Jump to content

[S4] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)


Superuser
 Κοινοποίηση

battery s4  

  1. 1. battery s4

    • 1
      0
    • 2
      0
    • 3
      0
    • 4
      0


Recommended Posts

Έχει πάρει κανείς το πακέτο των 3000 mAh της Zerolemon και δε χρειάζεται την μία ώστε να μου την πουλήσει; Σκέφτομαι να την πάρω αλλά δε χρειάζομαι και τις 2 που δίνει μέσα ούτε τον φορτιστή καθώς αν κρατάει περισσότερο θα την έχω μόνιμα μέσα.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ειναι καλη μαρκα για μπαταριες αυτη η zerolemon ή ειναι καμια μουφα μαρκα που απλα λεει οτι ειναι 3000mah η μπαταρια της και στην πραγματικοτητα δεν ειναι ουτε 2000mah?
Link to comment
Share on other sites

Λένε ότι είναι καλές και ότι υπάρχει διαφορά από τις stock.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια ενημέρωση, θήκες UAG 10 δολάριαφφθηνότερες από το επίσημο site http://www.urbanarmorgear.com/collections/all#samsung-galaxy-s4 ;)
kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, θέλω να αγοράσω κάρτα μνήμης σκέφτομαι 16. Τι τύπο πρέπει να πάρω και από που; Εχει κάποιος να προτείνει κάτι; ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, θέλω να αγοράσω κάρτα μνήμης σκέφτομαι 16. Τι τύπο πρέπει να πάρω και από που; Εχει κάποιος να προτείνει κάτι; ευχαριστώ

 

εδω εισαι χωρις δευτερη κουβεντα!!!

http://www.skroutz.gr/s/2856261/Samsung-microSDHC-Pro-16GB-Class-10.html

I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

εδω εισαι χωρις δευτερη κουβεντα!!!

http://www.skroutz.gr/s/2856261/Samsung-microSDHC-Pro-16GB-Class-10.html

 

Επειδή κι εγώ θέλω μια, μάλλον 16αρα, ξέρεις πόσο έχει η ίδια στα επίσημα καταστήματα;;Αν έχει 4-5 ευρώ διαφορά να την πάρω αυριο απο κανα πλαίσιο.

Link to comment
Share on other sites

Ειναι καλη μαρκα για μπαταριες αυτη η zerolemon ή ειναι καμια μουφα μαρκα που απλα λεει οτι ειναι 3000mah η μπαταρια της και στην πραγματικοτητα δεν ειναι ουτε 2000mah?

 

Τις έχω εγώ μήνες τώρα απροβλημάτιστες μπαταρίες και δεν ξέρω σε άλλους αλλά σε εμένα κρατάνε ελάχιστα αλλά παραπάνω από την μαμά .Μια μικρή έτσι δοκιμή που έκανα είδα ότι κρατάνε περίπου δύο έως τρεις ώρες παραπάνω από την μαμά .Τις πρωτείνω ανεπιφύλακτα σε όποιον θέλει να αγοράσει δεύτερη μπαταρία .Να επισημάνω εδώ ότι έχω το κανονικό μέγεθος και όχι την ποιο μεγάλη που θες και άλλο καπάκι πίσω.

Οι αρνητικοί άνθρωποι μπορούν να σου ρουφήξουν πάρα πολύ γρήγορα την ενέργεια, όπως μπορούν να σου πάρουν και τα όνειρα!
Link to comment
Share on other sites

Επειδή κι εγώ θέλω μια, μάλλον 16αρα, ξέρεις πόσο έχει η ίδια στα επίσημα καταστήματα;;Αν έχει 4-5 ευρώ διαφορά να την πάρω αυριο απο κανα πλαίσιο.

 

το θεμα ειναι οτι δν την εχουν τα μεγαλα καταστηματα..ειχα παει σχεδον σε ολα κ δν την ειχαν...μονο απο skroutz !θελω να παρω κ εγω αλλη μια τωρα 16 gb samsung..ειναι απιστευετς καστες ουτε κολληματα ουτε τιποτα!!

I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

το θεμα ειναι οτι δν την εχουν τα μεγαλα καταστηματα..ειχα παει σχεδον σε ολα κ δν την ειχαν...μονο απο skroutz !θελω να παρω κ εγω αλλη μια τωρα 16 gb samsung..ειναι απιστευετς καστες ουτε κολληματα ουτε τιποτα!!

 

Ναι ούτε εγω την βρήκα, οπότε πήρα sandisk class 10..απόλυτα ικανοποιημένος μέχρι στιγμής.

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παιδιά! θα αγοράσω σύντομα το κινητό και θέλω να εξασφαλήσω τα gadgets του απο τώρα..βρήκα ήδη θήκη spigen(ebay έκδοση βεβεα αλλα οκ) και χρειάζομαι τα φώτα σας για: dock,screen protector και μια 2ρη μπαταρία..ας τα πάρουμε με την σειρά,για dock αυτό καλό είναι;:

http://www.ebay.com/itm/Sync-USB-Dock-Station-Data-Charger-Holder-Cradle-For-Samsung-Galaxy-S4-i9500-/200968556535?pt=US_Cell_Phone_PDA_Chargers&hash=item2ecaa8cff7

 

ή καλύτερο αυτό:

 

http://www.ebay.com/itm/3-IN-1-OTG-Dock-Battery-Charger-Cradle-Data-Cable-For-SAMSUNG-Galaxy-S3-S4-9500-/331065926341?pt=US_Cell_Phone_PDA_Chargers&hash=item4d151122c5

 

δεκτές οι προτάσεις..τώρα για screen protector δεν μπορώ να δώσω το 20άρικο που θέλει η spigen οπότε βρήκα κατι παραπλήσιο:

http://www.ebay.com/itm/Spigen-SGP-Galaxy-S4-Screen-Protector-Film-Ultra-Crystal-Newest-Version-/281087691408?pt=US_Other_Cell_Phone_Accessories&hash=item417221ca90

ειναι καλή; την έχει δοκιμάσει κανείς; επίσης δεκτές προτάσεις,αν και θα προτημούσα κάτι δοκιμασμένο ήδη..επισης μια ερώτηση αξίζει όντως τα 20 ευρό το screen protector απο την spigen η όχι;αν ειναι να τα δώσω,μια φορά θα πάρω νέο κινητό...

και τέλος..το τσουχτερό θέμα μπαταρία..είδα πολλές καλές προσφορές στο ebay αλλα φοβαμαι μη κανει κανα μπαμ και τρέχω..έχετε δοκιμάσει κάποια;παρακαλώ προτείνετε μου κάποια μπαταρία πανω απο 2.500 mah και δοκιμασμένη. ακουσα καλα λόγια για τις zero lemon αλλα δεν μπορώ να βρώ σωστή τιμή..δε ξερω τι παιζει όλες έχουν πάνω απο 12 ευρό μεταφορικά..με λίγα λόγια,θέλω το κινητό + τα gadgetakia του να μου βγούνε όλα μαζι 450..θα περιμένω μεχρι φεβρουάριο να πέσει και τότε θα μαι οκ πιστέυω με τα χρήματα που θέλω να επενδύσω. ευχαριστώ προκαταβολικά όλους για την βοήθεια

Link to comment
Share on other sites

Μάριε, το να λες ότι θες και το κινητό και τα gadget να σου βγούν σε ένα Χ ποσό, δεν πάει να πει τίποτα.

 

για μένα αν δεν κάνεις σωστή δουλειά απο την αρχή, θα βγείς στο τέλος να πληρώνεις και παραπάνω..

 

όσο αφορά screen protector... ορίστε.. πάτα εδώ

είναι και γυαλί και φθηνό.

 

όσο για μπαταρία, η zero lemon είναι η καλύτερη σε ποιότητα και το στηρίζουν πολλοί. το να βρείς μία με 10 ευρώ πιο φθηνή και στο τέλος να έχεις προβλήματα.... απλά πέταξες λεφτά.

 

τώρα για τις βάσεις, αν σου αρέσουν τις παίρνεις. εγώ απο τις 2 θα έπερνα την 2η

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ πολύ φίλε αλλα στην σελίδα που μου έστειλες δεν μπορώ να βρώ Ελλάδα για αποστολή,μήπως δεν στέλνουν;
Link to comment
Share on other sites

καλημερα κ καλη εβδομαδα,σκεφτομαι να παρω την εξης θηκουλα. της spigen,Galaxy S4 Case Neo Hybrid, αξιζει?σχετικα με την ποιοτητα ειναι καλη?δεν δημιουργει καποιο προβλημα στο τηλ να το σφηγκει?γνωριζει καποιος? Edited by giorgossam
Link to comment
Share on other sites

Μάριε μια χαρά στέλνει Ελλάδα, αφού το είδα τώρα στο Shipping.

 

Γιώργο, την περιμένω να μου έρθει ΕΛΠΙΖΩ αυτή τη βδομάδα. Απο ότι έχω διαβάσει... είναι Η θήκη για το S4. όλα τα άλλα είναι περιπτώσεις που απλά βολεύουν κάποιους άλλους.

Θα ενημερώσω όταν μου έρθει

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κ καλη εβδομαδα,σκεφτομαι να παρω την εξης θηκουλα. της spigen,Galaxy S4 Case Neo Hybrid, αξιζει?σχετικα με την ποιοτητα ειναι καλη?δεν δημιουργει καποιο προβλημα στο τηλ να το σφηγκει?γνωριζει καποιος?

 

Εχω τη συγκεκριμενη θηκη. Αυθεντικη εννοειται.Απο εφαρμογη ειναι αριστη.Εφαρμοζει τελεια.Απο ογκο επισης πολυ καλη.Προσθετει πολυ λιγο στη συσκευη.Απο εμφανιση επισης πολυ καλη.

Μοναδικο μειονεκτημα αλλα ψιλο εκνευριστικο: επειδη ειναι εντελως επιπεδη απο κατω, χωρις κουρμπα δηλαδη (οπως και το κινητο) αν αφησεις το κινητο καπου επισης σε επιπεδη επιφανεια πχ τραπεζι, κομοδινο,γραφειο κτλ, πνιγει παρα μα παρα πολυ τον ηχο...

Δημήτρης

...THE BRINGER OF RAIN...

Link to comment
Share on other sites

Εχω τη συγκεκριμενη θηκη. Αυθεντικη εννοειται.Απο εφαρμογη ειναι αριστη.Εφαρμοζει τελεια.Απο ογκο επισης πολυ καλη.Προσθετει πολυ λιγο στη συσκευη.Απο εμφανιση επισης πολυ καλη.

Μοναδικο μειονεκτημα αλλα ψιλο εκνευριστικο: επειδη ειναι εντελως επιπεδη απο κατω, χωρις κουρμπα δηλαδη (οπως και το κινητο) αν αφησεις το κινητο καπου επισης σε επιπεδη επιφανεια πχ τραπεζι, κομοδινο,γραφειο κτλ, πνιγει παρα μα παρα πολυ τον ηχο...

 

καλησπερα,εγω εχω την Incipio feather,παρα πολυ λεπτη,αψογη σε θεμα εμφανισης κ αισθητικης αλλα ελεγα να αλλαξω για να εχω καλυτερη προστασια.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα,εγω εχω την Incipio feather,παρα πολυ λεπτη,αψογη σε θεμα εμφανισης κ αισθητικης αλλα ελεγα να αλλαξω για να εχω καλυτερη προστασια.

 

Κοιταξε,οπως σου ειπα θα μεινεις ευχαριστημενος με τη Spigen απο ολος τις αποψεις εκτος απο αυτο που ανεφερα με τον ηχο.Σκεψου οτι εγω εχω βαλει εναν αρκετα δυνατο ηχο και αν εχω το κινητο στο γραφειο και εγω παω στην κουζινα δεν ακουω το κινητο καθολου...

Δημήτρης

...THE BRINGER OF RAIN...

Link to comment
Share on other sites

Γενικά με την ένταση του S4 δεν είμαι ευχαριστημένος....

και επειδή την έχω υποψιαστεί ότι θα έχω πρόβλημα με την Spigen... σκέφτομαι μήπως καταφέρω να της κάνω καμία μετατροπή ώστε να σηκώνεται λιγό σε εκείνο το σημείο

Link to comment
Share on other sites

Γενικά με την ένταση του S4 δεν είμαι ευχαριστημένος....

και επειδή την έχω υποψιαστεί ότι θα έχω πρόβλημα με την Spigen... σκέφτομαι μήπως καταφέρω να της κάνω καμία μετατροπή ώστε να σηκώνεται λιγό σε εκείνο το σημείο

 

Υπ όψη ο ήχος του S4 είναι από τους πιο δυνατούς μετρημενος σε τεστ διαφόρων sites.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Γενικά με την ένταση του S4 δεν είμαι ευχαριστημένος....

και επειδή την έχω υποψιαστεί ότι θα έχω πρόβλημα με την Spigen... σκέφτομαι μήπως καταφέρω να της κάνω καμία μετατροπή ώστε να σηκώνεται λιγό σε εκείνο το σημείο

δλδ η συγκεκριμενη θηκη εχει θεμα στον ηχο?καποιος αλλος που να την εχει να μας πει την γνωμη του?

Link to comment
Share on other sites

δλδ η συγκεκριμενη θηκη εχει θεμα στον ηχο?καποιος αλλος που να την εχει να μας πει την γνωμη του?

 

Αυτό που λένε τα παιδιά είναι, ότι επειδή η θήκη είναι τελείως επίπεδη από κάτω, αν ακουμπήσεις το κινητό σε λεία επιφάνεια π.χ. τραπέζι, ο ήχος κόβεται υπερβολικά!!!

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που λένε τα παιδιά είναι, ότι επειδή η θήκη είναι τελείως επίπεδη από κάτω, αν ακουμπήσεις το κινητό σε λεία επιφάνεια π.χ. τραπέζι, ο ήχος κόβεται υπερβολικά!!!
και την παραγγειλα και την εστειλαν κατευθειαν.τους εστειλα για ακυρωσει αλλα θα δειξει. Edited by giorgossam
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S4] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...