Jump to content

ZTE V967S


jogatore
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

επειδη στο ebay δε βρισκω θηκες,εκανα αναζητηση για το v987 και μου φαινονται πανομοιοτυπα.τι λετε?εκει εχει αρκετες επιλογες
Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

πας στο My account κανε login και τσέκαρε τις παρραγγελίες σου

 

κανονικά θέλει πληρωμή και κατόπιν place order για να καταχωρηθεί η παραγγελία...

log in στο παυπαλ να υποθεσω η στο to2c.com?

και δεν καταλαβα αν δεν εχω κανει παραγγελια πως θα πληρωσω anyway που να κανω place order μετα ?

Link to comment
Share on other sites

επειδη στο ebay δε βρισκω θηκες,εκανα αναζητηση για το v987 και μου φαινονται πανομοιοτυπα.τι λετε?εκει εχει αρκετες επιλογες

http://www.ebay.com/itm/230954926594?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649

http://www.ebay.com/itm/251312572232?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

Τις παρήγγειλλα εχθές .... :)

Καλύτερα να πεθάνεις όρθιος παρά να ζήσεις γονατιστός !!!.
Link to comment
Share on other sites

log in στο παυπαλ να υποθεσω η στο to2c.com?

και δεν καταλαβα αν δεν εχω κανει παραγγελια πως θα πληρωσω anyway που να κανω place order μετα ?

 

Από ότι έχεις γράψει φαίνεται ότι δεν έχει ολοκληρωθεί η συναλλαγή σου (θα έπρεπε να φαίνεται και στο PayPal και στον λογαριασμό σου στο site).

Iσως μπλόκαρε κάτι στην διαδικασία πληρωμής ή δεν σου ενέκρινε η κάρτα σου την χρέωση.

Link to comment
Share on other sites

log in στο παυπαλ να υποθεσω η στο to2c.com?

και δεν καταλαβα αν δεν εχω κανει παραγγελια πως θα πληρωσω anyway που να κανω place order μετα ?

 

Ναι στο to2c.com υπάρχουν αναλυτικά οι παραγγελίες σου έως τώρα και η κατάσταση τους και γενικά όλες οι πληροφορίες.

 

από το λογαριασμό στο Paypal θα δεις τι λεφτά έχεις στείλει που και πότε.

εσπρεσοσυζητήσεις www.e-spresso.gr
Link to comment
Share on other sites

Από ότι έχεις γράψει φαίνεται ότι δεν έχει ολοκληρωθεί η συναλλαγή σου (θα έπρεπε να φαίνεται και στο PayPal και στον λογαριασμό σου στο site).

Iσως μπλόκαρε κάτι στην διαδικασία πληρωμής ή δεν σου ενέκρινε η κάρτα σου την χρέωση.

 

δηλαδη εννοεις να ξανακανω παραγγελια ξαναπληρωσω ? μηπως βρεθω με δυο κινητα ?

εντωμεταξυ αυτο το μαγαζι ειναι συνεχως απο το πρωι offline για να μιλησω μαζι τους μηπως εχουν καμια αργια εκει κανα τσουναμι!!

και στην τραπεζα που πηρα τωρα μου ειπαν πως δεν εχω χρεωθει τιποτε ουτε εχουν δεσμευτει χρηματα

μηπως πριν ξαναπαραγγειλω να ρωτησω πρωτα αυτους?

 

αυτο το μαγαζι διαβασα σε προηγουμενα post ειναι αξιοπιστο λενε?!

Link to comment
Share on other sites

δηλαδη εννοεις να ξανακανω παραγγελια ξαναπληρωσω ? μηπως βρεθω με δυο κινητα ?

εντωμεταξυ αυτο το μαγαζι ειναι συνεχως απο το πρωι offline για να μιλησω μαζι τους μηπως εχουν καμια αργια εκει κανα τσουναμι!!

και στην τραπεζα που πηρα τωρα μου ειπαν πως δεν εχω χρεωθει τιποτε ουτε εχουν δεσμευτει χρηματα

μηπως πριν ξαναπαραγγειλω να ρωτησω πρωτα αυτους?

 

αυτο το μαγαζι διαβασα σε προηγουμενα post ειναι αξιοπιστο λενε?!

 

στα ξαναλέω στο to2c θα δεις τη κατάσταση:

 

Recent Orders

View All

Order # Date Ship To Order Total Status

100002738 9/30/13 ΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧ $136.99 Processing View Order | Reorder

100001124 9/17/13 ΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧ $139.99 Complete View Order | Reorder

 

στο paypal θα δεις τι έχεις πληρώσει:

 

My recent activity - Last 7 days (Sep 23, 2013-Sep 30, 2013)

 

Type Name/Email Payment status Details Order status/Actions Gross

Select record 0 Sep 29, 2013 Payment To

XXXXX

 

Completed

Details Payment To.... XXS2630XXXXX2625 -$136.99 USD

εσπρεσοσυζητήσεις www.e-spresso.gr
Link to comment
Share on other sites

 

αυτες βρηκα και γω,αρα ειχα δικιο,μας κανουν!ωραιος,ευχαριστω!

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω απαντες ολοκληρωθηκε η παραγγελια με e-mail και απο μαγαζι και απο παυπαλ. τελος

ελπιζω μονο να μην το πληρωσω δυο φορες με το μπερδεμα

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω απαντες ολοκληρωθηκε η παραγγελια με e-mail και απο μαγαζι και απο παυπαλ. τελος

ελπιζω μονο να μην το πληρωσω δυο φορες με το μπερδεμα

 

μπορεις να δεις μπαινοντας στις αγορες σου στο paypal τι συναλλαγες εχεις κανει τον τελευταιο καιρο,εξ αλλου αν ολοκληρωθει μια συναλλαγη σε ενημερωνει με μεηλ το paypal.

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω απαντες ολοκληρωθηκε η παραγγελια με e-mail και απο μαγαζι και απο παυπαλ. τελος

ελπιζω μονο να μην το πληρωσω δυο φορες με το μπερδεμα

 

Μάλλον μετά το PayPal σε ξανά πέταξε στο site για να επιλέξεις τον τρόπο με τον οποίο θα σου αποσταλεί...εκεί μάλλον κάπου έγινε το λάθος.εκανες αυτό το βήμα? Όπως και να έχει όμως όλα καλά. Με το καλό να σου ρθει

Link to comment
Share on other sites

Το κινητό δείχνει value for money ειδικά επειδή είναι ZTE.. 2 ΕΡΩΤΉΣΕΙΣ

Η 2η σιμ δεν μου χρειάζεται. Επιβαρύνει?

Επίσης έχουν ανακοινώσει αν θα πάρει το νέο Ανδροιδ? Μπαταρία θέλει 4 ώρες φόρτιση διάβασα??? :confused:

Link to comment
Share on other sites

Το κινητό δείχνει value for money ειδικά επειδή είναι ZTE.. 2 ΕΡΩΤΉΣΕΙΣ

Η 2η σιμ δεν μου χρειάζεται. Επιβαρύνει?

Επίσης έχουν ανακοινώσει αν θα πάρει το νέο Ανδροιδ? Μπαταρία θέλει 4 ώρες φόρτιση διάβασα??? :confused:

 

Το κντ ειναι vfm φιλε μου επειδη κανει παπαδες με ελαχιστο κοστος.....εαν δεν την θες βγαινει εκτος........απο αδειο θελει καποιο χρονο να φουλαρει.......αλλα αμα φουλαρει αδειαζη εκνευριστικα αργα........φοραει κοστομιες,oποτε εαν θελει ο εκαστοτε dev φτιαχνει και με την ....πιο....νεα rom.

Καλημερα.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

ποσα παλικαρια ειναι απο εδω που το εχουν παραγγειλει απο hotinbuy?

Εγώ και μου είπαν ότι θα ταχυδρομηθεί στις 4/10 λόγω Εθνικής εορτής. :)

Καλύτερα να πεθάνεις όρθιος παρά να ζήσεις γονατιστός !!!.
Link to comment
Share on other sites

ποσα παλικαρια ειναι απο εδω που το εχουν παραγγειλει απο hotinbuy?

 

Me too, σε μένα έδωσαν tracking number πάντως... δεν ξέρω αν έφυγε η με πρόλαβε η εορτή :ninja:

Link to comment
Share on other sites

φιλε ποτε παραγγειλες και σου εδωσαν tracking number?
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

δηλαδη εννοεις να ξανακανω παραγγελια ξαναπληρωσω ? μηπως βρεθω με δυο κινητα ?

εντωμεταξυ αυτο το μαγαζι ειναι συνεχως απο το πρωι offline για να μιλησω μαζι τους μηπως εχουν καμια αργια εκει κανα τσουναμι!!

και στην τραπεζα που πηρα τωρα μου ειπαν πως δεν εχω χρεωθει τιποτε ουτε εχουν δεσμευτει χρηματα

μηπως πριν ξαναπαραγγειλω να ρωτησω πρωτα αυτους?

 

αυτο το μαγαζι διαβασα σε προηγουμενα post ειναι αξιοπιστο λενε?!

 

Έχουν αργία! Μέχρι 4 του μήνα υπολειτουργούν όλα τα κινέζικα καταστήματα, αν δείς και στο ebay πολλοί κινέζοι πωλητές είναι away μέχρι 4/10

Link to comment
Share on other sites

ποια ειναι τα values για ακουστικο και μεγαφωνο που πρεπει να βαλουμε για το v967s?
Xiaomi Mi8 Global 6/128 Xiaomi.eu Dev Rom
Link to comment
Share on other sites

Εγώ τα έχω βάλει τέρμα 160 και 255 στο level 6 και για να είμαι ειλικρινής δε με ικανοποιεί πλήρως η ένταση του ήχου.Ειναι πιο χαμηλό το ηχείο απο το w7s μου
Link to comment
Share on other sites

για το ακουστικο τοσο πολυ?εγω απλα θελω να το ρυθμισο γιατι κατι φορες μπουκωνει η τριζει που το εχω στο 2 επιπεδο για το ακουστικο ποιο πολυ με νοιαζει..ο gerstauros για το v970 ειχε δωσει ποιο χαμηλα values..
Xiaomi Mi8 Global 6/128 Xiaomi.eu Dev Rom
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μετα τις 4/10 ξανα θα δουλεψουν οι κινεζοι και εγω εχω παραγγειλει απο Τ2c.com μου εδωσαν tracking στις 23/9 singpost και χθες μόλις φανηκε με destination code NL ( Nenderlands...) :lol: γενικα μην αγχωνεστε ,παντως εχουμε πεσει πανω στους κινεζους και παραγγελνουμε αραδα ,δεν καναμε ρε σεις ενα group buy να παρει ο διαλος ..:lol:

Χρηστο (@bbbb) για sms τι χρησιμοποιεις ? ,γιατι αυτο που εχει επανω η 1.0.5 ειναι για τα μπαζα...:happy:

Pipo M9 (RileyROM 2.6.4) - ZTE V967S (1.0.5) - Xiaomi RedMi 1S (MIUI V7 5.8.27)-Xiaomi Redmi 2 (MIUI V7 5.8.27)-Xiaomi Redmi Note 2 (MIUI V7 6.4.28)
Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν δεν έχω την 1.05 αλλά την smart v1.1 http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2429645 με την οποία ακόμη δεν κατάφερα να συνδέσω ως αφαιρούμενο δίσκο στο pc την κάρτα μνήμης αλλά δε με απασχολεί ιδιαίτερα και έτσι δεν αλλάζω την ρομ.Εφαρμογή μηνυμάτων έχω την default της ρομ και 160 χαρακτήρες με το gravitybox.Το ίδιο θα έκανα αν είχα την v1.05

για το ακουστικο τοσο πολυ?εγω απλα θελω να το ρυθμισο γιατι κατι φορες μπουκωνει η τριζει που το εχω στο 2 επιπεδο για το ακουστικο ποιο πολυ με νοιαζει..ο gerstauros για το v970 ειχε δωσει ποιο χαμηλα values..

To ακουστικό δε το πείραξα.Μόνο το μεγάφωνο πείραξα

Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...