Jump to content

Motorola RAZR V3


valtrex
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχει δουλέψει κανείς αυτό το πρόγραμμα στο κινητό του(Remote Desktop for mobiles);;Ιδού και το site του προγράμματος http://www.desktopmobiles.com/ Προσπαθώ να συνδεθώ με το laptop μου μέσω bluetooth αλλά δεν μπορώ με τίποτα.Εγκατέστησα στο κινητό τον client και έκανα εγκατάσταση το πρόγραμμα που δίνει η παραπάνω σελίδα.Το πρόγραμμα κάνει server to laptop αλλά η μόνη επιλογή μέσω του client είναι σύνδεση μέσω GPRS βάζωντας την κατάλληλη διεύθυνση μαζί με port.Το θέμα είναι ότι πολύ λένε ότι δουλεύει μέσω bluetooth αλλά εγώ δεν βλέπω κάτι τέτοιο!Ας μου πει κάποιος στα σίγουρα ότι είναι μόνο μέσω GPRS γιατί θα σκάσω!Έψαξα όλο το internet να βρω απάντηση σε αυτό το ερώτημα αλλά ΤΖΙΦΟΣ!!

It's Christmas time.

Ubuntu has been broken ;)

Be aware of the consequence.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Έχει κανείς κανένα άλλο παιχνίδι να βάλω στην σελίδα? Στέρεψα :) όποιος θέλει μου στέλνει στο motorolarazr_v3@yahoo.gr.

Χμ,είσαστε έτοιμοι να πιαστούν τα δάκτυλα σας; ;)

Έχουμε και λέμε,

  • Prince Of Persia Warrior Within
  • Rayman 3
  • Splinter Cell Pandora Tomorrow
  • XIII
  • Caveman
  • Sk8trix
  • Tom & Jerry
  • Wax Snow
  • Yoyo Fighter
  • Yeti Sports 5
  • Yeti Sports 7
  • Block Breaker Deluxe
  • 3D Darts
  • EA Snowboarding
  • Forsaken Fortress
  • Jamdat Bowling
  • Zoo Tycoon 2
  • Spyro Ripto Quest
  • Crash Nitro Kart
  • Fifa 2005

Oυφ,ελπίζω να μην ξέχασα κανένα.Όλα είναι optimised για το V3 με τα softkeys να λειτουργούν κανονικά.Συνολικό μέγεθος αυτών ~2.2mb.

Bororo θα στα στείλω κάποια στιγμή αργά το βράδυ ή αύριο που θα έχω περισσότερο χρόνο. :)

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια....λοιπον μόλις εχώ έτοιμο ενα site για τα v-series και ήδη εχω βγάλει την homepage. περιμένω τις εντυπώσεις σας.

http://www.geocities.com/cellgr

Link to comment
Share on other sites

ο ήχος μηνύματος αυτός της κλήσης του ίδιου ατόμου;..

και ο γενικός μόνο για αυτούς που δεν υπάρχουν στον κατα΄λογο;.. ΤΗΝΧ

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

Όλα μια χαρά με v3! Μεγιά μου κιόλας και σε μαύρο χρώμα. Εντάξει σίγουρα οι επαφές δεν είναι ότι το καλύτερο να μην μπορείς να διαλέξεις να βλέπεις όποτε θες τις καταχωρήσεις σου στη sim και όποτε θες αυτές στο τηλέφωνο. Δεν με πολυενοχλεί όμως. Από φώτος μια χαρά. Μια ερώτηση μόνο γιατί έκατσα και διάβαζα σχεδόν όλες τις σελίδες γι' αυτό το κινητό και δεν βρήκα καμιά σελίδα με skins. Γνωρίζετε καμία να μου πείτε;

« Everyone has a dark side,

some are just darker than others... »

BiZ zzzzzzz z z z zzzzz

Link to comment
Share on other sites

Όλα μια χαρά με v3! Μεγιά μου κιόλας και σε μαύρο χρώμα. Εντάξει σίγουρα οι επαφές δεν είναι ότι το καλύτερο να μην μπορείς να διαλέξεις να βλέπεις όποτε θες τις καταχωρήσεις σου στη sim και όποτε θες αυτές στο τηλέφωνο. Δεν με πολυενοχλεί όμως. Από φώτος μια χαρά. Μια ερώτηση μόνο γιατί έκατσα και διάβαζα σχεδόν όλες τις σελίδες γι' αυτό το κινητό και δεν βρήκα καμιά σελίδα με skins. Γνωρίζετε καμία να μου πείτε;

 

Σε πρώτη φάση επισκέψου τη σελίδα του bororo.

Alfa Romeo - La cosa piu bella
Link to comment
Share on other sites

Guest valeria
Nα ρωτήσω κάτι αν θελήσω να αλλάξω την εξωτερική φωτογραφία που φαίνεται όταν είναι ανοιχτό το καπάκι πως μπορώ; :O
Link to comment
Share on other sites

Nα ρωτήσω κάτι αν θελήσω να αλλάξω την εξωτερική φωτογραφία που φαίνεται όταν είναι ανοιχτό το καπάκι πως μπορώ; :O

δυστυχως θα ειναι παντα η ιδια με το μεσα wallpaper :!: :mad:

http://pics.homere.jmsp.net/t_24/64x64/031106_tiger.gif I'M NOT PERFECT BUT I'M SO CLOSE THAT SCARES ME

LIVE YOUR LIFE ;) :!:LIFE IS SHORT.......AND YOU'RE TALL :this:

Link to comment
Share on other sites

εκτος αν εννοεις το logo της moto :worry: που τρωει τζαμπα την μπαταρια για πουλ-μουρ :lol:

http://pics.homere.jmsp.net/t_24/64x64/031106_tiger.gif I'M NOT PERFECT BUT I'M SO CLOSE THAT SCARES ME

LIVE YOUR LIFE ;) :!:LIFE IS SHORT.......AND YOU'RE TALL :this:

Link to comment
Share on other sites

Καλως σας βρηκα καταρχην!!! ;) :D

Σημερα πηρα και εγω το κινητακι σε μαυρο χρωμα......εμφανισιακα ειναι κουκλι, το menu του μεχρι να το συνηθισεις ειναι λιγο σπαστικο :mad: ειδικα αν δεν ειχες ποτε σου MOTO.

Κατα την γνωμη μου θα επρεπε να ηταν πιο στενο σε πλατος για να βολευει στην χρηση ειδικα οταν πληκτρολογεις μηνυματα.Δηλαδη σε γυναικειο χερι θα ειναι σιγουρα αβολο.Γενικα η πρωτη εντυπωση θετικη.Το μονο ας πουμε παραπονο ειναι οτι περιμενα καλυτερο και πιο ευχρηστο menu.Μπρος τα καλλη τι ειναι ο πονος ομως......

Link to comment
Share on other sites

Καλως σας βρηκα καταρχην!!! ;) :D

Σημερα πηρα και εγω το κινητακι σε μαυρο χρωμα......εμφανισιακα ειναι κουκλι, το menu του μεχρι να το συνηθισεις ειναι λιγο σπαστικο :mad: ειδικα αν δεν ειχες ποτε σου MOTO.

Κατα την γνωμη μου θα επρεπε να ηταν πιο στενο σε πλατος για να βολευει στην χρηση ειδικα οταν πληκτρολογεις μηνυματα.Δηλαδη σε γυναικειο χερι θα ειναι σιγουρα αβολο.Γενικα η πρωτη εντυπωση θετικη.Το μονο ας πουμε παραπονο ειναι οτι περιμενα καλυτερο και πιο ευχρηστο menu.Μπρος τα καλλη τι ειναι ο πονος ομως......

weicome :!: τι εχει το κακομοιρο το μενουδακι μια χαρα ειναι :!: ;) μαλλον κανα siemens χρειαζεσαι :lol:

http://pics.homere.jmsp.net/t_24/64x64/031106_tiger.gif I'M NOT PERFECT BUT I'M SO CLOSE THAT SCARES ME

LIVE YOUR LIFE ;) :!:LIFE IS SHORT.......AND YOU'RE TALL :this:

Link to comment
Share on other sites

Guest valeria
εκτος αν εννοεις το logo της moto :worry: που τρωει τζαμπα την μπαταρια για πουλ-μουρ :lol:
Aκριβώς αυτό εννοώ με εκνευρίζει αφάνταστα! :mad:
Link to comment
Share on other sites

Guest valeria
Καλως σας βρηκα καταρχην!!! ;) :D

Σημερα πηρα και εγω το κινητακι σε μαυρο χρωμα......εμφανισιακα ειναι κουκλι, το menu του μεχρι να το συνηθισεις ειναι λιγο σπαστικο :mad: ειδικα αν δεν ειχες ποτε σου MOTO.

Κατα την γνωμη μου θα επρεπε να ηταν πιο στενο σε πλατος για να βολευει στην χρηση ειδικα οταν πληκτρολογεις μηνυματα.Δηλαδη σε γυναικειο χερι θα ειναι σιγουρα αβολο.Γενικα η πρωτη εντυπωση θετικη.Το μονο ας πουμε παραπονο ειναι οτι περιμενα καλυτερο και πιο ευχρηστο menu.Μπρος τα καλλη τι ειναι ο πονος ομως......

Από ευχρηστία εγώ το βρίσκω ok,ούτε το βρίσκω άβολο,το λέω όντας γυναίκα.Εμφανισιακά όμως το menu σίγουρα θα μπορούσε να ήταν καλύτερο,αλλά εντάξει εγώ προσωπικά το συνήθισα... :)
Link to comment
Share on other sites

Σιγουρα τα siemens ειναι πολυ πιο δυσκολο απο το ΜΟΤΟ.Εγω ειχα παντα ΝΟΚΙΑ και SAMSUNG για αυτο μου φανηκε καπως στην αρχη.Ολα μια ιδεα ειναι........οσο περνα η ωρα το συνηθιζω και μπορω να πω οτι μου αρεσει που ειναι διαφορετικο απ τα παλιοτερα κινητα μου στο menu.

Τελικα ειναι τοσο ευαισθητο οσο φαινεται???Το μαυρο πρεπει να το εχεις συνεχεια στην θηκη του γιατι με το παραμικρο γεμιζει δακτυλιες.

Οσοι το βλεπουν το κοιτανε και το επεξεργαζονται για καμποση ωρα.Γενικα παντως το μαυρακι δεν εχει πολυ φορεθει ακομα και πιστευω οτι καποιοι δεν το προτειμουν γενικα το V3 γιατι το βλεπουν λεπτοκαμωμενο και ισως φοβονται να μην τους παθει τιποτα.

Μαζι με αυτο πηρα και ενα D500 το οποιο μου αρεσε αρκετα σαν μενου λειτουργιες κτλ ειναι και αυτο βολικουλι.Ας ειναι καλα η αναβαθμιση των εταιρικων.............

Link to comment
Share on other sites

δεστε το V3 σε slide-version :!: http://news.mobile9.com/images/razr_slide.jpg

http://pics.homere.jmsp.net/t_24/64x64/031106_tiger.gif I'M NOT PERFECT BUT I'M SO CLOSE THAT SCARES ME

LIVE YOUR LIFE ;) :!:LIFE IS SHORT.......AND YOU'RE TALL :this:

Link to comment
Share on other sites

Σιγουρα τα siemens ειναι πολυ πιο δυσκολο απο το ΜΟΤΟ.Εγω ειχα παντα ΝΟΚΙΑ και SAMSUNG για αυτο μου φανηκε καπως στην αρχη.Ολα μια ιδεα ειναι........οσο περνα η ωρα το συνηθιζω και μπορω να πω οτι μου αρεσει που ειναι διαφορετικο απ τα παλιοτερα κινητα μου στο menu.

Τελικα ειναι τοσο ευαισθητο οσο φαινεται???Το μαυρο πρεπει να το εχεις συνεχεια στην θηκη του γιατι με το παραμικρο γεμιζει δακτυλιες.

Οσοι το βλεπουν το κοιτανε και το επεξεργαζονται για καμποση ωρα.Γενικα παντως το μαυρακι δεν εχει πολυ φορεθει ακομα και πιστευω οτι καποιοι δεν το προτειμουν γενικα το V3 γιατι το βλεπουν λεπτοκαμωμενο και ισως φοβονται να μην τους παθει τιποτα.

Μαζι με αυτο πηρα και ενα D500 το οποιο μου αρεσε αρκετα σαν μενου λειτουργιες κτλ ειναι και αυτο βολικουλι.Ας ειναι καλα η αναβαθμιση των εταιρικων.............

βγαλε την θηκη :!: :w00t: τα εχω και τα 2 silver-black δεν σπανε δεν χαλανε και δεν γεμιζουν ευκολα δακτυλιες :!: ;) [εκτος αν το χρησιμοποιεις τρωγοντας τηγανητες πατατες με τα χερια ;) :lol: ]

http://pics.homere.jmsp.net/t_24/64x64/031106_tiger.gif I'M NOT PERFECT BUT I'M SO CLOSE THAT SCARES ME

LIVE YOUR LIFE ;) :!:LIFE IS SHORT.......AND YOU'RE TALL :this:

Link to comment
Share on other sites

τελικα με τα skins τι γινεται θα δωσει κανένας κανενα link για software που να λειτουργεί ?

στην σελίδα μου θα βρείτε τα πρώτα wallpapers, screensavers και ringtones...

http://www.geocities.com/cellgr και περιμενω εντυπώσεις ή παραγγελίες οποιος θέλει συγκεκριμένα ringtones η wallpapers να τα κάνω.

Link to comment
Share on other sites

Guest valeria
Kαλά μιλάμε απίστευτο! :lol: Το έχω το κινητό κοντά δύο εβδομάδες και τώρα συνειδητοποίησα ότι το μπλε σηματάκι στο εσωτερικό της συσκευής (πάνω-πάνω)δεν είναι μπλε,αλλά ασημί,καθώς το μπλε προέρχεται από ζελατίνα!Καραλολ!Κι έλεγα ότι το μόνο που με χαλάει είναι αυτό το μπλε συμβολάκι εκεί πάνω :lol: γιατί δεν μου κόλλαγε!Η φάση είναι ότι δεν μου πήγαινε το μυαλό ότι πρόκειται για ζελατίνα καθώς και στο internet πολλές φωτογραφίες που έβλεπα το έδειχναν με αυτή!!! :lol: Και σε vodafone,γερμανό που το δοκίμασα επίσης δεν την είχαν βγάλει οπότε δεν το είχα καταλάβει ότι είναι ζελατίνα....Μόνο εγώ την πάτησα ή την έχουν πατήσει κι άλλοι; :O :p
Link to comment
Share on other sites

βγαλε την θηκη :!: :w00t: τα εχω και τα 2 silver-black δεν σπανε δεν χαλανε και δεν γεμιζουν ευκολα δακτυλιες :!: ;) [εκτος αν το χρησιμοποιεις τρωγοντας τηγανητες πατατες με τα χερια ;) :lol: ]

 

Οταν λεω δακτυλιες εννοω στην εξωτερικη οθονη.Ισως να μην το διατυπωσα καλα στο προυγουμενο post μου.Πατατες και V3 δεν πανε μαζι φιλαρακι ;)

Μονο χαβιαρι και ανω..... :D :)

Link to comment
Share on other sites

Kαλά μιλάμε απίστευτο! :lol: Το έχω το κινητό κοντά δύο εβδομάδες και τώρα συνειδητοποίησα ότι το μπλε σηματάκι στο εσωτερικό της συσκευής (πάνω-πάνω)δεν είναι μπλε,αλλά ασημί,καθώς το μπλε προέρχεται από ζελατίνα!Καραλολ!Κι έλεγα ότι το μόνο που με χαλάει είναι αυτό το μπλε συμβολάκι εκεί πάνω :lol: γιατί δεν μου κόλλαγε!Η φάση είναι ότι δεν μου πήγαινε το μυαλό ότι πρόκειται για ζελατίνα καθώς και στο internet πολλές φωτογραφίες που έβλεπα το έδειχναν με αυτή!!! :lol: Και σε vodafone,γερμανό που το δοκίμασα επίσης δεν την είχαν βγάλει οπότε δεν το είχα καταλάβει ότι είναι ζελατίνα....Μόνο εγώ την πάτησα ή την έχουν πατήσει κι άλλοι; :O :p

 

Και εγω Βαλερια δεν την εβγαλα απ την αρχη γιατι δεν το ειχα προσεξει πολυ καλα.πριν λιγο που το χαζευα επεσε το ματι μου στο σηματακι της ΜΟΤΟ και το μπλεδακι δεν μου κολαγε οποτε σκεφτηκα "προστατευτικη ζελατινα θα ειναι" και με μια κινηση την αφαιρεσα και φανηκε το γυαλισμενο σηματι της εταιριας.Δικαιολογημενα που δεν το προσεξες παντως γιατι συσκολα φαινεται..... ;)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Motorola RAZR V3

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...