Jump to content

ZTE V967S


jogatore
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μην ανησυσεις εμενα εκανε 10 μερες απο κλεισιμο ips...26/9 παρελαβα απο ΕΛΤΑ:)

 

ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ IPS 14-09-2013 15:14 IPS

ΆΦΙΞΗ ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ 24-09-2013 05:32 IPS

ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ Κ.Δ.ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ 25-09-2013 01:30 Κ.Δ.ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

παιδια σημερα εκανα την παραγγελια μου στο to2c.com πληρωσα με παυπαλ και στο σημειο που ελεγε το παυπαλ continue πατησα οκ για να ολοκληρωθει η συνναλαγη και με πηγε στο σιτε της παραγγελιας μου .τελικα ουτε μυνημα απο παυπαλ ελαβα ουτε απο to2c.com και δεν καταλαβαινω εγινε η παραγγελια? εγινε η πληρωμη?

μπορει καποιος να βοηθησει!!! στην σελιδα που με μετεφερε απο το παυπαλ επειδη την αποθηκευσα μετα που την ξαναειδα γραφει κατωκατω Unable to initialize Express Checkout. τι γινεται?!!!

βεβαια στο review της τελικης σελιδας βλεπω κατω κατω τελικα οτι λεει Your credit card will be charged for $...

τι στο καλο τελικα αγορασα η οχι!!! στο λογμο μου paypal δεν βλεπω ουτε εκει χρεωση μηπως ολα αυτα αργουν πολυ να εμφανιστουν?? δεν βλεπω ομως ουτε στα transactions kamia καινουργια συνναλαγη στο παυπαλ

Μου έτυχε και εμένα με άλλο site, και μάλλον σημαίνει ότι το Paypal διέκοψε την συνεργασία του, τελικώς εγώ αναγκάσθηκα να πληρώσω με κάρτα γιατί το Paypal με πέταγε έξω ...

Εάν δεν σου έλθει email γιά επιβεβαίωση, δεν πιστεύω ότι θα σε χρεώσουν.

Καλύτερα να πεθάνεις όρθιος παρά να ζήσεις γονατιστός !!!.
Link to comment
Share on other sites

RE63.....8SE το προηγουμενο μου τρκινγκ ηταν με sg post αυτο με τι ειναι?? elege sg στο τελος

 

κατι εχει γινει με το θεμα των μπαταριων των κινητων,μαλλον και η singpost δεν θα μεταφερει πακετα με μπαταριες,ετσι το εδωσαν στην sweden post.

Link to comment
Share on other sites

RE63.....8SE το προηγουμενο μου τρκινγκ ηταν με sg post αυτο με τι ειναι?? elege sg στο τελος

Δες http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=4922332#post4922332 σουηδικό ταχυδρομείο

Link to comment
Share on other sites

α ωραια δηλαδη δεν εχω προβλημα... διαβασα στο λινκ που εδωσες bbbb οτι ειναι και πιο γρηγορη... ευελπιστουμε...
Link to comment
Share on other sites

παιδια θυμηστε μου λιγο που παμε για να σβησουμε το ηχο εκκινησης?και αν τον σβησω θα εχω θεμα με την ρομ η δεν γινεται τιποτα?
Xiaomi Mi8 Global 6/128 Xiaomi.eu Dev Rom
Link to comment
Share on other sites

Πας στο /system/media και σβήνεις ή μετονομάζεις το bootaudio.mp3

 

δεν θα εχει καποιο θεμα η ρομ μετα ε?επισης ποια ειναι η επιλογη απο το gravity box για να στελνω 160 χαρακτηρες σμσ?ευχαριστω!:)

Xiaomi Mi8 Global 6/128 Xiaomi.eu Dev Rom
Link to comment
Share on other sites

δεν θα εχει καποιο θεμα η ρομ μετα ε?επισης ποια ειναι η επιλογη απο το gravity box για να στελνω 160 χαρακτηρες σμσ?ευχαριστω!:)

phone tweaks/strip unicode/strip all unicode characters

Ω ξειν, αγγέλλειν πατράσι ότι τήδε κοιμόμεθα τοις κείνων χρήμασι τρεφόμενοι

Mi Mix 2S, Le Max2, Meizu Pro 6 Plus

Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω κανει παραγγελια απο minideal στις 13/09 και στις 20/09 μου εβγαλε <<ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ IPS>> και απο τοτε δεν εχει αλλαξει κατι...

μαζί με το δικό μου έρχεται... λογικά σε 1-2 ημέρες θα φανεί...

Μας καθυστέρησαν λιγάκι παραπάνω από τη παραγγελία μέχρι το κλείσιμο του IPS, συνήθως γίνεται πιο γρήγορα... το IPS 10-12 ημέρες είναι φυσιολογικό...

Link to comment
Share on other sites

Ολοι αυτοι που αγορασανε απο hotinbuy δεν εχουμε καμια ενημερωση τι εχει γινει? στο track number που τους δωσανε τι λεη? σκευφτομαι εκτος απο το κινητο να παρω και το hi-720 android tv box μαζι απο αυτους τι λετε?
Link to comment
Share on other sites

Ολοι αυτοι που αγορασανε απο hotinbuy δεν εχουμε καμια ενημερωση τι εχει γινει? στο track number που τους δωσανε τι λεη? σκευφτομαι εκτος απο το κινητο να παρω και το hi-720 android tv box μαζι απο αυτους τι λετε?

 

καλησπερα εμενα το tracking γραφει 27-09-2013, Information Received (This is not an acknowledgment of the physical receipt of the stated Registered Article)

 

νομιζω οτι ειναι οκ

Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Ολοι αυτοι που αγορασανε απο hotinbuy δεν εχουμε καμια ενημερωση τι εχει γινει? στο track number που τους δωσανε τι λεη? σκευφτομαι εκτος απο το κινητο να παρω και το hi-720 android tv box μαζι απο αυτους τι λετε?

 

Οριστε και ενας κωδικος στο hotinbuy.com jfdsk45tk .για να μου δωσουνε δωρεαν θηκη για το κινητο πρεπει να τους την ζητησω η την βαζουνε μονη τους μεσα?

Link to comment
Share on other sites

νομιζω οτι ετσι κ αλλιως την βαζουν αλλα ρωτα τους κι ολας.
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

νομιζω οτι ετσι κ αλλιως την βαζουν αλλα ρωτα τους κι ολας.

 

Οσες φορες τους μιλαω στο chat δεν μου απαντανε δεν ξερω γιατι ενω ειναι κανονικα online

Link to comment
Share on other sites

Ολοι αυτοι που αγορασανε απο hotinbuy δεν εχουμε καμια ενημερωση τι εχει γινει? στο track number που τους δωσανε τι λεη? σκευφτομαι εκτος απο το κινητο να παρω και το hi-720 android tv box μαζι απο αυτους τι λετε?

 

Εμένα ακόμα δε δουλεύει το tracking. Στις 27 (Παρασκευή) μου το έστειλαν άρα ίσως είναι ακόμα νωρίς.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια και απο μενα μια ερωτηση στα ..

ελτα μου εβγαλε αυτο τι να περιμενω απο χρονους απο δω και περα?

Κατάσταση Ημερομ. Ώρα Περιοχή

ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ IPS 23-09-2013

Tech fusion
Link to comment
Share on other sites

Τι θήκη δίνει το hot in buy παιδιά? Από αλλού βρήκατε τίποτα? Ενδιαφέρομαι κυρίως για σιλικόνη.. Και σκληρή δε με χαλάει..
Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια και απο μενα μια ερωτηση στα ..

ελτα μου εβγαλε αυτο τι να περιμενω απο χρονους απο δω και περα?

Κατάσταση Ημερομ. Ώρα Περιοχή

ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ IPS 23-09-2013

 

Καλό είναι να διαβάζουμε και τις προηγούμενες σελίδες και να μην γεμίζουμε το τόπικ με τα ίδια και τα ίδια

Link to comment
Share on other sites

Τι θήκη δίνει το hot in buy παιδιά? Από αλλού βρήκατε τίποτα? Ενδιαφέρομαι κυρίως για σιλικόνη.. Και σκληρή δε με χαλάει..

 

νομιζω μ ειχαν πει σκληρη

Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

παιδια σημερα εκανα την παραγγελια μου στο to2c.com πληρωσα με παυπαλ και στο σημειο που ελεγε το παυπαλ continue πατησα οκ για να ολοκληρωθει η συνναλαγη και με πηγε στο σιτε της παραγγελιας μου .τελικα ουτε μυνημα απο παυπαλ ελαβα ουτε απο to2c.com και δεν καταλαβαινω εγινε η παραγγελια? εγινε η πληρωμη?

μπορει καποιος να βοηθησει!!! στην σελιδα που με μετεφερε απο το παυπαλ επειδη την αποθηκευσα μετα που την ξαναειδα γραφει κατωκατω Unable to initialize Express Checkout. τι γινεται?!!!

 

βεβαια στο review της τελικης σελιδας βλεπω κατω κατω τελικα οτι λεει Your credit card will be charged for $...

 

τι στο καλο τελικα αγορασα η οχι!!! στο λογμο μου paypal δεν βλεπω ουτε εκει χρεωση μηπως ολα αυτα αργουν πολυ να εμφανιστουν??

δεν βλεπω ομως ουτε στα transactions kamia καινουργια συνναλαγη στο παυπαλ

 

ρε παιδια δεν υπαρχει απαντηση για μενα κανεις αλλος δεν γνωριζει κατι επι του θεματος?!

Link to comment
Share on other sites

Κατα πασα πιθανοτητα, για καποιο λογο, συναλλαγη δεν πρεπει να εχει γινει.

Οταν ολοκληρωθει η πληρωμη σε λιγα λεπτα σου στελνουν mail με επιβεβαιωση της πληρωμης απο το PayPal και απο το μαγαζι για την αγορα.

Ω ξειν, αγγέλλειν πατράσι ότι τήδε κοιμόμεθα τοις κείνων χρήμασι τρεφόμενοι

Mi Mix 2S, Le Max2, Meizu Pro 6 Plus

Link to comment
Share on other sites

νομιζω μ ειχαν πει σκληρη

 

δε τους κανεις μια ερωτηση αδερφε?στη περιγραφη δε βλεπω κατι

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια δεν υπαρχει απαντηση για μενα κανεις αλλος δεν γνωριζει κατι επι του θεματος?!

 

πας στο My account κανε login και τσέκαρε τις παρραγγελίες σου

 

κανονικά θέλει πληρωμή και κατόπιν place order για να καταχωρηθεί η παραγγελία...

εσπρεσοσυζητήσεις www.e-spresso.gr
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...