Jump to content

[S4] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)


Superuser
 Κοινοποίηση

battery s4  

  1. 1. battery s4

    • 1
      0
    • 2
      0
    • 3
      0
    • 4
      0


Recommended Posts

βρε ernesto-ειπα λογικη τιμη και Ελληνικη αγορα.με εσκισες...:hypno:!!

βλεπω στον skoutz με 7,10,15 ευρω.αξιζουν αυτα ή μην τα παρω καθολου?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Αξιζουν μια χαρα.

Εχω βαλει σε κινητα φιλων από το ebay με 4-5 ευρω.

Απλα της spigen ειναι πάρα πολυ λεπτη

Link to comment
Share on other sites

http://www.spigen.com/brands/samsung/galaxy/galaxy-s4/galaxy-s4-screen-protector-glas-t-nano-slim-premium-tempered-glass.html

το καλυτερο στον κοσμο..δεν υπαρχει.το μονο κακο που δεν το βγαζει για το g2

 

Θα συμφωνησω απολυτα. Η αισθηση που δινει στην αφη ειναι ισως ανωτερη και απο το gorila glass του κινητου. Ειναι κατι σαν βελουδο.

Και επειδη το tempered glass δεν το αλλαζεις οπως τις μεμβρανες, αγοραζεις μια φορα το κορυφαιο και ξεμπερδευεις.

 

100% λοιπον συμφωνω. Δωσε κατι παραπανω, μια φορα και παρε το κορυφαιο.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

27 ευρω απο Amazon.de

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Δες και την Iloome.

Εγώ τη δική μου δεν την αλλάζω με καμία άλλη.Απίστευτη αίσθηση και καθαρότητα.Και μόλις 0,12mm πάχος...

[sIGPIC][/sIGPIC]deltahacker.gr Ελληνικό περιοδικό για το ethical hacking

Η αληθινή αξία ενός ανθρώπου φαίνεται στο πως φέρεται σε κάποιον, από τον οποίο δεν μπορεί να έχει κανένα όφελος

Link to comment
Share on other sites

Τίποτα :)

Και αναμένουμε (και ευχόμαστε) να έχεις και καλά νέα...

 

Μετα απο την αψογη επικοινωνια μεσω μαιλ και αμεση απαντηση του support της spigen,

πηρα discount code για να ξαναπαραγγειλω νεα nano slim screen protector (στα $18) και χωρις να χρειαστει να στειλω πισω τη σπασμενη οπως μου ζητησαν αρχικα...

Αν εξαιρέσεις οτι δεν σου δινουν καινουργια εντελως δωρεαν, αφου βεβαια καλυπτεσαι απο το προγραμμα αντικαταστασης 1 χρονου,

σε ολα τα υπολοιπα ηταν αψογοι!!!

Samsung Galaxy S4

Xiaomi redmi 3 note

Xiaomi redmi 3

Lenovo K3 note

Link to comment
Share on other sites

Μετα απο την αψογη επικοινωνια μεσω μαιλ και αμεση απαντηση του support της spigen,

πηρα discount code για να ξαναπαραγγειλω νεα nano slim screen protector (στα $18) και χωρις να χρειαστει να στειλω πισω τη σπασμενη οπως μου ζητησαν αρχικα...

Αν εξαιρέσεις οτι δεν σου δινουν καινουργια εντελως δωρεαν, αφου βεβαια καλυπτεσαι απο το προγραμμα αντικαταστασης 1 χρονου,

σε ολα τα υπολοιπα ηταν αψογοι!!!

Χαίρομαι τελικά που έγινε δουλειά.Το καλύτερο θα ήταν βέβαια να στη στείλουν τελείως δωρεάν, αλλά ε δεν πειράζει.Από το τίποτα καλό και αυτό.

Πρόσεξε μόνο μην την ξανασπάσεις :lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]deltahacker.gr Ελληνικό περιοδικό για το ethical hacking

Η αληθινή αξία ενός ανθρώπου φαίνεται στο πως φέρεται σε κάποιον, από τον οποίο δεν μπορεί να έχει κανένα όφελος

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια-για βοηθατε λιγο.

τωρα που επεσε η τιμη των s-view θηκων της samsung,σκεφτομαι να παρω μια.

βλεπω ομως,οτι ουσιαστικα το τηλεφωνο,ειναι εκτεθειμενο και σε περιπτωση πτωσης,θα παθει ζημια περιμετρικα.

σε σχεση δηλαδη με αυτην που φοραω ηδη https://www.skroutz.gr/s/3840696/Samsung-Protective-Cover-Light-Blue-i9190-Galaxy-S4-mini.html

το τηλεφωνο ειναι ουσιαστικα απροστατευτο.κανω λαθος..?

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια-για βοηθατε λιγο.

τωρα που επεσε η τιμη των s-view θηκων της samsung,σκεφτομαι να παρω μια.

βλεπω ομως,οτι ουσιαστικα το τηλεφωνο,ειναι εκτεθειμενο και σε περιπτωση πτωσης,θα παθει ζημια περιμετρικα.

σε σχεση δηλαδη με αυτην που φοραω ηδη https://www.skroutz.gr/s/3840696/Samsung-Protective-Cover-Light-Blue-i9190-Galaxy-S4-mini.html

το τηλεφωνο ειναι ουσιαστικα απροστατευτο.κανω λαθος..?

 

Έτσι ακριβώς!!! Είναι απαράδεκτο να αγοράζεις θήκη και αυτή να μην προστατεύει το κινητό! Ποιος ο λόγος τότε; Το μόνο που προστατεύει αυτή η θήκη είναι την οθόνη από υποτιθέμενες γρατζουνιές όταν το βάζεις σε κάποια τσέπη. Λέμε τώρα.

Απόστολος - SAMSUNG NOTE 9 128GB 960F DUAL Πορτογαλίας μαύρο- SAMSUNG NOTE 4 C μαύρο- GALAXY S4 MGA - SAMSUNG GALAXY S4 MINI MJ7 - SAMSUNG GALAXY TAB 10'' 5100 SLIM - XIAOMI REDMI NOTE 3 SE & HTC HD II ROM 1.66
Link to comment
Share on other sites

σημερα καταλαβα οτι το τηλεφωνο ειναι χυμα.αρα καθομαι στα αυγα μου..(?)

 

 

Ναι... μείνε με αυτήν που έχεις:)

Ζήσε την κάθε σου μέρα σαν να ήταν η τελευταία!

καποια στιγμή θα τα καταφέρεις....

 

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

κριμα γιατι μου αρεσει το book στυλακι.ευχαριστω παιδια...;)

 

μπορείς να ψάξεις κάτι σαν αυτό της spigen Galaxy S4 Case Slim Armor View

Cats are like Music:

It's foolish to try to explain their worth

to those who don't appreciate them :kitty:

Link to comment
Share on other sites

μπορείς να ψάξεις κάτι σαν αυτό της spigen Galaxy S4 Case Slim Armor View

 

 

50;;; ξεφεύγει πολύ η τιμή αν και όντως ωραία θηκούλα

Ζήσε την κάθε σου μέρα σαν να ήταν η τελευταία!

καποια στιγμή θα τα καταφέρεις....

 

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Μιας και αναφέρατε την Slim Armor View, βλέπω στο ebay πουλάει ένας από Ισπανία τη συγκεκριμένη στα 4,8 + 1,5 ευρώ μεταφορικά.(link).

Κατά 99% πρόκειται για κλώνο και όχι για την original.Ξέρει κανείς τι διαφορές έχουν;

Με δεδομένο οτι έχω στο δικό μου μια δερμάτινη με την οποία είμαι πολύ ευχαριστημένος, ήθελα να πάρω και μια Slim Armor,να της βγάλω το καπάκι και να την έχω στο κινητό με το back cover μόνο.Το πορτάκι που ανοιγοκλείνει είναι με πριτσίνια;Θα μπορέσω να τα ξηλώσω εύκολα χωρίς να κάνω ζημιά; Τι λέτε;

[sIGPIC][/sIGPIC]deltahacker.gr Ελληνικό περιοδικό για το ethical hacking

Η αληθινή αξία ενός ανθρώπου φαίνεται στο πως φέρεται σε κάποιον, από τον οποίο δεν μπορεί να έχει κανένα όφελος

Link to comment
Share on other sites

50;;; ξεφεύγει πολύ η τιμή αν και όντως ωραία θηκούλα

 

γι'αυτό και είπα κάποια σαν αυτήν και όχι αυτήν!!!! :p

Cats are like Music:

It's foolish to try to explain their worth

to those who don't appreciate them :kitty:

Link to comment
Share on other sites

Μιας και αναφέρατε την Slim Armor View, βλέπω στο ebay πουλάει ένας από Ισπανία τη συγκεκριμένη στα 4,8 + 1,5 ευρώ μεταφορικά.(link).

Κατά 99% πρόκειται για κλώνο και όχι για την original.Ξέρει κανείς τι διαφορές έχουν;

Με δεδομένο οτι έχω στο δικό μου μια δερμάτινη με την οποία είμαι πολύ ευχαριστημένος, ήθελα να πάρω και μια Slim Armor,να της βγάλω το καπάκι και να την έχω στο κινητό με το back cover μόνο.Το πορτάκι που ανοιγοκλείνει είναι με πριτσίνια;Θα μπορέσω να τα ξηλώσω εύκολα χωρίς να κάνω ζημιά; Τι λέτε;

 

Σίγουρα θα είναι πολυ υποδεέστερη ποιοτικά (χάλια δηλαδή, θα σπάει και μόνο που την κοιτάς :p ) γιατί δεν παίρνεις μια παρόμοια χωρίς καπάκι εφόσον δεν το θέλεις;

Ζήσε την κάθε σου μέρα σαν να ήταν η τελευταία!

καποια στιγμή θα τα καταφέρεις....

 

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
50;;; ξεφεύγει πολύ η τιμή αν και όντως ωραία θηκούλα

Σε δολαρια νομιζω οτι λεει,οποτε ειναι φθηνοτερη...θα την χτυπησω προσωπικα και δεν θα ασχοληθω με αλλες μια και εχω την ιδια αλλα χωρις το μπροστινο καπακι και ειναι απιστευτη,μια ερωτηση τωρα...το πισω καπακι απο την συσκευη μας το βγαζουμε;:Oεπισης ποσες μερες κανει να ερθει;θα την εχω πριν τις 9 αυγουστου που φευγω;

Edited by lagoudakis
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια-για βοηθατε λιγο.

τωρα που επεσε η τιμη των s-view θηκων της samsung,σκεφτομαι να παρω μια.

βλεπω ομως,οτι ουσιαστικα το τηλεφωνο,ειναι εκτεθειμενο και σε περιπτωση πτωσης,θα παθει ζημια περιμετρικα.

σε σχεση δηλαδη με αυτην που φοραω ηδη https://www.skroutz.gr/s/3840696/Samsung-Protective-Cover-Light-Blue-i9190-Galaxy-S4-mini.html

το τηλεφωνο ειναι ουσιαστικα απροστατευτο.κανω λαθος..?

 

Εγώ έχω πάρει μια sview της ITskins και αν δεν είναι ότι καλύτερο για προστασία είναι σαφώς καλύτερη από της Samsung. Μπαίνει όλο το κινητό μέσα, δεν είναι καπάκι. Ψάξε. Τη στο skroutz

---Θάνος---

Huawei Mate 20 Pro

Huawei Mediapad M3

Link to comment
Share on other sites

θα το αφησω οπως το εχω.η s-view μου ειχε καρφωθει,αλλα αφου αφηνει απροστατευτο το τηλεφωνο,ξενερωσα.

σας ευχαριστω ολους για τις συμβουλες και τις προτασεις σας..:D

Link to comment
Share on other sites

θα το αφησω οπως το εχω.η s-view μου ειχε καρφωθει,αλλα αφου αφηνει απροστατευτο το τηλεφωνο,ξενερωσα.

σας ευχαριστω ολους για τις συμβουλες και τις προτασεις σας..:D

 

και εγω με s view το εχω...δεν παθαινει τπτ αμα το προσεχεις..το παν ειναι η οθονη,οποτε και με την s view να σου πεσει κατω αν δεν ανοιξει τυχερος θα εισαι!!!

I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S4] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...