Jump to content

Motorola RAZR V3


valtrex
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

iPhone skin

 

http://img252.imageshack.us/img252/6861/screen1wy1.png http://img252.imageshack.us/img252/2247/screen2eq3.gif http://img142.imageshack.us/img142/3962/screen3tt9.png

 

 

http://www.motox.info/showthread.php?t=35637

 

 

iPhone DRM

 

http://img292.imageshack.us/img292/1451/previewgo8.gif

 

 

http://www.4shared.com/file/9141406/d67a651d/iPhone_V3_DRM.html

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εξαιρετικό bomber! :up:

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Ακουσα οτι το συγκεκριμενο skin ενεργοποιει στο ν3 την κρυφη touch screen :p :lol: :lol:

Μπραβο φιλε bomber21! Απιστευτα ομορφο skin :up::up:

Link to comment
Share on other sites

Ακουσα οτι το συγκεκριμενο skin ενεργοποιει στο ν3 την κρυφη touch screen :p :lol: :lol:

Μπραβο φιλε bomber21! Απιστευτα ομορφο skin :up::up:

 

Aυτό το skin με έκανε να ξαναχρησιμοποιήσω το V3 μου.

Εκπληκτικό!Ο Woody φτιάχνει αριστουργήματα! :)

Link to comment
Share on other sites

Κυριοι/ες μετα απο αρκετο καιρο ξαναποσταρω γιατι εχω ενα μαλλον bug με το V3 μου το οποιο το εχω 2μιση χρονια αισιως απο τα πρωτα που κυκλοφορησαν και χωρις κανενα απολυτως προβλημα μεχρι τωρα.

Οταν συνδεω το bluetooth ακουστικο που εχω της jabra αλλαζει τους ηχους που εχω ορισει εγω και για κλησεις και για επαφες.

Ξερει καποιος/α κατι γι'αυτο?

Κατα τ'αλλα λειτουργει αψογα.

Ευχαριστω.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Κυριοι/ες μετα απο αρκετο καιρο ξαναποσταρω γιατι εχω ενα μαλλον bug με το V3 μου το οποιο το εχω 2μιση χρονια αισιως απο τα πρωτα που κυκλοφορησαν και χωρις κανενα απολυτως προβλημα μεχρι τωρα.

Οταν συνδεω το bluetooth ακουστικο που εχω της jabra αλλαζει τους ηχους που εχω ορισει εγω και για κλησεις και για επαφες.

Ξερει καποιος/α κατι γι'αυτο?

Κατα τ'αλλα λειτουργει αψογα.

Ευχαριστω.:)

Δυστυχώς,δεν είναι bug.Έτσι το έχει η Motorola στα παλιότερα Moto... :(

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον κάτι κάνω λάθος, μιας και στο παρελθόν είχα εγκαταστήσει θέμα στο V3r μου... Δημιουργώ folder στο c:\mobile\skins, μεταφέρω τα αρχεία, τα κάνω system, αλλά στην επανεκκίνηση δε μου φορτώνει το νέα θέμα... Τα εικονίδια του μενού παραμένουν τα κλασσικά. Καμιά ιδέα;

N95 hacked edition

5800 XM

Link to comment
Share on other sites

Xρησιμοποίησε το skinmanager.

Τα κάνει αυτόματα.

 

Σωστός ;) Άπαιχτο skin :cool:

Απλά να προσθέσω ότι με το δικό μου δούλεψε η 0.31 έκδοση και όχι η τελευταία...

N95 hacked edition

5800 XM

Link to comment
Share on other sites

φιλε bomber θα χρειαστω μερικες συμβουλες

εβαλα το iphone skin αλλα θελω να βαλω το 12 menu icon.πως θα το καταφερω αυτο?

επισης εβαλα το iphone_DRM.shx με αποτελεσμα το battery indicator kai to signal indicator να μην εμφανιζοντε σε αλλα skins.μπορω με καποιο τροπο να αλλαξω το χρωμα των 2 indicators πχ να το κανω grey ετσι ωστε να φαινοντε σε ολα τα θεματα που εχω βαλει.

Στον φακελο εξτρας του iphone skin exei kapia drm icons ayta ta bazw etsi apla me to rsd lite?

 

υπαρχει το iphone theme για sony ericsson τηλεφωνα?

Live2Di3 <FFvsSK>

UK burN 4 Me

Link to comment
Share on other sites

σορρυ αν εχει ξαναειπωθει αλλα σε 170 σελιδες χαθηκα. Εχω αντιστοιχησει διαφορετικους ηχους κλησης σε διαφοτερικα ατομα να ξερω ποιος με παιρνει. Θελω ομως να εχουν ολοι τον ιδιο ηχο εισερχομενου μηνυματος και οχι να βαραει σαν να με παιρνουν και να βλεπω οτι απλα μ στειλαν μηνυμα. Υπαρχει καποιος τροπος για ενιαιο ηχο sms ανεξαρτητου ποιος παιρνει?Ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

σορρυ αν εχει ξαναειπωθει αλλα σε 170 σελιδες χαθηκα. Εχω αντιστοιχησει διαφορετικους ηχους κλησης σε διαφοτερικα ατομα να ξερω ποιος με παιρνει. Θελω ομως να εχουν ολοι τον ιδιο ηχο εισερχομενου μηνυματος και οχι να βαραει σαν να με παιρνουν και να βλεπω οτι απλα μ στειλαν μηνυμα. Υπαρχει καποιος τροπος για ενιαιο ηχο sms ανεξαρτητου ποιος παιρνει?Ευχαριστω

οχι απο οτι γνωριζω

Live2Di3 <FFvsSK>

UK burN 4 Me

Link to comment
Share on other sites

Μήπως έχετε καμιά ιδέα γιατί δεν δουλεύει το κλασικό ενσύρματο handsfree που υπήρχε μέσα στη συσκευασία του V3? Είτε το βάζω είτε το βγάζω από το τηλέφωνο, το V3 δεν παίρνει χαμπάρι τίποτα και δεν δρομολογεί τη φωνή μέσα από το handsfree. Δοκίμασα και ένα άλλο handsfree αλλά πάλι τα ίδια. Μετά από πολλές προσπάθειες δούλεψε μόνο μια φορά. Πήρα τηλέφωνο το service της Μοτορόλα αλλά δεν ξέρανε αν πρέπει να γίνει κάποια ρύθμιση για δουλέψει το ενσύρματο handsfree. Εντωμεταξύ μέσα στο manual του V3, οποιαδήποτε πληροφορία υπάρχει για handsfree ή headset αφορά αποκλειστικά Bluetooth συσκευές.
Link to comment
Share on other sites

Ίσως υπάρχει κάποιο πρόβλημα με την mini USB θύρα. Κι εμένα μου το κάνει αυτό και μάλιστα είχε και ένα - ελαφρύ - πρόβλημα στη φόρτιση. Αν δεν είχα τοποθετημένο το μικρό εξαρτηματάκι δεν φορτιζόταν το κινητό. Πάντως τώρα είναι Ok.

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Ίσως υπάρχει κάποιο πρόβλημα με την mini USB θύρα. Κι εμένα μου το κάνει αυτό και μάλιστα είχε και ένα - ελαφρύ - πρόβλημα στη φόρτιση. Αν δεν είχα τοποθετημένο το μικρό εξαρτηματάκι δεν φορτιζόταν το κινητό. Πάντως τώρα είναι Ok.

 

Εμένα 1-2 φορές πήγε να μου εμφανίσει πρόβλημα στη φόρτιση, αλλά μετά έστρωσε. Τώρα εδώ και 1 μήνα περίπου (με το πέρασμα της Q στο δίκτυο της ΤΙΜ) μια στις δυο κλίσεις είναι προβληματική με παράσιτα, τριξίματα και διάφορα τέτοια. Έτσι λοιπόν είπα να δοκιμάσω το handsfree μήπως και βελτιωθεί η κατάσταση αλλά δυστυχώς ατύχησα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια απο σημερα το κινητο με αποχαιρεταει :(

το ανοιγω..και μου πεταει κατευθειαν μηνυμα στην οθονη "εισαγεται σιμ".:mad:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μου παρουσιαζει ενα προβλημα το κινητακι μου:( ενω το βαζω στον φορτιστη δεν φορτιζει με τπτ:( ενω οταν το βαζω στον υπολογιστη μου βγαζει αγνωστη συσκευη usb

 

 

To idio problima parousiastike exthes kai se mena (V3) den fortize me tipota kai ston Ypologisti mou ebgese (Baterry ladung unmüglich) eos otou ebgala tin batapia kai katharisa tis epafes (batarias kai tilefonou) me alkohol (aseton ii Ynopnebma) Kai tora doulevi paloi

 

Dokimaseto den exeis tipota na xaseis ... Tin kalispera mou se olous kanete kali doulia...

Link to comment
Share on other sites

το razr υποστηριζει ανοιχτη συνομιλια;

 

Ναι. Όταν πληκτρολογήσεις το νούμερο που θες να καλέσεις και πατήσεις το ακουστικό για να πάρεις τηλέφωνο, κάτω δεξιά στην οθόνη σου εμφανίζει Αν. Συν. ή κάτι τέτοιο. Πατάς το αντίστοιχο soft key (από κάτω) και μιλάς σε ανοιχτή ακρόαση.

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Γίνεται να περάσω skins με το motorola phone tools ή πρέπει να βάλω και το p2k? Γιατι και αυτό για να δουλέψει μου πρηξε.Αν να κάνω ολη τη διαδικασία που λέει εδω κάποιος από το forum?

http://www.geocities.com/motorolarazr_v3/howto/howto.html

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Motorola RAZR V3

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...