Jump to content

ZTE V967S


jogatore
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι βρε το θεμα ειναι ποσο σοβαρα μπορει να ειναι αυτα τα λαθη,και κατα ποσο θα σου κοστιση εσενα αυτο

τοσο σε χρονο αλλα,και για πολλους αλλους που εργαζονται επαγγελματικα σε χρημα.Και βεβαια ποσο αλλα και ποιους χαρτες εχει η free εκδοση.Τελος παντων θα δοκιμασψ και θα αναφερω μολις μπορεσω.

 

Αμα θελεις επαγελματικες λυσεις πλερω-νεις

Απο την αλλη αμα θελεις να πας καπου και δεν ξερρεις και σε παει casual routing scenario τελος

Αμα κρεμεται η ζωη μου απο το gps θα επαιρνα το καλυτερο

Επειδη ομως οι πιο πολυ το θελουν για καθημερινη χρηση δεν ζοριζονται

ADAPT OVERCOME IMPROVISE
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καθε φορα που συνδεω το USB του κινητου με το PC, εξαφανιζονται 8 app απο το μενου αλλα και απο τις ρυθμισεις. Μολις το βγαζω επανερχονται αμεσως, αλλα το κακο ειναι οτι οταν εισαι συνδεμενος με το PC, αυτες δεν μπορεις να τις χρησιμοποιησεις.

Οταν βαζεις καλωδιο βγαζει 1 μηνυμα και σου λεει οτι μερικες εφαρμογες δεν θα ειναι διαθεσιμες λογω του USB.

Ξερει κανεις γιατι συμβαινει αυτο; Ειναι θεμα του Android γενικά;

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα. μπορώ να κάνω μια ερώτηση, λίγο χαζη αλλά δεν το γνωρίζω συγνώμη...

βάζω το tracking number στο νετ αλλά δεν μου βγάζει τίποτα και αναρωτιέμαι μήπως δεν το βάζω σε σωστό site.

θα έρθει με singapoore post

μπορεί κάποιος να μου στείλει κάποιο σωστό link να το βρω?εχει 2 μερες που μου ηρθε το tracking number και δεν μου το εμφανιζει στο site tis singapoor post

ευχαριστω

Edited by mitdiam
προσθεση πληροφοριας
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα. μπορώ να κάνω μια ερώτηση, λίγο χαζη αλλά δεν το γνωρίζω συγνώμη...

βάζω το tracking number στο νετ αλλά δεν μου βγάζει τίποτα και αναρωτιέμαι μήπως δεν το βάζω σε σωστό site.

θα έρθει με singapoore post

μπορεί κάποιος να μου στείλει κάποιο σωστό link να το βρω?εχει 2 μερες που μου ηρθε το tracking number και δεν μου το εμφανιζει στο site tis singapoor post

ευχαριστω

http://www.singpost.com/

Αλλά μην περιμένεις να εμφανισθεί το tracking number εάν δεν περάσουν 3-4 ημέρες ... :ninja:

Καλύτερα να πεθάνεις όρθιος παρά να ζήσεις γονατιστός !!!.
Link to comment
Share on other sites

αυτο γίνεται γιατί τις συγκεκριμένες εφαρμογές της έχεις στην καρτα micro sd :)

Εχεις δικιο, δεν μου περασε απο το μυαλο.

:thanks:

Link to comment
Share on other sites

χαιρετω την ωραια παρεα τι κανετε παιδια?εγω σαν ποιο ασχετος απο ολους εδω μεσα, παραγγειλα απο mini deal 24/09/2013 δεν το αναζητησα πουθενα τοσες μερες γιατι δεν ηξερα και πως γινεται πριν λιγο τυχαια μπηκα στο σαιτ των ελτα στην αναζητηση δεματος βρηκα τον αριθμο απο το mail που μου στειλανε τον εβαλα και μου γραφει κλεισιμο απο ips 02/10/2013 ωρα 15και35 και εκει που λεει περιοχη μου γραφει ips ξερει οποιος εχει την ευχαριστιση να μου πει σε τι φαση βρισκεται η παραγγελια ευχαριστω...
Link to comment
Share on other sites

χαιρετω την ωραια παρεα τι κανετε παιδια?εγω σαν ποιο ασχετος απο ολους εδω μεσα' date=' παραγγειλα απο mini deal 24/09/2013 δεν το αναζητησα πουθενα τοσες μερες γιατι δεν ηξερα και πως γινεται πριν λιγο τυχαια μπηκα στο σαιτ των ελτα στην αναζητηση δεματος βρηκα τον αριθμο απο το mail που μου στειλανε τον εβαλα και μου γραφει κλεισιμο απο ips 02/10/2013 ωρα 15και35 και εκει που λεει περιοχη μου γραφει ips ξερει οποιος εχει την ευχαριστιση να μου πει σε τι φαση βρισκεται η παραγγελια ευχαριστω...[/quote']

 

Υπομονή σε καμιά εβδομάδα θα το έχεις

Link to comment
Share on other sites

επειδη ετοιμαζομαι να το παραγγειλω απο hotinbuy (99$) ,κι επειδη διαβασα κατεβατα αυτεs τιs μερεs, και κατι θα μου ξεφυγε,θα εκτιμουσα καποιεs απαντησειs στα παρακατω:

1.τελικα παρελαβε καποιοs απο hotinbuy(εντυπωσειs)?

2.απο ποιοτητα συνομιλιαs ολα καλα?

3.το OTG δουλευει?

4.το GPS εχει καποιο προβλημα?

5.το σημα του WIFI ικανοποιητικο?

6.η μπαταρια του τελοs,συγκριτικα ικανοποιητικη?

ευχαριστω προκαταβολικα

Link to comment
Share on other sites

επειδη ετοιμαζομαι να το παραγγειλω απο hotinbuy (99$) ,κι επειδη διαβασα κατεβατα αυτεs τιs μερεs, και κατι θα μου ξεφυγε,θα εκτιμουσα καποιεs απαντησειs στα παρακατω:

1.τελικα παρελαβε καποιοs απο hotinbuy(εντυπωσειs)?

2.απο ποιοτητα συνομιλιαs ολα καλα?

3.το OTG δουλευει?

4.το GPS εχει καποιο προβλημα?

5.το σημα του WIFI ικανοποιητικο?

6.η μπαταρια του τελοs,συγκριτικα ικανοποιητικη?

ευχαριστω προκαταβολικα

1η σελιδα φιλε.κατεβασε-διαβασε το pdf.........

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

επειδη ετοιμαζομαι να το παραγγειλω απο hotinbuy (99$) ,κι επειδη διαβασα κατεβατα αυτεs τιs μερεs, και κατι θα μου ξεφυγε,θα εκτιμουσα καποιεs απαντησειs στα παρακατω:

1.τελικα παρελαβε καποιοs απο hotinbuy(εντυπωσειs)?

2.απο ποιοτητα συνομιλιαs ολα καλα?

3.το OTG δουλευει?

4.το GPS εχει καποιο προβλημα?

5.το σημα του WIFI ικανοποιητικο?

6.η μπαταρια του τελοs,συγκριτικα ικανοποιητικη?

ευχαριστω προκαταβολικα

2. Άριστο

3. Εννοείται

4. Κανένα

5. Άριστο

6. Καλύτερη από σχεδόν όλα τα smartphone της αγοράς

Link to comment
Share on other sites

επειδη ετοιμαζομαι να το παραγγειλω απο hotinbuy (99$) ,κι επειδη διαβασα κατεβατα αυτεs τιs μερεs, και κατι θα μου ξεφυγε,θα εκτιμουσα καποιεs απαντησειs στα παρακατω:

1.τελικα παρελαβε καποιοs απο hotinbuy(εντυπωσειs)?

2.απο ποιοτητα συνομιλιαs ολα καλα?

3.το OTG δουλευει?

4.το GPS εχει καποιο προβλημα?

5.το σημα του WIFI ικανοποιητικο?

6.η μπαταρια του τελοs,συγκριτικα ικανοποιητικη?

ευχαριστω προκαταβολικα

 

1) Δεν νομίζω .... :worry: ακόμα είναι νωρίς

Link to comment
Share on other sites

Μολις περασα την Lewaos 5 ( 13.09.30 ) και οι πρωτες εντυπωσεις ειναι πολυ θετικες! Ολα δουλευουν ρολοι και επιτελους εχει και themes online! Μακαρι να συνεχισει ετσι
Link to comment
Share on other sites

νομιζω αν βαλεις το faster gps σου φτιαχνει παλι το gps.conf το εχεις δοκιμασει?
Xiaomi Mi8 Global 6/128 Xiaomi.eu Dev Rom
Link to comment
Share on other sites

Κανένας που να έχει το στοκ gps.conf να με σώσει;

Η συσκευή κανονικά δεν έχει καθόλου gps.conf

Link to comment
Share on other sites

@shinig το δοκίμασα ήδη...δεν το άλλαξε

@bbbb πριν αλλάξω το gps.conf έκανε ώρα να κλειδώσει αλλά δούλευε λάδι,τώρα κολλά μέχρι και στο χάρτη της google αλλά κλειδώνει σε δεύτερα οπότε μόνη λύση το στοκ αρχείο που δε κράτησα αντίγραφο ο χαζός

edit λες να το διαγράψω bbbb;

Edited by sgatzo
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα. υπαρχει μηπως καποιος τροπος (καποια εφαρμογη κατα προτιμηση) που να αλλαζει τον τροπο που εμφανιζεται μια εισερχομενη κληση?

οταν χτυπαει το τηλεφωνο, το ονομα κ το τηλεφωνο του καλουντα εμφανιζονται στο πανω μερος της οθονης με σχετικα μικρα γραμματα. και η φωτογραφια του καλουντα (που υπαρχει στις επαφες) μου εμφανιζεται σε μεγεθυνση αλλα κομμενη.

υπαρχει καποιος τροπος να αλλαξει αυτο? δηλαδη να εμφανιζεται το ονομα του καλουντα με μεγαλυτερα γραμματα κ η φωτο ολοκληρη κ χωρις μεγεθυνση?

 

επισης, το θεμα με τους εισερχομενους αριθμους σε vodafone?

που η βοντα τους στελνει με το +30 μπροστα κ αν εγω τους εχω αποθηκευμενους χωρις το +30, δε μου εμφανιζει το ονομα του καλουντα. το θεωρει αγνωστο νουμερο, ενω υπαρχει στις επαφες (χωρις το +30).

αυτο υπαρχει καποιος τροπος να λυθει?

ευχαριστω.

 

παρεπιπτοντως, σχετικα με τα gps που δοκιμασα. το sygic δουλευει μια χαρα. ευχαριστω τους φιλους που βοηθησαν.

Σας ευχαριστώ όλους για την πολύτιμη βοήθειά σας :)
Link to comment
Share on other sites

Ξαναλέω ότι δεν υπάρχει στοκ αρχείο gps.conf στη συσκευή.Βάζοντας το gps.conf δε σβήνεται τίποτε απο το κινητό.Απλά προστίθεται το αρχείο gps.conf στο /system/etc.Σβήστο και είσαι όπως ήσουν πριν

edit λες να το διαγράψω bbbb;

Ναι

Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...