Jump to content

Motorola RAZR V3


valtrex
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

paides to v3 to aplo exei anafora paradoshs minimatwn? giati den thn briskw pouthena....

 

Νομίζω πως μόνο με seem editing μπορείς να την ενεργοποιήσεις μόνιμα.

Αλλιώς, σε κάθε μνμ που γράφεις αν πας μέσα στις επιλογές-ρυθμίσεις, μπορείς να βάλεις να σου έρθει αναφορα για το συγκεκριμένο μνμ μόνο όμως.

N95 hacked edition

5800 XM

Link to comment
Share on other sites

Επειδή έχω κι εγώ αυτο το κινητό, αλλά με τα τεχνικά είμαι κάπως άσχετος, τι είναι seem editing?
Link to comment
Share on other sites

Επειδή έχω κι εγώ αυτο το κινητό, αλλά με τα τεχνικά είμαι κάπως άσχετος, τι είναι seem editing?

 

Μεγάλη κουβέντα πας να ανοίξεις :lol:

Ρίξε μια ματιά εδώ, ελπίζω να σε κατατοπίσει

http://www.hackthev3.com/how_to_seem_edit_motorola_v3.html

N95 hacked edition

5800 XM

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΤΟ CD ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΟΥ ΤΟΥ RAZR V3 ΜΕ ΤΟ PC. ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΒΡΩ ΣΤΟ ΔΙΚΤΥΟ?

 

_http://www.uploading.com/?get=8Y39QDXB

Link to comment
Share on other sites

 

Αλλά 670 ευρώ! Πολλά είναι.... Περίμενα γύρω στα 500.

απίστευτο ε?

το κινητό αυτό κόστιζε πρίν 3 χρόνια 670 ευρώ και τώρα έχει 150 :lol:

ποιός να το φανταζότανε?

πλάκα πλάκα δεν νομίζω να έχει πέσει ποτέ τόσο άλλο κινητό !

Don't give up! :!:
Link to comment
Share on other sites

Σε αυτην τη κατασταση ειναι και το sony ericsson k750i,αλλα με το v3 εχει παραγινει το κακο.εγω ευτυχως το πηρα 230 πριν ενα χρονο..αλλα τι να που και οι αλλοι που σε ενα 1.5 επεσε κατι παραπανω απο μισο της αξιας του.ειναι μετα να μην νευριαζεις...:mad: :whistle:
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

απίστευτο ε?

το κινητό αυτό κόστιζε πρίν 3 χρόνια 670 ευρώ και τώρα έχει 150 :lol:

ποιός να το φανταζότανε?

πλάκα πλάκα δεν νομίζω να έχει πέσει ποτέ τόσο άλλο κινητό !

 

 

Σε αυτην τη κατασταση ειναι και το sony ericsson k750i,αλλα με το v3 εχει παραγινει το κακο.εγω ευτυχως το πηρα 230 πριν ενα χρονο..αλλα τι να που και οι αλλοι που σε ενα 1.5 επεσε κατι παραπανω απο μισο της αξιας του.ειναι μετα να μην νευριαζεις...:mad: :whistle:

 

670 ευρώ είχε τον πρώτο καιρό ( κάπου στο τρίμηνο Σεπτέμβριο-Δεκέμβριο 2004) που βγήκε και σχεδόν αμέσως έπεσε στα 500 (Φεβρουάριος 2005)...Εγώ το αγόρασα τον Απρίλιο του 2005 410 ευρώ όπου τότε το δίνανε στην αλουμινένια θήκη με handsfree, το cd του mobile phone tools,φορτιστή και την γωνία του usb, ένα σφουγγαράκι για την οθόνη σε στυλ σαν και αυτά που κρέμαμε στα κινητά και δερμάτινη θήκη και υπήρχε μόνο το ασημί χρώμα..Το μαύρο βγήκε μετά από 2 μήνες..

 

Μέχρι και τον Αύγουστο του 2005 η τιμή του ήταν 300 ευρώ..Στα 250 έπεσε τα x-mas του 2005-2006 γιατί θυμάμαι χαρακτηριστικά ότι ξαφνικά μετά τα χριστούγεννα όλοι είχαν και από ένα..Μάλιστα νομίζω η τιμή έπεσε όταν βγήκαν τα χρωματιστά

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
mporei kaneis na moy steilei to pacman gia motorola v3?

http://briefcase.pathfinder.gr/browse/ddr2/49588

Άντε και σε καλή μεριά.:)

Ελπίζω να παίζει στο v3:worry:

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Κανείς να μου συστήσει ένα καλό, γρήγορο και αξιόπιστο μαγαζί για service του V3r, κατά προτίμηση στο κέντρο της Αθήνας? Δεν ανάβει η οθόνη και είναι εντός εγγύησης. Χρειάζεται και την απόδειξη αγοράς ή μπορούν να το τσεκάρουν από το IMEI?

 

Τhnx

Link to comment
Share on other sites

Κανείς να μου συστήσει ένα καλό, γρήγορο και αξιόπιστο μαγαζί για service του V3r, κατά προτίμηση στο κέντρο της Αθήνας? Δεν ανάβει η οθόνη και είναι εντός εγγύησης. Χρειάζεται και την απόδειξη αγοράς ή μπορούν να το τσεκάρουν από το IMEI?

 

Τhnx

 

Πανεπιστημίου 56, στη στοά, λίγο μέσα στο δεξί σου χέρι. Smartech λέγεται. ;) εμένα μου βρήκαν ότι ήμουν στην εγγύηση από το ΙΜΕΙ αλλά πάρε καλού κακού την απόδειξη

Μέλος της θεατρικής

ομάδας Όχι Παίζουμε

 

"Ποτάμι: Διολίσθηση ύδατος εντός χάντακος ούτινος διαμορφούνται δύο όχθε εκατέρωθεν"

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω, το SAR του κινητού πόσο είναι ρε παιδιά;

Έψαξα αλλά δεν κατάφερα να το βρω.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω, το SAR του κινητού πόσο είναι ρε παιδιά;

Έψαξα αλλά δεν κατάφερα να το βρω.

 

Είναι 0.62W/kg ;)

Μέλος της θεατρικής

ομάδας Όχι Παίζουμε

 

"Ποτάμι: Διολίσθηση ύδατος εντός χάντακος ούτινος διαμορφούνται δύο όχθε εκατέρωθεν"

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να κάνω ένα flasharisma σε ένα v3 το οποίο έχει bootloader 08.26 και software version R374_G_0E.42.0ER..με ποιό πρόγραμμα μπορώ να κατεβάσω το bootloader?

 

άκυρο το βρήκα...

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

Κατάφερε κάποιος να βάλει πακέτο γλωσσών σε V3r?Προσπάθησα με τα γνωστά προγραμματάκια να το κάνω στο κινητό της αδερφής μου αλλά τίποτα.Το κινητό έχει την R4515_G_08.BD.43R.

Boot Loader 0A.52.Προσπαθώ να βάλω την R4515_G_08.BD.43R_PDS005_LP0031.shx αλλά μου βγάζει το μήνυμα Failed flashing process.Error verifying Subscriber Unit Info.Chipset type does not match

(0x460705A).Με την σύνδεση δεν υπάρχει πρόβλημα.Αν δεν βάζω λάθος πακέτο τότε τι μπορεί να συμβαίνει?Δοκίμασα και με το RSD Lite και με το MultiFlashFlex.Αν τελικά δεν γίνει τίποτε,ο Γερμανός βάζει πακέτο γλωσσών?Sorry αν απαντήθηκαν τα παραπάνω αλλά 180 σελίδες ακόμα και με την αναζήτηση πολλές είναι.

 

edit:Τελικά το πήγα στον Γερμανό.Με 15€ έβαλαν το ελληνικό πακέτο.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Ενδιαφέρομαι να ξεκλειδώσω ένα V3, αλλά δεν τα πάω καλά με τα Motorola... Είναι δυνατόν να το ξεκλειδώσω;; Αν ναι, πως;
< Trust No One and Deny Everything >
Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφέρομαι να ξεκλειδώσω ένα V3, αλλά δεν τα πάω καλά με τα Motorola... Είναι δυνατόν να το ξεκλειδώσω;; Αν ναι, πως;

...αν δεν εχει αλλαξει κανεις τους αρχικους κωδικους ο default τετραψηφιος ειναι ο 1234 και ο εξαψηφιος ασφαλειας 000000

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

...αν δεν εχει αλλαξει κανεις τους αρχικους κωδικους ο default τετραψηφιος ειναι ο 1234 και ο εξαψηφιος ασφαλειας 000000

 

Εννοούσα να το ξεκλειδώσω από Vodafone που είναι, έτσι ώστε να μπορώ να το πχ κάνω ΤΙΜ F2G. Γίνεται αυτό;

< Trust No One and Deny Everything >
Link to comment
Share on other sites

Οπως και να χει μπορεις να το δουλεψεις με f2g καρτα! Αν θες γενικως να το κανεις unbranded η απαντηση δεν ειναι της μιας σειρας. Εχει υποθει πολλες φορες, ψαξε στο thread και στο site της υπογραφης θα βρεις πολυ υλικο ;)
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα στο forum..μια ερωτηση θελω να κανω.

Εχω ενα v3 περιπου 1.5 χρονο και θελω να αντικαταστησω την μπαταρια.

Η μπαταρια που εχει το v3 γραφει 3.6 volt και ειναι η συγκεκριμενη :

h**p://www.cellphonebar.com/images/default/phonepics/items/10654b.jpg

 

Οταν πηγα σε ενα καταστημα wind μου προσεφεραν την παρακατω, την BR 50 που αναγραφει 3.7 volt (h**p://www.dreamhobbies.com/cart/files/t_2531.jpg)

Υπαρχει περιπτωση ασυμβατοτητας? Οταν ρωτησα τον υπαλληλο μου ειπε πως δεν πιστευει να υπαρχει καποιο προβλημα αλλα δεν ηταν και σιγουρος..

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Motorola RAZR V3

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...