Jump to content

ZTE V967S


jogatore
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το απολυτο vfm σε αυτην την τιμη!

Ψαχνω συνεχεια να βρω κατι αρνητικο αλλα δεν....

 

 

Ο ηχος στο ραδιοφωνο και τα mp3(με ακουστικα) ειναι χαμηλος ετσι? Τι κανουμε για να αυξηθει η ενταση?

 

Αγοραζεις καλύτερης ποιότητας ακουστικά :rolleyes: έχω κάτι creative κορυφή στο μισο έχω την ενταση και είναι δυνατά :lol:

Samsung Note 3 White :( RIP (Σπασμένη οθόνη)

Microsoft Lumia 640XL

Xiaomi Redmi Note 4 3/64

Pipo w2

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Σε ipod, htc desire z, creative zen x-fi μια χαρα ακουγονται τα ακουστικα που εχω :)

Αρα η συσκευη "φταιει" στην προκειμενη περιπτωση.

 

Ισως κανω και λαθος, γιατι δε χρησιμοποιησα αρκετα ραδιοφωνο και mp3. Θα το κοιταξω ξανα συντομα.

 

Real racing 3 παιζει σε σας?

Link to comment
Share on other sites

Σε ipod, htc desire z, creative zen x-fi μια χαρα ακουγονται τα ακουστικα που εχω :)

Αρα η συσκευη "φταιει" στην προκειμενη περιπτωση.

 

Ισως κανω και λαθος, γιατι δε χρησιμοποιησα αρκετα ραδιοφωνο και mp3. Θα το κοιταξω ξανα συντομα.

 

Real racing 3 παιζει σε σας?

 

ναι παιζει:),αλλαξε ακουστικα:),περιεργιες των κινητων,αλλα παιζουν καλα ,αλλα οχι..κ στο s3 τα ιδια ειχα

να πάρου samsung λέου,να σώσ την κεφαλή μ!!,

μα δε μ' αφήνει η htc που έχω στο..ε:Xε..στη ψχ μ!

Link to comment
Share on other sites

Εχω ακομη τη μανισια ζελατινα(πριστασια οθονης).

Αυριο θα βαλω αυτη που κανει δωρο το minideal. Κολλαει καλα η να μην μπω στον κοπο???

 

Επισης, φοραει του 987 ε? Για να παραγγειλω απ το ebay 2 3 να βρισκονται

 

Το παραπανω?

 

Επισης ειναι ασφαλης η φορτιση με τον φορτιστη του htc desire z?

 

 

Εχω παθει πλακα με την μπαταρια! ΑΤΕΛΕΙΩΤΗ ειναι!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Έχει δοκιμάσει κανείς με την Rom Minideal 103 αν παίζει το email με exchange server? Εμένα μου τα δείχνει αλλά όταν πατάω να μπω μέσα, σκάει... Δεν υπάρχει αυτό το θέμα με τις official 103 αλλά και με 104 που δοκίμασα

My moral in life is simple, you treat me good, and i'll definitely treat you better... and vise versa of course!!! :respect:

Pocophone F1 6/128 Gb

Link to comment
Share on other sites

Πως μπορουμε να αλλαξουμε το recovery? Κατεβασα το img και το προγραμμα mobileunclebαλλα δεν ξερω πως το κανουμε update?
Link to comment
Share on other sites

Έχει δοκιμάσει κανείς με την Rom Minideal 103 αν παίζει το email με exchange server? Εμένα μου τα δείχνει αλλά όταν πατάω να μπω μέσα, σκάει... Δεν υπάρχει αυτό το θέμα με τις official 103 αλλά και με 104 που δοκίμασα
σβήσε το exchange και εγκατέστησέ το ξανά από το apk που θα βρεις στα gapps πακέτα

Πως μπορουμε να αλλαξουμε το recovery? Κατεβασα το img και το προγραμμα mobileunclebαλλα δεν ξερω πως το κανουμε update?
πέτα τ αρχείο στην κάρτα μνήμης χύμα και πήγαινε στο update recovery. Πρέπει να χεις πρόσβαση root
Link to comment
Share on other sites

Παιδια γεια σας,λεω να το παραγγειλω σημερα απο minideal.τι ακριβως να ζητησω απο αυτους?Να εχει Ελληνικα?να ειναι root?

Τι ακριβως να τους γραψω-ζητησω?

Ειμαι λιγο ασχετος με το θεμα,για αυτο ρωταω και εσας που το εχεται παρει τι τους ζητησατε εσεις.

Και κατι αλλο,δεν διαβαζω καποιο προβλημα σχετικα με το κινητο,οποτε αποφασισα να αγοραζω αυτο σε σχεση με το lenovo A830 που κοιταγα.Ποια η γνωμη σας σχετικα?Αξιζει περισσοτερο τπ zte?

Σας ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

σβήσε το exchange και εγκατέστησέ το ξανά από το apk που θα βρεις στα gapps πακέτα

 

Μάλλον ήταν αργά και νυσταζες :-D γιατί το Email.apk και Exchange2.apk δεν είναι μέσα στο gapps... Το είχα διορθώσει ήδη, πήρα αυτά από την official Rom και έπαιξε αμέσως... άλλο ρώτησα, αν είχε και άλλος το ίδιο θέμα?

My moral in life is simple, you treat me good, and i'll definitely treat you better... and vise versa of course!!! :respect:

Pocophone F1 6/128 Gb

Link to comment
Share on other sites

σβήσε το exchange και εγκατέστησέ το ξανά από το apk που θα βρεις στα gapps πακέτα

 

Μάλλον ήταν αργά και νυσταζες :-D γιατί το Email.apk και Exchange2.apk δεν είναι μέσα στο gapps... Το είχα διορθώσει ήδη, πήρα αυτά από την official Rom και έπαιξε αμέσως... άλλο ρώτησα, αν είχε και άλλος το ίδιο θέμα?

 

Αυτός ήταν ο λόγος που δεν δούλευε? :p δεν ασχολήθηκα και πολύ μόλις είδα ότι δεν δούλευε έβαλα το MailDroid. Θα το δοκιμάσω αυτό που λες :)

Samsung Note 3 White :( RIP (Σπασμένη οθόνη)

Microsoft Lumia 640XL

Xiaomi Redmi Note 4 3/64

Pipo w2

Link to comment
Share on other sites

Πάρε αυτά τα 2 απο την official , άλλαξε τα permission και κανε restart να το δει, μετά παιζει τέλεια.

My moral in life is simple, you treat me good, and i'll definitely treat you better... and vise versa of course!!! :respect:

Pocophone F1 6/128 Gb

Link to comment
Share on other sites

ειμαι αναμεσα στο Amoi N828 vs Jiayu G3S vs ZTE V967S ποιο προτεινεται για αγορα?

 

To ZTE V967S φυσικα....μιας και σε αυτο το τοπικ ειμαστε...κια εγω αυτι θα παρω...χαχαχαχ!!

Link to comment
Share on other sites

ειμαι αναμεσα στο Amoi N828 vs Jiayu G3S vs ZTE V967S ποιο προτεινεται για αγορα?

Εξαρτάται τι διάσταση οθόνης θες. Σαν κατασκευή, τα N828 kai G3s είναι ποιοτικότερα, κι επίσης έχουν καλύτερη κάμερα κι οθόνη

Link to comment
Share on other sites

Εξαρτάται τι διάσταση οθόνης θες. Σαν κατασκευή, τα N828 kai G3s είναι ποιοτικότερα, κι επίσης έχουν καλύτερη κάμερα κι οθόνη

 

καλυτερη οθονη ανεξαρτητως των διαστασεων ποιο εχει?

Link to comment
Share on other sites

καλυτερη οθονη ανεξαρτητως των διαστασεων ποιο εχει?

Jiayu G3s .

Link to comment
Share on other sites

σβήσε το exchange και εγκατέστησέ το ξανά από το apk που θα βρεις στα gapps πακέτα

πέτα τ αρχείο στην κάρτα μνήμης χύμα και πήγαινε στο update recovery. Πρέπει να χεις πρόσβαση root

 

Σε ευχαριστω gerdtauros2!!!!!

Link to comment
Share on other sites

παιδια βγηκε η 1,0,5 εχει καποια αλλαγη?

 

Πότε πρόλαβε κιόλας? Ακόμη την 1.03 φοράω χωρίς να έχω κανένα πρόβλημα.

Να την βάλεις να μας πεις διαφορές!

Samsung Note 3 White :( RIP (Σπασμένη οθόνη)

Microsoft Lumia 640XL

Xiaomi Redmi Note 4 3/64

Pipo w2

Link to comment
Share on other sites

Και με νεα τιμη πλεον...... Special Price: $154.99 στο minid......:X

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Μολις εγινε αγορα του Κινητου και απο εμενα.Ε ναι σε αυτην την τιμη πλεον ειναι κελεπουρι.....:p

Ευχαριστω τον φιλο mol για την βοηθεια που προσφερε.:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Εχει δοκιμάσει κανένας το wifi direct? Το δοκιμασία εγώ με ενα σ3. Και δεν μπόρεσαν να στειλω κανένα Αρχείο! Ενω συνδέθηκαν! Κάποια υπηρεσία λέει δεν έχουμε ενεργοποίηση
Link to comment
Share on other sites

Γιατι στην αρχη πεφτει η μπαταρια απο 100% στο 96% σε κατι λεπτα και χωρις χρηση?

Σημερα, απ τις 6 το πρωι, τωρα ειναι 93% χωρις πολυ χρηση.

 

Κατα τα αλλα η διαρκεια της δεν εχει πεσει καθολου!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...