Jump to content

Motorola RAZR V3


valtrex
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Είναι και αυτό, αν και με το δικό του είχαμε κάνει μια άθλια πατέντα και βγάζαμε από το ίδιο το ακουστικό και δεύτερο, είχες πάλι τον ίδιο απαίσιο μονοφωνικό ήχο αλλά τουλάχιστον σε 2 ακουστικά, ήταν μεγάλη υπόθεση... Βέβαια... 50% μείωση έντασης αφού μοιραζόταν το ή ισχύς σε 2 ίδια ακουστικα... Αλλά ήταν ""Στέρεο"":p :p :p

:lol:Πολύ πατέντα!!

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

:lol:Πολύ πατέντα!!
Καλά είσαι, η ίδια ακριβώς και για NOKIA που δεν δέχονται από την pop port στέρεο ακουστικά, φτιάχνουμε τα δικά μας :p :p :p

Μέλος της θεατρικής

ομάδας Όχι Παίζουμε

 

"Ποτάμι: Διολίσθηση ύδατος εντός χάντακος ούτινος διαμορφούνται δύο όχθε εκατέρωθεν"

Link to comment
Share on other sites

http://grmoto.blogspot.com/ Έχει τα πάντα σε οδηγούς και στα Ελληνικά, επειδή φαντάζομαι ότι ο τρόπος έχει αναφερθεί κάπου στα προηγούμενα posts, κάνε και καμια αναζήτηση καλού κακού στο forum

Μέλος της θεατρικής

ομάδας Όχι Παίζουμε

 

"Ποτάμι: Διολίσθηση ύδατος εντός χάντακος ούτινος διαμορφούνται δύο όχθε εκατέρωθεν"

Link to comment
Share on other sites

εχω στον υπολογιστη ενα παιχνιδι για το ν3(new york nights)και προσπαθω να το στειλω με bluetooth στη συσκευη αλλα μου βγαζει error copying file ston ypologisth!το αρχειο ειναι .jar!Mπορει να με βοηθησει κανεις????
Link to comment
Share on other sites

Μα και να το στείλει, απ' όσο θυμάμαι υπήρχε ειδικός τρόπος για να εγκατασταθούν τα παιχνίδια μέσω προγράμματος στο pc.
Alfa Romeo - La cosa piu bella
Link to comment
Share on other sites

Μα και να το στείλει, απ' όσο θυμάμαι υπήρχε ειδικός τρόπος για να εγκατασταθούν τα παιχνίδια μέσω προγράμματος στο pc.

οχι δεν εχω καλωδιο!Ποιος ειναι ο ειδικος τροπος?

Link to comment
Share on other sites

οχι δεν εχω καλωδιο!Ποιος ειναι ο ειδικος τροπος?

 

Με το motomidman. Αλλά θέλει καλώδιο usb. Δεν μπορεί να μην έχεις καλώδιο ήταν στη συσκευασία, αλλά και πάλι μπορείς να αγοράσεις ένα USB σε mini USB και είσαι όκ. Δεν έχει πάνω από 3E. Για το πρόγραμμα και περισσότερες πληροφορίες για τον τρόπο εγκατάστασης κοίτα πιο πάνω ένα Link που έχω δώσει ή κάνε αναζήτηση στο forum, γιατί σίγουρα έχει αναφερθεί πιο πριν.

Μέλος της θεατρικής

ομάδας Όχι Παίζουμε

 

"Ποτάμι: Διολίσθηση ύδατος εντός χάντακος ούτινος διαμορφούνται δύο όχθε εκατέρωθεν"

Link to comment
Share on other sites

Σ'ευχαριστω πολυ!Θα το δοκιμασω!Να ξερεις ομως οτι μπορει να σε ξαναενοχλησω...

 

Δεν υπάρχει πρόβλημα γι αυτό είμαστε εδώ, αν θέλεις κάτι συγκεκριμένο ρίξε μου κανένα pm, για να απαντήσω στα γρήγορα και σίγουρα.

Μέλος της θεατρικής

ομάδας Όχι Παίζουμε

 

"Ποτάμι: Διολίσθηση ύδατος εντός χάντακος ούτινος διαμορφούνται δύο όχθε εκατέρωθεν"

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει πρόβλημα γι αυτό είμαστε εδώ, αν θέλεις κάτι συγκεκριμένο ρίξε μου κανένα pm, για να απαντήσω στα γρήγορα και σίγουρα.

να' μαι παλι!δεν πηρα ακομη καλωδιο usb αλλα μου φαινεται οτι εχω προβλημα με το Τ9!πως ενεργοποιειται και αν υπαρχει και για τα Ελληνικα...

Ισως αυτα που ρωταω να εχουν χιλιοαπαντηθει αλλα...τωρα το πηρα...

Link to comment
Share on other sites

να' μαι παλι!δεν πηρα ακομη καλωδιο usb αλλα μου φαινεται οτι εχω προβλημα με το Τ9!πως ενεργοποιειται και αν υπαρχει και για τα Ελληνικα...

Ισως αυτα που ρωταω να εχουν χιλιοαπαντηθει αλλα...τωρα το πηρα...

 

Σύμφωνοι ρε φίλε τώρα το πήρες, αλλά αν δεν μπορείς να διαβάσεις όλες τις σελίδες, διάβασε τουλάχιστον τις 5 τελευταίες στα πεταχτά για να πάρεις μια μικρή ιδέα για το κινητό. Κάπου μετά την αρχή-αρχή βέβαια υπάρχουν σελίδες με πολλές πληροφορίες για το κινητό οι οποίες δεν ξέρω αν είναι εύκολο αλλά και κυρίως χρήσιμο να ξαναγραφούν ή αν είναι καλύτερο να τις κοιτούσες στα γρήγορα κάποια στιγμή. Νομίζω αξίζει να μάθεις κάτι παραπάνω για το πανέμορφο κινητό σου.

Για να έρθω στο συγκεκριμένο ερώτημα σου, ξανασυζητηθηκε προσφάτως στις σελίδες 173-174. ;)

Alfa Romeo - La cosa piu bella
Link to comment
Share on other sites

παιδια γεια και χαρα, επεσε στα χερια μου ενα v3:D ( απο τα πρωτα τα ασημενια με το σκληρο κουτι) και ειχα ακουσει για αυξηση μνημης και προσθηκη εγγραφης βιντεο, πως να τα πετυχω αυτα ? Ισως να εχει αναφερθει ξανα αλλα ειναι πολλες σελιδες και ειναι δυσκολη η αναζητηση:O
:up:
Link to comment
Share on other sites

παιδια γεια και χαρα, επεσε στα χερια μου ενα v3:D ( απο τα πρωτα τα ασημενια με το σκληρο κουτι) και ειχα ακουσει για αυξηση μνημης και προσθηκη εγγραφης βιντεο, πως να τα πετυχω αυτα ? Ισως να εχει αναφερθει ξανα αλλα ειναι πολλες σελιδες και ειναι δυσκολη η αναζητηση:O

 

Αν δεν βιάζεσαι ετοιμάζω σχετικό tutorial που θα βάλω στο site μέχρι αύριο το βράδυ για να μπορείς να το κάνεις. Αν βιάζεσαι όμως πας εδώ όπου πρέπει να κάνεις εγγραφή. Είναι όλα στα αγγλικά, αλλά σου ξαναλέω, αν δεν βιάζεσαι, απλά περίμενε ως αύριο το βράδυ...

Μέλος της θεατρικής

ομάδας Όχι Παίζουμε

 

"Ποτάμι: Διολίσθηση ύδατος εντός χάντακος ούτινος διαμορφούνται δύο όχθε εκατέρωθεν"

Link to comment
Share on other sites

Για όλους τους φίλους που θέλουν να ασχοληθούν με το modding μπορείτε να δείτε εδώ, μια προσπάθεια που κάνω για να μπορεί ο καθένας να βρει πιο εύκολα αυτό που ζητά σχετικά με το V3.

 

Προς το παρόν έχουμε 2 διπλούς οδηγούς και θα ακολουθήσουν και άλλοι αν ενδιαφέρεστε.

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=167830

Μέλος της θεατρικής

ομάδας Όχι Παίζουμε

 

"Ποτάμι: Διολίσθηση ύδατος εντός χάντακος ούτινος διαμορφούνται δύο όχθε εκατέρωθεν"

Link to comment
Share on other sites

Psaxno gia drivers gia to motorola V3 RAZR gia sindesi me to P2KMAN.

 

Camia voithia??

 

Στείλε μου προσωπικό μήνυμα με το mail σου και θα σου τους στείλω εγώ. Θα τους ανεβάσω σε μια σελίδα για να τους βρίσκουμε όλοι, το απόγευμα, γ σένα κάνω μια εξαίρεση....

Μέλος της θεατρικής

ομάδας Όχι Παίζουμε

 

"Ποτάμι: Διολίσθηση ύδατος εντός χάντακος ούτινος διαμορφούνται δύο όχθε εκατέρωθεν"

Link to comment
Share on other sites

Τους drivers τους κατεβάζετε και από εδώ, μόνο που έχει περιορισμένο bandwith και ίσως κάποιες φορές να μην τους κατεβάζει....

Μέλος της θεατρικής

ομάδας Όχι Παίζουμε

 

"Ποτάμι: Διολίσθηση ύδατος εντός χάντακος ούτινος διαμορφούνται δύο όχθε εκατέρωθεν"

Link to comment
Share on other sites

Fenete oti den doulevoun.

Kanena hint???

 

Τους κατέβασες και δεν δουλεύουν? Η δεν μπόρεσες να τους κατεβάσεις?? Αν τους κατέβασες αυτοί είναι για XP, αν έχεις παλιότερα win θα ανεβάσω και τους άλλους αύριο.... και θα σου προτείνω να ξαναδοκιμάσεις με το Newest Complete Set που έχει μέσα... Αν πάλι δεν έκανες τπτ, δοκίμασε με ένα πρόγραμμα P2P να βρεις το Motorola PST, κατέβασέ το και εγκατέστησέ το. Τρέξτο με το κινητό συνδεδεμένο και θα σου βγάλει εκείνο το παράθυρο εγκατάστασης. Α! Δοκίμασε να βάλεις το κινητό σε άλλη USB και επιπλεόν καλό θα ήταν να μην το συνδέεις σε hub αλλά απευθείας σε USB

Μέλος της θεατρικής

ομάδας Όχι Παίζουμε

 

"Ποτάμι: Διολίσθηση ύδατος εντός χάντακος ούτινος διαμορφούνται δύο όχθε εκατέρωθεν"

Link to comment
Share on other sites

Για όλους τους φίλους που θέλουν να ασχοληθούν με το modding μπορείτε να δείτε εδώ, μια προσπάθεια που κάνω για να μπορεί ο καθένας να βρει πιο εύκολα αυτό που ζητά σχετικά με το V3.

 

Προς το παρόν έχουμε 2 διπλούς οδηγούς και θα ακολουθήσουν και άλλοι αν ενδιαφέρεστε.

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=167830

στο tutorial για Προσθήκη Λειτουργίας Βίντεο Κάμερας αναφερεις εναν οδηγο αναβαθμισης λογισμικου και παραπεμπεις σε καποιο topic που που δεν το βγαζει. Μπορεις να δωσεις καποιο αλλο link?

:up:
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Motorola RAZR V3

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...