Jump to content

Samsung Galaxy S4 (I9505)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 11,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδιά μπορώ να συνδέσω το κινητό μέσω καλωδίου mhl σε τηλεόραση που υποστηρίζει ανάλυση μέχρι 720p
Link to comment
Share on other sites

Μπα. Το δοκίμασα και γύρισα τη γλώσσα στα αγγλικά αλλά τίποτα. Οι μπάρες εκεί.

Δεν πήγαινε σε εσένα η αγγλική γλώσσα :(

Στον Άκη πήγαινε

 

MDM η MDN ειναι νεοτερη γιατι μπερδευτηκα τωρα

Η νεότερη είναι η γερμανικη XXUBMEA

 

Mdn νεώτερη νομίζω. Αλλά βλέπεις ήθελα ελληνικής αντιπροσωπείας. Την τύφλα μου.

MDM=MDN έχουν ακριβώς το ίδιο changelog

H γερμανικη XXUBMEA είναι η πιο καινούργια

Edited by afilopou

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Περνά την γερμανική κ όλα καλά. Κ εγω ελληνικό έχω κ του έβαλα την γερμανική. Τους έχουμε που τους έχουμε στο κεφάλι μας ας τους έχουμε κ στην ρόμ.
Link to comment
Share on other sites

Για τον φιλο με τις μπαρες !

Πατα πανω σε μια φωτο και κανε crop και μετα save file.. Φυγε μετα απο το galery και κανε reboot. Ασχετη η διαδικασια που σου λεω να κανεις, αλλα θα δεις οτι στα καπακια θα ξεκωλησει.. Αν οχι (?) Ξανα γραψε μας και θα σου πω κατι διαφορετικο μετα, που θα το στρωσει 100% !

 

Τίποτα. Αλλα μην μου πεις για hard reset. Οσο για την γερμανική θα ήθελα να την βάλω αλλα δεν θέλω να πειραχτει ο counter. Είπα και εγώ μια φορά να μην ρουταρω. Μωρε τα θέλει ο κ@λ@ς του.

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχει νοημα αυτο που λες... Αν την βαλεις την prerooted απλα μετα τρεχεις ενα triangle away και εισαι κομπλε με το counter...
Μάριος...
Link to comment
Share on other sites

Τίποτα. Αλλα μην μου πεις για hard reset. Οσο για την γερμανική θα ήθελα να την βάλω αλλα δεν θέλω να πειραχτει ο counter. Είπα και εγώ μια φορά να μην ρουταρω. Μωρε τα θέλει ο κ@λ@ς του.

τοσο κακο ειναι ενα hard reset?

:thanks:
Link to comment
Share on other sites

Δεν εχει νοημα αυτο που λες... Αν την βαλεις την prerooted απλα μετα τρεχεις ενα triangle away και εισαι κομπλε με το counter...

 

Το ίδιο έκανα και στα προηγούμενα galaxy. Αλλα μεγάλωσα και είπα να τα αφήσω ήσυχα. Να παίρνω μόνο ota updates κλπ..τέλος πάντων. Καμμιά άλλη ιδέα;;

Υγ..καλό το hard reset αλλα ποιος το ξανά στήνει μου λες;;

Link to comment
Share on other sites

Μήπως η φωτογραφία δεν είναι αποθηκευμένη στο κινητό αλλά σε κάνα box-dropbox και για αυτό δεν σου δίνει από εκεί την επιλογή για διαγραφή;
Link to comment
Share on other sites

Μήπως η φωτογραφία δεν είναι αποθηκευμένη στο κινητό αλλά σε κάνα box-dropbox και για αυτό δεν σου δίνει από εκεί την επιλογή για διαγραφή;

Ολες ειναι στην κάρτα.

Link to comment
Share on other sites

Εγω παιδες που εχω την ΑΜΕ2 τι εχω???δεν την βρηκα καπου...!!!

 

Έχει ακριβώς το ίδιο changelog με MDM και MDN.Απλά την έχουν δώσει λίγο πιο μετά

http://samsung-updates.com/device/?id=GT-I9505

 

τοσο κακο ειναι ενα hard reset?

 

Για κάποια παιδιά είναι.Ούτε εγώ ήθελα ειδικά χθές να κάνω hard reset

 

@bolek7 Δες την απαντηση του φιλου

 

Το ίδιο έκανα και στα προηγούμενα galaxy. Αλλα μεγάλωσα και είπα να τα αφήσω ήσυχα. Να παίρνω μόνο ota updates κλπ..τέλος πάντων. Καμμιά άλλη ιδέα;;

Υγ..καλό το hard reset αλλα ποιος το ξανά στήνει μου λες;;

 

 

Μήπως η φωτογραφία δεν είναι αποθηκευμένη στο κινητό αλλά σε κάνα box-dropbox και για αυτό δεν σου δίνει από εκεί την επιλογή για διαγραφή;

Μπερδευτήκαμε στη μετάφραση.

Ο Δημήτρης (skoj) έχει θέμα με το Gallery γιατί δεν του φεύγουν οι μπάρες (πάνω-κάτω)

Ο Άκης (akizaki) αναρωτιόταν γιατί δεν του εμφανίζει τη "Διαγραφή" στο Gallery,αλλά αυτό το βρήκαμε.Αν το τηλέφωνο έχει ελληνικά δεν εμφανίζει τη λέξη

Edited by afilopou

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Έχει ακριβώς το ίδιο changelog με MDM και MDN.Απλά την έχουν δώσει λίγο πιο μετά

http://samsung-updates.com/device/?id=GT-I9505

 

 

 

Για κάποια παιδιά είναι.Ούτε εγώ ήθελα ειδικά χθές να κάνω hard reset

 

το ρωταω απλως επιδη δεν ξερω...π.χ υπαρχει περιπτωση να δημιουργησει καποιο προβλημα στην συσκευη? η απλα δεν θελουν για το στησιμο απο την αρχη ?

:thanks:
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα.

Γράφω εδώ γιατί εσείς μπορείτε να μου δώσετε μια απάντηση .

έχω το ι9500 απο UAE (αραβικά εμιράτα).

Είδα σήμερα στο http://samsung-updates.com/region/?region=MBC

οτι υπάρχει firmware γερμανικό για το ι9500.

1 )Είναι αλήθεια ???

2) πως γίνετε αφού στην Γερμανία υπάρχει μόνο το ι 9505 ???

3) και αν ναι ,μπορώ να το κατεβάσω ??

4) και αν το κατεβάσω και το εγκαταστήσω θα πρέπει να το ξαναστήσω απο την αρχή ,, δλδ θα γίνει κάτι σαν format ???

Σας υπερευχαριστώ εκ των προτέρων .

samsung is the winner
Link to comment
Share on other sites

γιατί μου γράφει πως η υπηρεσία αναβάθμισης λογισμικού δεν είναι διαθέσιμη και να δοκιμάσω μέσω kies ; Υπάρχει όντως κάποια αναβάθμιση; Εντωμεταξύ το kies είναι για τα πανηγύρια, ούτε το κινητό δεν αναγνωρίζει όταν το συνδέω!
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα.

Γράφω εδώ γιατί εσείς μπορείτε να μου δώσετε μια απάντηση .

έχω το ι9500 απο UAE (αραβικά εμιράτα).

Είδα σήμερα στο http://samsung-updates.com/region/?region=MBC

οτι υπάρχει firmware γερμανικό για το ι9500.

1 )Είναι αλήθεια ???

2) πως γίνετε αφού στην Γερμανία υπάρχει μόνο το ι 9505 ???

3) και αν ναι ,μπορώ να το κατεβάσω ??

4) και αν το κατεβάσω και το εγκαταστήσω θα πρέπει να το ξαναστήσω απο την αρχή ,, δλδ θα γίνει κάτι σαν format ???

Σας υπερευχαριστώ εκ των προτέρων .

 

Αμα αναφερεσαι στο τελευταιο firmware to ΜΕΑ...ειναι μονο για το 9505

 

γιατί μου γράφει πως η υπηρεσία αναβάθμισης λογισμικού δεν είναι διαθέσιμη και να δοκιμάσω μέσω kies ; Υπάρχει όντως κάποια αναβάθμιση; Εντωμεταξύ το kies είναι για τα πανηγύρια, ούτε το κινητό δεν αναγνωρίζει όταν το συνδέω!

 

Μην ασχολεισαι με kies.

περασε το update μεσω odin.

 

:!: Από Ομάδα Διαχείρισης

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε την Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή την Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνύματος.

Edited by Superuser
Συνένωση Μηνυμάτων
Link to comment
Share on other sites

Παιδια συγνωμη αν εχει απαντηθει ηδη. Θα αρχισω να διαβαζω το θεμα απο την αρχη, αλλα εχω μια πρωτη ερωτηση.

Υπαρχει καποιος τροπος να δω το παρεχομενο σημα στην καθε περιοχη ? (αν εχει 3G ή οχι ?)

Εγω το μονο που βλεπω ειναι η ισχυς του σηματος...

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μια ερωτηση..Οι χαρτες για την πλοηγηση,στο i9505 που θα αγοραστει απο ελληνικο καταστημα,ειναι καποια διαδικασια συγκεκριμενη που πρεπει να κανεις ωστε να τους φορτωσεις,η υπαρχουν ηδη εγκατεστημενοι?

galaxy Κ zoom - white

Samsung galaxy s8 - black

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ποιο ιντερνετ χρησιμοποιειτε? Τον chrome ή της samsung? Υπερτερει καποιος? Ευχαριστω

εγω χρησιμοποιω τον chrome!τον θεωρω πολυ πιο γρηγορο απο τον ''μαμα''

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S4 (I9505)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...