Jump to content

ZTE V967S


jogatore
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδια σημερα δεν ξερω εβαλα το κινητο σε safe mode!!!ω ναι εχει και απο αυτο!!το πως δεν ξερω απλα εγινε!δεν ξερω αν γενικα σας εχει τυχη παλι σε android εμενα πρωτη φορα!!ισως επειδη εχει μουρλαθει στην τουμπα ολη την ωρα!!(μου το εχουν ματιασει η αληθεια ειναι!!!:lol::lol:

 

μολις μαρτυρησες οτι ειναι ΚΑΙ ανθεκτικο!!! τι ειναι το safe mode?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Το μόνο που δεν φαίνεται να λειτουργεί είναι η προγραμματισμένη αφύπνιση....θα την ξαναδοκιμάσω όμως.

Mε την 1.03 που δοκίμασα,λειτουργεί κανονικά.Δοκίμασε να απενεργοποιήσεις απο ρυθμίσεις--->προσβασιμότητα την γρήγορη εκκίνηση

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω προβλημα με το θρι τζι.ειναι ολη την ωρα ανοιχτο και αμα δεν το κανω εως αυριο θα χρεωθω και αλλο.ξερετε πως το απενεργοποιω;α και παω να κατεβασω καποιες εφαρμογες απο googleplay και μου λεει για καποα δικαιωματα εφαρκογης η κατι τετοιο και δεν τα κατεβασα.εκανα βλακια η μπορει να γινει κατι ετσι ωστε να μην μου το βγαζει αυτο;
Link to comment
Share on other sites

Φίλε άμα στις ρυθμίσεις--->διαχειριση σιμ--->συνδεση δεδομενων γράφει απενεργοποιηση θα ειναι κλειστο και δεν χρεώνεσαι.Πάνω στη μπαρα όμως θα συνεχίσει να γράφει 3G που σημαινει ότι το κινητό σου έχει σύνδεση σε 3g δίκτυο και δεν σημαίνει ότι χρεώνεσαι.Οταν έχεις ανοιχτά τα δεδομένα και χρεώνεσαι πάνω απο τις μπάρες σήματος θα εμφανιστεί ένα πολύ μικρό 3g και όταν υπάρχει κίνηση δεδομένων θα βλέπεις άσπρα βελάκια πάνω στη μπάρα σήματος και ενα μικρό γράμμα H.Δηλαδή με ανοιχτά δεδομενα και κλειστό wifi θα βλέπεις ένα μεγάλο 3G και ένα μικρό.Με κλειστά δεδομένα,μόνο μεγάλο 3G

Για το play store τώρα.Την πρωτη φορά που θα το ανοιξεις θα σου ζητήσει να αναβαθμίσει το hangouts που ουσιαστικά ειναι το παλιό google talk και επειδή θέλει κάποια πράγματα ακόμη για να δουλέψει,σε ενημερώνει για τις νέες αυτές άδειες

Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

1.0.5 αυτην εχω

 

νομιζω με την 1.0.5 δεν μπορεις να το κλεισεις. Ομως για ποιο λογο να χρεωθεις?

Edit: Εγω εχω Cosmote και εχω στειλει END DAY για να μην χρεωνομουν θελω να το ενεργοποιησω για να χρησιμοποιω το 0.facebook . Χωρις να χρεωνομαι για την αυτοματη συνδεση απο τις εφαρμογες που ειναι 1 ευρω την μερα.

Edited by chourdis
Link to comment
Share on other sites

νομιζω με την 1.0.5 δεν μπορεις να το κλεισεις. Ομως για ποιο λογο να χρεωθεις?

Edit: Εγω εχω Cosmote και εχω στειλει END DAY για να μην χρεωνομουν θελω να το ενεργοποιησω για να χρησιμοποιω το 0.facebook . Χωρις να χρεωνομαι για την αυτοματη συνδεση απο τις εφαρμογες που ειναι 1 ευρω την μερα.

 

στο δικο μου το κινητο (οχι το ζτε ακομα ενα χουαγουει) εχει επιλογη στο ποτε να κανουν οι εφαρμογες ενημερωσεις... το εχω βαλει να κανουν μονο με γουαιφαι και γλυτωσω οποιαδηποτε χρεωση... το εχεις και στο ζτε αυτο?

Link to comment
Share on other sites

στο δικο μου το κινητο (οχι το ζτε ακομα ενα χουαγουει) εχει επιλογη στο ποτε να κανουν οι εφαρμογες ενημερωσεις... το εχω βαλει να κανουν μονο με γουαιφαι και γλυτωσω οποιαδηποτε χρεωση... το εχεις και στο ζτε αυτο?

 

δεν το εχω ψαξει εγω το εχω απενεργοποιησει απο οταν ειχα το Neo V... Μολις μου τελιωσει η καρτα θα το δοκιμασω :p

Link to comment
Share on other sites

δεν το εχω ψαξει εγω το εχω απενεργοποιησει απο οταν ειχα το Neo V... Μολις μου τελιωσει η καρτα θα το δοκιμασω :p

 

χαχαχα οκε!! εχω στον browser φορτωμενο μονιμα το 0. και απο χρομ μπαινω σε οτι αλλο θελω απο wifi

Link to comment
Share on other sites

Επειδη δεν βγαζω ακρη με την καρτα εβαλα τροπο πλρωμης Western Union.Εκανα καλα η βλακεια?Ειναι να το εμπιστευσε το μαγαζι?Αυτο που δεν καταλαβαινω ειναι οτι η WU θελει ενα 3% μαλλον για προμηθεια.Στην παραγγελια ομως μου γραφει

Subtotal $136.99

Shipping & Handling $0.00

Discount -$4.11

Grand Total $132.88

Γιατι αφαιρουν 4,11?

Ποιο ειναι το ποσο που πρεπει να πληρωσω?

Link to comment
Share on other sites

Επειδη δεν βγαζω ακρη με την καρτα εβαλα τροπο πλρωμης Western Union.Εκανα καλα η βλακεια?Ειναι να το εμπιστευσε το μαγαζι?Αυτο που δεν καταλαβαινω ειναι οτι η WU θελει ενα 3% μαλλον για προμηθεια.Στην παραγγελια ομως μου γραφει

Subtotal $136.99

Shipping & Handling $0.00

Discount -$4.11

Grand Total $132.88

Γιατι αφαιρουν 4,11?

Ποιο ειναι το ποσο που πρεπει να πληρωσω?

 

δεν ξερω τι παιζει με το αν ειναι αξιοπιστοι με τις καρτες παντως με τις παραγγελιες και την εξυπηρετηση ειναι και με το παραπανω... το ποσο που θα πληρωσεις ειναι 133 δολλαρια που αντιστοιχει σε 100 ευρω περιπου... δεν ξερω γτ σου αφαιρεσαν 4 δολλαρια...

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι σε διλημμα...Και τα λ7 στη WU που τα βαζω?Εχουν καποιο καταστημα στην Αθηνα?

 

δεν εχω ιδεα αν εχουν ή οχι στην αθηνα... αλλα δεν μπορει να μην εχουν!!

Link to comment
Share on other sites

Να σαι καλα!Εχει γινει σειριαλ το θεμα με την καρτα.Θα παω αυριο να βαλω τα λ7 αν βρω καταστημας WU και ο θεος βοηθος:worry:
Link to comment
Share on other sites

Να σαι καλα!Εχει γινει σειριαλ το θεμα με την καρτα.Θα παω αυριο να βαλω τα λ7 αν βρω καταστημας WU και ο θεος βοηθος:worry:

 

λογικα απο κει που κανεις αναληψη στο ατμ που λογικα πας κανεις και καταθεση στην καρτα... αλλα δεν ειμαι σιγουρος

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω τι παιζει με το αν ειναι αξιοπιστοι με τις καρτες παντως με τις παραγγελιες και την εξυπηρετηση ειναι και με το παραπανω... το ποσο που θα πληρωσεις ειναι 133 δολλαρια που αντιστοιχει σε 100 ευρω περιπου... δεν ξερω γτ σου αφαιρεσαν 4 δολλαρια...
επειδή όλοι όταν πληρώνεις με western union ή moneygram κλπ, κάνουν έκπτωση (που στην πράξη είναι το 3.5% που τους κρατάει το paypal fee όταν πληρώνεις με paypal)

Ειμαι σε διλημμα...Και τα λ7 στη WU που τα βαζω?Εχουν καποιο καταστημα στην Αθηνα?
Σε 100άδες συναλλαγματήρια, και πολλές τράπεζες, δηλαδή σχεδόν παντού
Link to comment
Share on other sites

ΜΕΣΩ PAYPAL ΠΛΗΡΩΣΕ

 

δεν μπορει να συνδεσει την wu με το πειπαλ... προσπαθησε λεει πολλες φορες

Link to comment
Share on other sites

wu και Paypal ειναι διαφορετικοι τροποι πληρωμης. με το Paypal εισαι καλλυμενος σε περιπτωση στραβης παντως
Link to comment
Share on other sites

wu και Paypal ειναι διαφορετικοι τροποι πληρωμης. με το Paypal εισαι καλλυμενος σε περιπτωση στραβης παντως

 

ισχυει απολυτα

Link to comment
Share on other sites

Ναι το ξερω οτι ειναι προτιμοτερο με paypal απο οτι με WU αλλα με την καρτα που εχω,εχω φαει κολλημα δυστυχως...Ελπιζω να μη γινει καποια σταβη.Εξαλλου εχω κανει την παραγγελια.Ειναι ευκολο να κανω ακυρωση και να παω να βγαλω μια απο Κυπρου η Πειραιως prepaid?
Link to comment
Share on other sites

Ναι το ξερω οτι ειναι προτιμοτερο με paypal απο οτι με WU αλλα με την καρτα που εχω,εχω φαει κολλημα δυστυχως...Ελπιζω να μη γινει καποια σταβη.Εξαλλου εχω κανει την παραγγελια.Ειναι ευκολο να κανω ακυρωση και να παω να βγαλω μια απο Κυπρου η Πειραιως prepaid?

 

νομιζω οτι ναι ειναι ευκολο να ακυρωσεις την παραγγελια... εγω την αγορα απο πριπειντ κυρπου την εκανα και εγινε αμεσως και πανευκολα... αν και οτι ηταν να δουν το εχουν ηδη δει οποτε...

Link to comment
Share on other sites

Ναι το ξερω οτι ειναι προτιμοτερο με paypal απο οτι με WU αλλα με την καρτα που εχω,εχω φαει κολλημα δυστυχως...Ελπιζω να μη γινει καποια σταβη.Εξαλλου εχω κανει την παραγγελια.Ειναι ευκολο να κανω ακυρωση και να παω να βγαλω μια απο Κυπρου η Πειραιως prepaid?
http://www.piraeusbank.gr/el/idiotes/kartes/propliromenes-kartes/winbank-webuy
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...