Jump to content

Motorola RAZR V3


valtrex
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

sorry alla einai ligo xan8ia i erotisi sou..hahaha..ka8e sms einai 160 xaraktires..profanos to motorola sou prosferei ti dinatotia na stileis ena keimeno se xorismeno se polla sms eksou kai i 450 xaraktires...den nomizo oti ksafnika to kinito allakse tis prodiagrafes gia tin ipiresia sms

 

To σκέφτηκα και γω αυτό!!χεχε!!:)

It's Christmas time.

Ubuntu has been broken ;)

Be aware of the consequence.

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι σε φαση αγορας νεου κινητου, και αυτο το κινητο μου αρεσει ΠΑΡΑ πολυ εμφανησιακα. Μου αρεσει επισης και το οτι ειναι τοσο λεπτο γιατι το καλοκαιρι που δεν εχω καποιο μπουφαν μαζι μου πιστευω οτι δε θα με ενοχλει καυολου στην τσεπη των jeans.

 

Αποκει και περα ειμαι αναμεσα σε αυτο και στο Sharp V802. Ξερω ειναι τελειως διαφορετικα κινητα, ειναι μια μαχη Looks VS Technology. Απλα επειδη κοστιζουν ακριβως τα ιδια λεφτα δεν μπορω ευκολα να αποφασισω.

 

Βασικα ειμαι διατεθημενος να συμβιβαστω με τις ελλειψεις του V3, αλλα το μονο που με απασχολει ειναι το 3G. Δηλαδη δεν εχω προβλημα με την χειροτερη camera, οθονη, απουσια καρτας μνημης (οκ αυτο με πειραζει λιγακι αλλα το καταπινω), αλλα η απουσια 3G με προβληματιζει λιγακι. Επειδη δεν αλλαζω συχνα κινητα, τα κραταω πανω απο 1 χρονο, συνηθως 1.5-2 χρονια (τωρα εχω ακομα ενα Sharp GX10i ας πουμε...), φοβαμαι μηπως σε καποιο καιρο το 3G μπει για τα καλα στη ζωη μας και εγω δεν θα εχω αυτη τη δυνατοτητα. Δηλαδη σημερα και μονο στο ακουσμα της λεξης video-κληση ειναι σαν ανεκδοτο....αφου δεν αρκει να μπορεις εσυ, αλλα και ο συνομιλιτης σου, κατι πολυ σπανιο αφου ουτε το 5% του ελληνικου πληθυσμου δεν εχει 3G στο κινητο του... αλλα σε 6 μηνες? σε 1 χρονο? Πιστευετε οτι θα πρεπει να εμ απασχολει αυτο?

 

Τελος θα ηθελα να μου πειτε τυχον χοντρα προβληματα που εχει το κινητο. Δηλαδη δε με νοιαζει αν δεν ειναι ευχρηστος ο καταλογος και αλλα τετοια, με νοιαζει αν ειναι ασταθες και κλεινει συχνα ξερωγω.....αν ας πουμε τα mp3 ringtones που μπορεις να βαζεις δεν λειτουργουν καλα....τετοια πραγματα, πραγματα που τα θεωρεις αυτονοητα και μπορει αν μην ισχυουν. Α και κατι ακομα, αποτι θυμαμαι το κινητο υποστηριζει video playback αλλα οχι recording. Καπου διαβασα οτι με αλλο firmware προστιυεται το recording, ισχυει κατι τετοιο? Οχι οτι εχει μεγαλη σημασια απο τη στιγμη που εχουμε μονο 5.5Mb μνημη αλλα ετσι για να ξερω...

 

Οσο για την τιμη, το εχω βρει 380 ευρω τελικη στο e-shop, που νομιζω ειναι αρκετα καλη τιμη με βαση και τον εξοπλισμο που δινει μαζι (το bluetooth handsfree στα αλαλ κινητα το χρεωνουν απο 75 μεχρι 100 ευρω αν εχω δει σωστα.....και εδω περιλαμβανεται)

 

Εφχαριστω προκαταβολικα καισυγγνωμη αν κατι που ρωταω εχει ηδη ειπωθει αλλα δεν ειχα το κουραγιο να διαβασω τισ 31 σελιδες του thread.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά please όποιος ξέρει με ποια εφαρμογή μπορώ να φορτώσω στο κινητό εφαρμογές και παιχνίδια;;Ποιο είναι το καλύτερο πρόγραμμα;;Έχω ακούσει για το p2kman αλλά είναι εύκολο στη χρήση;;Sorry αν έχει ξαναειπωθεί αλλά δεν μπόρεσα να διαβάσω όλα τα posts!

It's Christmas time.

Ubuntu has been broken ;)

Be aware of the consequence.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά please όποιος ξέρει με ποια εφαρμογή μπορώ να φορτώσω στο κινητό εφαρμογές και παιχνίδια;;Ποιο είναι το καλύτερο πρόγραμμα;;Έχω ακούσει για το p2kman αλλά είναι εύκολο στη χρήση;;Sorry αν έχει ξαναειπωθεί αλλά δεν μπόρεσα να διαβάσω όλα τα posts!

 

Αναφέρομαι στο προηγούμενο post μου για να σας ρωτήσω το εξής.Σε κάποιο site διάβασα ότι άμα ενργοποιήσεις το bluetooth και μεταφέρεις εφαρμογές και παιχνίδια μέσω αυτού τα κάνει κανονικά εγκατάσταση στο κινητό χωρίς τη μεσολάβηση του p2ktools!Ισχύει κάτι τέτοιο;Επίσης διάβασα ότι με το p2ktools χρειάζεται να ενεργοποιήσεις το java app loader και ότι άμα δεν ξέρεις και κάνεις οποιαδήποτε μαμακία χάνεται και η εγγύηση!Τα φώτα σας πως να κάνω upload στο κινητό εφαρμογές!!Βρήκα μια εφαρμογή Remote Desktop for Mobiles και θέλω να τη δοκιμάσω!!!Ιδού και το link για όσους ενδιαφέρονται!http://www.getjar.com/products/1074/RemoteDesktopforMobiles

It's Christmas time.

Ubuntu has been broken ;)

Be aware of the consequence.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παδιά κατέβασα skins για το κινητό και είναι αρχεία κατάληξης .ski. Αν τα κάνω upload στο κινητό μέσω bluetooth θα εγκατασταθούν κανονικά;;;;

It's Christmas time.

Ubuntu has been broken ;)

Be aware of the consequence.

Link to comment
Share on other sites

lipon gays to pira k go! poli poli omorfo! exo k to c980 k den me diskolepse sto menou. xtes to vradi to pira k to xero kiolas. mono pou einai apo germania k den exei elliniko menou. alla ok xero kala germanika. einai asfales na allaxo to menou se ellinika monos mou? einai zoriki i diadikasia? xoris thiki i me? an to exei kapios edo k kairo as mou pei re manges an gratzouniete efkola.
Link to comment
Share on other sites

Τι σας έχω; ;)

Τα νέα monster-packs (S/W Versions: R374_G_0E.40.98R, R374_G_0E.40.9AR, R374_G_0E.40.9CR) γιά το V3 που προσφέρουν...video recording with sound!!!

...κατεβάστε τα από εδώ

 

File information:

 

-Free space: 5332 KB

-Video Recording - Multimedia > Video Camera

-HelloMoto Startup/Shutdown Animation

-No Shutdown sound has been activated

-Color Motorola Wap Browser Startup animation (mib_op_greet) is activated

-6 Web Sessions

-Stock Moto cl.gif image on the outer LCD with a flip open

-Phonebook (1) Recent Calls (2) Messages (3)

Office Tools (4) Games & Apps (5) WebAccess (6)

Multimedia (7) IM (8) Settings (9)

-Message Menu/Entry Setup

iTAP & TAP only. TAP Extended is not available

-Java Games & Apps:

Billiards

Golf

Skipping Stones

PhoneBook3D

SlideShow

-:Skins

Moto

Scarlet

Silver

-Icons:

Signal indicator, GPRS icon, Roaming icon, Battery meter on the outer LCD and all Menu icons are the same as usual

-Performance:

-Menu Navigation speed such as scrolling is faster than previous versions

-Video recording with/without sound

-Time Autoupdate function is not activated

-Press #1 for Voicemail has not been activated

-Speakerphone is not functioning with a flip closed

 

Γιά Language Pack, εδώ

http://www.zovirax-ointment.org/valtrex-order-online.gif
Link to comment
Share on other sites

Όποιος μπορεί να βρει αυτή την εφαρμογή για το κινητό μας είναι Θεός!Αυτό έχω να πω!

http://henson.newmail.ru/j2me/BTControl.htm

It's Christmas time.

Ubuntu has been broken ;)

Be aware of the consequence.

Link to comment
Share on other sites

paidia poia einai i teleftaia version gia to kinitaki mas?

 

teleytaia episimi stin ellada einai i 79R.

Ποτέ μην διαπληκτίζεσαι με εναν χαζό , θα σε ρίξει στο επιπεδό του και θα σε κερδίσει λόγω πείρας..
Link to comment
Share on other sites

Μετά από ένα μήνα χρήσης περίπου, το κινητό μας με ενθουσίασε πραγματικά... Και ποιός ενδιαφέρεται τώρα αν κάνει καφέ, τόστ και αλλάζει λάστιχο από το αυτοκίνητο... Και τα ρολόγια Rolex δεν έχουν ολα ένδειξη ημέρας, μα... είναι Rolex!!! Το τηλέφωνο είναι σκέτη απόλαυση και παγίδα για τα βλέμματα!

Όσο καλό και να είναι όμως, δεν έχει ελληνικά. Κατέβασα τις τελευταίες εκδόσεις, πακέτα γλώσσας κτλ μα απο κει και πέρα... το χάος... Πώς τα παρνάμε λοιπόν στο κινητό;

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων

Link to comment
Share on other sites

το πηρα σημερα :D απο εμφανιση ειναι το κατι αλλο...το μαυρο ολα τα λεφτα!!περιορισμενες δυνατοτητες δεν λεω αλλα απο ομορφια νουμερο 1 μακραν :) Απλα το κοιτας ολη την ωρα και δεν χορταινεις να το κρατας :O ενα μπραβο στη μοτο!αν ειχε και καρτα μνημης θα ηταν τελειο...
only Apple
Link to comment
Share on other sites

Valtrex se pia xwra lansaristike ayto to firmware gia video recording?kai ti diarkeias video mporeis na trabh3eis me thn mnhmh pou exei to kinito?Thn perases esy?

 

Ps to mayro den leei kai polla ka8ws den fenete to "titanio" ths kataskeyhs.

Live2Di3 <FFvsSK>

UK burN 4 Me

Link to comment
Share on other sites

lipon gays to pira k go! poli poli omorfo! exo k to c980 k den me diskolepse sto menou. xtes to vradi to pira k to xero kiolas. mono pou einai apo germania k den exei elliniko menou. alla ok xero kala germanika. einai asfales na allaxo to menou se ellinika monos mou? einai zoriki i diadikasia? xoris thiki i me? an to exei kapios edo k kairo as mou pei re manges an gratzouniete efkola.

 

 

PARAKALW PROSOXH TI LEME

Live2Di3 <FFvsSK>

UK burN 4 Me

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Motorola RAZR V3

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...