Jump to content

[Επίσημο] HTC One (M7)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το μέλος Finn ανέφερε πως συγγράφει έναν οδηγό ρουτ κλπ..αν δεν μπορείς να περιμένεις τσέκαρε xda..

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το μέλος Finn ανέφερε πως συγγράφει έναν οδηγό ρουτ κλπ..αν δεν μπορείς να περιμένεις τσέκαρε xda..

 

Ε, ενταξει, θα περιμενω!!! Ευχαριστω πολυ!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μια απορία..από που αγόρασες το τηλέφωνο σου unbranded;

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

Unbranded είχα πάρει και εγώ το δικό μου HTC_001 από amazon.co.uk παρακολουθώντας την τιμή με το camel στις 413 λίρες!!! Το είχαμε ξαναπεί τότε, όλα τα "φτηνά" καταστήματα στο skroutz φέρνουν branded t-mobile/vodafone.
Link to comment
Share on other sites

Ο οδηγός είναι έτοιμος. Περιμένουμε Δημοσίευση απ τους mods :)

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

δεν εχουμε και like button ρε Finn. ευχαριστουμε!

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον θα τον τιμήσω κι εγώ για unbranded γιατί όσο ζω με sense5 έχοντας ζήσει και με 5.5 ανακαλύπτω μικρές λεπτομέρειες που δεν φαίνονται με την πρώτη ματιά και με ενοχλούν. Θα έχει σκάλισμα το σαββατοκύριακο μου φαίνεται :)

Huawei P20 Pro

HTC 10 Glacier Silver

HTC One M7 Silver

HTC Desire

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θα ανέβει σήμερα το βράδυ ή το αργότερο αύριο ο οδηγός.. Δυστυχώς είχα πολύ δουλειά αυτές τις μέρες και δεν πρόλαβα να κάνω κάτι ψιλοδιορθώσεις που θέλω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια μπρικαρα το one μου!!!

το κινητο ειναι root.

μπορειτε να με βοηθησετε?οταν το ανοιγω μου εμφανιζει το bootloader menu και δεν μου εμφανιζει τιποτα αλλο,και δεν μπορω να μπω στο μενου του κινητου.:cry::cry:

Link to comment
Share on other sites

Βγάλε μια φωτογραφία τον bootloader ή δώσε μας τα στοιχεία του

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να ξεκλειδωσεις τον bootloader, να περάσεις custom recovery και να φλασαρεις μια ρομ όπως ή arhd

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Και το σίγουρο είναι πως δεν το "brickαρες" από τη στιγμή που μπαίνεις σε booloader, οπότε μην αγχώνεσαι.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους...Έχω κάποιες ερωτήσεις κ θα ήθελα την βοήθεια σας...

Καταρχήν έχω το Dev Edition 64αρι κ φοράει την επίσημη 4.4 kitkat

Είναι από Αμερική κ τα κεντρικά της Htc

Λοιπόν το 4G εφόσον ενημερώσω την κόσμους να το ενεργοποίηση θα λειτουργήσει εδώ,στην Ελλάδα εννοώ????

Κ αν,χτυπά ξύλο,πάθει κάτι που απευθύνομαι???

Τέλος αξίζει να το ρουταρω η όχι??Κ αν ναι που είναι ο οδηγός για Ρουφ???

Ευχαριστώ, εκ τον προτέρων...

 

Αααα κ κάτι άλλο. Έχω sence 5.5....Έχει κάποια διαφορά από το προηγούμενο???Δηλαδή το 5??κ πάλι ευχαριστώ

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνύματα.

Edited by kollatos
Link to comment
Share on other sites

Προς όλους τους κατόχους T-Mobile: ελέγξτε για ενημερώσεις, αυτή τη στιγμή κατεβαίνει η 3.63.111.3 με Sense 5.5 και τα πάντα όλα μέσα επιτέλους! (συνδεθείτε σε wifi πρώτα, είναι 800 mb περίπου)

Άντε με γεια μας!

Huawei P20 Pro

HTC 10 Glacier Silver

HTC One M7 Silver

HTC Desire

Link to comment
Share on other sites

Προς όλους τους κατόχους T-Mobile: ελέγξτε για ενημερώσεις, αυτή τη στιγμή κατεβαίνει η 3.63.111.3 με Sense 5.5 και τα πάντα όλα μέσα επιτέλους! (συνδεθείτε σε wifi πρώτα, είναι 800 mb περίπου)

Άντε με γεια μας!

 

Άντε καλές αναβαθμίσεις παίδες ! Όλοι στην οικογένεια του HTC One , πιστεύω , χαρήκαμε που ήρθε και η σειρά σας !

Link to comment
Share on other sites

Άντε καλές αναβαθμίσεις παίδες ! Όλοι στην οικογένεια του HTC One , πιστεύω , χαρήκαμε που ήρθε και η σειρά σας !

 

:food::up::up::up::yahoo::yahoo::yahoo::yahoo:

Huawei P20 Pro

HTC 10 Glacier Silver

HTC One M7 Silver

HTC Desire

Link to comment
Share on other sites

Προς όλους τους κατόχους T-Mobile: ελέγξτε για ενημερώσεις, αυτή τη στιγμή κατεβαίνει η 3.63.111.3 με Sense 5.5 και τα πάντα όλα μέσα επιτέλους! (συνδεθείτε σε wifi πρώτα, είναι 800 mb περίπου)

Άντε με γεια μας!

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!

λέτε να κάνω πρώτα ένα restore to factory και μετα update? είχα διαβάσει οτι καλό ειναι στην 4.3 λόγο τριμ.

Edited by morpheous
Link to comment
Share on other sites

@agrimis Google Play Edition και Developer Edition One βρίσκεις μόνο στο εξωτερικό. Εδώ δεν προβλέπεται να κυκλοφορήσουν επίσημα.
http://imageshack.com/a/img854/9724/9yva.jpg

Link to comment
Share on other sites

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!

λέτε να κάνω πρώτα ένα restore to factory και μετα update? είχα διαβάσει οτι καλό ειναι στην 4.3 λόγο τριμ.

 

Να σου πω την αλήθεια, εγώ ,εχοντας κάνει την αναποδη διαδικασια δηλαδή πρώτα update και μετά factory reset ,έχω διαπιστώσει ένα μικρό lag όταν πατάω το κουμπί που σε πηγαίνει στην λίστα με τις εφαρμογές ,το οποίο δεν υπήρχε πριν την αναβάθμιση. Βέβαια δεν είναι μόνιμο ,κάποιες φορές δεν εμφανίζεται , αλλά πριν την αναβάθμιση δεν το είχα δει καθόλου.

Edited by fagotistas
Link to comment
Share on other sites

fagotistas αν δεν βαριεσαι καντου ενα reset. η 4.3 ειναι μακραν η καλυτερη με το sense 5.5 σε ολες τις αποψεις..

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

fagotistas αν δεν βαριεσαι καντου ενα reset. η 4.3 ειναι μακραν η καλυτερη με το sense 5.5 σε ολες τις αποψεις..

 

Και άλλο reset ? Όπως έγραψα και προηγουμένως έκανα reset μετά το update.....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...