Jump to content

ZTE V967S


jogatore
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ειναι και ψιλά ακριβότερο αν δεν κάνω λάθος. παίζει για εκεί κάποιος κωδικός;

μου διαφεύγει κάτι;

 

τα δωρα που δινει

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

δεν μπορω να δω την παραγγελια που ΠΟΥΘΕΝΑ εκτος απο το espeedpost.com σταλθηκε απο μινιντιλ με sweden post λογω της δευτερης μπαταριας προφανως... το παραδοξο ειναι οτι στην ιδια παραγγελια ηταν και μια θηκη μοφι η οποια παρα την ελλειψη αποθμεατος απο μινιντιλ και παρα την απεργισ (μου ειχαν στειλει ιμαιλ οτι δεν εχουν αλλες και θα πρεπει να περιμενω) ειναι εδω και δυο μερες dispatched? τι σ***α γινεται?
Link to comment
Share on other sites

Αυτο που το ειδες φιλε μου?

 

Από απάντηση της Joyce σε email αλλά και στο site τους σε ερωτήσεις-απαντήσεις στα reviews κάποιων κινητών

Link to comment
Share on other sites

δεν μπορω να δω την παραγγελια που ΠΟΥΘΕΝΑ εκτος απο το espeedpost.com σταλθηκε απο μινιντιλ με sweden post λογω της δευτερης μπαταριας προφανως... το παραδοξο ειναι οτι στην ιδια παραγγελια ηταν και μια θηκη μοφι η οποια παρα την ελλειψη αποθμεατος απο μινιντιλ και παρα την απεργισ (μου ειχαν στειλει ιμαιλ οτι δεν εχουν αλλες και θα πρεπει να περιμενω) ειναι εδω και δυο μερες dispatched? τι σ***α γινεται?

και εγώ 09/10 εκανα την παραγελλία και μου εμφανίζει το ιδιο, εάν σου αλλάξει το στατους κανε εναν κόπο και πες μου :)

 

δεν μιλαω για τοσο προσφατη παραγγελια!! μιλαω για 27-30 σεπτεμβριου που εκανα την παραγγελια

εσενα λογικο ειναι να μην φαινεταια ακομα

edit: μολις το εβγαλε dispatched στο directlink.com

Edited by giannis808
Link to comment
Share on other sites

λοιπον παιδια ,εκανα παραγγελια 2 τηλεφωνα απο το to2c.com στις 16-09-2013 και μου ηρθε σημερα(10-10-2013) το ενα απ τα δυο και μαλιστα μου ηρθε αυτο που εφυγε κατα τα λεγομενα τους μια εβδομαδα πιο αργα!!!το αλλο ειναι ακομα -κλεισιμο απο ips-:(.

το τηλεφωνο ειναι τελειο!!!!!

εκανα ενα βιντεο με το unboxing πως μπορω να το ανεβασω εδω να το δειτε??:O

ξερω οτι πρεπει να παω στο συνημενο και να το κανω επιλογη απο εκει αλλα ειναι 450 mb περιπου και δεν ξερω αμα ανεβει??

μηπως πρεπει να το κανω μετατροπη πρωτα ,και αν ναι σε τη μορφη??ευχαριστω!!!!!!

(:( η παραγγελια απο το hotinbuy τη φαγαμε τη σφαιρα !!!:( ,θα κανω μαλον αυριο claim στο paypal!! )

Link to comment
Share on other sites

το μπουμπουνισα και εγώ από to2c τελικά.

μακαρι ολα να πανε καλα και να παραλάβουμε όλοι γρηγορα.

Link to comment
Share on other sites

δεν μιλαω για τοσο προσφατη παραγγελια!! μιλαω για 27-30 σεπτεμβριου που εκανα την παραγγελια

εσενα λογικο ειναι να μην φαινεταια ακομα

edit: μολις το εβγαλε dispatched στο directlink.com

 

Γιατί τα αναζητείτε σε διάφορα site;

Μόνο μέσω singpost δεν έπρεπε να είναι ορατό;

Edited by validus
Orange San Francisco AMOLED 512MB
Link to comment
Share on other sites

Γιατί τα αναζητείτε σε διάφορα site;

Μόνο μέσω singpost δεν έπρεπε να είναι ορατό;

 

Ylυπαρχουν κ αλλα σαιτ για τραξινγκ που καποιες φορες μπορει να φανουν κλτρ... Επισης το δικο μ δεν σταλθηκε μεσω sing post alla swedenpost

Link to comment
Share on other sites

Από απάντηση της Joyce σε email αλλά και στο site τους σε ερωτήσεις-απαντήσεις στα reviews κάποιων κινητών

 

Τωρα τι να σου πω,ασες φορες μιλησα μαζι τους παντα για 1 χρονο μου ελεγαν εγγυησηγγια το zte τουλαχιστον.

Το εχεις το email απο αυτους??

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Επανέρχομαι για το θέμα της μπαταρίας που έγραψα χθές(νομίζω). Για να φρεσκάρω λίγο για όσους δεν θυμούνται, ήταν η πρώτη κανονική χρήση με smart rom και δεν είχα καθόλου καλά αποτελέσματα.

Στη δεύτερη πλήρες φόρτιση πάνε όλα καλά, το ποιο πιθανό ήταν να είχε "σκαλώσει" κάποια εφαρμογή και να έτρωγε τη μπαταρία.

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

παιδια σημερα παραλαβα απο http://www.etotalk.com . το τηλεφωνο ειναι πολυ καλο και το site επισης.οτι παρηγγειλα απο extra ηρθαν κανονικα και η τιμη 119.99 δολαρια και με δωρακια.εχτες ειδα οτι το ανεβασαν 10 δολαρια και το πηγαν 129.99.εμεινα ευχαριστημενος απο την αγορα.πολυ καλο το κινητο..:) Edited by jordan681971
Link to comment
Share on other sites

Επανέρχομαι για το θέμα της μπαταρίας που έγραψα χθές(νομίζω). Για να φρεσκάρω λίγο για όσους δεν θυμούνται, ήταν η πρώτη κανονική χρήση με smart rom και δεν είχα καθόλου καλά αποτελέσματα.

Στη δεύτερη πλήρες φόρτιση πάνε όλα καλά, το ποιο πιθανό ήταν να είχε "σκαλώσει" κάποια εφαρμογή και να έτρωγε τη μπαταρία.

 

Το real racing κολλαει στο δικο μου

Link to comment
Share on other sites

παιδια σημερα παραλαβα απο http://www.etotalk.com . το τηλεφωνο ειναι πολυ καλο και το site επισης.οτι παρηγγειλα απο extra ηρθαν κανονικα και η τιμη 119.99 δολαρια και με δωρακια.εχτες ειδα οτι το ανεβασαν 10 δολαρια και το πηγαν 129.99.εμεινα ευχαριστημενος απο την αγορα.πολυ καλο το κινητο..:)

Αυτοί από ότι φαίνεται εκεί, χρεώνουν μέχρι και το ... κουτί που το στέλνουν !!! :p

Ανέβασαν την τιμή, χρεώνουν τα πάντα και έκοψαν και τα δώρα!!

Καλύτερα να πεθάνεις όρθιος παρά να ζήσεις γονατιστός !!!.
Link to comment
Share on other sites

Από αυτούς που παραγγείλατε από to2c με ποιόν τρόπο ζητήσατε να συμπεριλάβουν ελληνικά στην ρομ?

Κατά την παραγγελία δεν βρήκα κάποιο σημείο που να αφήνεις σχόλια...

 

Εφ'όσον έχεις κάνει την παραγγελεία, μπορείς να στείλεις σχόλια κ ερωτήσεις, είτε μέσα στην σελίδα του προϊόντος στο κάτω μέρος, είτε σε αυτήν την σελίδα: http://www.to2c.com/contacts/, είτε με email στο: to2c.com@gmail.com.

Πάντως εγω δεν χρειάστηκε να ζητήσω να συμπεριλάβουν ελληνικά στην rom, γιατί στην σελίδα του, αναφέρει οτι θα έχει γίνει root, gapps και θα είναι πολύγλωσσο αναφέροντας και όλες τις γλώσσες.:happy:

[ATTACH]36519[/ATTACH]

Link to comment
Share on other sites

Το real racing κολλαει στο δικο μου

Τι εννοείς ότι κολλάει? Δεν παίζει καθόλου ή σου κάνει τίποτα περίεργα?

Έχω την έκδοση 3 1.3.5 και μου την έκανε δώρο ο πλούσιος θείος μου.

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

μια ερώτηση παιδιά: αν περάσει το 45 ήμερο που δίνει περιθώριο η PAYPAL για να κάνεις dispute και δεν το κάνω, μετά υπάρχει περίπτωση να πάρω επιστροφή χρημάτων?
Link to comment
Share on other sites

θα μπορουσε καποιος να βοηθησει; Το κινητο δε μπορει να συνδεθει με τιποτα στο ιντερνετ μεσω της Q. Σε αλλα κινητα μου ερχοταν μηνυμα με τις ρυθμισεις μολις εβαζα την καρτα και ολα καλα. Τι φταιει και δε λεει να συνδεθει; :-(

 

ΥΓ. Ευτυχως φαινεται να εβγαλα ακρη. Επρεπε να προσθεσω χειροκινητα νεο APN

Edited by axel12p
Link to comment
Share on other sites

ενα βιντεακι απο το πως ηρθε το κινητο απο to2c.com!!! ολα καλα και το τηλεφωνο για τα λεφτα του, απλα δεν υπαρχει!!!!:D

Link to comment
Share on other sites

ωραίο βιντεάκι φίλε μου και ωραία παρουσίαση,να σε ρωτήσω κάτι μια κοπέλα που γελάει ,είναι η κόρη σου?
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...