Jump to content

[S4] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)


Superuser
 Κοινοποίηση

battery s4  

  1. 1. battery s4

    • 1
      0
    • 2
      0
    • 3
      0
    • 4
      0


Recommended Posts

Υπαρχει καποιο Ελληνικο σαιτ που να πουλαει αυτες τις θηκες;

Galaxy S4 Case Neo Hybrid

Galaxy S4 Case Slim Armor View

Εχω παρει αυτη αλλα την βαρεθηκα

http://cdn.case-mate.com/getDynamicImage.aspx?path=oi_Pop-with-stand_Samsung-galaxy-s4_White-grey_OLO026884_1_SMAPP.PNG&w=480&h=480&q=100http://cdn.case-mate.com/getDynamicImage.aspx?path=oi_Pop-with-stand_Samsung-galaxy-s4_White-grey_OLO026884_2.PNG&w=480&h=480&q=100

 

 

Δεν σου ζητάει τη θήκη στη φωτογραφία... σου ζητάει τις θήκες που έχει πάνω από την φωτογραφία στους δεσμούς ! :rolleyes:

Χρήστης Nokia 9210, SE P900, Nokia 9500, Qtek 9000, Nokia Ε90, Νokia N95 8GB, SonyEricsson Xperia X1, LG KM900 ARENA, Samsung GT i-8000 Omnia II, Sony Xperia S, Samsung Galaxy S4, Huawei P8 MAX, Samsung Galaxy S8+,Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 20 Ultra, Samsung Galaxy Z Fold 3, Motorola Razr 40 Ultra και τώρα OnePlus Open   :respect:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ναι τωρα το δα . Οχι απο οσο ξερω τις spugen δεν τς εχει φερει κανεις ελλαδα , δεν τις εχω βρει πουυενα εως τωρα.
~~ΧΡΗΣΤΟΣ~~:X
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά,

 

Βρήκα αυτή τη θήκη: http://www.ebay.de/itm/S-View-Case-fur-Galaxy-S4-Mini-I9190-Flip-Schutzhulle-Hulle-Tasche-Cover-Samsung-/121151587991?pt=DE_Handy_PDA_Taschen_Schutzh%C3%BCllen&hash=item1c35328697

 

Απο ότι γράφει ειναι όντως s-view με μαγνήτης για να μην ανοίγει; Την έχει πάρει κανείς; Ισχύει αυτό που γράφει γιατι στην εικόνα δεν φαίνεται κάτι τέτοιο και ειναι και χαμηλή ή τιμή οπότε το φοβάμαι κάπως. Τι λέτε;

Don't ask, what your country can do for you!

Ask what you, can do for your country!

Link to comment
Share on other sites

Την εχω κι αυτην φιλε μου...απλα η ποιοτητα της ειναι ΧΑΛΙΑ.....θα το διαπιστωσεις σε κανα 10ημερο...

Εχω κινητο Motorola....αυτο με την κεραια το καπακι και τα πρασινα γραμματα.Ναι αυτο που ζυγιζει 24Κg

Σταθερο FTTH 200Mbps

Link to comment
Share on other sites

 

Πριν από λίγο καιρό φίλος ανέφερε ότι αγόρασε από το συγκεκριμένο site έναν υποτιθέμενο γνήσιο hdmi adapter ο οποίος αποδείχθηκε μαϊμού. Οπότε προσοχή...

Μάκης
Link to comment
Share on other sites

παιδια εχετε να προτεινετε καποια βαση αυτοκινητου για το s4 ? πακετο με καποιον φορτιστη αυτοκινητου αμα ειναι ευκολο

Φιλικά Σπύρος

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5663692#post5663692 <--πωλείται

Link to comment
Share on other sites

Παρε μια universal που κανει για ολα τα κινητα.Ετσι αν αλλαξεις καποια στιγμη κινητο να μην ψαχνεις παλι βαση.

Εγω πηρα απο Κωτσοβολο μια με 12-13€ κι ειναι μια χαρα.

Samsung S23 Ultra - Samsung Tab S9+

Link to comment
Share on other sites

Αν βρεις κάνα εξωτερικό φορτιστή γρήγορης φόρτισης για τις μπαταρίες του s4 ενδιαφέρομαι και εγώ ..

Γιατί σήμερα έχω βάλει την μαμά μπαταρία να φορτίζει από τις 9 το βράδυ και μέχρι τώρα στις 2.20 δεν έχει φόρτιση ακόμα. ...

Τωρα να φταίει το καλώδιο που έχω για usb δεν νομίζω. ....

:)

 

Κατι φταιει παντως ,γιατι εμενα φορτιζει σε λιγοτερο απο 2 ωρες και ξεφορτιζει δυσκολα. 2η μερα που ειχα να το φορτισω και το εβαλα πριν λιγο με 15% και σε ενα 20 λεπτο περιπου πηγε 50%..με ολα τα gestures ανοιχτα, φουλ φωτεινοτητα, επιλογη οθονης-δυναμικο..τι να πω ρε παιδια, δεν εχω ευχαριστηθει ποτε ξανα μπαταρια οσο στο s4.

Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα την παρακάτω θήκη της spiegen από το Amazon ( http://www.spigen.com/cell-phone/samsung/galaxy-s4-cases/galaxy-s4-case-ultra-thin-air-color.html ). Έχει πολύ καλή ποιότητα και είναι πολύ λεπτή. Το πρόβλημα είναι ότι πιάνει τόσο καλά πάνω στο κινητό που δε μπορώ να τη βγάλω. :wacko: Καμία ιδέα;; :(
Link to comment
Share on other sites

Mολις αγορασα την παρακατω Samsung 32GB Pro 80MB/s SDHC MEMORY CARD CLASS 10 UHS-I SD FOR CAMERA CAMCORDER απο ebay Αυτη ειναι η τοπ σειρα; :confused: Βγηκε 2-3 ευρω ακριβοτερη απο την απλη για αυτο ρωταω! :confused:
Link to comment
Share on other sites

Μόλις παράγγειλα την bugatti twoway από ebay..ελπίζω να μου αρέσει όσο η velvet :)

 

Το κακό δεν είναι όμως που κρύβει το ηχείο...?Έτσι δεν θα ακούγεται δυνατά .Μακάρι να βάλουν το ηχείο κάτι δίπλα στο καλώδιο του φορτιστή γιατί πολλές θήκες που φοράω όταν αφήνω το κινητό μου στο τραπέζι ο ήχος μειώνεται κατά πολύ και αν μιλάμε για κάποια θήκη σιλικόνης εκεί νομίζεις ότι ξαφνικά έχει χαλάσει το ηχείο σου .

Οι αρνητικοί άνθρωποι μπορούν να σου ρουφήξουν πάρα πολύ γρήγορα την ενέργεια, όπως μπορούν να σου πάρουν και τα όνειρα!
Link to comment
Share on other sites

Mολις αγορασα την παρακατω Samsung 32GB Pro 80MB/s SDHC MEMORY CARD CLASS 10 UHS-I SD FOR CAMERA CAMCORDER απο ebay Αυτη ειναι η τοπ σειρα; :confused: Βγηκε 2-3 ευρω ακριβοτερη απο την απλη για αυτο ρωταω! :confused:

 

Αυτή που πείρες είναι sd και όχι micro sd που παίρνει το κινητό.

Link to comment
Share on other sites

Αυτή που πείρες είναι sd και όχι micro sd που παίρνει το κινητό.

 

Αυτα παθαινεις οταν παραγγελνεις 1:30 το βραδυ! Πφφφφ αντε τωρα να δουμε αν προλαβουμε να την αλλαξουμε πριν την στειλει!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια την εχει κανεις αυτην? με ενδιαφερει εαν το κινητο μπαινογβαινει ευκολα.

http://www.spigen.com/galaxy-s4-leather-pouch-crumena-view.html

Edited by amanwithaplan
Link to comment
Share on other sites

Παιδια την εχει κανεις αυτην? με ενδιαφερει εαν το κινητο μπαινογβαινει ευκολα.

http://www.spigen.com/galaxy-s4-leather-pouch-crumena-view.html

 

επισησς σε αυτου του ειδουσ τις θηκες (με το κοψιμο μπροστα) η οθονη δεν σβηνει ποτε? η αναβει οταν πατας το Power για να σου δειξει εαν εχει αναπαντητες κλπ?

 

και εμενα με ενδιαφερει πολυ αυτη η θηκη αμα την εχει παρει ακποιος να μας πει, επισης μονο απο εκει μπορουμε να την αγορασουμε δεν υπαρχει Ελλαδα?

Link to comment
Share on other sites

Το κακό δεν είναι όμως που κρύβει το ηχείο...?Έτσι δεν θα ακούγεται δυνατά .Μακάρι να βάλουν το ηχείο κάτι δίπλα στο καλώδιο του φορτιστή γιατί πολλές θήκες που φοράω όταν αφήνω το κινητό μου στο τραπέζι ο ήχος μειώνεται κατά πολύ και αν μιλάμε για κάποια θήκη σιλικόνης εκεί νομίζεις ότι ξαφνικά έχει χαλάσει το ηχείο σου .

 

Ναι το ξέρω αλλά δεν με ενδιαφέρει και τόσο αυτό..εμένα με ενδιέφερε να καλύπτει τελείως το τηλ μόνο για γρατσουνιές και να βγαίνει εύκολα...στο s3 είχα την perfect velvety η οποία δυστυχώς είναι και κλειστή από κάτω δλδ δεν ακούγεται αλλά δεν το καλύπτει εντελώς γιατί είναι λίγο μεγαλύτερο :)

Link to comment
Share on other sites

και εμενα με ενδιαφερει πολυ αυτη η θηκη αμα την εχει παρει ακποιος να μας πει, επισης μονο απο εκει μπορουμε να την αγορασουμε δεν υπαρχει Ελλαδα?

 

εγω τελίκα πειστηκα απο εδω :

Link to comment
Share on other sites

Συγγνωμη τελειως φιλικα........τι σε επεισε απο αυτο το βιντεο??

Εχω κινητο Motorola....αυτο με την κεραια το καπακι και τα πρασινα γραμματα.Ναι αυτο που ζυγιζει 24Κg

Σταθερο FTTH 200Mbps

Link to comment
Share on other sites

Συγγνωμη τελειως φιλικα........τι σε επεισε απο αυτο το βιντεο??

 

Με ενδιαφέρει να μπαινοβγαινει εύκολα και να είναι καλής ποιότητας. Επίσης μου αρέσει που κάνει preview αναπάντητες κλπ χωρίς να χρειάζεται να το βγάλεις από την θήκη.

Link to comment
Share on other sites

Για αυτο ρωτησα...εφοσον υπαρχει θηκη που ανοιγει αλλα και να εχεις view των πραγματων γιατι να εισαι βαλε βγαλε και να "τραυματιζεις" και το ευαισθητο besel......τι να πω...γουστα .....

Εχω κινητο Motorola....αυτο με την κεραια το καπακι και τα πρασινα γραμματα.Ναι αυτο που ζυγιζει 24Κg

Σταθερο FTTH 200Mbps

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση..

Oem battery cover black mist... Που μπορούμε να βρούμε?

Αλλα θελω τα αμερικάνικα π. Χ της verizon που αναγράφει 4g lte galaxy s4...

Απο αμαζον και απο ebay δεν στέλνουν ελλαδα...

Εκτός αν δεν τα εψαξα καλά...

 

Η και γενικά καπακια για πίσω εδω ελλαδα κανα μαγαζι online με ποικιλία ξέρουμε?!

ΟΧΙ θήκη... Καπακι μόνο για πίσω....

Samsung Galaxy S8 plus

Samsung Galaxy S7 Edge

Samsung Galaxy Alpha

Samsung TV ue55h6800 Curved

Samsung Watch Gear

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση..

Oem battery cover black mist... Που μπορούμε να βρούμε?

Αλλα θελω τα αμερικάνικα π. Χ της verizon που αναγράφει 4g lte galaxy s4...

Απο αμαζον και απο ebay δεν στέλνουν ελλαδα...

Εκτός αν δεν τα εψαξα καλά...

 

Η και γενικά καπακια για πίσω εδω ελλαδα κανα μαγαζι online με ποικιλία ξέρουμε?!

ΟΧΙ θήκη... Καπακι μόνο για πίσω....

 

Κατι σαν αυτο;

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει καποιος που το εχει χωρις θηκη? Εχει θεματα με γρατζουνιες στο bezel?

Μου φαινεται πως ολες τελικα το κανουν κουμουτσα το κινητακι ενω δεν ειναι. Αποφασισα να την βγαλω. Ελπιζω να μην το μετανιωσω...

dsg ftw! :cool:

 

@Jordan@

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S4] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...