Jump to content

ZTE V967S


jogatore
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν εχει τιποτα,ετσι ειναι ο δεικτης,αν ηταν ολος κοκκινος τοτε θα ειχες θεμα,το ν987 σε σχεση με το quad δεν εχει το εξωγκομα της καμερας και δεν μπαινει η θηκη ενω το quad ειναι ιδιο ακριβως με το v967s ,παραγγειλα μια κοκκινη ημισκληρη για της δικιας μου το οποιο στο ebay ελεγε για v987 quad and v967s.

 

Δηλαδη ποια να κοιταξω στο ebay, που να εχει σπασιμο οπως η παραπανω?

 

 

 

 

 

Παρε τηλ στην εξυπηρετηση και πες τους να σου στειλουν της ρυθμισης αν δεν της εχει ειδη.

Τις εχω ηδη αλλα δε συνδεεται.

Q internet και myq βαζω στο apn. Θελει και κατι αλλο μηπως? Στο htc μονο αυτα εβαζα και ηταν κομπλε

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Δηλαδη ποια να κοιταξω στο ebay, που να εχει σπασιμο οπως η παραπανω?

 

 

 

 

 

 

Τις εχω ηδη αλλα δε συνδεεται.

Q internet και myq βαζω στο apn. Θελει και κατι αλλο μηπως? Στο htc μονο αυτα εβαζα και ηταν κομπλε

 

Οποια σου βγαλει για v987 quad.

3310,3510,T65,V600,3650,6600,7710,Qtek 8500,N90,N93,N73,N95,5800,N900,TyTN,Iphone 2G,Iphone 3G,Milestone,Wildfire,Desire HD,Galaxy Nexus,Optimus 3D,Optimus 2X,Galaxy S3,Note,IoceanX7,Thl W200,Optimus G Pro,Huawei Mate,Mega 6.3-Nexus 6/Huawei Mate 7/Huawei Honor X1,Nexus 6,Samsung S8+,Samsung Note 8,Iphone XS Max,Iphone 12 Pro Max
Link to comment
Share on other sites

δε βρίσκω με "σπάσιμο" και θα πάρω αυτήν σε μπλε χρώμα

 

Πολυ ομορφη θηκη αυτη :D :D

3310,3510,T65,V600,3650,6600,7710,Qtek 8500,N90,N93,N73,N95,5800,N900,TyTN,Iphone 2G,Iphone 3G,Milestone,Wildfire,Desire HD,Galaxy Nexus,Optimus 3D,Optimus 2X,Galaxy S3,Note,IoceanX7,Thl W200,Optimus G Pro,Huawei Mate,Mega 6.3-Nexus 6/Huawei Mate 7/Huawei Honor X1,Nexus 6,Samsung S8+,Samsung Note 8,Iphone XS Max,Iphone 12 Pro Max
Link to comment
Share on other sites

Δε μπορω με τιποτα να συνδεθω στο νετ με την q. Καποια βοηθεια παρακαλω...

 

Ψάξε λίγο τα ποστ για το v987. Έχω γράψει πώς συνδέετε (δεν έχω pc να κοιτάξω σου πω ποιος ποστ είναι.)

Είναι εύκολο...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο εμενα.Παρακολουθω αρκετες συζητησεις εδω και ενα μηνα για να μπορεσω να κανω την καλυτερη δυνατον αγορα χωρις να κλαιω τα χρηματα που θα δωσω για αγορα κινητου.

Εχω καταληξει σε 3 κινητα.Ειμαι αναμεσα σε zte v967s, lenovo a830 και lenovo p770.

Η χρηση που θα κανω ειναι παιχνιδια, sms,ομιλια (μαλλον μονο με μια καρτα sim) και συνδεση internet με wifi για σερφαρισμα.Επισης να τονισω πως ειμαι ασχετοσ με root k.t.l. αρα δεν θελω να εχω προβληματα με playstore και ελληνικο μενου και γλωσσα.

Ποιο κατα την γνωμη σας να επιλεξω απο αυτα τα μοντελα και γιατι?

Σε περιπτωση που υπαρχει καποιο αλλο μοντελο μεχρι 4.5'' οθονη που να ειναι καλυτερο σε αυτα τα χρηματα εννοειται να το αναφερετε.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο εμενα.Παρακολουθω αρκετες συζητησεις εδω και ενα μηνα για να μπορεσω να κανω την καλυτερη δυνατον αγορα χωρις να κλαιω τα χρηματα που θα δωσω για αγορα κινητου.

Εχω καταληξει σε 3 κινητα.Ειμαι αναμεσα σε zte v967s, lenovo a830 και lenovo p770.

Η χρηση που θα κανω ειναι παιχνιδια, sms,ομιλια (μαλλον μονο με μια καρτα sim) και συνδεση internet με wifi για σερφαρισμα.Επισης να τονισω πως ειμαι ασχετοσ με root k.t.l. αρα δεν θελω να εχω προβληματα με playstore και ελληνικο μενου και γλωσσα.

Ποιο κατα την γνωμη σας να επιλεξω απο αυτα τα μοντελα και γιατι?

Σε περιπτωση που υπαρχει καποιο αλλο μοντελο μεχρι 4.5'' οθονη που να ειναι καλυτερο σε αυτα τα χρηματα εννοειται να το αναφερετε.

αφού θες μέχρι 4.5" γιατι κοιτάς 5ιντσα; Πάρε το Amoi N828, κορυφή στα 4.5", από minideal
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο εμενα.Παρακολουθω αρκετες συζητησεις εδω και ενα μηνα για να μπορεσω να κανω την καλυτερη δυνατον αγορα χωρις να κλαιω τα χρηματα που θα δωσω για αγορα κινητου.

Εχω καταληξει σε 3 κινητα.Ειμαι αναμεσα σε zte v967s, lenovo a830 και lenovo p770.

Η χρηση που θα κανω ειναι παιχνιδια, sms,ομιλια (μαλλον μονο με μια καρτα sim) και συνδεση internet με wifi για σερφαρισμα.Επισης να τονισω πως ειμαι ασχετοσ με root k.t.l. αρα δεν θελω να εχω προβληματα με playstore και ελληνικο μενου και γλωσσα.

Ποιο κατα την γνωμη σας να επιλεξω απο αυτα τα μοντελα και γιατι?

Σε περιπτωση που υπαρχει καποιο αλλο μοντελο μεχρι 4.5'' οθονη που να ειναι καλυτερο σε αυτα τα χρηματα εννοειται να το αναφερετε.

 

Το zte v967s είναι 1 κινητό χωρίς προβλήματα που δεν θα το μετανιώσεις, και αν το πάρεις και απο το minideals θα σου ερθει έτοιμο με ελληνικά και playstore χωρίς κινέζικες εφαρμογές και root.

Samsung Note 3 White :( RIP (Σπασμένη οθόνη)

Microsoft Lumia 640XL

Xiaomi Redmi Note 4 3/64

Pipo w2

Link to comment
Share on other sites

εννοουσα απο 4.5'' μεχρι 5''

 

Απ'οτι εχω καταλαβει αυτο που μου λες ισχυει.το μονο που με κολλαει ειναι οτι σαν εταιρια δεν την ξερω καθολου την zte αλλα την lenovo την γνωριζω σαν εταιρια (απο pc).Το αλλο που με ανυσηχει ειναι οτι δεν θελω να φενεται κινεζια το κινητο και με τον καιρο να αρχιζουν τα πλαστικα να τριζουν.

Edited by navi55
συνεχόμενα posts
Link to comment
Share on other sites

Απ'οτι εχω καταλαβει αυτο που μου λες ισχυει.το μονο που με κολλαει ειναι οτι σαν εταιρια δεν την ξερω καθολου την zte αλλα την lenovo την γνωριζω σαν εταιρια (απο pc).Το αλλο που με ανυσηχει ειναι οτι δεν θελω να φενεται κινεζια το κινητο και με τον καιρο να αρχιζουν τα πλαστικα να τριζουν.

Φιλε μιας και εσυ θα δωσεις τα λεφτα σου οπως ειναι φυσικο,μην περιμενεις να σου πει ο καθε φιλος οτι αυτο ειναι το καλυτερο 100%.

Κατι τετοιο ειναι λογικο,γιατι εαν εσενα σου βγει για τον α η β λογο ελλατωματικο,θα πεις και με το δικο σου....ε τι μου λεγατε εδω.....?

Οποτε ζυγισε τις αναγκες σου και παρε αυτο που εσυ θεωρεις καλυτερο.Μην ξεχνας και το βασικοτερο,οτι εαν γινει το παραμικρο πρεπει να το στειλεις ξανα εξω με οτι αυτο συνεπαγεται....Καλες αγορες.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

αναμεσα στο amoi n828 και το zte v967s τι θα προτεινες και γιατι?

 

ενταξει η αγορες αθτεσ εχουν και τα ρισκα τους,απλα θελω απο τις γνωσεις και την εμπειρια σας να προσπαθησω να παρω το καλυτερο δυνατον.

Edited by navi55
συνεχόμενα posts
Link to comment
Share on other sites

αναμεσα στο amoi n828 και το zte v967s τι θα προτεινες και γιατι?

 

ενταξει η αγορες αθτεσ εχουν και τα ρισκα τους,απλα θελω απο τις γνωσεις και την εμπειρια σας να προσπαθησω να παρω το καλυτερο δυνατον.

Amoi. Πολύ καλύτερο και αξιόπιστο, η Amoi είναι από τους παλιότερους κινέζους κατασκευαστές κινητών, κι είναι άριστο ποιοτικά

Link to comment
Share on other sites

Εχω ακομη τη μανισια ζελατινα(πριστασια οθονης).

Αυριο θα βαλω αυτη που κανει δωρο το minideal. Κολλαει καλα η να μην μπω στον κοπο???

 

Επισης, φοραει του 987 ε? Για να παραγγειλω απ το ebay 2 3 να βρισκονται

Link to comment
Share on other sites

πω πω παιδια τι πονοκεφαλος ειναι αυτος!!!!δεν υπαρχει περιπτωση να καταληξω σε καποιο μοντελο.απλη ερωτηση κινητο μεχρι 200 δολλαρια που να μην εχω σιγουρα προβλημα με τα ελληνικα σε μηνυματα και μενου το playstore να λειτουργει σωστα,καλη κατασκευη και οχι να φενεται φτηνιαρικο.ακουω ή μαλλον διαβαζω μοντελα με σειρα προταιρεοτητας.δωστε τα φωτα σας στον αομματο!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Επιτελους ηρθε και το δικο μου!:) αναμενω να παω σπιτι να το δω! Εκανε σχεδόν 6εργασιμες!!!! Γρηγορα.18/7 παραγγελία 26 ελλαδα! Ο βλακας ο ταχυδρόμος αφησε την ειδοποίηση εχθες και δεν χτυπησε κουδουνι:confused:
Link to comment
Share on other sites

Επιτελους ηρθε και το δικο μου!:) αναμενω να παω σπιτι να το δω! Εκανε σχεδόν 6εργασιμες!!!! Γρηγορα.18/7 παραγγελία 26 ελλαδα! Ο βλακας ο ταχυδρόμος αφησε την ειδοποίηση εχθες και δεν χτυπησε κουδουνι:confused:

 

Καλορίζικο να το χαρείς έκανες καλή αγορά :-)

Samsung Note 3 White :( RIP (Σπασμένη οθόνη)

Microsoft Lumia 640XL

Xiaomi Redmi Note 4 3/64

Pipo w2

Link to comment
Share on other sites

Μεγαλο!!!!!"!σε σχεση με το παλιο μου zte Carl αλλα τελιο! Χωραει καλα στο χερι μου. Εχω μεγαλο χερι;)

 

Θα δεις, ατελείωτη μπαταρία, ποιοτικό, και χωρίς προβλήματα :)

Samsung Note 3 White :( RIP (Σπασμένη οθόνη)

Microsoft Lumia 640XL

Xiaomi Redmi Note 4 3/64

Pipo w2

Link to comment
Share on other sites

Kαι με νεα τιμη στα 159.99 δολλαρια με κουπονακι πλεον στο mind....τουτεστην 120,44 ευρουλακια.....:D

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Το απολυτο vfm σε αυτην την τιμη!

Ψαχνω συνεχεια να βρω κατι αρνητικο αλλα δεν....

 

 

Ο ηχος στο ραδιοφωνο και τα mp3(με ακουστικα) ειναι χαμηλος ετσι? Τι κανουμε για να αυξηθει η ενταση?

Link to comment
Share on other sites

καποιες φορες και το ακουστικο ενω το εχω στο δευτερο "επιπεδο" μπουκονει!πως μπορουμε να το φταιξουμε?οχι παντα απλα καποιες εως σπανιες φορες!
Xiaomi Mi8 Global 6/128 Xiaomi.eu Dev Rom
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...