Jump to content

Motorola RAZR V3


valtrex
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

GREEK TAHOMA FONT!! :!::!::!:

Κατεβάστε το από εδώ:

 

---->>>> http://www.geocities.com/nikitas1988

 

Bomber το εχεις δοκιμασει?

Αξιζει? Θα σβησει τιποτα ρυθμισεις, sms κλπ. ή αλλαζει μονο τη γλωσσα? :O

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ,

 

ΕΧΩ ΣΤΗΝ ΚΑΤΟΧΗ ΜΟΥ ΤΟ V3i ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΑΝΤΙΓΡΑΨΩ ΕΝΑ RINGTONE ΑΠΟ ΤΟ V3 ΤΗΣ ΑΔΕΛΦΗΣ ΜΟΥ (ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΕΙ ΤΟ V3i), ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ.

ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΕ ΣΥΜΒΟΥΛΕΨΕΙ;

 

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ,

 

ΕΧΩ ΣΤΗΝ ΚΑΤΟΧΗ ΜΟΥ ΤΟ V3i ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΑΝΤΙΓΡΑΨΩ ΕΝΑ RINGTONE ΑΠΟ ΤΟ V3 ΤΗΣ ΑΔΕΛΦΗΣ ΜΟΥ (ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΕΙ ΤΟ V3i), ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ.

ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΕ ΣΥΜΒΟΥΛΕΨΕΙ;

 

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ

 

Δηλαδή φίλε μου ποιο είναι το πρόβλημα σου; Μήπως εννοείς ότι δεν έχει επιλογή αντιγραφή στο μενού του ringtone; Συνέδεσε το κινητό με τον υπολογιστή και με τα γνωστά προγράμματα φαντάζομαι θα μπορείς να πάρεις το rintone. ;)

Alfa Romeo - La cosa piu bella
Link to comment
Share on other sites

Μήπως κάποιος μπορεί να μου πει πώς να βάλω δικό μου ήχο κλήσης, όταν έχω συνδέσει bluetooth ακουστικό; Παίζει πάντα ένα δικό του σπαστικό ήχο και δε μπορώ να τον αλλάξω. Αν βέβαια, αποσυνδέσω το ακουστικό, παίζει ότι του έχω βάλει. Help, please!
[sIGPIC][/sIGPIC]My "baby"!
Link to comment
Share on other sites

Pharmex και σε μένα κάνει το ίδιο, και στο V3 αλλά και στο V620 που έχω... Στο Ε1000 από την άλλη χτυπάει κανονικά με τον ήχο που έχω ορίσει! Οπότε νομίζω ότι είναι θέμα software. Αν κάνω λάθος, ας με διορθώσει κάποιος! (είναι όντως σπαστικός αυτός ο ήχος...)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Οι συσκευές μου: Nokia 6300 - Ε63, Palm TΧ

Link to comment
Share on other sites

ΕΝ ΠΡΩΤΟΙΣ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΣΟΥ, ΦΙΛΕ alfista

ΚΑΙ ΚΑΤΑ ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΣΕ ΕΝΗΜΕΡΩΝΩ ΟΤΙ ΕΧΩ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙ ΤΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟ PC ΚΑΙ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ Η ΑΝΤΙΓΡΑΦΗ ΑΠΟ ΤΟ V3 ΣΤΟ PC.

 

ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ : ΝΑ ΕΝΤΟΠΙΣΘΕΙ (ΜΕ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΤΟ PC) ΤΟ RINGTONE ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΕΚ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗΣ ΣΤΟ V3, ΝΑ ΓΙΝΕΙ COPY TO PC ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΥΚΟΛΑ ΑΝΤΙΓΡΑΦΕΤΑΙ ΣΤΟ V3i.

 

ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΣΕ ΠΟΙΟ ΣΗΜΕΙΟ ΤΟΥ V3 ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΑΝ ΑΝΤΙΓΡΑΦΟΝΤΑΙ;

ΑΝ ΟΧΙ, ΜΗΠΩΣ ΕΧΕΙΣ ΙΔΕΑ ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ( ΣΕ ΠΟΙΟ SITE ) ΝΑ ΒΡΩ TA ΕΝΣΩΜΑΤΩΜΕΝΑ RINGTONES TOY V3;

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

Link to comment
Share on other sites

Bomber το εχεις δοκιμασει?

Αξιζει? Θα σβησει τιποτα ρυθμισεις, sms κλπ. ή αλλαζει μονο τη γλωσσα? :O

Τιποτα δε σβηνει.Μονο το πακετο γλωσσων.

Αν και το font φαινεται λιγο μικρο...

Το δοκιμασα!

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ,

 

ΕΧΩ ΣΤΗΝ ΚΑΤΟΧΗ ΜΟΥ ΤΟ V3i ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΑΝΤΙΓΡΑΨΩ ΕΝΑ RINGTONE ΑΠΟ ΤΟ V3 ΤΗΣ ΑΔΕΛΦΗΣ ΜΟΥ (ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΕΙ ΤΟ V3i), ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ.

ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΕ ΣΥΜΒΟΥΛΕΨΕΙ;

 

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ

Και γιατι δεν το στελνεις με bluetooth απο το v3 στο i ? :O

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω ξεκλειδωσει το V3 απο κλειδωμα δικτυου (μου το φερανε απο την Γερμανια) μεσω μιας εταιριας στο ιντερνετ. Πληρωσα 25$.

 

Το ξεκλειδωμα πετυχε κανονικα εχω βαλει μεσα την vodafone cu και μπορω και καλω κανονικα :)

 

Το προβλημα μου τωρα ειναι το εξης. Αν θελω π.χ να παω στο μενου, στα μηνυματα κλπ. μου ζηταει το εξης: "ENTER UNLOCK CODE:". Τι κωδικος ειναι παλι αυτος;

 

Αν πατησω CANCEL επανερχεται παλι στην αρχικη οθονη. Δηλαδη με λιγα λογια μπορω να καλεσω, να με καλεσουν αλλα δεν μπορω να στειλω sms, να μπω στο μενου κλπ.

 

Υπαρχει καποια λυση;

http://www.danasoft.com/sig/grlansin.jpg
Link to comment
Share on other sites

ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΣΕ ΠΟΙΟ ΣΗΜΕΙΟ ΤΟΥ V3 ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΑΝ ΑΝΤΙΓΡΑΦΟΝΤΑΙ;

 

Φίλε μου δυστυχώς δεν θυμάμαι και πολλά και με μια πρώτη ματιά δεν βρήκα τίποτα. Ποιον ήχο ψάχνεις αλήθεια;

 

stixima μήπως απλά σου κλείδωσε κάποιος το μενού για να σου κάνει πλάκα; :D

Alfa Romeo - La cosa piu bella
Link to comment
Share on other sites

Δεν το γνωριζω αυτο, αφου το τηλεφ. μου το εφεραν απο Γερμανια. Υπαρχει καποιος τροπος να ξεκλειδωσω το μενου;
http://www.danasoft.com/sig/grlansin.jpg
Link to comment
Share on other sites

Δεν το γνωριζω αυτο, αφου το τηλεφ. μου το εφεραν απο Γερμανια. Υπαρχει καποιος τροπος να ξεκλειδωσω το μενου;

 

Εγώ αστειευόμενος αναφερόμουν στη δυνατότητα του κινητού να κλειδώνει κάποια μέρη του μενού. Να συμβαίνει κάτι τέτοιο και στην περίπτωση σου κουλό μου φαίνεται. Ο εργοστασιακός κωδικός πάντως για αυτό είναι 1234 αν και μάλλον κάτι άλλο παίζει.

Alfa Romeo - La cosa piu bella
Link to comment
Share on other sites

Hey!!!Οταν στέλνετε 2πλο μήνυμα το λαμβάνουν????Έχω στείλει πόσα 2πλα και το έχουν λάβει 2 φορές μόνο...:mad: Μηπως πρέπει να κάνω κάτι????:O
Link to comment
Share on other sites

Ποιον ήχο ψάχνεις αλήθεια;

 

TO Ambient. ΤΑ RINGTONES ΤΟΥ V3i ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ''ΣΟΒΑΡΑ'' ΕΝΩ ΤΟΥ V3 ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.

 

Και γιατι δεν το στελνεις με bluetooth απο το v3 στο i ? :O

 

ΔΙΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΕΤΟΙΑ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΣΤΟ V3.

ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΤΟ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΜΕ ΣΥΜΒΟΥΛΕΒΕΣ ΣΧΕΤΙΚΑ, ΘΑ ΣΟΥ ΗΜΟΥΝ ΕΥΓΝΩΜΩΝ.

Link to comment
Share on other sites

ΔΙΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΕΤΟΙΑ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΣΤΟ V3.

ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΤΟ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΜΕ ΣΥΜΒΟΥΛΕΒΕΣ ΣΧΕΤΙΚΑ, ΘΑ ΣΟΥ ΗΜΟΥΝ ΕΥΓΝΩΜΩΝ.

Πατώντας "Ψυχαγωγία"- "Θέματα"- "Ήχοι", βρίσκεις τον ήχο που θέλεις.

Μετά πατάς το κεντρικό πλήκτρο, και κατεβαίνεις εκεί που λέει "Αντιγραφή"

Αν δεν έχεις ήδη τη συσκευή στη λίστα σου, πατάς "[Αναζήτηση συσκευών]" και με την προϋπόθεση οτι θα ναι ανιχνεύσιμο το άλλο κινητό, πατάς απλά "ΕΠΙΛΟΓΗ"

και τέλος:)

Ελπιζω να σε βοήθησα, απλό είναι αν το κάνεις μια φορά:p

Link to comment
Share on other sites

Πατώντας "Ψυχαγωγία"- "Θέματα"- "Ήχοι", βρίσκεις τον ήχο που θέλεις.

Μετά πατάς το κεντρικό πλήκτρο, και κατεβαίνεις εκεί που λέει "Αντιγραφή"

Αν δεν έχεις ήδη τη συσκευή στη λίστα σου, πατάς "[Αναζήτηση συσκευών]" και με την προϋπόθεση οτι θα ναι ανιχνεύσιμο το άλλο κινητό, πατάς απλά "ΕΠΙΛΟΓΗ"

και τέλος:)

Ελπιζω να σε βοήθησα, απλό είναι αν το κάνεις μια φορά:p

 

Μου φαίνεται ότι ο ήχος που θέλει να στείλει ο φίλος είναι κλειδωμένος και δεν αποστέλλεται...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Μετά πατάς το κεντρικό πλήκτρο, και κατεβαίνεις εκεί που λέει "Αντιγραφή"

 

ΦΙΛΕ mitsos106, ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΣΟΥ ΝΑ ΝΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙΣ.

 

ΕΠΙΤΡΕΨΕ ΜΟΥ ΟΜΩΣ ΝΑ ΣΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ RINGTONES TOY V3, ΑΛΛΑ ΜΟΝΟΝ ΓΙΑ ΕΚΕΙΝΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΤΟΥ ΟΝΟΜΑΤΟΣ ΤΩΝ ΤΟ ΣΗΜΑ ΤΗΣ ΚΛΕΙΔΑΡΙΑΣ.

 

ΠΑΡ' ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ.

Link to comment
Share on other sites

Eιχα ποσταρει σε αυτο εδω το θεμα ενα zip με ολους τους προεγκατεστημενους ηχους του V3 αλλα δυστυχως δεν βρισκω το ποστ τωρα...

Αν δε βαριεσαι να ψαχνεις...

 

 

edit:Ισως υπαρχει εδω. http://www.motox.info/showthread.php?t=4274&highlight=ambient

Link to comment
Share on other sites

paidia kalispera!pira ena v3 me thn epidothsh mou alla exw parathrhsei oti an den to anoiksw me sxetikh fora to portaki den anoigei terma alla stamataei merika xiliosta prin. epeidh den eixa allo glamshell kinhto ithela na mathw an yparxei provlima sto v3 mou h oxi. thanks
Link to comment
Share on other sites

paidia kalispera!pira ena v3 me thn epidothsh mou alla exw parathrhsei oti an den to anoiksw me sxetikh fora to portaki den anoigei terma alla stamataei merika xiliosta prin. epeidh den eixa allo glamshell kinhto ithela na mathw an yparxei provlima sto v3 mou h oxi. thanks

Original ;) ,δεν ανοιγει τερμα!Δηλαδη οταν το ανοιγεις,δεν ειναι σε απολυτη ευθεια το πορτακι και το υπολοιπο ''σωμα'' του κινητου.

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι να πάρω το V3 για δεύτερο κινητό, λόγω φορητότητας και γερής κατασκευής. Γνωρίζετε παίδες αν πωλείται ακόμη, ή το σταμάτησαν λόγω της έλευσης του V3i?
http://www.4troxoi.gr/forum/images/avatars/40901403742c3d7ea3caba.jpg
Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι να πάρω το V3 για δεύτερο κινητό, λόγω φορητότητας και γερής κατασκευής. Γνωρίζετε παίδες αν πωλείται ακόμη, ή το σταμάτησαν λόγω της έλευσης του V3i?

 

Πωλείται ακόμη, σε μαύρο, ροζ, μπλε. Ασημένιο γιοκ! :)

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Motorola RAZR V3

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...