Jump to content

[S4] Διαθεσιμότητα και αγορά


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

δεν μπορω να καταλαβω τι γινεται .θα τους παρω τηλ. την δευτερα να ρωτησω πως γινεται σε αλλα τηλεφωνα να εχει μαυρα ακουστικα και τις ταπετσαριες τις μαυρες και σε εμενα ασπρα ακουστικα και ταπετσαριες σαν το κανονικο s4.

 

ψαξτο λιγο ολα τα black edition ειναι οπως τα περιγραφω. τουλαχιστον τα wallpaper επρεπε να ειναι μαυρα. αλλος που εχει παρει απο birdphone παιδια εχει τα σωστα πραγματα τουλαχιστον

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

θα το ψαξω λες και πηρα το κανονικο s4 με καπακι black edition χωρις wallpaper που εχουν τα αλλα και ακουστικα ασπρα.αλλα ξερω θα μου πουν ενα σωρο ιστοριες και δεν θα βγαλω ακρη
salonika city :thanks:
Link to comment
Share on other sites

θα το ψαξω λες και πηρα το κανονικο s4 με καπακι black edition χωρις wallpaper που εχουν τα αλλα και ακουστικα ασπρα.αλλα ξερω θα μου πουν ενα σωρο ιστοριες και δεν θα βγαλω ακρη

 

να τους το πας πισω και να ζητησεις τα λεφτα σου εχει doa αλλα ασχετο αυτο δεν ειναι το black edition . καλο ειναι να πας εκει με ολα κουτια παρελκομενα και κινητο και να τους το δωσεις πισω. προσέχετο τωρα σαββατοκύριακο μην το γρατζουνησεις εγω παντος θα τους το πηγαινα πισω εδω μεχρι το s4 mini που πηρα στην κοπελα μου τα ειχε ολα καταμαυρα ειναι ποτε δυνατον να μην τα εχει το s4??????

 

----- προσθήκη μηνύματος 33 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

[/color]

Το black edition περιλαμβάνει μαυρο φορτιστή, μαύρα ακουστικά, κατάμαυρο κινητό και back cover ala Note 3. Οτιδήποτε άλλο δεν είναι black edition.

 

πολυ πολυ πολυ σωστα:)

Edited by corolla001975
Link to comment
Share on other sites

ειμαι θεσσαλονικη θα τους το στειλω με curier την δευτερα αφου μιλησω πρωτα μαζι τους και θα δω τι θα μου πουν.το κινητο ειναι μαυρο το κουτι μαυρο το usb μαζι με το καλωδιο μαυρο αλλα ολα τα αλλα καμια σχεση με black edition Edited by mpacardi
salonika city :thanks:
Link to comment
Share on other sites

ειμαι θεσσαλονικη θα τους το στειλω με curier την δευτερα αφου μιλησω πρωτα μαζι τους και θα δω τι θα μου πουν.το κινητο ειναι μαυρο το κουτι μαυρο το usb μαζι με το καλωδιο μαυρο αλλα ολα τα αλλα καμια σχεση με black edition

 

παρτους πρωι πρωι και καντο πακετο και στειλτους το

Link to comment
Share on other sites

ναι αυτο θα κανω δεν το καταλαβα δηλαδη θα μας δουλευουν και θα μας πασαρουν οτι θελουν χωρις να μιλαμε.πακετο και πισω πρωι πρωι δευτερας
salonika city :thanks:
Link to comment
Share on other sites

εγω που το πηρα απο αλλο μαγαζι και ενας φιλος που το πηρε απο αλλο παλι skroutzomagazo ολα τα παρελκμενα του ειναι μαυρα τωρα γιατι το συγκεκριμενο μαγαζι εχει λευκα καλωδια και παρελκομενα καλα θα ηταν να ρωτησεις το μαγαζι φιλε μου ετσι απο περιεργια δεν γινεται ολα τα αλλα μαγαζια να εχουν διαφορετικα παρελκομενα . κατι γινεται. παρε ενα τηλεφωνακι και ρωτησες τους ετσι για το γαμοτο

 

----- προσθήκη μηνύματος 113 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

http://www.digitallife.gr/samsung-galaxy-s4-s4-mini-black-edition-45383

Τί τηλεφωνο να τους παρω; Παλι στον αλιμο τραβιωμουν σημερα.

Δεν με νοιαζουν τα κατασπρα ακοθστικα που εχει.

Εχω δει την διαφημιση οτι τα δινει ολα μαυρα κανονικα.

Το προβλημα μου ειναι πως με 5 λεπτα σερφαρισμα στο. myforum, οχι μονο η πλατη, αλλα και η οθονη του κινητου βραζει...

Με 5-10 λεπτα σερφαρισμα 56 βαθμους ο επεξεργαστης. Αμα ημασταν στη νορβηγια θα το γουσταρα για τζαμπα θερμανση στο κρυο...

Το αγορασα χτες, σημερα το εδωσα. Μεσα στη βδομαδα πιστευω να μου πουνε αν μου το αντικαθιστουν ή οχι, θα το στειλει δευτερα στη σμαρτεκ.

Link to comment
Share on other sites

γιατι φιλε μου να το παρεις απο το expancys και απο πια αποψη ειναι εγγυημενο?

υπαρχουν 2-3 τουλαχιστον σκρουτζομαγαζα,που ειναι εγγυηση και δεν εχει δημιουργηθει ποτε θεμα.

δεν τους συμφερει να κανουν λαμογιες,γιατι με την πρωτη στραβη θα γινει σουσουρο και παπαλα το μαγαζι.

οποτε κατα την γνωμη και-τουλαχιστον-για τα 2-3 "δοκιμασμενα" καταστηματα,δεν βρισκω και λογω να το παρω απο το expancys ή καποιο παρομοιο καταστημα.

Link to comment
Share on other sites

Με γιες και καλώς ήρθες στη παρέα του S4 :)

Επειδή μάλλον θα το παραγγείλει και μία γνωστή μου από το εν λόγω κατάστημα (ortel.gr αν θυμάμαι καλά) και επειδή προσωπικά πρώτη φορά το ακούω, δεν αντιμετώπισες κάποιο πρόβλημα με την αγορά σου σωστά?

 

Όχι, ήταν άψογοι, μου εξηγούσαν ακόμα και λεπτομέρειες που δεν χρειαζόταν να ξέρω για το μαγαζί ! Όπως πχ. γιατί το ΣΚ είχανε βγει προσωρινά από το skroutz (λόγω εξάντλησης του πιστωτικού).

Και εγώ ήμουν λίγο διστακτική, αλλά από το τηλέφωνο μου φάνηκαν πολύ εντάξει και τους έδωσα ευκαιρία. Με δικαίωσε απόλυτα η επιλογή μου! :) Είναι καινούργιο κατάστημα περίπου από τα τέλη του 2013 ξεκίνησε απ ό,τι κατάλαβα (εξ ' ου και οι λιγοστές αξιολογήσεις).

Link to comment
Share on other sites

εκτος απο τα ασπρα ακουστικα αντι για μαυρα και τις ταπετσαριες που δεν υπηρχαν αυτες που εχουν αλλα black edition σαν τηλεφωνο και λειτουργιες κανενα προβλημα αλλο
salonika city :thanks:
Link to comment
Share on other sites

εκτος απο τα ασπρα ακουστικα αντι για μαυρα και τις ταπετσαριες που δεν υπηρχαν αυτες που εχουν αλλα black edition σαν τηλεφωνο και λειτουργιες κανενα προβλημα αλλο

 

δεν μπορω να καταλαβω τι να παιζει σε αυτην την περιπτωση,ηταν σφραγισμενη η συσκευσια?

Link to comment
Share on other sites

ναι με ταινιες ασφαλειας και ζελατινα.δεν ξερω τι να πω θα μαθω δευτερα που θα μιλισω μαζι τους
salonika city :thanks:
Link to comment
Share on other sites

ναι με ταινιες ασφαλειας και ζελατινα.δεν ξερω τι να πω θα μαθω δευτερα που θα μιλισω μαζι τους

 

καμια σχεσει οι ταινιες τα ανοιγουν εδω τα μαγαζια ετσι μου εχουν πει καποιοι

Link to comment
Share on other sites

ετσι οπως εχουμε καταντησει στο τελος δεν θα εχουμε εμπιστοσυνη σε κανεναν.αστα να πανε
salonika city :thanks:
Link to comment
Share on other sites

ετσι οπως εχουμε καταντησει στο τελος δεν θα εχουμε εμπιστοσυνη σε κανεναν.αστα να πανε

 

εμπιστοσυνη σε κανεναν τα λεφτουδακια μας δινουμε δεν μας τα χαριζουν οποτε πρεπει να ειναι πολυ σωστοι και να κανουν καλα την δουλεια τους αλλα εδω στην ελλαδα εχουμε μαθει να κοροιδευει ο ενας τον αλλο. κριμα που τετοια μαγαζια κανουν τετοιες απερισκεπτες κινησεις

Link to comment
Share on other sites

συμφωνω απολυτα ετσι ακριβως ειναι

 

καλημερα σας,γ αυτο ειπα λιγο πιο επανω να το αγορασεις καλυτερα απο το expancys,πιστευω ειναι καλυτερα απο το skroutz,κατα καιρους μου εχουν κατσει 2-3 συσκευες οτι να ναι απο σκρουτζ κ τις εστειλα πισω.

Link to comment
Share on other sites

Κάποιος κάτοχος του Black Edition με μαύρα ακουστικά, wallpapers και τα νέα ringtones, αν θέλει και μπορεί, μέσω του προγράμματος Phone INFO *Samsung* να μας πει κάποια στοιχεία... Μπας και βγάλουμε κάποια άκρη οι (όλο και πιο πολλοί απ' ότι διαβάζω) κάτοχοι με λευκά ακουστικά, όχι μαύρα Wallpapers και όχι νέα ringtones.

Το δικό μου πχ: ATO, χώρα Αυστρία, ημερομηνία παραγωγής 12/03/14, χώρα παραγωγής Κορέα και ίσως σημαντικό: κάτω - κάτω στα MISC: χρώμα DEEP BLACK

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Και επειδή είμαι νέος χρήστης, κάποιος γνώστης αν μπορεί να μας πει που να κοιτάξουμε. Συγγνώμη για την πολυλογία μου

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σας,γ αυτο ειπα λιγο πιο επανω να το αγορασεις καλυτερα απο το expancys,πιστευω ειναι καλυτερα απο το skroutz,κατα καιρους μου εχουν κατσει 2-3 συσκευες οτι να ναι απο σκρουτζ κ τις εστειλα πισω.

 

 

πσιδια-οταν αναφερουμε κατι,καλο θα ειναι μπαινουμε και σε λεπτομερειες...

δηλαδη τι παει να πει οτι να ναι...?ηταν ανοιχτο?χτυπημενο?κακοψτιαχμενο?

σου εκατσαν στραβες απο αξιοπιστο καταστημα του σκρουτζ?

γιατι και εγω πρωτου αγορασω τηλεφωνο απο σκρουτζ,ημουν πολυ επιφυλακτικος.

το εψαξα ομως πολυ το θεμα,μιλησα με πολλους ανθρωπους του χωρου και τελικα ειδα οτι -για τα γνωστα καταστηματα απο σκρουτζ τουλαχιστον-ισχυει οτι και για τα υπολοιπα.

δηλαδη οτι δεν αλλαζει απολυτως τιποτε στην συσκευη εκτος της rom.

επισης εχε υποψιν σου,οτι υπαρχουν γνωςτα καταστηματα και providers κινητης τηλεφωνιας,τα οποια προμηθευονται απο σκρουτζο-μαγαζα τηλεφωνα και πουλανε οσο και οι αλυσιδες που εχουν Ελληνικης αντιπροσωπειας εγγυηση...!!

ασε που μου εχει κατσει πολλες φορες,να παρω κινητο απο μεγαλες αλυσιδες

και μονο σε εργοστασιακη κατασταση δεν ηταν.κακοβαλμενο μεσα στο κουτι του,

ξεδιπλωμενο το καλωδιο του φορτιστη,εργοστασιακη ζελατινα στραβοκολλημενη κ.ο.κ..

αστο-κι'εγω ψειρας ειμαι,αλλα δεν υπαρχει και λογος(εστω και αργα που το πηρα χαμπαρι...)να τους ξαναπληρωσω 30-40&50% παραπανω λεφτα για να παρω την συσκευη που θελω.αρκετα τους εχω δωσει τοσα χρονια....:mad:

Link to comment
Share on other sites

πσιδια-οταν αναφερουμε κατι,καλο θα ειναι μπαινουμε και σε λεπτομερειες...

δηλαδη τι παει να πει οτι να ναι...?ηταν ανοιχτο?χτυπημενο?κακοψτιαχμενο?

σου εκατσαν στραβες απο αξιοπιστο καταστημα του σκρουτζ?

γιατι και εγω πρωτου αγορασω τηλεφωνο απο σκρουτζ,ημουν πολυ επιφυλακτικος.

το εψαξα ομως πολυ το θεμα,μιλησα με πολλους ανθρωπους του χωρου και τελικα ειδα οτι -για τα γνωστα καταστηματα απο σκρουτζ τουλαχιστον-ισχυει οτι και για τα υπολοιπα.

δηλαδη οτι δεν αλλαζει απολυτως τιποτε στην συσκευη εκτος της rom.

επισης εχε υποψιν σου,οτι υπαρχουν γνωςτα καταστηματα και providers κινητης τηλεφωνιας,τα οποια προμηθευονται απο σκρουτζο-μαγαζα τηλεφωνα και πουλανε οσο και οι αλυσιδες που εχουν Ελληνικης αντιπροσωπειας εγγυηση...!!

ασε που μου εχει κατσει πολλες φορες,να παρω κινητο απο μεγαλες αλυσιδες

και μονο σε εργοστασιακη κατασταση δεν ηταν.κακοβαλμενο μεσα στο κουτι του,

ξεδιπλωμενο το καλωδιο του φορτιστη,εργοστασιακη ζελατινα στραβοκολλημενη κ.ο.κ..

αστο-κι'εγω ψειρας ειμαι,αλλα δεν υπαρχει και λογος(εστω και αργα που το πηρα χαμπαρι...)να τους ξαναπληρωσω 30-40&50% παραπανω λεφτα για να παρω την συσκευη που θελω.αρκετα τους εχω δωσει τοσα χρονια....:mad:

εχεις απολυτο δικιο,κ γω απο σκρουτζ αγοραζω κ απο ενα συγκεκριμενο καταστημα,αλλα πως γινεται στο black edition σφραγισμενο να υπαρχουν τα λευκα αξεσουαρ κ διαφορετικα wallpapers?

Link to comment
Share on other sites

παιδια βοηθηστε λιγο. Ο quad core 1.9 ghz Cortex A-9 που ειδα σε μια περιγραφη του s4 ειναι ο snapdragon που ξερουμε, η αλλος επεξεργαστης?
Link to comment
Share on other sites

@malkovin1979

αυτο οντως ειναι περιεργο και θα πρεπει να δωθουν εξηγησεις...

για ποιο καταστημα μιλαμε?

 

*******

λιγο αςχετο αλλα τωρα μου ηρθε και αυτο....

αλλο παρτι με τα αξεςουαρ.....!σιλικονανατη samsung μπλε που πηρα για το s4.

11.90 το eshop,19.90 οι αλυσιδες...!ειπαμε απασχολουν προσωπικο,αλλα εδω πια ειναι ξεκαθαρη κλεψια.

τεσπα...ας δουμε τι παιζει τελικα με το black edition γιατι εχει οντως ενδιαφερον.

δεν νομιζω παντως οτι ειναι κατι υποπτο ειδικα απο την στιγμη που εχουν βρεθει αρκετες περιπτωσεις και απο διαφορετικα καταστηματα.προσωπικα απο την στιγμη που στα specs αναφερει μαυρα αξεςουαρ,θα απαιτουσα αλλαγη ολου του τηλεφωνου.

για μαθετε τι γινεται και πεςτε και σε μας.....:)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S4] Διαθεσιμότητα και αγορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...