Jump to content

Motorola RAZR V3


valtrex
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Οταν εισαγω κειμενο πως μπορω να εχω κεφαλαια γραμματα γιατι με ξεκιναει παντα με μικρα και πρεπει να παταω το 0 για να τ αλλαξω.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Οταν εισαγω κειμενο πως μπορω να εχω κεφαλαια γραμματα γιατι με ξεκιναει παντα με μικρα και πρεπει να παταω το 0 για να τ αλλαξω.

πηγαινε στην ρυθμιση κειμενου και βαλε το πρωτευων :!: ;)

http://pics.homere.jmsp.net/t_24/64x64/031106_tiger.gif I'M NOT PERFECT BUT I'M SO CLOSE THAT SCARES ME

LIVE YOUR LIFE ;) :!:LIFE IS SHORT.......AND YOU'RE TALL :this:

Link to comment
Share on other sites

@nikosxeng3...

euxaristw!

mipws ksereis ean exei anapantites i ergostasiaki ekdosi?

τρέχω την εργοστασιακή .79 ακόμα :(

Creek A50i R | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | Kenwood DP-2050 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | Pioneer PL-117D | QED XT Evolution    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

Mα το εχω στο πρωτευων!! :confused:

πατα το μηδεν ...και εχεις κεφαλαια

Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

πατα το μηδεν ...και εχεις κεφαλαια

 

Ναι το ξερω αυτο. Εγω ελεγα αν γινεται να ξεκιναει η εισαγωγη κειμενου με κεφαλαια. Στο προηγουμενο firmware(επισημο) νομιζω οτι γινονταν αυτο.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους! Μία γρήγορη ερώτηση. Όταν με καλεί κάποιος μπορώ πατώντας κάποιο από τα βελάκια αυξομείωσης να σταματήσω τον ήχο κλήσης. Πως μπορώ να απορρίψω την κλήση;

Ευχαριστώ! :)

:elephant:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους! Μία γρήγορη ερώτηση. Όταν με καλεί κάποιος μπορώ πατώντας κάποιο από τα βελάκια αυξομείωσης να σταματήσω τον ήχο κλήσης. Πως μπορώ να απορρίψω την κλήση;

Ευχαριστώ! :)

Απ'ότι έχω διαπιστώσει δεν υπάρχει αυτή η δυνατότητα.Αν κάνω λάθος διορθώστε με. :)

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Απ'ότι έχω διαπιστώσει δεν υπάρχει αυτή η δυνατότητα.Αν κάνω λάθος διορθώστε με. :)

οντως δεν γινεται τιποτα ;) εκτος απο το στιγμιαιο ανοιγοκλεισμα στο ενεργο πορτακι :!:

http://pics.homere.jmsp.net/t_24/64x64/031106_tiger.gif I'M NOT PERFECT BUT I'M SO CLOSE THAT SCARES ME

LIVE YOUR LIFE ;) :!:LIFE IS SHORT.......AND YOU'RE TALL :this:

Link to comment
Share on other sites

Για να απορρίψεις την κλήση με κλειστό καπάκι απλά πατάς το “smart button” μια - δυο φορές.

Old programmers never die. They just terminate and stay resident.

Link to comment
Share on other sites

Για να απορρίψεις την κλήση με κλειστό καπάκι απλά πατάς το “smart button” μια - δυο φορές.

Αχμ,είμαι ο μόνος που δεν υπάρχει αυτή η δυνατότητα;! :confused:

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Για να απορρίψεις την κλήση με κλειστό καπάκι απλά πατάς το “smart button” μια - δυο φορές.

 

Χμμ.. νομίζω πως ούτε σε μένα δουλεύει.

 

Smart Button λέμε αυτό δεξιά από την εξωτερική οθόνη, σωστά;

:elephant:
Link to comment
Share on other sites

Χμμ.. νομίζω πως ούτε σε μένα δουλεύει.

 

Smart Button λέμε αυτό δεξιά από την εξωτερική οθόνη, σωστά;

 

dokimasa kai ta 3 exoterika koumpia apo 1-2 fores alla tipota

ara den iparxei tropos aporripsis etsi?

Link to comment
Share on other sites

να απορρίψεις όχι μόνο να μην ακούγεται.. :)

Creek A50i R | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | Kenwood DP-2050 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | Pioneer PL-117D | QED XT Evolution    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

Αν κ πιστευω πως θα το εχετε καλύψει αυτό το θέμα...

Μήπως μπορείτε να μου πείτε αν μπορώ να βάλω ελληνικά σε τηλ. που αγόρασα στο εξωτερικό? Αν ναι μπορείτε να μου δώσετε κάποιο link για να κατεβάσω?

Σας ευχαριστώ πολύ

ουδείς ήξερε πρίν μάθει...
Link to comment
Share on other sites

anoredis-> Για ελληνικά πρέπει να μας πείς ποιά έκδοση firmware έχεις, για να σου δώσουμε κι εμείς το σωστό link :D (την έκδοση firmware την βλέπεις απο τις ρυθμίσεις->κατάστ. τηλεφ.->Λοιπές πληροφοριες->Έκδοση Software.)

 

likitsos-> Το Link αυτό το είχε δώσει ο xagios και δουλέυει http://www.savefile.com/files.php?fid=2042696 (για την deluxe έκδοση του Mobile phone tools)

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη αλλά δυστυχώς δεν δουλεύει :-(

Είχα δεχθεί δυο τηλεφωνήματα που με δυο γρήγορα πατήματα του αριστερού πλήκτρου (κάτω από την ένταση) είχαν απορριφθεί, προφανώς έπεσα στην περίπτωση που το κλείσανε οι καλούντες οπότε έμεινα με την εντύπωση πως δουλεύει έτσι.. (χάρηκα μάλιστα θεωρώντας πως μια κλασσική αδυναμία είχε διορθωθεί)..

Σκ@τ@!

Ο μόνος τρόπος που μένει λοιπόν.. είναι ο κλασσικός από την εποχή του Startac-130 (αν θυμάμαι καλά) .. κλείνουμε την αυτόματη απάντηση από το καπάκι..

Κρίμα ..

 

Εν’ το μεταξύ το mobile phonetools όταν λαμβάνω SMS μεγαλύτερα των 4 τμημάτων δεν μπορεί να διαβάσει τίποτε από τα SMS μου :-( , το ίδιο συμβαίνει και με το P2KTools.. το οποίο παρουσιάζει exception, από την άλλη πλευρά η συσκευή ανταποκρίνεται σωστά στα AT+ commands μέσο Terminal οπότε είναι πρόβλημα των λογισμικών (κακογραμμένα) και όχι δικό της..

Old programmers never die. They just terminate and stay resident.

Link to comment
Share on other sites

μετα την πρωτη πτωση του black που εχω ηδη αναφερει ειχαμε νεο crash-test στο ασημι ενηλικο ατομο το εκσφενδονισε σε τοιχο μετα μανιας :lol: το αποτελεσμα παρα τα g της συγκρουσης και της πτωσης στο πατωμα εκ των υστερων V3 vs WALL/FLOOR σημειωσατε 1 και μεγαλες απωλειες απο την μερια του ηττημενου [στοκαρισμα και βαψιμο :lol: ]ΜΗΝ ΞΑΝΑΚΟΥΣΩ ΚΑΝΕΝΑ ΝΑ ΠΕΙ ΓΙΑ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗΣ ΚΙ ΑΝΘΕΚΤΙΚΟΤΗΤΑ ΓΙΑΤΙ ΚΑΗΚΕ :!: :down: V3 το θωρακισμενο :cool:

http://pics.homere.jmsp.net/t_24/64x64/031106_tiger.gif I'M NOT PERFECT BUT I'M SO CLOSE THAT SCARES ME

LIVE YOUR LIFE ;) :!:LIFE IS SHORT.......AND YOU'RE TALL :this:

Link to comment
Share on other sites

Kalhspera mia aplh erwthsh..

Afou to V3 exei java mipd 2.0 kai 3d kai exei idia analysh me v600 kai k750i,

den 8a eprepe na mporei na paizei ola ta games tou v600 kai tou k750i. Nomiza oti to ti games paizoun se ena kinhto exei sxesh mono me thn version ths java kai thn analysh ths o8onhs. Isws akougetai entelw hli8io alla auto nomiza...

An kserei kapoios kati gia to 8ema as me diafwtisei gia na katalavw.

Ti games mporoume na perasoume sto V3 kai ti rolo varaei to 3D, kai kala, pou exei?

Thnx

I am NOT crazy.... me neither..... shut up both of you!
Link to comment
Share on other sites

Kalhspera mia aplh erwthsh..

Afou to V3 exei java mipd 2.0 kai 3d kai exei idia analysh me v600 kai k750i,

den 8a eprepe na mporei na paizei ola ta games tou v600 kai tou k750i. Nomiza oti to ti games paizoun se ena kinhto exei sxesh mono me thn version ths java kai thn analysh ths o8onhs. Isws akougetai entelw hli8io alla auto nomiza...

An kserei kapoios kati gia to 8ema as me diafwtisei gia na katalavw.

Ti games mporoume na perasoume sto V3 kai ti rolo varaei to 3D, kai kala, pou exei?

Thnx

τα παιχνιδια που μπορει να θελεις του k750i μπορει θεωρητικα να ταιριαζουν αλλα να ειναι mophun :!: ;) τα 3D παιχνιδια ειδικα γκολφ,μπιλιαρδο κ.λ.π. εχουν αρκετη ρεαλιστικοτητα και πολυ καλα γραφικα :!: :!: ;) :cool:

http://pics.homere.jmsp.net/t_24/64x64/031106_tiger.gif I'M NOT PERFECT BUT I'M SO CLOSE THAT SCARES ME

LIVE YOUR LIFE ;) :!:LIFE IS SHORT.......AND YOU'RE TALL :this:

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Motorola RAZR V3

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...