Jump to content

Samsung Galaxy S4 (I9505)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Την ανάλυση που έχει η οθόνη φυσικά (1080x1920)!

 

Καλυτερα βαλε 2160x1920 ωστε να καθεται σωστα και σε landscape ;-) ...τα site παντως την αναλυση που σ πα δινουν για wallapaper...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 11,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ναι, αν θέλει κινούμενο φόντο είναι η ανάλυση που είπες. Αν θέλει σταθερό φόντο είναι αυτή που είπα εγώ.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Νίκος

Πρώην Super Moderator του «παλιού» καλού myphone.

Link to comment
Share on other sites

Αν το κάνεις μέσω KIES δεν θα χάσεις τίποτα αλλά πάντα είναι καλή ιδέα να κρατάμε ένα Backup!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Νίκος

Πρώην Super Moderator του «παλιού» καλού myphone.

Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο ισχύει αλλά δεν το ανέφερα επειδή είπες ότι δεν σου κάνει OTA.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Νίκος

Πρώην Super Moderator του «παλιού» καλού myphone.

Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο ισχύει αλλά δεν το ανέφερα επειδή είπες ότι δεν σου κάνει OTA.

 

μου γραφει πιο συγκεκριμενα να δοκιμασω αργοτερα η μεσω kies..

γι αυτο ρωτησα υποθετω πως καποια στιγμη θα γινεται..:O

διαφορετικα θα μπω απο κανονικο λαπτοπ..:D

ευχαριστω παρα πολυ για την βοηθεια!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

οταν με το καλο κανω update πρεπει να κανω backup για να μην χασω τιποτα ?

 

 

εκανα εγω

δε χανεις τιποτα ουτε καν ρυθμισεις ουτε μηνυματα!!!

Link to comment
Share on other sites

Μου εμφανιζει στις φωτογραφιες μετα απο back up φωτο που ειχα στειλει μεσω hangout,θελω να τις διαγραψω κ δεν μπορω,δεν βγαζει διαγραφη!πως μπορω να τις διαγραψω???
Link to comment
Share on other sites

Μου εμφανιζει στις φωτογραφιες μετα απο back up φωτο που ειχα στειλει μεσω hangout,θελω να τις διαγραψω κ δεν μπορω,δεν βγαζει διαγραφη!πως μπορω να τις διαγραψω???

 

Μπαίνεις στο Google+ με τα στοιχεία σου και πας στο μενού με τις φωτογραφίες όπου και σου δίνεται η δυνατότητα να διαγράψεις . Μετά την διαγραφή δεν θα εμφανίζονται στην gallery.

Samsung Galaxy S7 Edge 32GB Titanium Silver

Φιλικά, Σταύρος :)

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!!!

εχω κανει ξανα την ιδια ερωτηση αλλα δεν βρηκα αυτο που θελω οποτε ρωταω ξανα.. :O

μια εφαρμογη να ερχονται τα email απευθειας?

εχω gmail οτι εφαρμογη κ να εβαλα τα email ερχονται μετα απο παρα πολυ ωρα... :( :(

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά έχω πρόβλημα καθορισμού προεπιλεγμένων εφαρμογών. Όταν πατάω ένα λινκ με ρωτάει με ποιο browser να το ανοίξω. Αν και του ορίζω να χρησιμοποιεί την ίδια εφαρμογή κάθε φορά, όποτε ξαναπάω σε λινκ με ξαναρωταει με ποια εφαρμογή να το ανοίξει. Το έχει αντιμετωπίσει κανείς;

 

καλημερα!!!!

εχω κανει ξανα την ιδια ερωτηση αλλα δεν βρηκα αυτο που θελω οποτε ρωταω ξανα.. :O

μια εφαρμογη να ερχονται τα email απευθειας?

εχω gmail οτι εφαρμογη κ να εβαλα τα email ερχονται μετα απο παρα πολυ ωρα... :( :(

Εγώ χρησιμοποιώ maildroid και μου έρχονται αμέσως.

Edited by Morfie
Αντώνης.
Link to comment
Share on other sites

Architekt θα το συνδεσω μεσω kies γιατι ota δεν μου το δινει. Παρατηρησες καμια διαφορα? Το καλο θα ηταν να εκανα factory reset πριν την περασω για να ειναι καθαρο αλλα λυπαμαι τον κοπο μου και τα downloads μου...
Link to comment
Share on other sites

Τα αρχεία φωτογραφίας με ήχο που τραβάει το κινητό. Πώς μπορώ να τα ακούσω στο pc. Βρίσκω το αρχείο της εικόνας αλλά πουθενά το αρχείο του ήχου.Είναι ενσωματωμένος ο ήχος στο αρχείο jpg ? Και αν ναι πως μπορώ να το ακούσω?
Link to comment
Share on other sites

Τα αρχεία φωτογραφίας με ήχο που τραβάει το κινητό. Πώς μπορώ να τα ακούσω στο pc. Βρίσκω το αρχείο της εικόνας αλλά πουθενά το αρχείο του ήχου.Είναι ενσωματωμένος ο ήχος στο αρχείο jpg ? Και αν ναι πως μπορώ να το ακούσω?

 

Aπο οσο γνωριζω προς το παρον γινεται μονο στο κινητο και οχι στο pc. Εκτος αν υπαρχει καποιο προγραμμα εξτρα που το κανεις playback στο pc.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά έχω πρόβλημα καθορισμού προεπιλεγμένων εφαρμογών. Όταν πατάω ένα λινκ με ρωτάει με ποιο browser να το ανοίξω. Αν και του ορίζω να χρησιμοποιεί την ίδια εφαρμογή κάθε φορά, όποτε ξαναπάω σε λινκ με ξαναρωταει με ποια εφαρμογή να το ανοίξει. Το έχει αντιμετωπίσει κανείς;

Δοκίμασε το Default App Manager Lite απο το play για ορισμό προεπιλογών , .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Απλά να σας αναφέρω ότι εχω ελέγξει 10 τηλέφωνα τα 6 εχουν το θεμα τα σέρβις των καταστημάτων μου είπαν οτι δύσκολα θα το δεχτούν στην εταιρεία γιατί ειναι κάτω απο συνθήκες ιδιαίτερες για να φανεί

αλλά εγώ θα το πάω και αν μου πούνε οχι θα τους το ταϊσω

Link to comment
Share on other sites

παιδια δεν ξερω τι εγινε με το τηλ και το μονο που μπορω να κανω ειναι μπω σε download mode ! τι κανω ?
Link to comment
Share on other sites

Πέρασε όπως είσαι το firm μέσω odin λογικά θα σου ανοίξει.
Οι αρνητικοί άνθρωποι μπορούν να σου ρουφήξουν πάρα πολύ γρήγορα την ενέργεια, όπως μπορούν να σου πάρουν και τα όνειρα!
Link to comment
Share on other sites

μου βγαζει Fail !!!!

Τρέξε το odin ως διαχειρηστη ,και άλλαξε θύρα usb . Αν δεν κάνεις δουλειά ετσι μπες σε recovery και κανε wipe data /factory .

Είσαι με stock ή custom rom ;

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά έχω πρόβλημα καθορισμού προεπιλεγμένων εφαρμογών. Όταν πατάω ένα λινκ με ρωτάει με ποιο browser να το ανοίξω. Αν και του ορίζω να χρησιμοποιεί την ίδια εφαρμογή κάθε φορά, όποτε ξαναπάω σε λινκ με ξαναρωταει με ποια εφαρμογή να το ανοίξει. Το έχει αντιμετωπίσει κανείς;

 

 

Εγώ χρησιμοποιώ maildroid και μου έρχονται αμέσως.

 

Θα το δοκιμάσω κ αυτό .. :(

Κάτι άλλο χωρίς πειράξω κάτι στο τηλ μου βγάζει μια επιλογή όταν κατεβάζω την μπάρα εφαρμογές σε εξέλιξη κάτι τέτοιο κ έχει ότι έχω ανοίξει πως το αφαιρώ ? Το εμφάνισε μόνο του ξαφνικά.... :O

Link to comment
Share on other sites

Το υπόλοιπο το τρώει το λειτουργικό Johnny.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S4 (I9505)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...