Jump to content

Samsung Galaxy S4 (I9505)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

 

Επισης τρεχει και σε αλλους συνεχεια η μουσικη του google play χωρις φυσικα να την εχουν επιλεξει?

 

Και εγώ το ίδιο θέμα είχα και την πάγωσα με το titanium

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 11,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Συνεχως μου ζηταει launcher καθε φορα που το κλεινω παρολο που επιλεγω "παντα".

 

Επισης τρεχει και σε αλλους συνεχεια η μουσικη του google play χωρις φυσικα να την εχουν επιλεξει?

 

Αυτό με τον launcher το είχα πάθει και εγώ. Νομίζω απεγκατέστησα τον nova και τον ξαναπέρασα και δεν μου το ξανά έκανε από τότε.

 

Ναι τρέχει συνέχεια!

Link to comment
Share on other sites

Συνεχως μου ζηταει launcher καθε φορα που το κλεινω παρολο που επιλεγω "παντα". Καπου ειχε αναφερθει νομιζω εδω μεσα αλλα δεν το βρισκω.

Επισης τι ειναι αυτη η βλακεια που μου βγαζει για τις εφαρμογες συνεχεια? Και αυτο να σημειωσω οταν κανω restart. Δεν ειχα δωσει βαση τοσο καιρο αλλα αρχισε να μου την δινει στα νευρα αυτο το παραμυθι.

 

Επισης τρεχει και σε αλλους συνεχεια η μουσικη του google play χωρις φυσικα να την εχουν επιλεξει?

Κανε απεγκατάσταση την εφαρμογή της Εθνικής Τράπεζας και θα είσαι οκ.

Link to comment
Share on other sites

ειχε κανεις αλλος θεμα με την κεραια?γιατι εδω και 2 μερες δεν μου πιανει πολυ σημα..και την μιση μερα ειμαι και με απαγορευτικο..[/quote

 

και σε εμενα... οταν βαζω lte 4g το σημα παει στο μισο,, οταν βαζω για wcdma to σημα ειναι καλο..

 

 

σορρυ που δεν το διευκρινισα αλλα οχι δεν εννοω το 3g..κανονικο σημα(και κατα συνεπεια ουτε 3g)..την μιση μερα ειμαι με απαγαορευτικο...δεν μπορω ουτε κλησεις να κανω μια στο τοσο..μεσα στο σπιτι και δεν εχει σημα...παιζει να φταει η σιμ(την πηγα σε καταστημα τις wind και μου την εκανα microsim,η παιζει να φταει το κινητο?

Link to comment
Share on other sites

Κανε απεγκατάσταση την εφαρμογή της Εθνικής Τράπεζας και θα είσαι οκ.

 

Wtf παιζει να φταιει αυτο; Και εγω εχω το ιδιο προβλημα με το launcher...

Μάριος...
Link to comment
Share on other sites

Ναι παιδια αυτο με την Εθνικη τραπεζα ειναι

Τους ειχα στειλει και εμαιλ

Στειλτε αν δεν βαριεστε μηπως το φτιαξουν πιο γρογορα

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις παιδιά, θα το διαπιστώσω και ο ίδιος μιας και το τσίμπισα από σκρουτζομάγαζο...

 

 

 

Να λέμε πάλι καλά που υπάρχουν κι αυτά τα μαγαζάκια και γλυτώνουμε τα γ@/τικα που θέλουν οι αλυσίδες...

 

Περιμένω πως και πως να φύγουν τα γυναικόπαιδα για να το τεστάρω/σετάρω με την ησυχία μου...;)

 

Χμμ... Αγγελία το μήλο και αλλαγή άβαταρ...

 

Τα γαμ....... α που λες, δεν τα ζητάνε οι αλυσίδες αλλά η Samsung hellas

Link to comment
Share on other sites

μπορω οταν γραφω ενα μηνυμα πχ να αλλαξω πληκτρολογιο χωρις να μπενω στις ρυθμισεις?
υπογραφή εκτός ορίων
Link to comment
Share on other sites

μπορω οταν γραφω ενα μηνυμα πχ να αλλαξω πληκτρολογιο χωρις να μπενω στις ρυθμισεις?

 

Ναι.

Όταν πας να γράψεις, πάνω στη μπάρα δεξιά σου εμφανίζει το εικονίδιο του πληκτρολογίου πατώντας πάνω του σου δίνει ότι άλλα πληκτρολόγια έχεις ενεργά και επιλέγεις ;)

Xiaomi Mi5 White 32GB
Link to comment
Share on other sites

μπορω οταν γραφω ενα μηνυμα πχ να αλλαξω πληκτρολογιο χωρις να μπενω στις ρυθμισεις?

 

Σείρε το δάχτυλο πάνω στο κουμπί του διαστήματος και αλλάζει η γλώσσα.

Link to comment
Share on other sites

Ναι.

Όταν πας να γράψεις, πάνω στη μπάρα δεξιά σου εμφανίζει το εικονίδιο του πληκτρολογίου πατώντας πάνω του σου δίνει ότι άλλα πληκτρολόγια έχεις ενεργά και επιλέγεις ;)

 

Ευχαριστώ πολύ Ρεβέκκα.:) Δεν το είχα δει τόσο καιρό:rolleyes:

Edited by dimitris15
υπογραφή εκτός ορίων
Link to comment
Share on other sites

Σείρε το δάχτυλο πάνω στο κουμπί του διαστήματος και αλλάζει η γλώσσα.

 

Δεν ήθελα αλλαγή γλώσσας αλλά πληκτρολογίου. Ευχαριστώ παντως:)

υπογραφή εκτός ορίων
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να βρω ελληνικά για το πληκτρολόγιο για sms email κτλ.Πρεπει να κατεβάσω κάποιο πακέτο γλωσων?

 

Edit:Βρέθηκε η λύση ήθελε ενημέρωση πακέτων γλωσων.

Edited by GalaxyNote
Λάζαρος..
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ Ρεβέκκα.:) Δεν το είχα δει τόσο καιρό:rolleyes:

 

Και έγραψα από λάθος "δεξιά" ενώ είναι αριστερά της οθόνης αλλά χαίρομαι που το είδες.

Xiaomi Mi5 White 32GB
Link to comment
Share on other sites

Τα μηνύματα περί επίσημης αναβάθμισης μεταφέρθηκαν στο κατάλληλο θέμα. Παρακαλώ προσέχετε πού γράφετε...

Επίσης έγινε εκκαθάριση σε κάποια μηνύματα που έχουν απαντηθεί στο επισημασμένο θέμα [ΔΙΑΒΑΣΕ ΠΡΙΝ ΡΩΤΗΣΕΙΣ], το οποίο εννοεί ακριβώς αυτό που λέει. ;):ninja:

- Alex
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει προβλημα με την συγκεκριμενη εφαρμογη.Εαν διαβασεις τα σχολια των χρηστων στο Google Play θα καταλαβεις.Εμενα μου πηρε ενα μηνα να το καταλαβω.
Link to comment
Share on other sites

Κανε απεγκατάσταση την εφαρμογή της Εθνικής Τράπεζας και θα είσαι οκ.

 

 

Wtf παιζει να φταιει αυτο; Και εγω εχω το ιδιο προβλημα με το launcher...

 

 

Ναι παιδια αυτο με την Εθνικη τραπεζα ειναι

Τους ειχα στειλει και εμαιλ

Στειλτε αν δεν βαριεστε μηπως το φτιαξουν πιο γρογορα

 

απιστευτο... κ ομως αυτο εφταιγε...

dsg ftw! :cool:

 

@Jordan@

Link to comment
Share on other sites

Δεν ήθελα αλλαγή γλώσσας αλλά πληκτρολογίου. Ευχαριστώ παντως:)

 

Φαντάζομαι χρησιμοποιείς κάποιο third party πληκτρολόγιο. Γιατί λοιπόν από τις ρυθμίσεις δεν καταργείς το στοκ?

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

Να κάνω μια ερώτηση άμα θέλω να βγαλω ολα τα καλούδια της samsung air gesture κτλ δλδ να απελευθέρωσω χώρο απο τα 9gb που καταλαμβανουν ολα αυτα τι πρέπει να κάνω;; πρέπει να περάσω κάποια rom που δεν τα έχει;; αλλα ποια;;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Μόλις το αγόρασα και παρατήρησα ότι όταν το κοιτάω από το πλάι και βλέπω το καθρεφτισμα του φωτός βλέπω κάτι σαν νερά επάνω στην επιφάνεια της οθόνης. Σαν να έχει ζελατίνα και να μην να μην έχει κολλήσει σωστά. Η οθόνη και τα χρώματα είναι άψογη. Μόνο από το πλάι το βλέπω αυτό με . Έχει μήπως ξανά αναφερθεί κάτι τέτοιο?
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εδώ και δύο μέρες παρατήρησα ότι δε μου εμφανίζονται όλες οι επαφές μου που έχω συγχρονισμένες στο Google. Είτε παω στα contacts είτε στον dialer (χρησιμοποιώ dialer one) και αναζητήσω συγκεκριμένες επαφές δε μου βγαίνουν. Οι υπόλοιπες εμφανίζονται κανονικά. Να σημειώσω ότι έχω επιλεγμένο να μου εμφανίζονται όλες οι επαφές και επίσης να μου εμφανίζονται ακόμα και επαφές χωρίς τηλέφωνο. Επίσης αν παράδειγμα ψάχνω να βρω την επαφή ΜΑΡΙΑ ΤΆΔΕ ενώ στον dialer και στη λίστα των επαφών δεν εμφανίζεται, όταν στην εφαρμογή των επαφών πληκτρολογήσω ΜΑΡΙΑ τότε μου εμφανίζει όλες τις Μαρίες κανονικότατα... Τι διάολο συμβαίνει;;;;
Αντώνης.
Link to comment
Share on other sites

Να κάνω μια ερώτηση άμα θέλω να βγαλω ολα τα καλούδια της samsung air gesture κτλ δλδ να απελευθέρωσω χώρο απο τα 9gb που καταλαμβανουν ολα αυτα τι πρέπει να κάνω;; πρέπει να περάσω κάποια rom που δεν τα έχει;; αλλα ποια;;

 

xda αναζήτηση και βρες τα SuperClean και RomCleaner. Αλλιώς μπορείς να περάσεις και την prerooted slim

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

Eιμαι λιγο off topic μ αυτο που θα ρωτησω αλλα γνωριζουμε κανενα widget που να εναλλασει 2G-3G-4G?

Eχω για 2G-3G αλλα για εναλλαγη και των τριων δεν εχω βρει κατι...

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S4 (I9505)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...