Jump to content

Sony Xperia Tablet Ζ


cableguy
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εδώ και μέρες που πήρα την ταμπλέτα ζαχάρωνα τα ακουστικά nfc Bluetooth DR-BTN200M για να μην ανοιγοκλείνω την τάπα

http://www.sony.gr/product/hps-bluetooth/dr-btn200

αλλά κολλούσα στην τιμή ,μετά απο λίγο ψάξιμο τα βρήκα 70Ε με τα μεταφορικά ( 60Ε με επαγγελματικο Αφμ), στο Γαλλικο amazon για όποιον τυχόν ενδιαφέρεται ..

 

Είναι καλά τα ακουστικά ή μήπως έχουν κάποιο πρόβλημα (ελλατωματικά ή ελαφρώς μεταχειρισμένα ) ? Αξίζουν τα 20 ευρώ διαφορά από τα γνήσια της sony ?

Link to comment
Share on other sites

Είναι καλά τα ακουστικά ή μήπως έχουν κάποιο πρόβλημα (ελλατωματικά ή ελαφρώς μεταχειρισμένα ) ? Αξίζουν τα 20 ευρώ διαφορά από τα γνήσια της sony ?

 

Για καινούρια γνήσια μιλάμε

 

http://www.amazon.fr/gp/product/B00BG95U5O/ref=oh_details_o00_s00_i00?ie=UTF8&psc=1

Xperia S & M2 Aqua

&Tablet Z & E1

& ,Xperia Z & Z3 & Tablet Z3

XZ Premium & L1

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Παιδες εχω το παραπανω tablet και θελω με καποιο τροπο να εγκαταστησω flash player η κατι αντιστοιχο ...εχω ψαξει λιγο αλλα δεν εχω βρει ακρη..Μπορεί κάποιος να βοηθησει?
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Flash player εννοείς να μπορείς να δεις σελίδες στο νετ με τετοιο περιεχόμενο υποθετω. Αυτό μπορείς να το κάνεις με την εγκατάσταση ενός browser που το υποστηριζει.

 

Τέτοιοι είναι: dolphin browser, boat και uc browser. Δεν ξέρω κάποιον άλλο αν δεν σου κάνουν αυτοι. Πάντως θα κάνεις δουλειά με καποιον απο αυτους.

Link to comment
Share on other sites

Το εγκατέστησα αλλα δεν ειδα καμια διαφορα στο chrome...

Flash player εννοείς να μπορείς να δεις σελίδες στο νετ με τετοιο περιεχόμενο υποθετω. Αυτό μπορείς να το κάνεις με την εγκατάσταση ενός browser που το υποστηριζει.

 

Τέτοιοι είναι: dolphin browser, boat και uc browser. Δεν ξέρω κάποιον άλλο αν δεν σου κάνουν αυτοι. Πάντως θα κάνεις δουλειά με καποιον απο αυτους.

Εγκατεστησα το dolphin ειναι μια χαρα αλλα δεν μ τα δειχνει ακριβως αλλα τη δουλεια του την κανει...Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

O chrome δεν υποστηριζει flash ,δοκιμασε και με firefox ..

Xperia S & M2 Aqua

&Tablet Z & E1

& ,Xperia Z & Z3 & Tablet Z3

XZ Premium & L1

Link to comment
Share on other sites

Πολυ καλη ταμπλετα. Συμφωνω. Μοναδικο προβλημα για μένα τα πολύ αδύναμα ηχεία. Δυστηχως.

Και μπαταρία...

Link to comment
Share on other sites

Και μπαταρία...

Η μπαταρία είναι πάρα πολύ καλή για τα δικά μου κριτήρια, την μέρα την βγάζει άνετα κι όταν λέω μέρα εννοώ σαν σήμερα Κυριακή καναπεδατη, που το αφήνω από τα χέρια μου για wc :p ,απορώ που το αναφέρεις σαν μείον

Xperia S & M2 Aqua

&Tablet Z & E1

& ,Xperia Z & Z3 & Tablet Z3

XZ Premium & L1

Link to comment
Share on other sites

Θα μπορούσε να είναι μεγαλύτερη όντως. Αλλά στα αρνητικά δεν είνα. Μου βγάζει άνετα την μέρα και λίγο από την επόμενη. Εμένα με καλύπτει.

 

Μόνο τα ηχεία. Είναι λες και τα έβαλαν για πλάκα. Έτσι για να υπάρχουν.

Link to comment
Share on other sites

Η μπαταρία είναι πάρα πολύ καλή για τα δικά μου κριτήρια, την μέρα την βγάζει άνετα κι όταν λέω μέρα εννοώ σαν σήμερα Κυριακή καναπεδατη, που το αφήνω από τα χέρια μου για wc :p ,απορώ που το αναφέρεις σαν μείον

:lol::lol: :):)

 

Για σου φιλε Νικο :)

 

Sorry mod :O δεν αντεξα :X

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Κάτοχος του ταμπλετ εδώ και κάτι ώρες και μπορώ να πω ότι είναι φοβερό και απίστευτα φορητό:D
only Apple
Link to comment
Share on other sites

Κάτοχος του ταμπλετ εδώ και κάτι ώρες και μπορώ να πω ότι είναι φοβερό και απίστευτα φορητό:D

 

..:)είπα κι εγω οτι πήρες την 4.3 ,είναι όντως Ζεταρα κουκλαρα Kαι αυτή :p

Καλά Χριστούγεννα!

Xperia S & M2 Aqua

&Tablet Z & E1

& ,Xperia Z & Z3 & Tablet Z3

XZ Premium & L1

Link to comment
Share on other sites

Η 4.3 έχει κυκλοφορήσει.Ήδη αναβάθμισα το δικό μου την Δευτέρα.

Εντυπώσεις καλές.

Μοντέλο LTE ελληνικής αντιπροσωπειας.

Link to comment
Share on other sites

Πρόταση για καλή θήκη;γιατί τα 80 της αυθεντικής sony τα θεωρώ αρκετά για θήκη.

Εγώ με τη 4.2 το έχω.

only Apple
Link to comment
Share on other sites

Η 4.3 έχει κυκλοφορήσει.Ήδη αναβάθμισα το δικό μου την Δευτέρα.

Εντυπώσεις καλές.

Μοντέλο LTE ελληνικής αντιπροσωπειας.

 

Εντός των επόμενων ημερών περιμένω εντυπώσεις περί αυτονομίας, εάν έχει υπάρξει κάποια βελτίωση συγκριτικά με πριν. ;)

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά σε όλους! Μάλλον το 2014 δεν άρεσε στο ταμπλετάκι, γιατί σήμερα όταν προσπάθησα να το ανοίξω από stand by το μόνο που εμφανίζει είναι κάθετες γραμμές. Η οθόνη ανταποκρίνεται στην αφή και το κουμπί on/off δουλεύει, αλλά δεν μπορώ να το ξεκλειδώσω για να έχω πρόσβαση με το pc companion ή να του κάνω reset μήπως ισιώσει. Έκδοση LTE ελληνικό με 4.3. Καμιά ιδέα;

 

2014-01-01%2013.11.26.jpg

Link to comment
Share on other sites

Προσπαθησε να το κλεισεις πατωντας το on&vol+ για πανω απο 10'' εως σβησει ,μετα δοκιμασε με το sus μηπως και στρωσει ,καλη τυχη

Xperia S & M2 Aqua

&Tablet Z & E1

& ,Xperia Z & Z3 & Tablet Z3

XZ Premium & L1

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia Tablet Ζ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...