάμπα χώρο

 

Θα πας στα αρχεία της μνήμης του κινητού, βρίσκεις το android, μετά data και ο φάκελος είναι ο ''com.ea.games.r3_row''.

Απόστολος - SAMSUNG NOTE 9 128GB 960F DUAL Πορτογαλίας μαύρο- SAMSUNG NOTE 4 C μαύρο- GALAXY S4 MGA - SAMSUNG GALAXY S4 MINI MJ7 - SAMSUNG GALAXY TAB 10'' 5100 SLIM - XIAOMI REDMI NOTE 3 SE & HTC HD II ROM 1.66
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
Θσ μπορούσατε να τσεκάρετε και το freedom 1,0,6.Το προγραμματάκι απλά δεν παίζεται!!Όλα μα όλα τα αμάξια τέρμα upgraded και λεφτά και gold να φάνε κ οι 300(της Βουλής :P) και δεν μπορούν να σε κάνουν trace η EA η το play store.Για να μην πολυλογώ το πρόγραμμα θέλει μόνο ένα rootάκι κ είστε έτοιμοι για ατελείωτο κάψιμο!!Μπορεί να λέει όταν το ανοίγετε:Using this program in your country may be illegal αλλά μην ανησυχείτε,είναι όλα οκ.Κάτι τελευταίο:άμα το εγκαταστήσετε και το τρέξετε και απλά θελήσετε να το διαγράψετε μην ξεχάσετε να πατήσετε stop γιατί άμα το αφήσετε ανοιχτό πριν να το απεγκαταστήσετε δεν θα έχετε πρόσβαση στο play..αυτά :)
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Με αυτή την εφαρμογή ή οποιαδήποτε άλλη για λεφτά και gold μπλοκάρονται οι αναβαθμίσεις και η όποια ''ιντερνετική'' επαφή; Πάει σε offline mode δηλαδή;
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Η νέα αναβάθμιση με την LA FERRARI, απαιτεί πλέον (αρχικά τουλάχιστον) σύνδεση διαδικτύου, η FERRARI θέλει πολλά χρυσά (όπως και με την LAMBORGINI MIOURA), μια φορά κατάφερα (την πρώτη και καταλάθος μάλλον) να πάω την ημερομηνία μπροστά για να γίνει το service των αυτοκινήτων, γιατί μάλλον το διόρθωσαν και αυτό και πλέον πρέπει να περιμένεις. Δεν πάνε καλά μου φαίνεται, σε ένα παιχνίδι που κατά τα άλλα είναι εξαιρετικό.
Απόστολος - SAMSUNG NOTE 9 128GB 960F DUAL Πορτογαλίας μαύρο- SAMSUNG NOTE 4 C μαύρο- GALAXY S4 MGA - SAMSUNG GALAXY S4 MINI MJ7 - SAMSUNG GALAXY TAB 10'' 5100 SLIM - XIAOMI REDMI NOTE 3 SE & HTC HD II ROM 1.66
Link to comment
Share on other sites

Νεότερα...

Κάνοντας αποσύνδεση του λογαριασμού και παίζοντας σαν quest δέχεται αλλαγή ημερομηνίας για να ολοκληρωθούν είτε οι βελτιώσεις των αυτοκινήτων άμεσα, είτε τα σέρβις.

Απόστολος - SAMSUNG NOTE 9 128GB 960F DUAL Πορτογαλίας μαύρο- SAMSUNG NOTE 4 C μαύρο- GALAXY S4 MGA - SAMSUNG GALAXY S4 MINI MJ7 - SAMSUNG GALAXY TAB 10'' 5100 SLIM - XIAOMI REDMI NOTE 3 SE & HTC HD II ROM 1.66
Link to comment
Share on other sites

Η νέα αναβάθμιση με την LA FERRARI, απαιτεί πλέον (αρχικά τουλάχιστον) σύνδεση διαδικτύου, η FERRARI θέλει πολλά χρυσά (όπως και με την LAMBORGINI MIOURA), μια φορά κατάφερα (την πρώτη και καταλάθος μάλλον) να πάω την ημερομηνία μπροστά για να γίνει το service των αυτοκινήτων, γιατί μάλλον το διόρθωσαν και αυτό και πλέον πρέπει να περιμένεις. Δεν πάνε καλά μου φαίνεται, σε ένα παιχνίδι που κατά τα άλλα είναι εξαιρετικό.

 

Πότε θα το σταματήσουν αυτό το αστείο; Προχθές ήθελα να παίξω σε σημείο όπου δεν υπήρχε ιντερνετ και φυσικά δε έμπαινε. :mad:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Για όσους έπαιξαν την προηγούμενη εβδομάδα όπου έδινε το διπλό ''fame'' και πήρατε 0 χρυσά σε κάποιες περιπτώσεις, ως γνωστό τα έδωσαν τελικά μετά από διόρθωση του προβλήματος που υπήρξε. Παρόλα αυτά εμένα μου έδωσε άλλα τόσα (120 γιατί τόσα μου χρωστούσε, δηλαδή σύνολο 240 χρυσά) στην συγκεκριμένη περίπτωση, όταν έκανα αποσύνδεση και μπήκα σαν quest! Δοκιμάστε το όσοι έχετε τη δυνατότητα.
Απόστολος - SAMSUNG NOTE 9 128GB 960F DUAL Πορτογαλίας μαύρο- SAMSUNG NOTE 4 C μαύρο- GALAXY S4 MGA - SAMSUNG GALAXY S4 MINI MJ7 - SAMSUNG GALAXY TAB 10'' 5100 SLIM - XIAOMI REDMI NOTE 3 SE & HTC HD II ROM 1.66
Link to comment
Share on other sites

Πότε θα ανοίξει ο διαγωνισμός για την maserati για τα 100χρόνια;;μου την έβγαλε κάνα δυο φορές Αλλά δεν την βρίσκω πουθενά..

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

Έχει τελειώσει εδώ και λίγο καιρό. Δεν νομίζω να το ανοίξουν πάλι...
Απόστολος - SAMSUNG NOTE 9 128GB 960F DUAL Πορτογαλίας μαύρο- SAMSUNG NOTE 4 C μαύρο- GALAXY S4 MGA - SAMSUNG GALAXY S4 MINI MJ7 - SAMSUNG GALAXY TAB 10'' 5100 SLIM - XIAOMI REDMI NOTE 3 SE & HTC HD II ROM 1.66
Link to comment
Share on other sites

Έχω την straddale και την mc straddale την αγωνιστική..Η bella ένα θες..είχε βγει και Μια άλλη Πριν κάνα δυο,τρεις μέρες..αυτήν δεν μπορώ να βρώ

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι άλλο αυτοκίνητο, αλλά νέο βάψιμο! Αν θα πας στα χρώματα που έχεις δυνατότητα να βάψεις το αυτοκίνητο θα βρεις και αυτό το βάψιμο, αλλά θέλει 5 χρυσά.
Απόστολος - SAMSUNG NOTE 9 128GB 960F DUAL Πορτογαλίας μαύρο- SAMSUNG NOTE 4 C μαύρο- GALAXY S4 MGA - SAMSUNG GALAXY S4 MINI MJ7 - SAMSUNG GALAXY TAB 10'' 5100 SLIM - XIAOMI REDMI NOTE 3 SE & HTC HD II ROM 1.66
Link to comment
Share on other sites

Αα μάλιστα..οπότε περιμένουμε κανένα update για κανένα νέο αγώνα

 

Το όνειρο γίνεται πραγματικότητα!!! Στην επόμενη αναβάθμιση έρχεται το...........................NURBURGRING!!!!!!!!!!

Απόστολος - SAMSUNG NOTE 9 128GB 960F DUAL Πορτογαλίας μαύρο- SAMSUNG NOTE 4 C μαύρο- GALAXY S4 MGA - SAMSUNG GALAXY S4 MINI MJ7 - SAMSUNG GALAXY TAB 10'' 5100 SLIM - XIAOMI REDMI NOTE 3 SE & HTC HD II ROM 1.66
Link to comment
Share on other sites

Το καινούριο που χρησιμοποιείται πχ στην F1 ή η πράσινη κόλαση;

Ελπίζω και τα δύο και ειδικά το μεγάλο.

Samsung galaxy S4, Samsung Ativ s, Samsung Galaxy Note 10.1 2014 edition, Asus Transformer Prime
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...