Jump to content

[Επίσημο] HTC One (M7)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

o αυτοματος συγχρονισμος ειναι ενεργός;

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλημέρα. Υπάρχει περίπτωση κάποιος πάροχος να μην δώσει καθόλου τα updates ? Είμαι με cid VODAP 102 και δεν μου έχει έρθει αναβάθμιση ακόμα....
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Υπάρχει περίπτωση κάποιος πάροχος να μην δώσει καθόλου τα updates ? Είμαι με cid VODAP 102 και δεν μου έχει έρθει αναβάθμιση ακόμα....

 

Ούτε εμένα...

United we stand, divided we fall

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

και σε εμενα δεν ειρθε ακομα η αναβαθμιση με cid 101 .και αρχισε να μου την δινει η ολη κατασταση
salonika city :thanks:
Link to comment
Share on other sites

και σε εμενα δεν ειρθε ακομα η αναβαθμιση με cid 101 .και αρχισε να μου την δινει η ολη κατασταση

 

Και στην προηγουμενη αναβαθμιση παντως ειχε καθυστερησει αρκετα...

Link to comment
Share on other sites

ποσο εκανες να παρεις την 4.2.2 πανω απο δυο βδομαδες γιατι τοσο εναι σχεδον τωρα
salonika city :thanks:
Link to comment
Share on other sites

Αν και εκανα την αναβάθμιση σε 4.3 και hard reset η μπαταρία μου,όχι απλα δεν είχε βελτιωθεί,αλλα ειχα χασει και μια ωρα οθόνη.δηλ απο 3,5 περίπου που είχα,στις 2,5 ηθελα φόρτιση.Μια μερα μου έκλεισε εντελώς το φόρτισα και απο το πουθενά,ιδού τα αποτελέσματα..Επίσης,δεν ξέρω για πιο λόγο,αλλα το gsam είχε φάει ένα κόλλημα και μετρούσε οτι το wifi ήταν ανοιχτό,ενω δεν ήταν.Επίσης,σε αυτα τα στατιστικά,ειναι και μια ωρα gaming.

[ATTACH]37453[/ATTACH]

Edited by flampouras
Link to comment
Share on other sites

μαλλον εκανες αθελα σου το λεγομένο καλιμπράρισμα..

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον έτσι φαίνεται...Τώρα εχω ενα άλλο θέμα.Το gsam συνεχίζει και μετράει οτι το wifi ειναι ανοιχτό,ενω το εχω κλειστο.Καμία ιδέα;
Link to comment
Share on other sites

μαλλον θεμα του gsam θα ναι. μηπως να το βγαλεις και να το ξαναπεράσεις;

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

μαλλον θεμα του gsam θα ναι. μηπως να το βγαλεις και να το ξαναπεράσεις;

 

Το δοκίμασα...αλλα τζίφος!

Τελικά ηταν μια επιλογή μέσα στις ρυθμίσεις του wifi που λέγεται "Η σάρωση να είναι πάντα διαθέσιμη".Την απενεργοποίησα και ολα οκ.Παρεμπιπτόντως,δεν ξέρω πως ενεργοποιήθηκε και γιατί αλλα οκ

Edited by flampouras
Link to comment
Share on other sites

Το δοκίμασα...αλλα τζίφος!

Τελικά ηταν μια επιλογή μέσα στις ρυθμίσεις του wifi που λέγεται "Η σάρωση να είναι πάντα διαθέσιμη".Την απενεργοποίησα και ολα οκ.Παρεμπιπτόντως,δεν ξέρω πως ενεργοποιήθηκε και γιατί αλλα οκ

 

Αυτό πρέπει να είναι η καινούργια λειτουργία της Google, ωστε να αναγνωρίζει την θέση σου (location) χωρίς να ενεργοποιεί το GPS. Το wifi καταναλώνει λιγότερη ενέργεια απο το GPS.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό πρέπει να είναι η καινούργια λειτουργία της Google, ωστε να αναγνωρίζει την θέση σου (location) χωρίς να ενεργοποιεί το GPS. Το wifi καταναλώνει λιγότερη ενέργεια απο το GPS.

 

Μπορεί..δεν ξέρω.Πάντως το απενεργοποίησα και ασε την Google να με ψάχνει

Link to comment
Share on other sites

Την περιμένω εντός της επόμενης εβδομάδας. Η πλάκα είναι ότι αρκετές Nexus συσκευές δεν την έχουν πάρει ακόμα.
http://imageshack.com/a/img854/9724/9yva.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αξίζει ακόμα για αγορά παίδες? Μου αρέσει πάρα πολύ το μπλε και το έχω βρει καινούργιο στα 400 € εδώ στα ξένα. Μου αρέσει το φινίρισμα σε αναλογία με το μεγεθος. Το Ζ1 που προσφέρει κάτι αντίστοιχο είναι γαϊδούρι κ με χαλια οθόνη, τα Samsung απαισιες πλαστικούρες κ το G2 επίσης ξεφεύγει λίγο σε μέγεθος, δεν έχει κ sd slot. Για το one μπορώ να το παραβλέψω λόγω ποιότητας κατασκευής που αντιπαραθέτει. Τι λέτε?
Shit Happens!!!
Link to comment
Share on other sites

Αξιζει φιλε μου το κινητο απιστευτα ! ειδικα αν ειναι ξεκλειδωτο παρτο σιγουρα :) και ταχυτητα και σταθεροτηττα και ολα
Παύλος
Link to comment
Share on other sites

ακομα δεν πηρανε την 4.3 αρκετα τηλεφωνα η kitkat μας μαρανε

 

Αυτό φίλε είναι θέμα παρόχου. Τα unbranded νομίζω τη πήρανε όλα. Τώρα αν οι πάροχοι ξυνονται αυτό είναι άλλο θέμα και μια ευθύνη την έχεις και εσύ που δεν προτιμησες μια unbranded συσκευή.

Αξίζει ακόμα για αγορά παίδες? Μου αρέσει πάρα πολύ το μπλε και το έχω βρει καινούργιο στα 400 € εδώ στα ξένα. Μου αρέσει το φινίρισμα σε αναλογία με το μεγεθος. Το Ζ1 που προσφέρει κάτι αντίστοιχο είναι γαϊδούρι κ με χαλια οθόνη, τα Samsung απαισιες πλαστικούρες κ το G2 επίσης ξεφεύγει λίγο σε μέγεθος, δεν έχει κ sd slot. Για το one μπορώ να το παραβλέψω λόγω ποιότητας κατασκευής που αντιπαραθέτει. Τι λέτε?

 

Εννοείται ότι αξίζει. Το κινητό δεν έχει τίποτα να ζηλέψει πέραν ισως της πολύ καλύτερης μπαταρίας του g2

Edited by gsir

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

Αξίζει ακόμα για αγορά παίδες? Μου αρέσει πάρα πολύ το μπλε και το έχω βρει καινούργιο στα 400 € εδώ στα ξένα. Μου αρέσει το φινίρισμα σε αναλογία με το μεγεθος. Το Ζ1 που προσφέρει κάτι αντίστοιχο είναι γαϊδούρι κ με χαλια οθόνη, τα Samsung απαισιες πλαστικούρες κ το G2 επίσης ξεφεύγει λίγο σε μέγεθος, δεν έχει κ sd slot. Για το one μπορώ να το παραβλέψω λόγω ποιότητας κατασκευής που αντιπαραθέτει. Τι λέτε?

 

Στην τιμή που λες θεωρώ ότι αξίζει πολύ αυτόν τον καιρό.

Αν είναι και ξεκλείδωτο ακόμα καλύτερα. Μόνο να κοιτάξεις αν μπορείς να είναι καινούρια παρτίδα για να γιλτώσεις την πιθανότητα να πέσεις σε προβληματικό σένσορα στην κάμερα.

Κατά τα άλλα είναι υπέροχο κινητό, το χαίρεσαι και να το βλέπεις και να το χρησιμοποιείς.

Link to comment
Share on other sites

Αξιζει φιλε μου το κινητο απιστευτα ! ειδικα αν ειναι ξεκλειδωτο παρτο σιγουρα :) και ταχυτητα και σταθεροτηττα και ολα

 

Και να μην είναι, ξεκλειδώνει..

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ παιδιά, για ξεκλείδωτο το πουλάνε, διαβάζω οτι θα πάρει και την 4.4 από του χρόνου, οπότε προχωράμε! :)

 

Υπάρχει τρόπος να ξέρει ο πωλητής ή να δω εγώ αν ανήκει στις νέες εκδόσεις? Νομίζω οτι έτσι κ αλλιώς τα χρωματιστά μοντέλα δεν είναι νεότερα?

Shit Happens!!!
Link to comment
Share on other sites

ειδικα το μπλε που θέλεις να πάρεις είναι λογικα απ τις καινουργιες παρτιδες

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...