Jump to content

[Επίσημο] Nokia Lumia 925


stendor
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα παιδιά! Μου έβγαλε ενημέρωση και πατησα να την κάνει (λήψη και εγκατάσταση). Κανά τέταρτο έκανε, με γρανάζια επαννεκινήσεις κλπ. Ξέρει κανείς τι περιέχει αυτή η ενημέρωση? Δεν έχω κάνει εγγραφή στο developers οπότε δεν έχει καμια σχέση με 8.1

Απλά δεν ήξερα ότι υπάρχει ενδιάμεση ενημέρωση ανάμεσα σε 8 και 8.1 γιαυτό μου φαίνεται περίεργο.

Στις πληροφορίες μου γράφει ΛΣ: 8.0.10517.150

Δεν βλέπω κάτι καινούριο πάντως. Έχει κανείς καμιά ιδέα;

 

Ε προφανώς θα είναι προεόρτια της 8.1

- There is no place like 127.0.0.1 -
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

αχ αχ, διάβαζα τόσους μήνες για κάποιους που γκρίνιαζαν για την μπαταρία και δεν έδινα σημασία. Είτε τους θεωρούσα υπερβολικούς, έιτε ότι είχαν κάνει κάτι λάθος. Όμως τώρα πλέον έχω και εγώ σοβαρότατο πρόβλημα. Χωρίς να αλλάξω κάτι, χωρίς data, lte, wifi κτλ και με ελάχιστη χρήση, το βράδυ θέλει φόρτιση! και δεν έχω όρεξη για ξαναστήσιμο :dizzy:

 

Αν θες τσέκαρε την περίπτωση να έχει "επιδεινωθεί" πολύ το πόση ώρα κάνει να συγχρονίσει κάθε mail account. Είχα αυτήν την περίπτωση με Gmail και με βγάλε - βάλε διορθώθηκε η καθυστέρηση, και είδα και διαφορά στο πόσο χάνει τη νύχτα. ( το έχω γράψει στο θέμα των wp8)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας. Πως γίνεται να βρω την θήκη της NOKIA?

Αναφέρομαι σε αυτήν εδώ. http://allaboutwindowsphone.com/flow/item/17753_Nokia_Lumia_925_Wireless_Charg.php

Έχω ρωτήσει σε ορισμένα Nokia care και δεν την είχε κανένα. Επίσης αυτή είναι θήκη ή χρησιμεύει μόνο για ασύρματη φόρτιση?

Nokia 7610 - Nokia N70 - Nokia N82 - Nokia Lumia 925

 

Κουρείο η σταθερότης-Δημήτρης Τρεμουλοχέρας

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας. Πως γίνεται να βρω την θήκη της NOKIA?

Αναφέρομαι σε αυτήν εδώ. http://allaboutwindowsphone.com/flow/item/17753_Nokia_Lumia_925_Wireless_Charg.php

Έχω ρωτήσει σε ορισμένα Nokia care και δεν την είχε κανένα. Επίσης αυτή είναι θήκη ή χρησιμεύει μόνο για ασύρματη φόρτιση?

 

Δεν είναι θήκη αλλα το καπάκι για να φορτίζει. Δες στο Σκρουτζ το είχα βρει πριν μια βδομαδα

HTC 7 Trophy - Nokia Lumia 800 - iPhone 4 - BlackBerry Z10 - Nokia Lumia 925
Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι θήκη αλλα το καπάκι για να φορτίζει. Δες στο Σκρουτζ το είχα βρει πριν μια βδομαδα

 

Δηλαδή δεν μπορώ να το χρησιμοποιήσω σαν θήκη? Μην δώσω 30 ευρώ τζάπα.:p

Nokia 7610 - Nokia N70 - Nokia N82 - Nokia Lumia 925

 

Κουρείο η σταθερότης-Δημήτρης Τρεμουλοχέρας

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή δεν μπορώ να το χρησιμοποιήσω σαν θήκη? Μην δώσω 30 ευρώ τζάπα.:p

 

Για μένα είναι πεταμένα λεφτά. Καλύτερα δωσε 30 € να πάρεις μια καλή θήκη

HTC 7 Trophy - Nokia Lumia 800 - iPhone 4 - BlackBerry Z10 - Nokia Lumia 925
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.! Δεν μπορώ να καταλάβω πως ενεργοποιείται ο φωτισμός στα πλήκτρα αφής. Μια ανάβει μια δεν ανάβει. Τι να πω. Έχουν καμια ρύθμιση;
HTC 7 Trophy - Nokia Lumia 800 - iPhone 4 - BlackBerry Z10 - Nokia Lumia 925
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.! Δεν μπορώ να καταλάβω πως ενεργοποιείται ο φωτισμός στα πλήκτρα αφής. Μια ανάβει μια δεν ανάβει. Τι να πω. Έχουν καμια ρύθμιση;

 

Λειτουργούν αυτόματα, όταν έχει πολύ φως δεν ανάβουν.

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή δεν μπορώ να το χρησιμοποιήσω σαν θήκη? Μην δώσω 30 ευρώ τζάπα.:p

Εγώ πάντως την χρησιμοποιώ κανονικά σαν θήκη και με έχει βολέψει και πολύ.

Έχω όμως και τη βάση φόρτησης που την έδινε δώρο το μαγαζί μαζί με την συσκευή αλλά και την βάση αυτοκινήτου που αγόρασα. Αν δεν τα έχεις, δεν έχεις σκοπό να τα πάρεις ή σκέφτεσαι να αλλάξεις συσκευή που δεν είναι συμβατά μην πάρεις τίποτα από όλα αυτά αλλά ούτε και την θήκη ασύρματης φόρτισης φυσικά.

3>4
Link to comment
Share on other sites

Μίλτο τσέκαρε τι τρέχει στο παρασκήνιο, ή αν κάποιο μέιλ έχει κολλήσει και συγχρονίζει συνέχεια. Κάντου ένα σοφτ ρεσέτ, μπορεί να επανέλθει.

έκανα πράγματι soft reset και είμαι ήδη σαφώς καλύτερα ! Thanx !!!

macbook pro, ipad 9.7, oneplus 7t pro
Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με τη θηκη ασύρματης φόρτισης και τη βάση στο σπίτι & στο αυτοκίνητο:

 

Τον ίδιο ακριβώς συνδυασμό χρησιμοποιώ και εγώ και με έχει βολέψει φοβερά - σε τέτοιο βαθμό μάλιστα που οπωσδήποτε το επόμενο κινητό θα έχει ασύρματη φόρτιση, με θήκη η χωρίς. Επίσης το 925 είναι πανέμορφο με τη θηκη αυτη και έχει τέλεια αίσθηση στο χέρι.

 

το μόνο μείον της θήκης αυτοκινήτου που παρατήρησα είναι ότι όταν ανεβαίνουν οι θερμοκρασίες το καλοκαίρι, σταματά να φορτίσει - προφανώς ως λειτουργία ασφαλείας.

Edited by Frogus
Λάθος paste
Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με τη θηκη ασύρματης φόρτισης και τη βάση στο σπίτι & στο αυτοκίνητο:

 

Τον ίδιο ακριβώς συνδυασμό χρησιμοποιώ και εγώ και με έχει βολέψει φοβερά - σε τέτοιο βαθμό μάλιστα που οπωσδήποτε το επόμενο κινητό θα έχει ασύρματη φόρτιση, με θήκη η χωρίς. Επίσης το 925 είναι πανέμορφο με τη θηκη αυτη και έχει τέλεια αίσθηση στο χέρι.

 

το μόνο μείον της θήκης αυτοκινήτου που παρατήρησα είναι ότι όταν ανεβαίνουν οι θερμοκρασίες το καλοκαίρι, σταματά να φορτίσει - προφανώς ως λειτουργία ασφαλείας.

Πραγματικά και εμένα ολη αυτή η ιστορία με έχει βολέψει απίστευτα.

Το καλοκαίρι με τις υψηλές θερμοκρασίες, το καλό είναι πως έχεις πρόσβαση στην θύρα mini USB αφού την έχει στο πάνω μέρος και βάζεις έναν συμβατικό.

3>4
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια παρατηρω οτι αμα στειλω στο τσατ στο facebook μια φωτογραφια απο το κινητο .. της ριχνει την αναλυση..ενω αμα την στειλω την ιδια απο το pc ειναι μια χαρα..τι παιζει
Link to comment
Share on other sites

Η Glance screen που είναι; (WP 8.1)

 

Ρυθμίσεις>Γρήγορη ματιά.

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! σήμερα συνδέω το κινητό στο laptop και δεν το βλέπει, το άλλαξα θύρα και πάλι τπτ, τελευταία φορά το είχα συνδέσει την παρασκευή και όλα ήταν εντάξει

στο pc συνδέεται κανονικά

καμιά ιδέα τι μπορεί να συμβαίνει?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Θα ήθελα να ρωτήσω επειδή σκέφτομαι να το αγοράσω το συγκεκριμένο κινητό ποια έκδοση είναι καλύτερη αυτήν με 16 η αυτήν με 32gb...?

 

-Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Θα ήθελα να ρωτήσω επειδή σκέφτομαι να το αγοράσω το συγκεκριμένο κινητό ποια έκδοση είναι καλύτερη αυτήν με 16 η αυτήν με 32gb...?

 

-Ευχαριστώ.

 

Καλησπέρα! Αυτό είναι καθαρά δικιά σου επιλογή! Αν θεωρείς ότι δεν σου φτάνουν 16gb γιατί θέλεις να περάσεις δισκογραφίες, ταινίες και τα σχετικά πας για τα 32 gb! Επίσης είναι και οικονομικό το θέμα. Άλλη τιμή έχει το 16ρι και άλλη το 32ρι!

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά υπάρχει τρόπος να μεταφέρω τις επαφές απο το hotmail στο Google email?η κάποια επαφή?ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Θα ήθελα να ρωτήσω επειδή σκέφτομαι να το αγοράσω το συγκεκριμένο κινητό ποια έκδοση είναι καλύτερη αυτήν με 16 η αυτήν με 32gb...?

 

-Ευχαριστώ.

 

Καλησπέρα! Αυτό είναι καθαρά δικιά σου επιλογή! Αν θεωρείς ότι δεν σου φτάνουν 16gb γιατί θέλεις να περάσεις δισκογραφίες, ταινίες και τα σχετικά πας για τα 32 gb! Επίσης είναι και οικονομικό το θέμα. Άλλη τιμή έχει το 16ρι και άλλη το 32ρι!

 

Επίσης το 32αρι δυστυχώς δεν έχει εγγύηση στην Ελλάδα...

 

Παιδιά υπάρχει τρόπος να μεταφέρω τις επαφές απο το hotmail στο Google email?η κάποια επαφή?ευχαριστώ.

 

Εξαγωγή από το hotmail και εισαγωγή στο gmail μέσω browser.

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...