Jump to content

[S4] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)


Superuser
 Κοινοποίηση

battery s4  

  1. 1. battery s4

    • 1
      0
    • 2
      0
    • 3
      0
    • 4
      0


Recommended Posts

Ηρθαν σημερα εμενα. Και εγω το ειχα αγχος ...

 

Αντε καλοριζικα!:D

Πάντως παιδια φαίνεται πολύ εμπιστος ο πωλητής,οπότε δεν χρειάζεται άγχος.

Αν δεν έρθουν σε 15 με 20 μέρες,με ένα μεηλ θα το λύσετε το θέμα.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ηρθαν σημερα εμενα. Και εγω το ειχα αγχος ...

 

Ποσο καιρο τα ειχες παραγγειλει; μιλαμε παντα για τον ιδιο πωλητη ετσι; (UNITED.AUTHENTIC.CORPS)

Link to comment
Share on other sites

Ποσο καιρο τα ειχες παραγγειλει; μιλαμε παντα για τον ιδιο πωλητη ετσι; (UNITED.AUTHENTIC.CORPS)

 

Δεν μιλαω για συγκεκριμενα αυτον αλλα γενικα οτι ερχοταν με ταχυδρομειο τις τελευταιες μερες/βδομαδες αργουσε...

Μάριος...
Link to comment
Share on other sites

Δεν μιλαω για συγκεκριμενα αυτον αλλα γενικα οτι ερχοταν με ταχυδρομειο τις τελευταιες μερες/βδομαδες αργουσε...

Δηλαδη αυτα που ερχονται απο το e-bay ερχονται με ταχυδρομειο;

Link to comment
Share on other sites

εχει κανείς αποψη αν βρισκεις ευκολα καπακι για την πλάτη αυτο το πισω το λεπτο;
Link to comment
Share on other sites

εχει κανείς αποψη αν βρισκεις ευκολα καπακι για την πλάτη αυτο το πισω το λεπτο;

 

Καλύτερα να ποστάρεις στα αξεσουάρ για την ερώτηση σου.Προσωπικά το πήρα από ebay

http://www.ebay.com/itm/NEW-Original-Samsung-Galaxy-S4-SIV-GT-I9500-Battery-Door-Back-Cover-Housing-OEM-/171033241749?pt=US_Cell_Phone_PDA_Cases&var=&hash=item27d2602895

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Ας μου πουνε τα αγορια που μου λεγανε οτι δε θα ειναι αυθεντικη, αν τελικα ειναι.

Προσωπικα την κοβω για καρα αυθεντικη!!

dsg ftw! :cool:

 

@Jordan@

Link to comment
Share on other sites

Ας μου πουνε τα αγορια που μου λεγανε οτι δε θα ειναι αυθεντικη, αν τελικα ειναι.

Προσωπικα την κοβω για καρα αυθεντικη!!

 

Άμα δεις προσεκτικά στο πλάι γράφει NED HYBRID αντί για ΝΕΟ.

Επίσης σου δίνει και ένα προστατευτικό οθόνης "δώρο" κάτι που η Σπιγκεν δεν θα έκανε,γιατί τα πουλάει πανάκριβα.

Επίσης δεν θα βρεις σειριακο αριθμο για επιβεβαίωση αυθεντικότητας στο σάιτ της Σπιγκεν.

 

Αυταααααα...:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Το D σε μενα φαινεται Ο. και ειναι βασικα.

Το προστατευτικο οντως υπαρχει αλλα ειναι κατι απλο. Γιατι να μην στελνει κατι απλο η spiegen για οσους δεν θελουν να αγορασουν το γυαλι?

Τον κωδικο οντως δεν τον ειδα αλλα οχι κ οτι ασχοληθηκα πολυ.

dsg ftw! :cool:

 

@Jordan@

Link to comment
Share on other sites

Το D σε μενα φαινεται Ο. και ειναι βασικα.

Το προστατευτικο οντως υπαρχει αλλα ειναι κατι απλο. Γιατι να μην στελνει κατι απλο η spiegen για οσους δεν θελουν να αγορασουν το γυαλι?

Τον κωδικο οντως δεν τον ειδα αλλα οχι κ οτι ασχοληθηκα πολυ.

Εγω τη γνώμη μου την είπα,και θα συμφωνήσουν και τα πιο πολλά παιδια.

Δεν ειναι η αυθεντική θήκη,αλλά δεν παύει να ειναι μια καλή θήκη.:)

Link to comment
Share on other sites

Κανενα θεμα φιλε μου! Θα πραξω οπως και εσυ, case κλπ κλπ! Καβαντζα θηκουλα! :D

Παντως το κανει μεγαλο το κινητο.

Στο γραψιμο με βολευει. Στην κληση οχι.

dsg ftw! :cool:

 

@Jordan@

Link to comment
Share on other sites

Φοβαμαι οτι δεν ειναι αυθεντικη. Καμμια σχεση το κουτι με τη δικη μου... Αν δεν ειχε τα jelly bean buttons και ειχε το screen protector ειναι fake...

 

Edited by icy20
Μάριος...
Link to comment
Share on other sites

Κανενα θεμα φιλε μου! Θα πραξω οπως και εσυ, case κλπ κλπ! Καβαντζα θηκουλα! :D

Παντως το κανει μεγαλο το κινητο.

Στο γραψιμο με βολευει. Στην κληση οχι.

 

θήκη χωρίς αριθμό γνησιότητας για έλεγχο στο spigen site είναι M A I Μ Ο Υ. τέλος. Καλορίζικη πάντως ;)

Link to comment
Share on other sites

Όπως είπε και ο φίλος πιο πάνω μεμβράνη δε δίνει η spigen και δεν υπάρχει προιόν της που να μην έχει μέσα την καρτούλα με τον κωδικό για να τσεκάρεις στο site τους ότι όντως είναι original.

 

Αυτά είναι τα πράγματα που κάνουν "μπαμ" σε πρώτη φάση..Σίγουρα θα έχει και κάποιες κατασκευαστικές διαφορές.

 

 

Έχουν κάνει καλή δουλειά πάντως...:p

Link to comment
Share on other sites

Επισης οι ψευτικες ειναι πιο παχιες και επισης το power button δεν εχει την ιδια αισθηση... Τα λεει στο βιντεακι αλλωστε...
Μάριος...
Link to comment
Share on other sites

Επισης οι ψευτικες ειναι πιο παχιες και επισης το power button δεν εχει την ιδια αισθηση... Τα λεει στο βιντεακι αλλωστε...

 

Πάλι καλά που μου δώσε το refund και έχω έστω και μια θήκη τσάμπα.Κατι ειναι και αυτό...:lol:

Κατα τα αλλά ένα μη έμπειρο μάτι δεν κανει εύκολα αντιληπτή τη διάφορα

Link to comment
Share on other sites

Του εστειλα μηνυμα και περιμενω να δω απαντηση μεχρι αυριο και τα λεφτα πιστωμενα στο paypal.

 

Ρε αδερφε απο τον UNITED.AUTHENTIC.CORPS την πηρες?αμα ειναι πες μου για να την ακυρωσω κ εγω γιατι εχω παραγγειλει 2

 

Αν και δεν νομιζω γιατι λεει οτι ειναι 100% αυθεντικες αλλα αμα ειναι πες μου.ευχαριστω

 

:!: Από Ομάδα Διαχείρισης

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε την Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή την Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνύματος.

Edited by Sol_Ballads
Link to comment
Share on other sites

10000 φορές έχει αναφερθεί σε αυτό το thread ότι ο συγκεκριμένος πουλάει μόνο original.

 

Οπότε μην ανησυχείς δεν χρειάζεται να ακυρώσεις τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

εχει κανείς αποψη αν βρισκεις ευκολα καπακι για την πλάτη αυτο το πισω το λεπτο;

μπορείς να απευθυνθείς στην Smartec στο Χαιδάρι ή μπορείς να ρίξεις και μια ματιά εδώ http://rounded.com/i9505-galaxy-s-4/

Beauty Lies In The Eyes Of The Beholder
Link to comment
Share on other sites

Ρε αδερφε απο τον UNITED.AUTHENTIC.CORPS την πηρες?αμα ειναι πες μου για να την ακυρωσω κ εγω γιατι εχω παραγγειλει 2

 

Αν και δεν νομιζω γιατι λεει οτι ειναι 100% αυθεντικες αλλα αμα ειναι πες μου.ευχαριστω

 

:!: Από Ομάδα Διαχείρισης

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε την Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή την Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνύματος.

 

Οχι φιλε μου, απο εναν αλλον

dsg ftw! :cool:

 

@Jordan@

Link to comment
Share on other sites

παιδιά καλησπέρα,

τα h/f που έχει η συσκευασία προσωπικά δε με βολεύουν καθόλου...μου φεύγουν συνέχεια απο τα αυτιά...και δεν ακούω και τίποτα, ειδικά σε λεωφορεία. Τι μου προτείνετε να αγοράσω...? Ακούω γενικά αρκετά μουσική..

Bazinga!!!
Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια ειναι οτι σκεφτηκα αναποδα δηλαδη ειπα αφου μου πεφτουν ας βαλω τα μικρότερα. ..τα μεγαλυτερα δεν τα δοκιμασα...θα το κανω κι αυτο αλλα θα διορθωθεί και η ενταση του ηχου? Τωρα το βαζω στο τερμα και ακούγεται σαν κονσερβοκουτι. Πριν που ειχα το iPhone εκτος του οτι ακουγοταν πιο δυνατα ο ηχος ηταν πιο κρυσταλλινος....μηπως πρεπει να κανω καμμια ρύθμιση. ..γιατι απο android ειμαι τελειως newbie :)
Bazinga!!!
Link to comment
Share on other sites

Εφόσον σου φεύγουν θες τα μεγάλα για να "σφηνώσουν" στο αυτί.Μόνο και μόνο από αυτό σίγουρα θα βελτιωθεί ο ήχος.

 

Απο εκεί και πέρα πατώντας το menu και πηγαίνοντας στις ρυθμίσεις μέσα στον mp3 player μπορείς να διαλέξεις διάφορα profile αναλόγως τη μουσική που ακούς και τα γούστα σου,αλλά και να κάνεις το adapt sound που βελτιώνει τον ήχο κάνοντας κάποια τεστάκια.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S4] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...