Jump to content

[Επίσημο] HTC One (M7)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 7,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

δεν ειναι οκτωμβριου μπιλυ το δικο σου ειναι αυγουστου..

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

δεν ειναι οκτωμβριου μπιλυ το δικο σου ειναι αυγουστου..

 

υποτίθετε ότι οι παρτίδες αυγούστου ήταν από αυτές που δεν θα έχουν θέματα. bullshits. ένας λόγος που σκέφτομαι σοβαρά να αλλάξω κινητό:)

Link to comment
Share on other sites

Με το 4g δεν χρειάζεται να προσέξεις κάτι. Πρέπει να προσεξεις να πάρεις όσο πιο πρόσφατη παρτίδα μπορείς. Το expansys έχει σίγουρα τελευταίες παρτίδες. Λογικά και το αμαζον. Η παρτίδα φαίνεται από το serial number. Σε μεταχειρισμένο ζήτα το sn για να εξακριβωσεις ημερομηνία κατασκευής. Ζήτα το sn και απο τα μαγαζιά..

 

Ευχαριστω για την απαντηση, απο που μπορω να δω το s/n τι παραγωγής είναι?

Link to comment
Share on other sites

θα ανοίξεις με τον chrome αυτο το λινκ http://219.80.249.25/IMEIQuery/IMEIQuery.aspx?ct=zh-CN και θα το μεταφράσεις στα αγγλικά.θα βαλεις το sn στο αντιστοιχο πεδιο και θα πατησεις αναζητηση. μετα μπορείς να τσεκαρεις και στο sndeep.info

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

θα ανοίξεις με τον chrome αυτο το λινκ http://219.80.249.25/IMEIQuery/IMEIQuery.aspx?ct=zh-CN και θα το μεταφράσεις στα αγγλικά.θα βαλεις το sn στο αντιστοιχο πεδιο και θα πατησεις αναζητηση. μετα μπορείς να τσεκαρεις και στο sndeep.info

:) και πάλι ευχαριστώ, αν όλα πάνε καλά με βλέπω σύντομα στην παρέα σας.

 

λοιπόν στον λινκ που μου έδωσες μου βγάζει:

 

Σύμφωνα με τον αριθμό ΙΜΕΙ που δώσατε στο μήνυμα ερώτημα είναι:

Μοντέλο: HTC One (801e)

Πωλήσεις: Γερμανία

 

και στο sndeep.info:

General information

Factory: FA - Taiwan

 

Date of manufacture: 11/08/2013

 

Age: 3 months

 

Serial number: 02887

 

μάλλον να μην το ακουμπήσω.... τι λέτε?

(αν και πιστεύω ότι η ημερομηνία είναι 08/11/2013.... κάνω λάθος)?

Edited by alfa
Link to comment
Share on other sites

:) και πάλι ευχαριστώ, αν όλα πάνε καλά με βλέπω σύντομα στην παρέα σας.

 

λοιπόν στον λινκ που μου έδωσες μου βγάζει:

 

Σύμφωνα με τον αριθμό ΙΜΕΙ που δώσατε στο μήνυμα ερώτημα είναι:

Μοντέλο: HTC One (801e)

Πωλήσεις: Γερμανία

 

και στο sndeep.info:

General information

Factory: FA - Taiwan

 

Date of manufacture: 11/08/2013

 

Age: 3 months

 

Serial number: 02887

 

μάλλον να μην το ακουμπήσω.... τι λέτε?

(αν και πιστεύω ότι η ημερομηνία είναι 08/11/2013.... κάνω λάθος)?

 

Μια χαρά είναι γιατί έχει κατασκευαστεί 8 Νοεμβρίου.

Link to comment
Share on other sites

οπως τα λεει ο karx!8 Νοεμβρίου..

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά είναι γιατί έχει κατασκευαστεί 8 Νοεμβρίου.

 

οπως τα λεει ο karx!8 Νοεμβρίου..

ναι αλλά αν θα δείτε καλύτερα είναι το 801e δλδ δεν έχει 4g (LTE) & NFC.... ή κάνω λάθος?

Link to comment
Share on other sites

λαθος κάνεις..τα ιδια βγάζει και στο δικο μου που ειναι γαλλικο unbranded..απο που το βρίσκεις το τηλεφωνο;

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

Το τηλεφωνο το πουλαει καποιος εδω στην Θεσσαλονικη, δεν εχει κουτι και το πηρε απο χερι, απο οσο εψαξα και στο XDA αλλα και σε αλλες σελιδες οσα ειναι 802e δεν εχουν LTE & NFC...

 

http://android-revolution-hd.blogspot.gr/2013/03/htc-one-gsm-or-lte.html

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2305490&page=261

http://www.morecellphone.com/compare/phones/htc-one-801e-64gb-vs-htc-one-801n-lte-64gb/513288

Link to comment
Share on other sites

το τσεκαρα τωρα..ο μονος τροπος να ξερεις σιγουρα ειναι απο το κουτι του τηλεφωνου..γραφει με μεγαλα γραμματα 801n. ενω το τηλεφωνο το δικο μου γράφει 801n στο κουτι στο site δινει 801e. είναι λάθος του site..ο μονος τροπος για να εισαι σιγουρος ειναι να το δεις απο κοντα, να δεις αν δουλευει το lte..

 

edit:υπάρχει τυπωμένο και κάτω απο το logo της beats audio στη πλατη του κινητου..γραφει με μικρα γράμματα 801n..πες του να σου στειλει μια φωτο να το δεις..

Edited by gsir

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

το τσεκαρα τωρα..ο μονος τροπος να ξερεις σιγουρα ειναι απο το κουτι του τηλεφωνου..γραφει με μεγαλα γραμματα 801n. ενω το τηλεφωνο το δικο μου γράφει 801n στο κουτι στο site δινει 801e. είναι λάθος του site..ο μονος τροπος για να εισαι σιγουρος ειναι να το δεις απο κοντα, να δεις αν δουλευει το lte..

 

edit:υπάρχει τυπωμένο και κάτω απο το logo της beats audio στη πλατη του κινητου..γραφει με μικρα γράμματα 801n..πες του να σου στειλει μια φωτο να το δεις..

οκ οπότε θα επανέλθω και ελπίζω όλα να είναι εντάξει.

Link to comment
Share on other sites

Έτσι είναι, κι εμένα στο site λέει ότι είναι 801e ενώ δεν ισχύει. Στο κουτί και στο κινητό από πίσω λέει 801n.
Link to comment
Share on other sites

το ελπίζω, γιατί θα με χαλάσει αν πάνω που αποφάσισα την αγορά, δω ότι τελικά είναι έξω από αυτά που ζητώ...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους....Μου ήρθε μια αναβάθμιση λογισμικού 325mb κ ενώ την κατεβάζω κανονικά μετά μου βγάζει ένα παράθυρο κ μου λέει ότι επαιδη έχει πειραχτεί το κινητό,,,ήταν ρουτ,,,κ το γύρισα μαμά...Μόλις περάσω την official Rom θα μου την περάσει κανονικά....Το εν λόγω κινητό ήταν ρουτ αλλά του πέρασε ένας φίλος την μαμά....τι πρέπει να κάνω...???Ευχαριστώ εκ τον προτέρων.....
Link to comment
Share on other sites

Πάμε μαζί να το δούμε αν θέλεις. Μια και ο πωλητής είναι και από Θεσσαλονίκη

Δεν τον πρόλαβα, το πούλησε λέει....

Link to comment
Share on other sites

Εγώ σκέφτομαι να το δώσω το μαύρο μου αλλά θέλω να αποφασίσω πρώτα αν θα πάρω lumia 1020.Αλλιώς θα το κρατησω
Link to comment
Share on other sites

Μέσα στο insomnia έχει 2-3 άτομα από Θεσσαλονίκη που πουλάνε One. Ρίξε μια ματιά

 

Ένας από αυτούς!!!

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Ένας από αυτούς!!!

 

από Θεσσαλονίκη είσαι? από ότι είδα δεν έχεις και τις καλύτερες αξιολογήσεις στο insomnia...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ σκέφτομαι να το δώσω το μαύρο μου αλλά θέλω να αποφασίσω πρώτα αν θα πάρω lumia 1020.Αλλιώς θα το κρατησω

 

Ένας από αυτούς!!!

Ψάχνω αποκλειστικά σε μαύρο και θέλω να είναι πρόσφατο, να μην εχω τα θέματα που διάβασα, αν υπάρχει κάτι (και σε λογική τιμή :) ) ξέρετε που θα με βρείτε...

Edited by alfa
Link to comment
Share on other sites

Καθειστε τώρα γιατί μπερδεύτηκα. Υπάρχει έκδοση του One που δεν υποστηρίζει 4G ;

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Καθειστε τώρα γιατί μπερδεύτηκα. Υπάρχει έκδοση του One που δεν υποστηρίζει 4G ;

 

στο gsmarena που κοίταξα δεν είδα κάτι τέτοιο. εκτός από την Κινέζικη και Ιαπωνική έκδοση που έχουν αποσπόμενο πίσω μέρος για τοποθέτηση sd

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...