Jump to content

ZTE V967S


jogatore
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παντως με την νιλκιν ειναι οντως αψογο το κινητο!!!σε μαυρο την εχω και σκεφτομαι να βγαλο και το screen protector!

 

 

Το βιντεο και σε εμενα με το 5 λεπτο ψιλοκολαει...

Xiaomi Mi8 Global 6/128 Xiaomi.eu Dev Rom
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Eχει καποιο κουπονι προσφορας φιλε?Ρωταω γιατι το βλεπω στα 179.99 στο site.

 

Υπαρχει κουπονι πιο πισω. Ειμαι απο κινητο

και δε μπορω να το τσεκαρω τωρα.

 

 

 

 

Ξανατσέκαρε

Μετα απο λιγο ηταν οκ! Φαινεται πανεμορφο παντως!!!

Link to comment
Share on other sites

εμενα η φωτογραφικη δεν με πολυευχαριστησε ερχομενος απο gs3,

χτες που ημουνα σε μια συναντηση.

 

κυριως το αργημα στο να τραβηξει την φωτο.

 

δεν παραπονιεμαι ομως,γιατι ολα τα χα σε αυτοματα κ

δεν εκανα καμμια ρυθμιση για εσωτερικο χωρο,+σε εξωτερικο χωρο με φωτισμο

εβγαλε αποδεκτες+το gs3 κοστιζε σχεδον 5 φορες πανω:)

Edited by mertaghon2

να πάρου samsung λέου,να σώσ την κεφαλή μ!!,

μα δε μ' αφήνει η htc που έχω στο..ε:Xε..στη ψχ μ!

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασες να τραβήξεις φωτογραφία με πατημένο το κουμπί? Αυτή την λειτουργία που τραβάει 20 φωτογραφίες στα 3sec και διαλέγεις την καλύτερη. Παντός να εδώ θα συμφωνήσω και εγώ η κάμερα του είναι "καλή" :-)

Samsung Note 3 White :( RIP (Σπασμένη οθόνη)

Microsoft Lumia 640XL

Xiaomi Redmi Note 4 3/64

Pipo w2

Link to comment
Share on other sites

ειδα μια ρομ απο minideal,multilanguage,root,play store και χωρις κινεζικες εφαρμογες στο xda!την εχει δοκιμασει κανεις?
Xiaomi Mi8 Global 6/128 Xiaomi.eu Dev Rom
Link to comment
Share on other sites

δεν έχει να κάνει με το πληκτρολόγιο. θέλει μοντάρισμα η εφαρμογή μηνυμάτων. Κάποτε μπορεί να το κάνω

 

ναιιιι να το κααανειςςς:)

 

bull ναι θα δοκιμασω να τραβαω πολλες ..η ποσοτητα μετραει..

να πάρου samsung λέου,να σώσ την κεφαλή μ!!,

μα δε μ' αφήνει η htc που έχω στο..ε:Xε..στη ψχ μ!

Link to comment
Share on other sites

ειδα μια ρομ απο minideal,multilanguage,root,play store και χωρις κινεζικες εφαρμογες στο xda!την εχει δοκιμασει κανεις?

 

Αυτή φοράω εγώ και είναι κορυφαία, έτσι μου ήρθε το κινητό από το minideal :)

Samsung Note 3 White :( RIP (Σπασμένη οθόνη)

Microsoft Lumia 640XL

Xiaomi Redmi Note 4 3/64

Pipo w2

Link to comment
Share on other sites

Θα παρω τελικα και εγω παιδια το zte v967 γιατι ειναι κινηταρα. Θα το παρω απο minideal . Να το παρω με sgpost ή hgpost?:thumbup::thumbup::confused:
Link to comment
Share on other sites

ειδα μια ρομ απο minideal,multilanguage,root,play store και χωρις κινεζικες εφαρμογες στο xda!την εχει δοκιμασει κανεις?

που την ειδες την ρομ ρε φιλε και την ψαχνω και εγω

Link to comment
Share on other sites

θελει wipe davlik και τετοια οπως μια κοστομ ρομ η να κρατησο και μπακ απ την ρομ μου καλου κακου η να την περασω απο πανω απο αυτην που εχω?μηπως θα θελει και φλασαρισμα το gps μετα?
Xiaomi Mi8 Global 6/128 Xiaomi.eu Dev Rom
Link to comment
Share on other sites

θελει wipe davlik και τετοια οπως μια κοστομ ρομ η να κρατησο και μπακ απ την ρομ μου καλου κακου η να την περασω απο πανω απο αυτην που εχω?μηπως θα θελει και φλασαρισμα το gps μετα?

 

πολύ καλή ρομ και σταθερή από της καλύτερες που έχω δοκιμαση.το μόνο πρόβλημα που έχω είναι αδύνατο να ενεργοποιήθει το τηλέφωνό κανονικά

Link to comment
Share on other sites

πολύ καλή ρομ και σταθερή από της καλύτερες που έχω δοκιμαση.το μόνο πρόβλημα που έχω είναι αδύνατο να ενεργοποιήθει το τηλέφωνό κανονικά

Τι εννοεις φιλε??

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

ειδα μια ρομ απο minideal,multilanguage,root,play store και χωρις κινεζικες εφαρμογες στο xda!την εχει δοκιμασει κανεις?

που την ειδες την ρομ ρε φιλε και την ψαχνω και εγω

Εγώ την ανέβασα, κι είναι αυτή που φοράει από το minideal. http://www.4shared.com/zip/gGTKSmKt/ZTE_V967_minideal.html Δεν έχει κανένα bug, και η γρήγορη εκκίνηση δουλεύει κανονικά. Όσοι το πήρατε από το minideal, την έχετε ήδη. Όσοι το πήρατε απ αλλού με τη στοκ της ZTE που έχει μονο αγγλικά και κινέζικα, πρέπει να τη περάσετε αφού flashάρετε το cwm recovery που δίνω στο xda επίσης, και κάνετε wipe data.

Edited by gerstavros2
Link to comment
Share on other sites

E E EΡΧΕΤΑΙ! πριν καμια ωρα με στειλαν mail με το tracking number! ελπιζω μεχρι τελος του μηνα να το χω στα χέρια μου! :D
Link to comment
Share on other sites

Εγώ την ανέβασα, κι είναι αυτή που φοράει από το minideal. http://www.4shared.com/zip/gGTKSmKt/ZTE_V967_minideal.html Δεν έχει κανένα bug, και η γρήγορη εκκίνηση δουλεύει κανονικά. Όσοι το πήρατε από το minideal, την έχετε ήδη. Όσοι το πήρατε απ αλλού με τη στοκ της ZTE που έχει μονο αγγλικά και κινέζικα, πρέπει να τη περάσετε αφού flashάρετε το cwm recovery που δίνω στο xda επίσης, και κάνετε wipe data.

 

τιν flashαρα όπως περιγράφεις με το cwm recovery απο xda και wipe data.. αστιν δοκιμαση και κανένας άλλως και να μας πει

Edited by honda160
Link to comment
Share on other sites

Επιβεβαιώνω και εγώ το πρόβλημα που αναφέρει ο honda160. Δυσκολεύομαι να ανοίξω το τηλέφωνο. Τα καταφέρνω να το ανοίξω μόνο μετά από μερικές προσπάθειες μάλλον από τύχη. Στην χειρότερη μπαίνω Cwm και κάνω reboot από εκεί. (minideal και εγώ)
Link to comment
Share on other sites

Επειδη το ιδιο πραμα το εχει κανει και της κοπελας μου το V967s θα σας πω τι κανει,με το που θα δει οτι δεν αναβει,βγαζει την μπαταρια και την ξαναβαζει,αναβει με την μια μετα.

Προφανως πρεπει να ειναι καποιο bug αυτο.

Α και κατι ακομα,οταν το ειχα βαλει εγω να φορτισει με εναν φορτιστη samsung με το που το εβγαλα απο το usb το κινητο εσβησε,εγινε κανα δυο φορες αυτο και με αλλους φορτιστες,οποτε το βαζει με τον δικο του φορτιστει,δεν το εχει κανει ουτε μια φορα. :/ bugges της ρομ υποθετω.

3310,3510,T65,V600,3650,6600,7710,Qtek 8500,N90,N93,N73,N95,5800,N900,TyTN,Iphone 2G,Iphone 3G,Milestone,Wildfire,Desire HD,Galaxy Nexus,Optimus 3D,Optimus 2X,Galaxy S3,Note,IoceanX7,Thl W200,Optimus G Pro,Huawei Mate,Mega 6.3-Nexus 6/Huawei Mate 7/Huawei Honor X1,Nexus 6,Samsung S8+,Samsung Note 8,Iphone XS Max,Iphone 12 Pro Max
Link to comment
Share on other sites

Δλδ παιδια για να καταλαβω,σας ηρθε το κινητο απο minideal και δεν ανοιγει ευκολα??Η αφου περασατε καποια αλλη rom σας το κανει αυτο?

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

για να ενεργοποιήσο το τηλεφωνώ μπαινω recovery.και reboot και το ενεργοποιώ .

 

Εγώ δεν έχω κανένα πρόβλημα με την rom από το minideal. Βέβαια μου το έστειλαν το κινητό με την rom περασμένη.

Samsung Note 3 White :( RIP (Σπασμένη οθόνη)

Microsoft Lumia 640XL

Xiaomi Redmi Note 4 3/64

Pipo w2

Link to comment
Share on other sites

Όσοι έχετε αυτό το πρόβλημα, απλά απενεργοποιήστε τη γρήγορη εκκίνηση στις ρυθμίσεις προσβασιμότητας και θα λυθεί Edited by gerstavros2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...