Jump to content

ZTE V967S


jogatore
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το δικο μου προβλημα με την καμερα και τα υπολοιπα εχει να κανει με τη micro sd, εβαλα μια 16αρα, εκανα πολλα τεστ και δουλευει κανονικοτατα.

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Και ένα βίντεο από εμένα τραβηγμένο στην Βέροια μεσημέρι με την εφαρμογή snap camera. Αποθηκεύει το βίντεο και σε MP4.

 

https://www.youtube.com/watch?v=1PRoXJHlioQ&feature=youtube_gdata_player

Link to comment
Share on other sites

Το snap camera ειναι καλυτερη εφαρμογη απο τη stock καμερα;;;;;

 

 

Και ένα βίντεο από εμένα τραβηγμένο στην Βέροια μεσημέρι με την εφαρμογή snap camera. Αποθηκεύει το βίντεο και σε MP4.

 

https://www.youtube.com/watch?v=1PRoXJHlioQ&feature=youtube_gdata_player

Link to comment
Share on other sites

Το snap camera ειναι καλυτερη εφαρμογη απο τη stock καμερα;;;;;

Απλά με βολεύει γιατί μπορώ να βγάλω φωτογραφία από τα κουμπιά του volume

Link to comment
Share on other sites

Εγώ μετά από 1 μήνα περίπου χρήσης του κινητού είμαι αρκετά ευχαριστημένος, όντως value for money κινητό κατά γενική ομολογία.

Τα αρνητικά του σημεία είναι τα εξής:

1. Έχει γενικά πρόβλημα με τα ακουστικά. Έχω δοκιμάσει Samsung, Nokia, iLuv και noname από μαγαζί και κανένα δε δούλευε σωστά. Το πρόβλημα είναι ότι δεν "πατάει" σωστά το "καρφάκι" του ακουστικού μέσα στο κινητό με αποτέλεσμα είτε ο ήχος να ακούγεται με πολύ χαμηλή ένταση, είτε από το 1 ακουστικό είτε καθόλου (η δοκιμή φυσικά χωρίς την θήκη). Το κουμπί των handsfree επίσης δεν δουλεύει. Το πρόβλημα αυτό φαίνεται ότι είναι γενικότερο, μια και αρκετοί σε προηγούμενα posts το έχουν επίσης διαπιστώσει. (αν έχει κάποιος ακουστικά που να δουλεύουν 100% μαζί με το κουμπί να μας πει μοντέλο-μαγαζί να τα αγοράσουμε και εμείς επιτέλους!)

Εδώ να κάνω μια παράκληση: αντί να αναλωνόμαστε σε αυτό το νήμα στο πόσο καιρό κάνει να έρθει το κινητό, τι τράκινγκ έχει κλπ. (έχει γραφτεί πολλάκις ότι θέλει 2 με 3 βδομάδες max, στο κάτω κάτω δε μας ενδιαφέρει που είναι το κινητό του καθένα), και τι ισοτιμία μας κάνει το $/€ το paypal, να επικεντρωθούμε περισσότερο στη συσκευή καθεαυτή. Τα υπόλοιπα αφορούν άλλα νήματα.

2. Ορισμένες εφαρμογές δεν λειτουργούν 100% σωστά ή παρουσιάζουν μικροπροβλήματα. Π.χ. Το forumrunner και το insomnia app δεν σώζουν τα login credentials, το tapatalk δεν εμφανίζει το ελληνικό γράμμα "φ" και όσοι είχατε συνηθίσει το navigon θα πρέπει να το αποχωριστείτε (επειδή είναι ασύμβατο με δίκαρτα κινητά). Επίσης κάποια 3d παιχνίδια όπως έχουν αναφέρει και κάποιοι δυσλειτουργούν (σε εμένα η Monopoly δεν παίζει καθόλου).

3. Φωτο/video σε μέτρια ποιότητα όπως έχει ήδη αναλυθεί παραπάνω.

4. Παρατήρησα ότι δεν ακούγεται καλά το bluetooth όταν το συνδέω στο αμάξι (ακούγεται με αρκετές παρεμβολές). Αν έχει κάποιος αντίστοιχο πρόβλημα ας το επιβεβαιώσει..

Link to comment
Share on other sites

1.Πήρα προχθες ενσύρματα ακουστικά 2€ μάρκας suoge :p απο πλανώδιο πωλητή στην εμποροπανήγυρι στα Γρεβενά και λειτουργούν κανονικά στο θέμα του ήχου απο θέμα ποιότητας αλλά και έντασης.Το κουμπί πράγματι δε λειτουργεί.Αλλά οκ για κάτι στιγμές που δεν έχω το bt handsfree συνδεδεμένο με καλύπτουν.Το κινητό είναι για τα πανηγύρια :lol: και θέλει τα ανάλογα ακουστικά :lol:

2.To tapatalk με το γράμμα φ έχει γενικά θέμα.Προσωπικά έχω την τελευταία έκδοση 4 και είναι οκ.Για πιθανές λύσεις στο θέμα αυτό δες την σελίδαhttp://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=350642&page=492 και σε ότι αφορά το navigon είναι ασύμβατη η "τσαμπατζίδικη" έκδοση.Η αγορασμένη έκδοση απο το play,παίζει κανονικά

4.Εχω το sony mw600 και λειτουργεί κανονικά

Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

Το κουράσαμε το θέμα αλλά το δικό σου κινητό βλέπω ότι έχει διαφορετικό θέμα απο το δικό μου.Εσένα χαλάει τελείως τα χρώματα αλλά δεν έχει τόσο έντονα αυτό το "νέφος" που έχουν όλα τα δικά μου βίντεο που παρά το νεφος αυτό, τα χρώματα ειναι πιο φυσικά.Εχεις μήπως αλλάξει κάποια ρύθμιση;

 

Το ίδιο και εδώ.Βλέπω ότι και σένα τα χρώματα έχουν σωστότερη απόδοση απο του φίλου sgatzo αλλά έχεις και εσύ αυτό το "νέφος" που χαλάει την ευκρίνεια.Ακρη δε βγαίνει τελικά.

 

Προσπαθούμε να βρούμε τι συμβαίνει ρε συ @bbbb,τι να λέμε δηλ.πότε εφυγε και πότε θα'ρθει ;

Τεσπα γιατί με μπερδεύεις συνεχώς με τον @sgatzo ;

Pipo M9 (RileyROM 2.6.4) - ZTE V967S (1.0.5) - Xiaomi RedMi 1S (MIUI V7 5.8.27)-Xiaomi Redmi 2 (MIUI V7 5.8.27)-Xiaomi Redmi Note 2 (MIUI V7 6.4.28)
Link to comment
Share on other sites

Ok φίλε έχεις δίκιο.Το θέμα ειναι ότι κάτι παίζει με την κάμερα και ίσως τελικά η πιο λογική εξήγηση να είναι αυτή

Ίδια κάμερα είναι σε όλα τα βίντεο, χαλαρώστε. Προσωπικά τα είδα όλα (ναι κι αυτό με το γάτο) και ίδια χάλια είναι. Ψαρώνετε απλά επειδή έτυχε στο γάτο να κρίνει η κάμερα οτι δε χρειάζεται να κάνει soften (κάτι που όντως της την βαρά και το κάνει σε άκυρες φάσεις)

Προσωπικά έχω τραβήξει βίντεο με όλα τα συμπτώματα που είδα στα βίντεο όλων, με το ίδιο κινητό. Πχ. άλλη φορά βράδυ κάνει αυτό το περίεργο "στάχυασμα" που κάνει πάνω αριστερά στο βίντεο του κώστας1, άλλη φορά πάλι βράδυ μπορεί να τα θολώσει όλα απο το soften, άλλη φορά να είναι σαν το minecraft απο το πιξέλιασμα. Η κάμερα είναι χαμηλής ποιότητας, και με αλλοπρόσαλλους αλγόριθμους πάνω που την κάνει άλλοτε να πιξελιάζει, άλλοτε να θολώνει, προσπαθώντας να κρύψει το οτι όταν δε το κάνει, δείχνει υπερβολικό θόρυβο.

Φαίνεται όμως ότι η κάμερα προτιμάει τις παραλίες και τις γάτες :lol: προσωπικά δεν κατάφερα να τραβήξω κάτι,οτιδήποτε τοπίο κτλ που να έχει την ίδια ευκρίνεια με αυτά τα βίντεο των παιδιών.Εμένα πάντα έχει μέσα αυτό το "νέφος" (ας το πούμε soften) στην εικόνα.

Το δικο μου προβλημα με την καμερα και τα υπολοιπα εχει να κανει με τη micro sd, εβαλα μια 16αρα, εκανα πολλα τεστ και δουλευει κανονικοτατα.

Ηλπιζα ότι ο Θανάσης θα έγραφε ότι τελικά δεν έφταιγε η κάρτα του αλλά διορθώθηκε μόλις έβαλε πάλι την 1.05 και έτσι θα ενισχυόταν η θεωρία για διαφορετικό hw ή έστω driver στην κάμερα και αν ήταν το δεύτερο ίσως βρίσκαμε λύση.

Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια τι γινεται!! απο 8/10 ειναι σιγκαπουρη.....................................................

εγω εχω παραγγελει απο 1/10 πηρα τρακ.8/10 και μετα τελος τι λετε να συμβαινει?!!!

αγορα απο το2c

Πως γίνεται ρε φίλε 8/10 να πάρεις tracking και την ιδια μέρα να έχει φτάσει Σινγκαπούρη . Εδώ συνήθως το tracking δίνουν πριν την αποστολή ,άντε στην καλύτερη περίπτωση την ίδια μέρα αποστολής ή την επόμενη (αυτό το κλασικό που λένε ότι έλαβαν την πληροφορία για την αποστολή αλλά δεν έχουν παραλάβει το ίδιο δέμα)

 

κατι ειπες τωρα... η αργεια τελειωσε στις 4/10 . ειπα οτι το τηλ. εφυγε οκ στις 5/10 απο το μαγαζι και απο 8/10 ειναι σιγκαπ. αλλα απο κει και μετα καμια ενημερωση. αρα μεχρι 8/10 ολα ηταν καλα στη σιγκαπ. ειναι το θεμα τι γινεται και δεν εφυγε ακομη . μπαρει να το εχασαν?!

Το τι έχουμε στο μυαλό μας και το τι γράφουμε τελικά μπορεί να είναι δύο τελείως διαφορετικά πράγματα.Παραπάνω γράφεις........

εγω εχω παραγγελει απο 1/10 πηρα τρακ.8/10 και μετα τελος τι λετε να συμβαινει?!!!..............

Που έγραψες στην αρχική σου απορία ότι έφυγε από το μαγαζί 5/10?

 

 

ΥΓ : Αντί να γράφουμε για το κινητό , ασχολούμαστε με μπούρδες.............:mad:

Link to comment
Share on other sites

Επίσης έχω δει αρκετές φορές το βίντεο παρουσίασης του Σταύρου http://www.youtube.com/watch?v=ZNpUgod35zc και αν μας διαβάζει,θα ήθελα να γράψει κάτω απο τι φωτισμό και αν είχε πειράξει πριν το iso πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα, γιατί η τόσο καλή ευκρίνεια στο κουτί του κινητού είναι κάτι που δεν βλέπω να υπάρχει στο δικό μου τουλάχιστον κινητό Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

Με αυτα που βλεπω και διαβαζω αρχιζω να μπαινω σε σκεψεις σχετικα με την καμερα..........εαν δειτε αλλα video που εχω τραβηξει οσο ειχα το κντ αυτο κατα την διαρκεια του καλοκαιριου θα με βαρατε μετα.......θα λετε οτι σας κοροιδευω,και οτι τραβαγα με αλλο κινητο.....

Αλλα παλι μαλλον μπορει να του αρεσουν οι γατουληδες και οι παραλιες/.........:lol:

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Ξεκίνησα τη διαδικασία για να κάνω format την κάρτα. Έβαλα την κάρτα στο pc για να αποθηκεύσω τα αρχεία που έχει μέσα η κάρτα. Μόλις τελείωσα έκανα (από το pc) διαγραφή όλα τα αρχεία που είχε η sd. Την βάζω στο τηλέφωνο και βλέπω ότι είναι όλα τα αρχεία μέσα στην sd, πάω στης ρυθμίσεις του τηλεφώνου > διαγραφή κάρτας sd, το αφησα δέκα λεπτά και δεν έκανε τίποτα

Τώρα την έβαλα πάλι στο pc και περιμένω να δω αν θα κάνει από εκεί διαμόρφωση.

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Ξεκίνησα τη διαδικασία για να κάνω format την κάρτα. Έβαλα την κάρτα στο pc για να αποθηκεύσω τα αρχεία που έχει μέσα η κάρτα. Μόλις τελείωσα έκανα (από το pc) διαγραφή όλα τα αρχεία που είχε η sd. Την βάζω στο τηλέφωνο και βλέπω ότι είναι όλα τα αρχεία μέσα στην sd, πάω στης ρυθμίσεις του τηλεφώνου > διαγραφή κάρτας sd, το αφησα δέκα λεπτά και δεν έκανε τίποτα

Τώρα την έβαλα πάλι στο pc και περιμένω να δω αν θα κάνει από εκεί διαμόρφωση.

 

Πως γίνεται αυτό;και γω από το λαπτοπ κάνω διαμόρφωση και τα διαγράφει όλα.

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Kατεβάζεις την μπάρα με δύο δάχτυλα,επιλέγεις συνδ. δεδομ. και κλείνουν ή αν έχεις 2 σιμ μέσα επιλέγεις το off ή πας το κλείνεις απο τις ρυθμίσεις--->χρήση δεδομενων

 

ΦΟΒΕΡΟ!!! Δεν ήξερα το τρυκ αυτό με τα δυο δάχτυλα!!!

:):D

ΠΕΣ ΚΙ ΑΛΛΑ!!!

Link to comment
Share on other sites

Πως γίνεται αυτό;και γω από το λαπτοπ κάνω διαμόρφωση και τα διαγράφει όλα.

Μάλλον, έκλασε η νύφη σχόλασε ο γάμος :)

 

Edit : νύφη = sd

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Βάλε gravitybox και θα μπορέσεις να κάνεις παραμετροποίηση πάνω στην μπάρα.π.χ. Επειδή αυτό με τα 2 δάχτυλα δε βολεύει για χρήση με το ένα χέρι,μπορείς μέσω του gravitybox να επιλέξεις όταν κατεβάζεις την μπάρα απο την αριστερή ή την δεξιά γωνία με το ένα δάχτυλο ή όταν δεν έχεις ειδοποιήσεις να κατεβαίνουν κατευθείαν οι γρήγορες ρυθμίσεις.Και μπορείς να προσθέσεις και άλλες γρήγορες ρυθμίσεις αλλά και να αλλάξεις το μέγεθος και την σειρά εμφάνισης τους.Eπισης υπάρχει και στο xposed framework--->download--->xui mod για όσους θέλουν να έχουν "τρελιάρικα" animations όταν σκρολάρουν σε λίστες

Θανάση λες να χτύπησε η κάρτα σου;

Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

Βάλε gravitybox και θα μπορέσεις να κάνεις παραμετροποίηση πάνω στην μπάρα.π.χ. Επειδή αυτό με τα 2 δάχτυλα δε βολεύει για χρήση με το ένα χέρι,μπορείς μέσω του gravitybox να επιλέξεις όταν κατεβάζεις την μπάρα απο την αριστερή ή την δεξιά γωνία με το ένα δάχτυλο ή όταν δεν έχεις ειδοποιήσεις να κατεβαίνουν κατευθείαν οι γρήγορες ρυθμίσεις.Και μπορείς να προσθέσεις και άλλες γρήγορες ρυθμίσεις αλλά και να αλλάξεις το μέγεθος και την σειρά εμφάνισης τους

Θανάση λες να χτύπησε η κάρτα σου;

 

ΟΚ λοιπόν μόλις βρω χρόνο θα βάλω το gravitybox .

όσο για την κάμερα βάζω στοίχημα ότι φταίει το σοφτγουερ και όχι η ίδια η κάμερα.

ίσως κάποιος με εμπειρία να δοκίμαζε κάποιο άλλο προγραμμα λήψης φωτο και συγκρινε με το στοκ προγραμμα

Link to comment
Share on other sites

Πως γίνεται ρε φίλε 8/10 να πάρεις tracking και την ιδια μέρα να έχει φτάσει Σινγκαπούρη . Εδώ συνήθως το tracking δίνουν πριν την αποστολή ,άντε στην καλύτερη περίπτωση την ίδια μέρα αποστολής ή την επόμενη (αυτό το κλασικό που λένε ότι έλαβαν την πληροφορία για την αποστολή αλλά δεν έχουν παραλάβει το ίδιο δέμα)

 

 

Το τι έχουμε στο μυαλό μας και το τι γράφουμε τελικά μπορεί να είναι δύο τελείως διαφορετικά πράγματα.Παραπάνω γράφεις........

εγω εχω παραγγελει απο 1/10 πηρα τρακ.8/10 και μετα τελος τι λετε να συμβαινει?!!!..............

Που έγραψες στην αρχική σου απορία ότι έφυγε από το μαγαζί 5/10?

 

 

ΥΓ : Αντί να γράφουμε για το κινητό , ασχολούμαστε με μπούρδες.............:mad:

 

να ευχαριστησω τον xkaliak για την ευγενικη απαντηση επιτελους τωρα καταλαβα που βρισκεται η παραγγελια μου !

 

Υ.Γ αν θελουν καποιοι να συζητανε συγκεκριμενα πραγματα να ζητησουν απο τους διαχειριστες του φορουμ να τους ανοιξουν ενα ξεχωριστο πριβε χωρο.Το site αν δεν κανω λαθος ειναι ανοιχτο για τις ανυσηχιες ολων μας.Αν καποιοι ειναι πιο ενημερωμενοι στα της κινας μπορουν απλα να μην απαντανε σε μας τους λιγοτερο εξικοιωμενους.

 

ευχαριστω

ΝΙΚΟΣ

Link to comment
Share on other sites

μόλις παραγγειλα από to2c το δεύτερο για την γυναίκα μου.

δυσκολεύτηκε να διαλέξει χρώμα για την θήκη της.....

την άλλη βδομάδα θα παραγγείλω το τρίτο!!!

:D

Link to comment
Share on other sites

να ευχαριστησω τον xkaliak για την ευγενικη απαντηση επιτελους τωρα καταλαβα που βρισκεται η παραγγελια μου !

 

Υ.Γ αν θελουν καποιοι να συζητανε συγκεκριμενα πραγματα να ζητησουν απο τους διαχειριστες του φορουμ να τους ανοιξουν ενα ξεχωριστο πριβε χωρο.Το site αν δεν κανω λαθος ειναι ανοιχτο για τις ανυσηχιες ολων μας.Αν καποιοι ειναι πιο ενημερωμενοι στα της κινας μπορουν απλα να μην απαντανε σε μας τους λιγοτερο εξικοιωμενους.

 

ευχαριστω

ΝΙΚΟΣ

Δεν νομίζω από όσο μπορώ να καταλάβω να σου μίλησα με αγένεια ή να σε πρόσβαλλα σε κάτι .'Οπως και να έχει πάντως , συμπάθα μας μιας και προφανώς παρεξηγήθηκες. Το να το παίζουμε θιγμένοι όλοι είναι προφανώς ευκολότερο από το να αφιερώσουμε χρονο για να διαβάσουμε προκειμένου να ενημερωθούμε. Στο ποστ 3397 σου δόθηκε λινκ που σίγουρα θα σου έλυνε όλες τις απορίες,αν φυσικά το μελετούσες όλο.

Οι διαχειριστές αυτό που λες το έχουν ήδη κάνει . Έχουν διαχωρίσει το που πρέπει να μιλάμε για το τηλέφωνο (το όποιο τηλέφωνο) και που για προβλήματα σχετικά με τις αποστολές των συσκευών από εξωτερικό (Κίνες κλπ). Αλλά και αυτό πρέπει να διαβάσεις για να το βρεις :)

Φιλικά πάντα και ελπίζω να μην το πάρεις στραβά πάλι :p:p

Link to comment
Share on other sites

-Πού είναι το πακέτο μου;

-Πού βλέπω το τρακινγκ μου;

-Γιατί αργεί;

-Πότε θα ρθει;

-Τι σημαίνει το Item in Cinta IPS;

.....

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=375436

 

Ο Σταύρος (gerstayros2) στο πιο πάνω λινκ έχει κάνει μια εξαιρετική δουλειά για θέματα που αφορούν την εξέλιξη της παραγγελίας μας και με πολλές επεξηγήσεις για το τι σημαίνει το κάθε τι που βλέπουμε στα sites που παρακολουθούμε τη παραγγελία μας βάζοντας το tracking number που έχουμε πάρει από τον πωλητή.

 

Επομένως μπορούμε να ανατρέχουμε στον Εξαιρετικό αυτό Οδηγό του Σταύρου αντι να γεμίζουμε τα threads με ερωτήσεις που έχουν σχέση με τη παραγγελία μας.

Είναι κουραστικό να παίρνεις ειδοποίηση ότι υπάρχει δημοσίευση στο θέμα που παρακολουθείς και να μπαίνεις και να βλέπεις μηνύματα του τύπου:

"μόλις παραγγειλα από to2c το δεύτερο για την γυναίκα μου.

δυσκολεύτηκε να διαλέξει χρώμα για την θήκη της.....

την άλλη βδομάδα θα παραγγείλω το τρίτο!!!"

Το παράδειγμα είναι τυχαίο και ήταν το πιο πρόσφατο ποστ. Υπάρχουν άπειρα τέτοια.

Πόσες φορές συμβαίνει να ψάχνουμε για κάποια πληροφορία και να μη μπορούμε να τη βρούμε ψάχνοντας σε δεκάδες (εκατοντάδες μάλλον-229) σελίδες. Ας προσπαθήσουμε όλοι να κάνουμε τη ζωή μας πιο εύκολη.

Φιλικά:)

Ω ξειν, αγγέλλειν πατράσι ότι τήδε κοιμόμεθα τοις κείνων χρήμασι τρεφόμενοι

Mi Mix 2S, Le Max2, Meizu Pro 6 Plus

Link to comment
Share on other sites

Επίσης έχω δει αρκετές φορές το βίντεο παρουσίασης του Σταύρου http://www.youtube.com/watch?v=ZNpUgod35zc και αν μας διαβάζει,θα ήθελα να γράψει κάτω απο τι φωτισμό και αν είχε πειράξει πριν το iso πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα, γιατί η τόσο καλή ευκρίνεια στο κουτί του κινητού είναι κάτι που δεν βλέπω να υπάρχει στο δικό μου τουλάχιστον κινητό

Έχω δει όλα αυτά που χετε γράψει δω για την κάμερα του κινητού και δεν έχω βγάλει συμπέρασμα. Το κινητό στο βίντεο είχε αγοραστεί στην ακριβή τιμή τότε. Η κάμερά του ήταν μια χαρά και χωρίς κανένα πρόβλημα με τα χρώματα, μάλιστα την είχα τεστάρει δίπλα δίπλα μ ένα ZTE V987 και με το Zopo ZP810 που χα τότε, και το μόνο μείων του V967 ήταν ο rgb θόρυβος.

Ο μόνος φωτισμός στο βίντεό μου ήταν το φως της μέρας, κι όπως βλέπεις δεν πείραξα το ISO ή κάτι άλλο.

Σε νεότερα μοντέλα στη χαμηλή τιμή, δεν έτυχε να κοιτάξω την κάμερα

Link to comment
Share on other sites

Όσοι έχουν παραλάβει από to2c ας επιβεβαιώσουν ότι τα ακουστικά που ήταν στο πακέτο είναι τα BSB-125N και με αυτά λειτουργεί και το κουμπί αποδοχής/τερματισμού κλήσης....
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, αν και δεν είναι γιά εδώ, ας ρίξουν οι ειδήμονες μιά ματιά σε ένα καινούριο μοντέλλο με την ίδια τιμή ...

http://www.pandawill.com/catalog/product/view/id/60079/s/tengda-a999m-smartphone-android-42-mtk6589-quad-core-50-inch-3g-gps-white-p81605/

Edited by evansarmor
Καλύτερα να πεθάνεις όρθιος παρά να ζήσεις γονατιστός !!!.
Link to comment
Share on other sites

Μια ενημερωση για εσας που κανατε παραγγελια απο το hotinbuy.

Πηρα στο Κ.Δ του αεροδρομιου και μεσο tracking number βρηκαν το πακετο,τελικα ειναι ενας πολυ μικρος μαλλον αδειος φακελος 19 γραμμαριων στο ονομα James Lopez!

Και η κοπελα μου ειπε οτι ειναι καμποσοι οι φακελοι!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...