Jump to content

Motorola RAZR V3


valtrex
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

paidia xafnika mou dimiourgise provlima to kinito ekei pou milao i to exo sto trapezi kleinei mono tou kai anoigei mono tou xoris na zitaei pin. sas to kanei esas i prepei na to pao gia service?

Δεν το'χω παράτηρήσει (το έχω πολύ λίγο το τηλέφωνο)

 

Μήπως έχεις κάνει "σπιτική" αναβάθμιση, ή ανέβασμα flex files?

Don't think you are, know you are...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

αυτο στο γερμανό ισχύει αν το κινητο δουλεύει κανονικά?

έχω ένα Nokia 3210 με σπασμένη οθόνη και ένα panasonic gd92 που δεν ανοίγει!

 

(άραγε αυτοί τι τα θέλουν?)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σήμερα θα πάω και εγώ να το πάρω με την έξυπνη απόσυρση !!!!
Κώστας :cool:
Link to comment
Share on other sites

Oποιος προλαβε να τσιμπησει V3 Μαυρο απο το Γερμανο με 313Ε με αποσυρση (like me :grin: )...προλαβε! Η προσφορα για το συγκεκριμενο μοντελο ΑΝΑΚΑΛΕΙΤΑΙ! :cry:

 

Σημερα το μεσημερι χτυπησα ενα!!! Προλαβα φαινεται στο τελευταιο λεπτο. Ουτε ο Ολισαντεμπε να ημουν.

Link to comment
Share on other sites

Σημερα το μεσημερι χτυπησα ενα!!! Προλαβα φαινεται στο τελευταιο λεπτο. Ουτε ο Ολισαντεμπε να ημουν.

Μπα, υπάρχουν και χειρότεροι! :)

Πήρα για την αδελφή μου ένα χθες 20:00 !

 

Μήπως όλα αυτά περί ανακλήσεως τα διαδίδει ο Γερμανός (προς θεού, δεν αμφισβητώ το φίλο haki), για να γίνει ακόμα καλύτερο "ντού"?

Αλλώς, γιατί να βάλουν το V3 στην προσφορά εξαρχής...

Don't think you are, know you are...
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια η μπαταρια τελιωνη σε μια μερα γιατη? Ειναι η 3 φορτιση που κανω

Προσωπικά, από την μπαταρία του είμαι ευχαριστημένος (δεν θα έλεγα βέβαια ενθουσιασμένος... )

Με 10 λεπτά ομιλία, 5 SMS και το σχετικό ψαχούλεμα (καινούργιο παιχνιδάκι, χεχε) είμαι στις 3 μέρες συνεχώς ανοιχτό.

Δοκίμασε 'Ρυθμίσεις-Δίκτυο-Αναζήτηση-Αργή', "Φωτεινότητα-2", και παίξε και με χρόνο φωτισμού και ενεργοποίησης οθόνης... Αν και 1 μέρα είναι αρκετά μικρός χρόνος. Μήπως μιλάς πολύ; :O

 

Ελπίζω να βοήθησα...

Don't think you are, know you are...
Link to comment
Share on other sites

i kainourgia ekdosi i r79 den exei ton 3d katalogo xerete ti parapano exei afti apo tin palaioteri?

Επειδή με τις εκδόσεις λογισμικού της ΜΟΤΟ έχω χάσει την μπάλα, μπορεί να γράψει κανείς ΟΛΟΚΛΗΡΟ τον αριθμό της έκδοσης, μπας και βγάλω άκρη ποιά έκδοση έχω;

 

(στο δικό μου, ο αριθμός τελειώνει σε 3ERA, νομίζω)

 

Φιλικά, Γιώργος.

Don't think you are, know you are...
Link to comment
Share on other sites

Επειδή με τις εκδόσεις λογισμικού της ΜΟΤΟ έχω χάσει την μπάλα, μπορεί να γράψει κανείς ΟΛΟΚΛΗΡΟ τον αριθμό της έκδοσης, μπας και βγάλω άκρη ποιά έκδοση έχω;
Link to comment
Share on other sites

Μήπως ξέρει κάποιος γιατά όταν ανοίγω τη συσκευή δεν ακουύω το χαρακτηριστικό ήχο που ακούγετε στα άλλα τηλέφωνα (ήχο εκκίνησης)? Ευχαριστώ πολύ! ! ! ! ! !
Link to comment
Share on other sites

Μήπως ξέρει κάποιος γιατά όταν ανοίγω τη συσκευή δεν ακουύω το χαρακτηριστικό ήχο που ακούγετε στα άλλα τηλέφωνα (ήχο εκκίνησης)? Ευχαριστώ πολύ! ! ! ! ! !

μηπως το εχεις στο [δονηση και μετα κουδουνισμα] :!:

http://pics.homere.jmsp.net/t_24/64x64/031106_tiger.gif I'M NOT PERFECT BUT I'M SO CLOSE THAT SCARES ME

LIVE YOUR LIFE ;) :!:LIFE IS SHORT.......AND YOU'RE TALL :this:

Link to comment
Share on other sites

Μήπως ξέρει κάποιος γιατά όταν ανοίγω τη συσκευή δεν ακουύω το χαρακτηριστικό ήχο που ακούγετε στα άλλα τηλέφωνα (ήχο εκκίνησης)? Ευχαριστώ πολύ! ! ! ! ! !

 

..rithmiseis-katastash thl-ekdosh logismikou..

proti itan ayth pou teleiwne se "3CR" meta "3ER" kai teleytaia einai i "79R"

Ποτέ μην διαπληκτίζεσαι με εναν χαζό , θα σε ρίξει στο επιπεδό του και θα σε κερδίσει λόγω πείρας..
Link to comment
Share on other sites

προχθες αγορασα ενα μαύρο V3 και δεν καταλαβα αν μπορεις να τραβήθεις VIDEO. Επίσης θα ηθελα να μοθ πει κάποιος αν ξέρει πων μπαίνεις σε στο internet. Πήγα στο site Motorola έκανα ότι μου είπε αλλα΄δεν ανοιγει κάποια ιστοσελίδα. Κάνω κάτι λάθος?
Link to comment
Share on other sites

προχθες αγορασα ενα μαύρο V3 και δεν καταλαβα αν μπορεις να τραβήθεις VIDEO. Επίσης θα ηθελα να μοθ πει κάποιος αν ξέρει πων μπαίνεις σε στο internet. Πήγα στο site Motorola έκανα ότι μου είπε αλλα΄δεν ανοιγει κάποια ιστοσελίδα. Κάνω κάτι λάθος?

ζητα να σου στειλουν τις ρυθμισεις γινεται με φορτωμα μεσω μυνηματος :!:και μαλλον το τελευταιο firmware που εχει το μαυρο τραβαει βιντεο αλλα να δω που θα το αποθηκευσεις με 5ΜΒ :!: :lol:

http://pics.homere.jmsp.net/t_24/64x64/031106_tiger.gif I'M NOT PERFECT BUT I'M SO CLOSE THAT SCARES ME

LIVE YOUR LIFE ;) :!:LIFE IS SHORT.......AND YOU'RE TALL :this:

Link to comment
Share on other sites

το εκανα μοθ εστειλαν μυνημα εκανα την ενημερωση αλλα οταν προσπαθησα να μπω στο browser μου εβγαλε οτι το GPRS δεν ειναι διαθεσιμο. γιατι? πρεπει να το ενεργοποιησω κάπως? δεν εχω το τελευταιο λογισμικο. πως το κατεβαζω και πως το εγκαθιστω?
Link to comment
Share on other sites

το εκανα μοθ εστειλαν μυνημα εκανα την ενημερωση αλλα οταν προσπαθησα να μπω στο browser μου εβγαλε οτι το GPRS δεν ειναι διαθεσιμο. γιατι? πρεπει να το ενεργοποιησω κάπως? δεν εχω το τελευταιο λογισμικο. πως το κατεβαζω και πως το εγκαθιστω?

ποια εταιρια εχεις?

http://pics.homere.jmsp.net/t_24/64x64/031106_tiger.gif I'M NOT PERFECT BUT I'M SO CLOSE THAT SCARES ME

LIVE YOUR LIFE ;) :!:LIFE IS SHORT.......AND YOU'RE TALL :this:

Link to comment
Share on other sites

Έχω την τελευταία έκδοση την 79 R και σαν ήχο κλήσης έχω τη Δον&κουδουνι στην αρχή που το πήρα όταν το άνοιγα ακουγόνταν ο ήχος ανοίγματος και τώρα δεν ακούγετε που οφείλετε αυτό? Αν ξέρει κάποιος μπορεί να μου απαντήση? Ευχαριστώ πολύ!
Link to comment
Share on other sites

Έχω την τελευταία έκδοση την 79 R και σαν ήχο κλήσης έχω τη Δον&κουδουνι στην αρχή που το πήρα όταν το άνοιγα ακουγόνταν ο ήχος ανοίγματος και τώρα δεν ακούγετε που οφείλετε αυτό? Αν ξέρει κάποιος μπορεί να μου απαντήση? Ευχαριστώ πολύ!

Κοίτα μήπως έχεις βάλει ένταση κουδουνίσματος '0'

Με αυτή τη ρύθμιση, το τηλέφωνο χτυπάει, αλλά δεν ακούγονται άλλοι ήχοι, ούτε ο αρχικός.

 

Μακάρι να είναι αυτό.

Don't think you are, know you are...
Link to comment
Share on other sites

Κατεβασε το PST 7.1.1 απο το eMule και μετα το PST patch 6.7.Κανε εγκατασταση το PST 7.11 και μετα απο το Add Remove Programs κανε απεγκατασταση το WIBU-Key.Επειτα ξεζιπαρε τα αρχεια του patch στον καταλογο οπου εχει γινει η εγκατασταση του PST (Program Files\Motorola\PST)Ετσι θα αντικατασταθουν καποια αρχεια και το προγραμμα θα ειναι πλεον ξεκλειδωτο.

 

Κατεβασε το πιο προσφατο monsterpack απο εδω http://www.motox.us/monster_packs.htm

 

Κατεβασε το πακετο για την υποστηριξη ελληνικων (Lang0031) http://www.motox.us/lps.htm

 

Κατεβασε το keypad fix flex (θα το βρεις προς το τελος της σελιδας)

http://www.motox.us/

 

Πρωτα θα φλασαρεις το monster pack μετα το lang_pack και μετα θα κανεις flex το keypad_fix.Ο οδηγος για το πως θα το κανεις ακριβως ειναι αυτος

http://www.motox.us/motox101/howto_flash_flex.htm

 

Κατα τη διαρκεια του φλασαρισματος θα σου ζητησει drivers για το κινητο.Τα αρχεια inf βρισκονται στον καταλογο του PST.

 

Ελπιζω να βοηθησα.Καλη επιτυχια.

sorry paides alla mporei na mou pei kapoios pos mporo na ta katevaso auta apo to emule?

Δυστυχισμένος αυτός που κάνει όνειρα.

Αλλά περισσότερο δυστυχισμένος αυτός, που δεν ξέρει ν΄αφήνει τα όνειρά του να πεθαίνουν.

Link to comment
Share on other sites

vodafone kai exo dialexi apo to menu tp vodafone gprs poy dipla exei to eikonidio mias kleidiarias klistis

ετσι οπως τα λες μαλλον δεν εχεις ενεργοποιημενο gprs απο τη vodafone η δεν εχεις κανει εσυ αιτηση ενεργοποιησης της υπηρεσιας και θα πρεπει να ενεργοποιησης την υπηρεσια ειτε να μπεις στο νετ με ρυθμισεις wap πραγμα που δεν σε συμφερει ουτε οικονομικα ουτε πρακτικα λογω ταχυτητας :!: δυστυχως εγω εχω μονο tim ρυθμισεις διαθεσιμες:!: :cool:

http://pics.homere.jmsp.net/t_24/64x64/031106_tiger.gif I'M NOT PERFECT BUT I'M SO CLOSE THAT SCARES ME

LIVE YOUR LIFE ;) :!:LIFE IS SHORT.......AND YOU'RE TALL :this:

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Motorola RAZR V3

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...