Jump to content

Samsung Galaxy S4 (I9505)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Guest maklovinsam
καλησπερα σας,πριν λιγο παρελαβα το σ4 κ ολα μια χαρα,απλα εχω μια αποροια..(χαζη ερωτηση).εκει που κουμπωνει επανω στην συσκευη το καλωδιο του φορτιστη,το mιcro ucb μπαινει καπως ανετα μεσα,κανει παντως κανονικα κλικ,ενω στο σ3 που ειχα εμπαινα πιο σφηκτα μεσα.δεν νομιζω να εχει θεμα ε?σας ευχαριστω κ παλι κ καλο σας απογευμα. Edited by maklovinsam
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 11,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Βάλτο και αγγελία. Μήπως κάποιος έχει λευκό κ θέλει μαύρο :)

 

Πλακα πλακα εγω εχω λευκο και θα ηθελα μαυρο....γι'αυτο και αλλαξα το καπακι σε μαυρο,ετσι για να μου φυγει το αχτι :p

Beauty Lies In The Eyes Of The Beholder
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα

1.Παταω *#0228# και δεν μπορω βλεπω την θερμοκρασια.Σε ποιο σημειο την γραφει?

2.Πως κανω screen shot!!!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα

1.Παταω *#0228# και δεν μπορω βλεπω την θερμοκρασια.Σε ποιο σημειο την γραφει?

2.Πως κανω screen shot!!!

 

1)Διαβασε το FAQ http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=365151

2) How to take a screenshot on a Galaxy S4

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Γνωρίζει κάποιος αν υπάρχει τρόπος να παρθεί πλήρες Back Up στο Galaxy S4 δηλ σαν το image που παίρνουμε στα Windows ( όλες οι εγκατεστημένες εφαρμογές με τις ρυθμίσεις τους ).Ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Γνωρίζει κάποιος αν υπάρχει τρόπος να παρθεί πλήρες Back Up στο Galaxy S4 δηλ σαν το image που παίρνουμε στα Windows ( όλες οι εγκατεστημένες εφαρμογές με τις ρυθμίσεις τους ).Ευχαριστώ.

 

Nandroid backup...Βεβαια θελει root ετσι?

Μάριος...
Link to comment
Share on other sites

Ενα πραγμα εχω να πω.μετα την αναβάθμιση το κιν κολλάει και μου εχει σπασει τα νεύρα. . Ασε που οταν το εχω 4g το σημα δεν υπαρχει..ενώ οταν ειναι 3g το σημα ειναι μια χαρα..εχει κανενας τετοιο θεμα??
«Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ»
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια, μηπως κανεις ξερει πως να μεταφερω τα videos που χω τραβηξει απο το Σ4 στον υπολογιστη? συνδεω το UsB αλλα μου δειχνει μονο τις φωτο και πρεπει γενικα να αδειασω χωρο απο τη συσκευη μ!
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια, μηπως κανεις ξερει πως να μεταφερω τα videos που χω τραβηξει απο το Σ4 στον υπολογιστη? συνδεω το UsB αλλα μου δειχνει μονο τις φωτο και πρεπει γενικα να αδειασω χωρο απο τη συσκευη μ!

 

που τα εχεις σωσει?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μετά τις τελευταίες αναβαθμίσεις πως τα πάει το κινητό όσων αφορά τα θεματάκια που είχε με lag και υπερθέρμανση;
Link to comment
Share on other sites

ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΟΧΟΣ ΕΝΟΣ SAMSUNG GALAXY S4 ΤΟ ΕΧΩ ΠΕΡΙΠΟΥ 3 ΜΗΝΕΣ Κ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΩ ΤΟ ΕΞΗΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΟΥ ΣΒΗΝΕΙ ΣΤΑ ΞΑΦΝΙΚΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΞΑΝΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΗΣΕΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΣΥΝΔΕΣΟ ΣΤΟ ΡΕΥΜΑ,ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ????ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
Link to comment
Share on other sites

ειναι γνησιο τηλεφωνο? Αν ναι χαλαλι τα 600 ευρω..:mad:

Οτι και να συμβαινει τα παιδια εδω γνωμες θα σου πουν. Πηγαινετο εκει που το αγορασες να στο αλλαξουν η φτιαξουν..

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μετά τις τελευταίες αναβαθμίσεις πως τα πάει το κινητό όσων αφορά τα θεματάκια που είχε με lag και υπερθέρμανση;

 

λοιπον μετα απο μια βδομαδα που το εχω στα χερια μου και ενω το εχω συνεχεια στην εξηκονομηση ενεργειας μερικες φορες οπως το κραταω νιωθω υπερβολικη ζεστη στα δακτυλα μου το εχω δει αρκετες φορες 40 + κελσιου ενω σχεδον μονιμα ειναι στους 35 κελσιου νομιζω πολυ ζεστο ειναι συνεχεια οσο για τα lag κανει μερικα ευτυχως σε ανεκτα επιπεδα...... οριακα..... ηδη σκευτομαι για καστομ ρομ.....

Link to comment
Share on other sites

ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΟΧΟΣ ΕΝΟΣ SAMSUNG GALAXY S4 ΤΟ ΕΧΩ ΠΕΡΙΠΟΥ 3 ΜΗΝΕΣ Κ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΩ ΤΟ ΕΞΗΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΟΥ ΣΒΗΝΕΙ ΣΤΑ ΞΑΦΝΙΚΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΞΑΝΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΗΣΕΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΣΥΝΔΕΣΟ ΣΤΟ ΡΕΥΜΑ,ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ????ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

 

λογικα προβλημα με την μπαταρια

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως παω πολυ καλα απο θερμοκρασια.πολυ καλυτερα απο s3 σε σημειο που με εκπλησει

HTC HD2 (best of the best)

HTC EVO 3D

SAMSUNG GALAXY S3/ S4

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

 

Προσπαθώ εδώ κ αρκετή ώρα να εγκαταστήσω το ΚΙΕΣ αλλά διαρκώς λέει το απίστευτο, ότι το pc μου ΔΕΝ είναι συνδεδεμένο στο ιντερνετ! Μη ρωτάτε τώρα πώς κάνω browsing αυτή τη στιγμη... Υπάρχει κάποιο γνωστό conflict με το κιες;

:respect: στον gkalen και τις rom του!
Link to comment
Share on other sites

λοιπον μετα απο μια βδομαδα που το εχω στα χερια μου και ενω το εχω συνεχεια στην εξηκονομηση ενεργειας μερικες φορες οπως το κραταω νιωθω υπερβολικη ζεστη στα δακτυλα μου το εχω δει αρκετες φορες 40 + κελσιου ενω σχεδον μονιμα ειναι στους 35 κελσιου νομιζω πολυ ζεστο ειναι συνεχεια οσο για τα lag κανει μερικα ευτυχως σε ανεκτα επιπεδα...... οριακα..... ηδη σκευτομαι για καστομ ρομ.....

 

Παντως και εγω μετα την τελευταια αναβαθμιση βλεπω lag στην κυλιση κυριως που δεν εβλεπα.Εκανα επαναφορα εγοστασιακων και το στησα απ την αρχη και βλεπω μια ψιλοβελτιωση....

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Παντως και εγω μετα την τελευταια αναβαθμιση βλεπω lag στην κυλιση κυριως που δεν εβλεπα.Εκανα επαναφορα εγοστασιακων και το στησα απ την αρχη και βλεπω μια ψιλοβελτιωση....

 

H τελευταια αναβαθμιση της Samsung δεν ειναι καλη...εχει προβληματα.

εγω δεν την εχω βαλει.

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε να κάνεις ένα factory reset και να περάσεις με odin την τελευταία έκδοση και αν με χωρίς να έχεις τίποτα μέσα δεν στρώσει τότε δοκίμασε μια άλλη μπαταρία .Αν και πάλι δεν διορθωθεί το πρόβλημα δεν βλέπω κάποια άλλη λύση από το να πρέπει να πάει στο service.
Οι αρνητικοί άνθρωποι μπορούν να σου ρουφήξουν πάρα πολύ γρήγορα την ενέργεια, όπως μπορούν να σου πάρουν και τα όνειρα!
Link to comment
Share on other sites

Εναλλακτικά το Titanium back up με έχει σώσει πολάκις φορές .
Οι αρνητικοί άνθρωποι μπορούν να σου ρουφήξουν πάρα πολύ γρήγορα την ενέργεια, όπως μπορούν να σου πάρουν και τα όνειρα!
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S4 (I9505)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...