Jump to content

Motorola RAZR V3


valtrex
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αμα επιλεξεις να εμφανιζονται ολες!! οι επαφες και οχι μονο οι πρωτευοντες μηπως σου εμφανιζει και τα 2 νικος?

Φυσικα θα πρεπει αφου περασεις το πρωτο νουμερο να συνεχισεις στο ιδιο πριν το αποθηκευσεις και να περασεις μετα και το δευτερο νουμερο που θες.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ρε παιδια να ρωτησω..Πως συγχρονιζω το V3 με το Outlook (βιβλιο διευθυνσεων) ωστε να στειλω καποιες επαφες στο κινητο?(πολλαπλων πεδιων).Με το Mobile Phone Tools δεν το εχω καταφερει..Μπορει να με διαφωτισει κανεις?
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια να ρωτησω..Πως συγχρονιζω το V3 με το Outlook (βιβλιο διευθυνσεων) ωστε να στειλω καποιες επαφες στο κινητο?(πολλαπλων πεδιων).Με το Mobile Phone Tools δεν το εχω καταφερει..Μπορει να με διαφωτισει κανεις?

Θα σου συνηστούσα το MobilEdit! Δοκίμασέ το

 

Κι εγώ θα θελα μια βοήθεια αν γνωρίζετε: Κάθε φορά που συνδέω το κινητό με τον υπολογιστή και ανοίγω τα P2kTools, μου ζητά ξανά εγκατάσταση. Για ποιό λόγο γίνεται αυτό; Είναι πραγματικά εκνευριστικό... Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Link to comment
Share on other sites

Η χρονιά του RAZR!

http://msnbc.msn.com/id/10929898/

 

 

Ed Zander, Motorola chief executive, said that "2005 was the year of the RAZR [Motorola's best selling ultra thin mobile phone]!!!"
Link to comment
Share on other sites

Θα σου συνηστούσα το MobilEdit! Δοκίμασέ το

 

Κι εγώ θα θελα μια βοήθεια αν γνωρίζετε: Κάθε φορά που συνδέω το κινητό με τον υπολογιστή και ανοίγω τα P2kTools, μου ζητά ξανά εγκατάσταση. Για ποιό λόγο γίνεται αυτό; Είναι πραγματικά εκνευριστικό... Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Εχω ομως το εξης προβλημα.Παω να τις περασω αλλα αντι να αποθηκευσει τα τηλεφωνα (πεδια) καποιου ονοματος σε μια επαφη δημιουργει νεα επαφη για καθε πεδιο..Τι κανω?Ξερει κανεις?

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας RAZRακια.

Εγω σε αντιθεση με τους προλαλησαντες θα παραδεχτώ οτι βαριέμαι να διαβάσω τις 100 και σελίδες του thread αλλά θα παρακαλούσα οποιον επιθυμεί να με φωτίσει καθώς εγω με motorola επαφή τελευταια φορά ειχα απο το startac (κινηταρα). Μετα απο ενα ταξιδι στη sony, ericsson, sonyericsson, nokia επιστρέφω στα εδάφη.

 

Κουλη ερωτηση Νο1: Πως αναβαθμίζω το λειτουργικό; (τι προγραμμα χρειαζομαι αν χρειαζομαι και που το βρίσκω αυτό και την αναβάθμηση) Έχει διαφορά;

 

Κουλη ερωτηση Νο2: Πως βάζω ολα τα τηλεφωνα απο το ιδιο ονομα σε μια καρτελα; (Αυτο με τους πρωτευοντες δεν μου λειτουργεί, εκτός αν κανω κατι λαθος στη διαδικασία)

 

Κουλη ερωτηση Νο3: Υπάρχει file manager που μπαινει μεσα στο κινητό?

 

Που βρισκω προγραμματα και παιχνίδια για τι κινητό μας;;;; Ε; Που βρίσκω;;;; (spo002@hotmail.com)

 

Δεν εχω PC αλλά Mac το οποι προς μεγάλη μου εκπληξη συγχρoνίζεται με το address book χωρις προγραμματα κτλ με το isync (super!!!!). Λετε να εχω προβλημα με την εγκατασταση του λειτουργικού;

 

 

Ευχαριστώ παρα πολύ.

Link to comment
Share on other sites

νομιζω το isunc η καλυτερη λυση.. :)

Creek A50i R | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | Kenwood DP-2050 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | Pioneer PL-117D | QED XT Evolution    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΤΙ ΕΓΙΝΕ!!!!!

 

Δεν έχω ήχο στα video καθώς και οταν πάω να ακουσω τους ήχους μέσα στον φάκελο ΗΧΟΙ οταν παταω αναπαραγωγη. :blink: :cry:

 

Εχει κανεις καμια ιδεα!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κουλη ερωτηση Νο1: Πως αναβαθμίζω το λειτουργικό; (τι προγραμμα χρειαζομαι αν χρειαζομαι και που το βρίσκω αυτό και την αναβάθμηση) Έχει διαφορά;

 

Κουλη ερωτηση Νο2: Πως βάζω ολα τα τηλεφωνα απο το ιδιο ονομα σε μια καρτελα; (Αυτο με τους πρωτευοντες δεν μου λειτουργεί, εκτός αν κανω κατι λαθος στη διαδικασία)

 

Κουλη ερωτηση Νο3: Υπάρχει file manager που μπαινει μεσα στο κινητό?

 

Που βρισκω προγραμματα και παιχνίδια για τι κινητό μας;;;; Ε; Που βρίσκω;;;; (spo002@hotmail.com) .

1.http://WWW.MOTOX.INFO .Ναι εχει διαφορα.Εχεις και ληψη βιντεο και περισσοτερη μνημη και καλυτερη ποιοτητα στις φωτο και ευρεση επαφης με παραπανω απο ενα γραμματα!

2.Iσχυει αυτο με τους πρωτευοντες αρκει οι αριθμοι να ειναι αποθηκευμενοι στο τηλεφωνο και οχι στη sim.

 

Προγραμματα βρισκεις παντου (google) και παιχνιδια κατα Ρωσσια μερια...:innocent::whistle::whistle:

 

Αλλα δυστυχως με mac δε θα κανεις δουλεια...

Link to comment
Share on other sites

Λήψη βιντεο ειχε απο μαμα το κινητο. Αυτο με την ευρεση στο καταλαγο με παραπάνω γραμματα καλο μου ακούγεται... Τωρα αυτο με τα χρωματα ειναι, όπως και σε προηγούμενα κινητα που οι ξεφτιλεσ βαζαν απλα οθονες λιγων χιλιαδων χρωματων, μεγαλη φόλα αφου το μονο που κάνουν ειναι να αυξάνουν φωτηνότητα και κοντραστ. Αμα η οθονη δειχνει χ χρωματα, χ θα δειχνει δε πα να βαρας το **** σου κάτω. Tο ίδιο ισχύει και για τις κάμερες :)

 

Ευχαριστώ πάντος. Γ*** τα κωλοPC μου μέσα.

Link to comment
Share on other sites

Λήψη βιντεο ειχε απο μαμα το κινητο. Αυτο με την ευρεση στο καταλαγο με παραπάνω γραμματα καλο μου ακούγεται... Τωρα αυτο με τα χρωματα ειναι, όπως και σε προηγούμενα κινητα που οι ξεφτιλεσ βαζαν απλα οθονες λιγων χιλιαδων χρωματων, μεγαλη φόλα αφου το μονο που κάνουν ειναι να αυξάνουν φωτηνότητα και κοντραστ. Αμα η οθονη δειχνει χ χρωματα, χ θα δειχνει δε πα να βαρας το **** σου κάτω. Tο ίδιο ισχύει και για τις κάμερες :)

 

Ευχαριστώ πάντος. Γ*** τα κωλοPC μου μέσα.

 

Βγήκε επίσημο firmware με λήψη Βίνδεο...;:!:

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1 - Airpods Pro 2

Link to comment
Share on other sites

Ω ναι και εύγε στην Μοτο που άρχισε πλέον να προμηθεύει τα καταστήματα με αυτές τις παρτίδες! Αρκεί να πάρουν χαμπάρι και να βάζουν πλέον στα φυλλάδια τους την σχετική ένδειξη που θα δείχνει οτι υπάρχει πλέον η δυνατότητα εγγραφής video στη συσκευή....

 

ΥΓ: Φαντάζομαι pavlidisc οτι σε κάλυψα και σένα...Και έχει καιρό αυτή η εξέλιξη...

Sony logo.gif

Link to comment
Share on other sites

πριν 1-2 μέρες πήρα το ΔΕΥΤΕΡΟ v3 μου.

Ξέρει κανείς το πώς μπορώ να μεταφέρω όλα τα δεδομένα στο νέο κινητό;;

Ειδικότερα με ενδιαφέρει ο κατάλογος.

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

πριν 1-2 μέρες πήρα το ΔΕΥΤΕΡΟ v3 μου.

Ξέρει κανείς το πώς μπορώ να μεταφέρω όλα τα δεδομένα στο νέο κινητό;;

Ειδικότερα με ενδιαφέρει ο κατάλογος.

 

Ευχαριστώ

 

akyo paides to vrika

 

 

na simeiwsw oti to v3 pou pira exei 7mb xoro kai videocamera se leitourgia, opote mallon sta kainourgia exoun perasei tis teleytaies ekdoseis

 

exw tin ekdosi R374_G_OE.42.07R_A

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παίδες, μια ερώτηση μόνο.Επειδή θέλει να το αγοράσει κάποιος φίλος μου που τον ενδιαφερει σε μεγάλο βαθμο η αναμονη,θελω να μου πείτε ποσο κρατάει η μπαταρια με ομιλια περίπου 10 με 15 λεπτα ημερησιως και χωρις μηνυματα κλπ? Thanks!:)
Link to comment
Share on other sites

8a mporouse kaneis na mou pei giati den mporw na fortwsw java games sto kinhto apo to pc?gia to motorolla v3 milw.enw tha eprepe na exei sto menou ergaleia java kai fortwsi java den toxei.auto simainei oti den mporw na fortwsw java h mipos yparxei kapoios allos tropos?eyxaristw.
Link to comment
Share on other sites

8a mporouse kaneis na mou pei giati den mporw na fortwsw java games sto kinhto apo to pc?gia to motorolla v3 milw.enw tha eprepe na exei sto menou ergaleia java kai fortwsi java den toxei.auto simainei oti den mporw na fortwsw java h mipos yparxei kapoios allos tropos?eyxaristw.

Δεν ξέρω πώς δοκιμάζεις να τα περάσεις, εργαλεία τέτοια δεν υπάρχουν στο κινητό. Απλά κι εύκολα, μπορείς να περάσεις παιχνίδια με το P2KTools. Περισσότρες πληροφορίες, θα βρείς στη σελίδα του bororo http://www.geocities.com/motorolarazr_v3.

Link to comment
Share on other sites

 

exw tin ekdosi R374_G_OE.42.07R_A

 

 

Από που το αγόρασες? Κάποια φίλη 2-3 post νωρίτερα αναφέρει οτι το πήρε απο το ΠΛΑΙΣΙΟ του The Mall με την 42.0ΕR μέσα, που όλοι ξέρουμε οτι είναι η τελευταία επίσημη.

Η 42.07R και η 42.08R είναι pre-releases της 42.0ΕR κάπου κοντά στον Οκτώβριο και για αυτό μου κάνει εντύπωση που η μια βρέθηκε σε κατάστημα...

Sony logo.gif

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω πώς δοκιμάζεις να τα περάσεις, εργαλεία τέτοια δεν υπάρχουν στο κινητό. Απλά κι εύκολα, μπορείς να περάσεις παιχνίδια με το P2KTools. Περισσότρες πληροφορίες, θα βρείς στη σελίδα του bororo http://www.geocities.com/motorolarazr_v3.

Yπαρχουν δυο τροποι.Ειτε αυτος που περιγραφεις (ο ευκολος αλλα δε δουλευει σε μενα) ειτε ο τροπος του φορτωτη java (το ενεργοποιεις με seem editing) και του Midway.

Μπορεις να βρεις ΟΛΑ ΤΑ ΝΕΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ κατα Ρωσσια μερια...:X:X

Link to comment
Share on other sites

ενεργοποιεις με seem editing

 

Σοφά μιλάε φίλε μου! ΟΥΓΚ! :p Το θέμα είναι οτι εγώ έχω μια αλλεργία με το seem editing:cry: :cry: και δεν το αγγίζω καθόλου, αφού δεν έχω από την αρχή καταλάβει το ρόλο του:rolleyes: Οπότε... προτείνουμε τα απλά:D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Σοφά μιλάε φίλε μου! ΟΥΓΚ! :p Το θέμα είναι οτι εγώ έχω μια αλλεργία με το seem editing:cry: :cry: και δεν το αγγίζω καθόλου, αφού δεν έχω από την αρχή καταλάβει το ρόλο του:rolleyes: Οπότε... προτείνουμε τα απλά:D :D :D

Μπορεις να το κανεις και χωρις seem editing.Aνοιγεις P2ktools/other features/java/enable java app loader!Aπο εκει και περα,πας στα εργαλεια java στις αρχικες ρυθμισεις και επιλεγεις φορτωτης java!Tοτε το κινητο σου λεει ''εισαγετε καλωδιο''.Βαζεις το καλωδιο στον υπολογιστη και ανοιγεις το Midway.Πατας open jad,send jad!Kαι ολα ΟΚ!! :D

 

 

Υ.Γ:Βγηκε ενα πανεμορφο skin!Λεγεται ''GT3'' και το εφτιαξε ο Black Priest!

Φοβερη ειναι η θεση του ρολογιου και των εικονιδιων!

http://i1.tinypic.com/mi19mt.gifhttp://www.motox.info/attachment.php?attachmentid=752&d=1138089062http://darkmoto.33host.com/images/gt3_skin.jpg

Θα το βρειτε εδω --------->>>>http://www.motox.info/showthread.php?t=4971

Link to comment
Share on other sites

Μπορεις να το κανεις και χωρις seem editing

 

Βρε, όρεξη που την έχεις:lol: :lol: :lol:

Συμφωνώ απόλυτα με αυτά που λές, μα προτιμώ- και προτείνω- τον απλό τρόπο για τους κοινούς χρήστες:p Σαν εμένα που δεν τα πολυψάχνω:O Είπαμε: Αν δουλεύει κάτι, δεν το πειράζουμε.:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Motorola RAZR V3

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...